پنجشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۹ ,21 January 2021
حوادث
ستواندوم حبیبی فر توسط قاچاقچیان سوخت به شهادت رسید

بی رحمی قاچاقچیان سوخت به مامور پلیس؛

ستواندوم "احمد حبیبی‌فر" توسط قاچاقچیان سوخت در بمپور به شهادت رسید.

 
ستواندوم "احمد حبیبی‌فر" توسط قاچاقچیان سوخت در بمپور به شهادت رسید.
سردار احمد طاهری گفت: یک باند مسلح قاچاق مواد افیونی در شهرستان ایرانشهر منهدم شد.
وحید پورمردان گفت: احتمال مطرح شده مردم بومی منطقه راسک در خصوص حمله پلنگ به یک رأس الاغ در دست بررسی است.
غلامرضا باغ شیرین گفت: هر کدام از سارقان به واسطه شگردهای سرقت، امضا دارند و اگر شناسنامه براساس متغیرهای ظاهری و ... تشکیل شود فضای گمنامی از بین می رود.
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از توقیف 2 تریلی حامل 47 هزار لیتر سوخت خارج از چرخه قانونی و دستگیری 6 سوداگر مرگ در جنوب شرق کشور خبر داد.
علی نجفی زاده گفت:آتش به جان منزل مسکونی که محل نگهداری غیر مجاز مواد سوختی بود افتاد
فراورده های نفتی به عنوان یکی از سرمایه های ملی علاوه بر این که در سایه اهمال کاری برخی دستگاه ها در کشور و نبود زیرساخت ها تاراج می شود، مرگ بسیاری از جوانان را که رویای پوچ پولدار شدن را در سر می پرورانند، رقم می زند.
سردار احمد طاهری از دستگیری هفت سوداگر مرگ در درگیری پلیس با قاچاقچیان مواد مخدر و انهدام باند بزرگ قاچاق شیر خشک در جنوب شرق کشور خبر داد.
مهدی شمس آبادی گفت: شب گذشته ضارب به پزشکی قانونی جهت سلامت روحی و روانی معرفی شد و پرونده شخصیت در اسرع وقت برای این فرد تشکیل می شود.
سرپرست فرماندهی انتظامی زاهدان گفت: فردی که در یک نزاع خانوادگی با شلیک اسلحه شکاری پدر همسرش را مجروح کرده بود، همسر باردار و 2 عضو خانواده اش را به گروگان گرفت و در اقدامی جنون آمیز به قتل رساند.
 
فعالیت 1000 خرده فروش مواد افیونی؛ بحرانی جدی در سیستان و بلوچستان/چالش عدم تناسب بین حجم عملیات و تجهیزات کشف مواد مخدر