چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۸ ,22 January 2020
اجتماعی
دلگرمی مردم از اقدام جهادی سپاه در دل مشکلات/ از خسارت به ۳۴۴ واحد آموزشی تا امدادرسانی به بیش از 74 هزارنفر

سیل همدلی در سیستان و بلوچستان ادامه دارد؛

در حالی هشت روز از وقوع سیلاب در سیستان وبلوچستان زمان می گذرد که امدادرسانی بی‌منت برای رفع مشکلات سیل‌زدگان با قوت و قدرت هر چه بیشتر ادامه دارد.

 
مدیرکل مدیریت بحران سیستان و بلوچستان گفت: بر اثر بارندگی و وقع سیل حدود سه هزار و 300 میلیارد تومان خسارت به بخش های مختلف وارد شد که بیشترین خسارتها با 29 درصد مربوط به راه ها است.
معاون حمل و نقل اداره ‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان گفت: 285 مانور با هدف افزایش ضریب ایمنی سفر ناوگان حمل و نقل عمومی بار و مسافر استان از ابتدای سال تاکنون به اجرا درآمده است.
محسن حاجی میرزایی گفت:۳۵ کامیون تجهیزات با اعتباری بالغ بر۴ میلیارد تومان برای برطرف کردن کوتاه مدت مشکلات مدارس سیل زده سیستان و بلوچستان ارسال شده است.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی سیستان وبلوچستان گفت :مرمت و بازسازی تأسیسات آب وخاک که در سیل اخیر خسارت دیده اند در اولویت برنامه‌های این سازمان قرار دارد
رسول راشکی از امداد رسانی به ۷۸هزار۸۴۷ آسیب دیده از سیل خبر داد.
جنگل‌های بلوط رشته کوه زاگرس و استان کهگیلویه و بویراحمد در سال‌های اخیر به بهانه‌های مختلف در معرض نابودی قرار گرفته‌اند بطوریکه زنگ خطر محیط زیست منطقه به صدا درآمده است.
در حالی هشت روز از وقوع سیلاب در سیستان وبلوچستان زمان می گذرد که امدادرسانی بی‌منت برای رفع مشکلات سیل‌زدگان با قوت و قدرت هر چه بیشتر ادامه دارد.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان سیستان و بلوچستان از ارائه خدمات به بیش ار ۵۲ هزار نفر و استمرار امدادرسانی هوایی به مناطق سیل زده جنوب استان خبر داد.
 
آیا از عملکرد شهرداری زاهدان در دوران مدیریت "عبدالقادر پربار" رضایت دارید؟
خیر
بله
نظری ندارم