دوشنبه ۳۰ فروردين ۱۴۰۰ ,19 April 2021
اجتماعی
عکس از اینترنت

در گفت وگو با استاد دانشکده دندانپزشکی زاهدان مطرح شد؛

سیروس ریسباف فکور گفت: سیستان وبلوچستان مانند سایر استان ها با بالا رفتن پوسیدگی دندان مواجه است و این امر یکی از مهمترین مشکلات مردم به شمار می رود.

 
مهدی عبادی گفت: در حال حاضر 18 هزار حامی بومی و خارج استانی سرپرستی ایتام سیستان و بلوچستان را بر عهده دارند که از این میزان حدود هفت درصد استانی هستند.
اردشیر شهرکی گفت: سیستان و بلوچستان رتبه نخست تولید چای ترش کشور را به خود اختصاص داده است.
حمید ابراهیمی، مدیرکل تأمین اجتماعی سیستان وبلوچستان گفت: کارفرمایان دارای شرایط می توانند بدون مراجعه به شعب و از طریق سامانه خدمات غیرحضوری این سازمان به نشانی es.tamin.ir نسبت به ثبت درخواست استفاده از بخشودگی جرائم بیمه ای اقدام کنند.
روانشناسی، علمی است که به شما می‌آموزد نگرانی‌های خود را به پایان برسانید و کنترل کامل زندگی را به دست بگیرید.
مدیرکل دفتر بهبود تغذیه جامعه وزارت بهداشت، گفت: پیروی از یک برنامه غذایی صحیح در ایام ماه مبارک رمضان از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
ایام قرنطینه، روزهای بسیار سختی است که اغلب، باعث افسردگی و بی‌انگیزگی افراد می‌شود.
یک متخصص چشم گفت: دیابت بیشترین تغییرات را در شبکیه چشم که لایه اصلی بینایی چشم است، ایجاد می‌کند.
کانال تلگرامی مرکز اسناد انقلاب اسلامی نوشت: حاج عیسی جعفری (خادم امام خمینی) می‌گوید که «امام در ماه مبارک رمضان دو دفعه افطاری می‌دادند که عموماً همان لیالی شهادت بود. غذای افطاری امام ویژگی خاصی نداشت و مانند سفره بقیه مردم بود.
دعای روز سوم ماه مبارک رمضان را با صدای « توحید منفرد» بشنوید.
مهدی عبادی گفت: در ماه مبارک رمضان بر اساس برنامه ریزی های انجام شده قرار است یک میلیون و دویست هزار پرس غذای گرم و 45 هزار سبد کالا در میان نیازمندان توزیع شود.
 
توزیع300 بسته معیشتی در سیستان وبلوچستان همزمان با عید مبعث