چهارشنبه ۱ آبان ۱۳۹۸ ,23 October 2019
اجتماعی
4260 زائر اربعین حسینی ویزیت رایگان شدند/ از انجام دیالیز تا فیزیوتراپی و نوار قلب

به همت بسیج جامعه پزشکی سپاه سلمان سیستان و بلوچستان؛

جانشین بسیج جامعه پزشکی سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: به همت نیروهای اعزامی در موکب ۲۸۵امام رضا(ع) واقع در مسیر نجف به کربلای معلی چهار هزار و 260 نفر از زائران اربعین حسینی ویزیت رایگان شدند.

 
گازسوز کردن غیرمجاز خودروها با میدان داری کپسول های گاز خانگی در زاهدان این روزها یکی از معضلاتی است که باعث شده تا شهروندان ساعت ها در صف های طولانی سیلندرگاز معطل باشند.
مدیرکل آموزش و پرورش سیستان وبلوچستان با بیان اینکه انجمن اولیا و مربیان بازوان آموزش وپرورش هستند، گفت: تحقق اهداف انجمن اولیا و مربیان نیازمند همراهی مدرسه و خانواده است.
در حالی صف های طولانی توزیع گاز در زاهدان باعث نارضایتی شهروندان شده که مردم از توزیع نامناسب شرکت های گاز و نظارت ناقص مسئولان گلایه مند هستند.
نماینده نابینایان شهرستان سرباز به بیان برخی از مشکلات معلولان به ویژه نابینایان در سیستان وبلوچستان اشاره کرد و گفت: از آنجایی که 3 درصد از استخدام سازمان ها حق معلولان است دولت باید در اجرای این سهمیه جدیت داشته باشد و از معلولان حمایت کند.
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان دلگان گفت: این شهرستان پیشتاز در اجرای سیستم های نوین آبیاری در استان است.
سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان از نصب ۵ هزار علائم ایمنی در جاده های نیمه شمالی استان خبر داد.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی سیستان وبلوچستان گفت: 6 هزار هکتار از اراضی کشاورزی به کشت کلزا اختصاص می یابد.
مدیرکل آموزش و پرورش سیستان وبلوچستان گفت: در استان بیش از 400دانش آموز با مشکلات بینایی به صورت تلفیقی در مدارس عادی مشغول به تحصیل هستند.
مدیرکل دامپزشکی سیستان وبلوچستان با بیان اینکه مردم باید گوشت مصرفی مورد نیاز خود را از مراکز معتبر خریداری کنند، گفت: از ابتدای سال تاکنون ۹۶ هزار و ۳۵۹ راس دام در کشتارگاه های سطح استان ذبح شده است.
سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان گفت: طرح ابرار از چهارم شهریور ماه گذشته آغاز و تاکنون در هشت محور روستایی شهرستان های خاش، مهرستان، هیرمند و هامون اجرایی شده است.
 
آیا از عملکرد شهرداری زاهدان در دوران مدیریت "عبدالقادر پربار" رضایت دارید؟
خیر
بله
نظری ندارم