يکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ,8 December 2019
اجتماعی
ترددهای مرزی عامل افزایش مالاریا/ حاشیه نشینی تهدید جدی در شاخص های سلامت است

سرپرست شبکه بهداشت و درمان چابهار:

محمود حسین بر با بیان اینکه 90 درصد موارد مالاریا وارده از کشورهای افغانستان و پاكستان است، گفت:افزایش حاشیه نشینی و ترددهای غیرمجاز مرزی تهدید جدی در ارتقای شاخص های سلامت است.

 
روح اله مرادی گفت: ۴۵۴ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک و یک هزار و ۱۲ بطری مشروبات الکلی طی دو روز گذشته در محورهای مواصلاتی در شهرستان نیکشهر کشف و ضبط شد.
محمود حسین بر با بیان اینکه 90 درصد موارد مالاریا وارده از کشورهای افغانستان و پاكستان است، گفت:افزایش حاشیه نشینی و ترددهای غیرمجاز مرزی تهدید جدی در ارتقای شاخص های سلامت است.
داوود گلی از جان باختن 2 فرهنگی و یک دانش آموز به دلیل بیماری آنفلوآنزا خبر داد.
مهدی حسینی گفت: از ابتدای سال تاکنون 29 هزار و 674 مورد بازدید از مراکز تولید، توزیع، نگهداری و فرآورده های دامی انجام شده است.
با توجه به اعمال سهمیه جدید خودروهای وانت، موج جدیدی از صف های طولانی در جایگاه های سوخت شهرستان سراوان شکل گرفته که این امر سوخت گیری را برای شهروندان با مشکل مواجه کرده است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرستان ایرانشهر با بیان این که آموزش به عنوان راهكار جدي پيشگيري از بيماري ها است، گفت: آمار مراجعات، مبتلایان به آنفلوانزا در ایرانشهر دارای روند صعودی است.
حجت الاسلام والمسلمین هادی بامری گفت: امام حسن عسکری (ع) در صحنه های اجتماعی و سیاسی برای حق باوران و عدالت جویان الگویی جامع بود.
نماینده مردم مازندران در مجلس با بیان اینکه طرح مالیات بر عایدی سرمایه در مجلس در حال بررسی لست، گفت: معافیت مالیاتی هنرمندان با توجه به لزوم ایجاد عدالت مالیاتی میان مردم عادی و طبقه ای خاص، منطقی نیست.
در روزهای اخیر رانندگان سرویس مدارس در شهرستان زهک با گلایه از اینکه نمی توانند در سامانه سپند ثبت نام کنند مدعی شدند که اسم این شهرستان اصلا در این سامانه وجود ندارد.
استقبال رانندگان از نصب LPG خودروها در حالی راهکاری برای کاهش هزینه بنزین است که این روزها دغدغه خانواده ها برای تردد فرزندانشان دوچندان شده زیرا این اقدام بمبی متحرک در خیابان های شهر است.
 
آیا از عملکرد شهرداری زاهدان در دوران مدیریت "عبدالقادر پربار" رضایت دارید؟
خیر
بله
نظری ندارم