يکشنبه ۴ تير ۱۳۹۶ ,25 June 2017
اجتماعی
زاهدان؛ رنجور از درد حاشیه‌نشینی/ حاشیه نشین ها همچنان در حاشیه

مردم ساکن در کریم آباد زاهدان در بخش های مختلف با مشکلات عدیده ای دست و پنجه نرم می کنند و نیازمند تلاش مسئولان برای رفع آنها می باشد.

 
رئيس اداره حقوقی پليس راهور ناجا گفت:تغییر رنگ خودرو اصولی دارد، بطوریکه باید رنگ مورد نظر جزء رنگ‌هایی باشد که خودروساز خودروهایی با این رنگ تولید کرده است.
در سال گذشته ۵۹۸ نفر در کشور بر اثر مسمومیت با قرص برنج جان خود را از دست دادند، این رقم در مقایسه با سال قبل ۱۶.۶ درصد بیشتر شده است.
علمای اهل سنت سیستان و بلوچستان با بیان اینکه اسلام با حضور زنان در ورزش مخالف نیست، عنوان کردند: فضای اخلاقی و شرعی در ورزشگاه ها بر خلاف آداب و رسوم غرب باشد.
معاون آمار و فن آوری اطلاعات قوه قضاییه گفت: هموطنان از باز کردن ایمیل هایی با عنوان ابلاغ های الکترونیک جدا خودداری کنند.
مطالعات دانشمندان نشان می‌دهد؛ خروپف مشخصه‌ای از یک اختلال خواب شناخته شده با عنوان "آپنه انسدادی" در خواب است؛ این اختلال می‌تواند یک علامت هشدار دهنده برای وجود بیماری جدی به نام "سندرم متابولیک" باشد که در پی آن، استرس اکسیداتیو و مقاومت به انسولین و بروز بیماری دیابت ایجاد می‌شود.
رئیس صنایع انجمن غذایی ایران گفت: برخی سودجویان برای شفافیت روغن‌های سرخ کردنی به آن شربت معده اضافه می‌کنند که سلامت مردم را به خطر می اندازد.
رئیس کمیته امداد گفت:رئیس جمهور فی‌البداهه قول ۵برابری مستمری مددجویان را داده و گفته که تا پایان دولت، فقر مطلق را ریشه‌کن می‌کند، این وعده ها خوب است اما باید مدیریت شود.
ایرانیان در انجام برخی از کارها اولین ملت بودند. نمونه‌ای از آن‌ها را بدانید.
یک دختر تایوانی بلندترین انگشتان پا را در جهان دارد و به تازگی تصاویری از آن‌ها به اشتراک گذاشته است.
با توجه به انعقاد قرارداد گروهی بیمه درمان و حادثه زائران تمتع ۹۶ با شرکت سهامی بیمه ایران، شرایط و تعهدات بیمه مذکور به کاروان‌ها اعلام شد.
مدیر کل کمیته امداد استان تهران گفت: مبلغ 15 میلیون تومان وام کشاورزی به افراد غیر نیازمند و 30 میلیون تومان به نیازمندان پرداخت می‌شود.
چگونگی نوع بیان خواسته والدین از فرزندان می تواند تأثیر مهمی در پذیرفتن و اجرای درست آن خواسته توسط کودک داشته باشد.
طبق آمار سازمان ملل، میزان مصرف جهانی آب در طول 50 سال اخیر، سه برابر شده است.
سودجویان در برخی نقاط شمالی و جنوبی کشور، شبانه ساخت و ساز می‌کنند.
تکرار و یادآوری برخی از خاطرات موجب انتقال انرژی منفی به افراد می‌شود و آن‌ها را وارد دنیای تاریکی از روزگار می‌کند.
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیامی با ابراز همدردی با خانواده شهدای حادثه تروریستی تهران، فرمودند: نتیجه‌ قطعی اینها چیزی جز افزایش نفرت از دولت‌های آمریکا و عوامل آنان در منطقه همچون سعودی نیست.
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان با بیان اینکه از ابتدای سال تاکنون هیچ مورد مرگی در خصوص تب کنگو در حوزه دانشگاه علوم پزشکی زاهدان رخ نداده است، گفت: تمام موارد مثبت با تلاش تیم های سلامت با حال عمومی خوب از بیمارستان ها مرخص شده اند.
مدیرکل فرهنگی سازمان اوقاف با بیان اینکه مهمترین شاخصه و ویژگی طرح ضیافت الهی ۹۶ نسبت به سالهای قبل، بحث خیمه‌های معرفت است، گفت: امسال یک هزار و ۳۴۴ بقعه متبرکه در کشور مجری طرح افطاری ساده هستند.
معاون اول رئیس‌جمهور با انتقاد از عملکرد ترامپ در عمل نکردن به توافقنامه پاریس گفت: امریکا فراموش کرده که گازهای گلخانه‌ای تولید شده در امریکا، مردم این کشور و سایر نقاط جهان را تهدید کرده و اگر این موضوع یک متهم اصلی داشته باشد، امریکا است.
یک شرکت لبنیات پاستوریزه در تهران به دلیل افزایش غیرقانونی محصولات خود، بیش از ۱۱۷ میلیارد ریال جریمه شد.
 
عمل تومور تیروئید در بیمارستان صحرایی مورتان  
نقش کدام یک در آبادانی سیستان و بلوچستان پر رنگ تر است؟
وحدت
امنیت
بهداشت و سلامت مردم
اقتصاد و معیشت مردم
همه موارد