شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ ,30 May 2020
اجتماعی
آوار بی مهری ها بر سر متقاضیان مسکن مهر/ انتظار 54 خانواده زاهدانی برای خانه دار شدن پایان ندارد

دفتر ناتمام مسکن مهر در جنوب شرق کشور؛

54 متقاضی مسکن مهر زاهدان پس از گذشت 10 سال هنوز صاحب خانه نشدند و چشم انتظار خانه هایی هستند که راه طولانی تا تکمیل شدن دارند و درب آن ها به روی متقاضیان قفل است.

 
برخورد بسیار سخت با تعدی جسمانی به زنان . قانون باید مجازات سختی را پیش بینی کند
آیت الله مصطفی محامی گفت: امر تعلیم و تربیت باید به صورت تشکیلاتی و با انسجام بیشتر صورت گرفته و باید در این جهت جنبه‌های مدیریتی و محتوایی در نظر گرفته شود.
قمر شهریاری، رئیس گروه سلامت محیط مرکز بهداشت سیستان وبلوچستان گفت: تمام افراد باید ضمن رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی با ماسک وارد حوزه امتحانات نهایی شوند.
منصوره ملاالهی، سرپرست معاونت میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان گفت: مطابق دستور ابلاغی وزیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در تاریخ 3 خرداد 99 ، درهای موزه های استان به روی مردم باز شد.
گفت: در شبانه روز گذشته بیشینه دمای هوا در قصرقند به 47 درجه سلسیوس رسید و گرمترین شهر استان شد.
با شیوع بیماری کرونا اقامتگاه های بوم گردی که در توسعه گردشگری روستایی نقش زیادی دارند به حالت تعطیل و نیمه تعطیل درآمدند و از این سو صاحبان این اقامتگاه ها و صنعت گردشگری روستایی سیستان و بلوچستان ضررهای زیادی متحمل شد.
علی ملاشاهی با اشاره به صدرو هشدار سطح زرد گفت: پیش بینی می شود تا دوشنبه آینده به سبب وزش باد شدید ارتفاع موج در دریای عمان به 1.5 تا 2.5 متر برسد.
قصد داریم در صفحه فرهنگی «دانا» هر هفته داستان هایی کوتاه از نویسندگان جوان منتشر کنیم. داستان هایی کوتاه که خواندن آن زمان بسیار کوتاهی از شما می گیرد.
سید جواد حسینی‌کیا گفت: با تحریم نیروی انتظامی، آمریکا دنبال این است که ترانزیت مواد مخدر را در ایران اجرایی کند، این در حالی است که ایران مانع بزرگی برای مافیای مواد مخدر نیز است.
کنسرت آنلاین همایون شجریان به همراه ارکستر مجلسی تهران که با حمایت مالی «لنز» ایرانسل همراه بود، به دلیل قطع مکرر صدا و تصویر، اعتراضاتی را به همراه داشت.
 
اسکله گردشگری در بندر چابهار احداث می شود/ بهرمندی بیشتر مردم از ظرفیت سواحل بزرگترین بندر اقیانوسی
آیا از عملکرد شهرداری زاهدان در دوران مدیریت "عبدالقادر پربار" رضایت دارید؟
خیر
بله
نظری ندارم