دوشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۷ ,15 October 2018
حوادث
‏27کشته و مجروح در تصادفی خونین یک دستگاه پراید با مینی بوس

رئیس دانشکده علوم پزشکی ایرانشهر خبر داد:‏

رئیس دانشکده علوم پزشکی ایرانشهر گفت: در تصادف یک دستگاه پراید با مینی بوس در محور ایرانشهر به سرباز، 24نفر ‏زخمی و 3نفر کشته شدند.‏

 
رئیس آتش نشانی شهر ساحلی چابهار گفت: عصر دیروز لنج ماهی گیری در اسکله هفت تیر بندر چابهار دچار حریق می شود و به علت نبود کشتی آتش خوار هنوز اطفای حریق نشده و به زودی غرق خواهد شد.
مدیر کل شیلات سیستان و بلوچستان از آتش سوزی یک لنج ماهیگیری در بندر چابهار خبر داد و گفت: این حادثه بر اثر اتصال باطری رخ داده است که خوشبختانه خسارت جانی به همراه نداشت.
پس از 14 ساعت از وقوع آتش سوزی در نخلستان های روستای مسکوتان بزمان، این حادثه با تلاش آتش ‌نشانان، بسیجیان، امداد گران جمعیت هلال احمر و مردم منطقه مهار شد.
قاچاق سوخت در حالی روند معمولی خود را در جاده های جنوبی سیستان وبلوچستان طی می کند که از یک سو جان برخی از هموطنان قربانی سهل انگاری قاچاقچیان شده و از سوی دیگر خسارت های هنگفتی را به راهداری و حمل و نقل جاده ای وارد می کند.
فرمانده انتظامی سیستان وبلوچستان از دستگیری دو قاچاقچی آدم ربا و آزادی 3گروگان در زاهدان خبر داد.
فرماندار ایرانشهر از کشف بیش از 18 تن مواد مخدر از سوداگران مرگ از ابتدای سال تاکنون در این شهرستان خبر داد.
فرمانده ناحیه سپاه شهرستان دلگان از آزادی یک گروگان بعد از گذشت چهار روز توسط پاسداران گمنام امام زمان (عج) در این شهرستان خبر داد.
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از برگزاری هزار و 650 عنوان برنامه به مناسبت گرامیداشت هفته ناجا در استان خبر داد.
فرمانده انتظامی سیستان وبلوچستان از عملیات مقتدرانه پلیس در رهایی دو گروگان و دستگیری 3 آدم ربا در شهر زاهدان خبر داد.
فرمانده انتظامی سیستان وبلوچستان از هلاکت چهار سوداگر مرگ در استان خبر داد و گفت: در عملیات ضربتی شب گذشته شهرستان سیب و سوران یک تن و 778 کيلوگرم انواع مواد مخدر کشف و ضبط شد.
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت‎:‎‏ در پی واژگونی یک دستگاه زانتیا، سه ‏نفر کشته و زخمی شدند.‏
فرمانده انتظامی سیستان وبلوچستان از کشف بیش از 2 تن و 215 کیلو گرم تریاک و دستگیری سه سوداگر مرگ در شهرستان سراوان خبر داد.
مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان از وقوع 20 زلزله و پس لرزه در محدوده مسجد حضرت ابوالفضل(ع) ایرانشهر خبر داد و گفت: در این حادثه به 300 واحد مسکونی آسیب وارد شد.
مدیرکل مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: در پی وقوع زمین لرزه بر اثر ریزش کوه در منطقه ای صعب العبور یک نفر جان خود را از دست داد.
عضو هیات علمی پژوهشگاه زلزله‌شناسی و مهندسی زلزله از ادامه‌دار بودن پس‌لرزه‌های این زلزله در روزهای آینده در استان های سيستان و بلوچستان و كرمان خبر داد.
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زاهدان از آتش سوزی در پارکینگ یک ساختمان مسکونی خبر داد.
مدیرکل مدیریت بحران استانداری گفت: بر اثر وقوع زمین لرزه صبح امروز در محدوه مسجد حضرت ابوالفضل (ع) شهرستان ایرانشهر دیوار چند منزل مسکونی روستایی دچار ترک خوردگی شد.
گودالهای حفر شده در پروژه طرح انتقال آب به سیستان و پلمپ نکردن آن تاکنون آسیب ها و صدمات بیشماری بر شهروندان این منطقه وارد کرده است.
جانشین فرمانده انتظامی سیستان وبلوچستان از کشف 31 میلیارد و 500 میلیون ریال کالای احتکار شده در پنج انبار بزرگ در شهرستان چابهار خبر داد.
با مروری بر حوادث روز از آخرین جزئیات یک فقره مرگ مشکوک در یکی از روستاهای ایرانشهر و همچنین سوخت های قاچاقی که به مقصد نرسید جویا شوید.
 
نقش کدام یک در آبادانی سیستان و بلوچستان پر رنگ تر است؟
وحدت
امنیت
بهداشت و سلامت مردم
اقتصاد و معیشت مردم
همه موارد