دوشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۵ ,27 February 2017
اجتماعی
امکان شنیده شدن صدای مهیب در زاهدان+ جزییات

فرماندار زاهدان از امکان شنیده شدن صدای مهیب در پی تست خط لوله گاز در زاهدان در روزهای آینده خبر داد.

 
نماینده مردم زاهدان سفر روحانی به زاهدان را تبلیغاتی دانست و گفت: همه مردم بر این باورند که اکثر وعده های دولت یازدهم عملیاتی نشده است.
مدیر سازمان بسیج جامعه پزشکی سیستان و بلوچستان گفت: خدمت‌رسانی به مردم شاخص‌ترین هدف استقرار بیمارستان صحرایی در مناطق محروم استان سیستان و بلوچستان است.
مدیر سازمان بسیج جامعه پزشکی سیستان و بلوچستان از ارائه بیش از12 هزار نفر خدمات درمانی رایگان تا پایان دومین روز برپایی بیمارستان صحرایی در منطقه مورتان شهرستان سرباز خبر داد.
رئیس مرکز حوادث و فوریتهای پزشکی زاهدان گفت: با خرید 2 دستگاه موتور آمبولانس زمان حضور اورژانس ‌بر بالین بیماران در زاهدان به 4 تا 5 دقیقه کاهش یافت.
رویت شیء نورانی در آسمان سیستان بار دیگر معمای اشیای مرموز را مطرح کرد، اهالی منطقه می گویند این شی نورانی پس از مدتی محو شده است.
مدیرکل مدیریت بحران سیستان و بلوچستان گفت: خسارت سیل در سیستان و بلوچستان محسوس است و ظرف روزهای آینده میزان دقیق خسارت ها اعلام خواهد شد.
مدیرکل راه و شهرسازی جنوب سیستان و بلوچستان گفت: همچنان 10 مسیر اصلی و فرعی در جنوب استان که از صبح دیروز به دلیل طغیان رودخانه ها و سیلاب مسدود شده بود، بازگشایی نشده است.
معلم 35 ساله فنوجی بدون هیچ چشم داشتی 15 سال از بهترین سالهای عمر خود را وقف کودکان محروم سیستان و بلوچستان کرده است.
مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش استان سيستان و بلوچستان از تعطیلی برخی از مدارس جنوب سیستان و بلوچستان خبر داد.
در پی بارش سیل آسای باران و وزش توفان در شهرستان های جنوب خسارت های به راه های ارتباطی و زیرساخت های این شهرستان ها وارد شده است.
نخست‌وزیر ترکیه حادثه تأسف‌بار فروریختن ساختمان پلاسکو و جان باختن شماری از شهروندان ایرانی را تسلیت گفت.
در این گزارش به صورت خلاصه نظریات دانشمندان را مورد برانگیخته شدن انسان در دنیای آخرت مطرح می کنیم.
در حالی زباله های عفونی بیمارستانی در زمره خطرناک ترین و آلوده ترین پسماندها به شمار می رود که این روزها این زباله های خطرناک در حاشیه شهر زاهدان رها شده است.
دختر جوان ایزدی که دو سال اسیر داعشی‌ها بوده، از روزهای تلخ اسارت می‌گوید.
جمعی از علما، ریش سفیدان و مردم طوایف بلوچ با اشاره به نقش سپاه در محرومیت زدایی، خواستار توسعه فعالیت های این نهاد به خصوص در بخش بیمارستان های صحرایی در نقاط مختلف استان شدند.
هموطنان اهل سنت کشور نیز در اقصی نقاط کشور و به خصوص استان سیستان و بلوچستان در راه دفاع از ارزش‌های اسلام و انقلاب حضور فعال داشته و شهدای بسیاری تقدیم اسلام کرده‌اند شهید 12 ساله سبیل اخلاقی از جمله شهیدان نبرد در مقابل دشمنان است.
بازار لوازم خانگی این روزها با تغییراتی در قیمت‌ها همراه شده است و به دنبال افزایش نرخ ارز، بررسی‌ها از بازار لوازم خانگی حاکی از افزایش پنج تا ۲۰ درصدی قیمت‌ بیشتر محصولات لوازم خانگی است؛ اتفاقی که بنا به گفته فروشندگان، بحران تقاضا را تشدید می‌کند.
از ویژگی های اخلاقی پیامبر گرامی اسلام آن که بدون اینکه بخندد، همیشه متبسم بود و بدون آنکه از خود ذلتی نشان بدهد، همواره متواضع بود.
داستانی بسیار جذاب از دل قصه های قرآن در مورد پیامبری که شیطان به اذن خدا همه چیزش را گرفت اما این مرد بزرگ صبر پیشه کرد.
 
عمل تومور تیروئید در بیمارستان صحرایی مورتان  
نقش کدام یک در آبادانی سیستان و بلوچستان پر رنگ تر است؟
وحدت
امنیت
بهداشت و سلامت مردم
اقتصاد و معیشت مردم
همه موارد