دوشنبه ۴ بهمن ۱۴۰۰ ,24 January 2022
اجتماعی
جنگ تمام عیار دشمن علیه کانون گرم خانواده/میلاد حضرت زهرا (س)؛ فرصتی برای بازخوانی مفاهیم خانواده

در گفت و گو با مشاور استاندار سیستان و بلوچستان در امور روحانیت مطرح شد؛

حجت الاسلام علیرضا اصغری حسامیه با اشاره به جنگ تمام عیار دشمن علیه کانون گرم خانواده گفت: میلاد حضرت زهرا سلام الله علیها فرصتی است برای بازخوانی مفاهیم خانواده و توجه به محور اصلی برقراری و استحکام خانواده که همان زن باشد.

 
عمار صمصامی، ‌رئیس کانون مداحان زاهدان گفت: به مناسبت سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا سلام‌الله علیها، جمعی از مداحان اهل‌ بیت علیهم‌السلام با رهبر انقلاب دیدار کردند.
زنگ خطر اومیکرون در سایه عادی انگاری مردم و عدم رعایت پروتکل های بهداشتی با شناسایی 96 مورد مثبت در سیستان وبلوچستان نواخته شد.
حاج محمد مهدی گرگیچ یکی از بزرگان و ریش سفیدان طایفه گرگیچ در شهرستان زاهدان گفت: با گذشت چهل و سه سال از عمر پر برکت انقلاب اسلامی ایران همچنان وحدت، تبعیت از ولایت و همراهی توده مردم با انقلاب و نظام رمز موفقیت به شمار می رود.
نادر میری، مسئول گروه جهادی یاوران سلامت دانشگاه علوم پزشکی زاهدان از ارائه خدمات بی منت در قالب رزمایش کمک های مومنانه خبر داد و گفت: ویزیت رایگان، برپایی میز خدمت، توزیع بسته های معیشتی بخشی از خدمات ارائه شده توسط این گروه جهادی است.
شماری از علمای اهل سنت سیستان و بلوچستان با تاکید بر اینکه حضرت فاطمه(س) بهترین الگو برای زنان و دختران امروز است، گفتند: اهل سنت نسبت به اهل بیت محبت و مودت دارند.
حجت الاسلام علیرضا اصغری حسامیه با اشاره به جنگ تمام عیار دشمن علیه کانون گرم خانواده گفت: میلاد حضرت زهرا سلام الله علیها فرصتی است برای بازخوانی مفاهیم خانواده و توجه به محور اصلی برقراری و استحکام خانواده که همان زن باشد.
حجت الاسلام رضوی گفت: احیاء امر به معروف در جامعه مستلزم تحقق وحدت "علمی" در جامعه است و این ستاد باید نقش پل ارتباطی بین ایده سازان، اندیشه ورزان و افراد صاحب نظر برای ایجاد تحول باشد.
روزگاری نام طلاق به دلیل قبحش بر زبان‌ها جاری نمی شد اما امروز برای علنی شدن آن با برپایی یک دورهمی جشنی تحت عنوان "جشن طلاق" یا "جشن رهایی" برگزار می شود که سوغات شوم فرهنگ غرب به خانواده های ایرانی است.
کندی سرعت اینترنت و اختلال در آنتن اپراتورهای تلفن همراه در گلشن به معضل جدی اهالی این منطقه به ویژه دانشجویان تبدیل شده است.
مدت هاست که صف‌های طولانی خودروها مقابل جایگاه‌های سوخت برای دریافت بنزین مردم سیستان و بلوچستان را با مشکل روبرو کرده است.
 
پیشرفت ۱۰ درصدی بیمارستان ۲۰۷ تختخوابی زابل/بیمارستان ۵۴۰ تختخوابی زاهدان در مرحله مطالعه قرار دارد