پنجشنبه ۸ آبان ۱۳۹۹ ,29 October 2020
اجتماعی
مشارکت بالغ بر 110 گروه جهادی سیستان وبلوچستان در امر مقابله با کرونا/ از توزیع 30 هزاربسته معیشتی تا تهیه 50 هزار ماسک

با شعار لبیک یا خامنه ای؛

با فرمان ولی امر مسلمین جهان، بار دیگر باران همدلی در میدان مبارزه با کرونا شکل گرفت و بالغ بر 110 گروه جهادی شیعه و سنی برای مشارکت در این امر بدون هیچ چشم داشت و منتی همچنان پا در رکاب هستند.

 
با فرمان ولی امر مسلمین جهان، بار دیگر باران همدلی در میدان مبارزه با کرونا شکل گرفت و بالغ بر 110 گروه جهادی شیعه و سنی برای مشارکت در این امر بدون هیچ چشم داشت و منتی همچنان پا در رکاب هستند.
مهرداد جهاندیده گفت: اتحادیه‌ها و تعاونی‌های مسکن بهترین ابزار برای اجرای طرح «اقدام ملی تامین مسکن» و ساخت مسکن‌های ارزان قیمت برای اقشار کم درآمد است.
در پی قطع 17 ساعته ارتباطات تلفن و اینترنت در شهرستان دلگان مردم و مسئولان این منطقه ابراز گلایه مندی کرده و خواستار رفع هرچه سریعتر این مشکل شدند.
محمد انور هاشمزهی گفت: شکارچی متخلف به جریمه نقدی محکوم شد.
مرضیه پیشگوی، متخصص پوست، مو و زیبایی گفت: پسوریازیس تا 2 درصد در جمعیت دنیا شیوع دارد، این بیماری ممکن است تظاهرات مختلفی داشته باشد و از جمله شایع ترین نواحی درگیری آرنج، زانو و سر است.
علی رغم تبیین خطرات پیش روی جوانان مهاجر، اما همچنان پای برخی‌ها در میدان بلیت‌های بخت آزمایی باز است و جوانان کشور را به بهانه‌های مختلف مانند خروج از کشور برای زندگی رویایی در آمریکا فریب می‌دهند، موضوعی که از سال‌های گذشته در دستور کار آنها بوده و همچنان در این عرصه قربانی می‌گیرند.
علیرضا شهرکی گفت: از ابتدای سال 99 تاکنون بیش از ۶۰۰ دوره آموزش به صورت حضوری و مجازی توسط نهضت سواد رسانه‌ای انقلاب اسلامی سیستان و بلوچستان برگزار شد
براساس اعلام شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی خراسان شمالی 10 هزار خانوار ساکن در استان به دلایل مختلفی از نعمت گاز طبیعی محروم هستند. در این میان 3 هزار و 400 خانوار وجود دارد که علمک‌های گاز تا در منازلشان رسیده اما فقر مالی امکان گازکشی را به آنان نداده است.
حسن ابراهیمی گفت: تمرین مقابله با آلودگی نفتی با استفاده از بوم ساحلی در بندر شهید بهشتی چابهار برگزار شد.
 
اقلیم سیستان و بلوچستان؛ همچنان ناشناخته