شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۶ ,27 May 2017
حوادث
آمار غریق سیستان و بلوچستان افزایش یافت/مرگ 11 نفر در 2 ماه

در ادامه بی توجهی به هشدارها؛

در حالی شهروندان به هشدارهای نصب شده در اطراف رودخانه ها و دریاچه ها بی توجهند که یکی از رودخانه های شهرستان زهک بار دیگر قربانی گرفت.

 
منابع بحرینی اذعان کردند نیروهای امنیتی این کشور در یورش دیروز به منطقه محاصره شده الدراز ۵ نفر را به شهادت رساندند.
در حالی شهروندان به هشدارهای نصب شده در اطراف رودخانه ها و دریاچه ها بی توجهند که یکی از رودخانه های شهرستان زهک بار دیگر قربانی گرفت.
انسان‌های بی‌گناه کشته و مفقود شده‌اند و چون دیگر نیستند تا بگویند برای سلفی‌گرفتن غرق نشده‌اند، عده‌ای برای فرار از سوالات و ابهامات همه‌چیز را گردن کسانی می‌اندازند که دیگر نیستند.
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: شرور مسلح و عامل شهادت یکی از ماموران نیروی انتظامی در عملیات غافلگیرانه پلیس در منطقه ساربوک شهرستان قصرقند واقع در جنوب استان دستگیر شد.
رئیس پلیس فتا همدان گفت: فردی که از طریق شبکه‌های اجتماعی اقدام به کلاهبرداری از دختران می‌کرد، توسط کارشناسان پلیس فتا همدان شناسایی و دستگیر شد.
رئیس پلیس فتا تهران بزرگ گفت: این مجرم با اغفال دختر نوجوان ۱۴ ساله و به دست آوردن عکس‌های وی به دنبال اخاذی و سوء استفاده از وی بود که توسط پلیس فتا شناسایی و دستگیر شد.
با توجه به بارش های شدید و جاری شدن سیل در روزهای اخیر در برخی از استان های شمال غربی کشور ضمن تلاش بی وقفه نیروهای امدادی بیش از 40 تن از هموطنان عزیزمان جان باخته و حدود 4 نفر ناپدید شده اند که احتمال می‌رود به مرور زمان و پیدا شدن پیکر سایر مفقودین بر شمار تلفات افزوده شود.
حمله سگ های ولگرد در محله امیرآباد نجف آباد باعث زخمی و کنده شدن پوست سر یک کودک هشت ساله شد.
چهار دختربچه کرمانی که در شب سرد و وهم انگیز کویر «شهداد» کرمان و پس از ساعت‌ها سرگردانی با تلاش نیروهای مردمی، انتظامی، هلال احمر و مسئولان استانی در سلامت کامل به آغوش خانواده بازگشتند، از ساعت‌های پردلهره نیمه شب کویرگفتند.
مدیرکل پزشکی قانونی سیستان و بلوچستان گفت: بر اثر حادثه رانندگی، 4 نفر در محور کنارک- چابهار کشته شدند.
فرماندار ایرانشهر از حادثه تیراندازی به اتوبوس مسیر ایرانشهر به شیراز و کشته شدن یکی از مسافران خبر داد.
داماد جنایتکار با تلاش مأموران امنیتی و انتظامی سیستان و بلوچستان و پس از گروگانگیری در شهرستان ایرانشهر دستگیر شد
محققان با تحقیق بر روی مادران باردار از تاثیر گریه کردن و ناراحت شدن مادر بر روی جنین در دوران بارداری و پس از تولد آگاه شده و با نتایج شوکه کننده ای مواجه شدند.
تلفن همراه، باعث مرگ دلخراش زن 24 ساله روسی در کارخانه شکلات‌سازی شد.
جوانی که متهم به قتل عمدی خواهرش با ضربه چاقوست، مجرم شناخته شد.
سرگزی گفت: انبار داروی غیرمجاز دامی به ارزش چهار میلیارد ریال در چند روز اخیر کشف و تاکنون یک نفر در این رابطه دستگیر شده است.
زنی که از صحنه تصادف با یک زن 50 ساله فرار کرده بود، دستگیر شد.
فرود اضطراری و بدون چرخ یک هواپیما در اندونزی خبرساز شد.
بر اساس بررسی‌های انجام شده عمده قتل‌ها در کشور بواسطه سلاح‌های سرد همچون کارد و چاقو حادث می‌شود.
یک لحظه عصبانیت،خروج تیزی از غلاف و در نهایت مرگ،این قصه پر غصه بسیاری از قتل‌ها و سرهایی است که به دلیل لحظه‌ای سهل‌انگاری و تصمیمات هیجانی بالای طناب دار می‌رود.
 
نقش کدام یک در آبادانی سیستان و بلوچستان پر رنگ تر است؟
وحدت
امنیت
بهداشت و سلامت مردم
اقتصاد و معیشت مردم
همه موارد