چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶ ,16 August 2017
گزارش
دولت زیر حرفش زد/ کاهش تعرفه برق سیستان و بلوچستان مصوب شد اما اجرایی نشد!

گزارشی از قبوض سنگین برق باوجود پایین ترین تعرفه؛

هرچند کاهش تعرفه برق در سیستان و بلوچستان روز شنبه هفدهم تیرماه به دستور «حمید چیت چیان» وزیر نیرو به این استان ابلاغ شده که نه تنها این کاهش تعرفه در قبوض مشترکان اعمال نشده بلکه افزایش هزینه برق بسیاری از سیستان و بلوچستانی ها را شوکه کرده است.

 
کارشناس ارشد روانشناسی سیستان وبلوچستان با بیان اینکه پرکردن اوقات فراغت راهکاری برای مقابله با جنگ نرم نیز محسوب می شود، گفت: دشمن برای منحرف کردن جوانان برنامه های زیادی در دست اجرا دارد.
در حالی دولت تدبیر سیاست خارجی را یکی از اولویت های خود عنوان کرده بود که هیچگاه نتوانسته در عمل گام هایی محکم برای تعیین تکلیف آب رودخانه هیرمند بردارد.
تیم ملی والیبال ایران که در دو هفته ابتدایی لیگ جهانی صاحب سه پیروزی و سه شکست شده بود، هفته سوم بیست و هشتمین دوره لیگ جهانی را با شکست برابر آمریکا شروع کرد.
شبی که فرشتگان، زمین را به آسمان متصل می‌کنند، دل‌ها را نورباران و محیط زندگی را با نور فضل و لطف الهی منور می‌کنند.
کارشناس هواشناسی سیستان و بلوچستان با اشاره به افزایش دمای هوا در روزهای آینده گفت: دو روز پایانی هفته روزهای بسیار گرمی را سپری خواهیم کرد بگونه ای که ممکن است حداکثر دما در زاهدان به 42 و 43 درجه خواهد رسید.
نیروهای سوری و مقاومت به یک قدمی شهر المسکنه رسیده اند و حلقه محاصره تروریست‌ها را بیش از پیش تنگ کرده‌اند.
علی رغم گذشت یک سال از سفر هیات دولت به کرمانشاه نه تنها هنوز خبری از لیست مصوبات این سفر نیست بلکه پروژه های کلنگ زنی شده نیز آغاز به کار نکرده اند.
آژانس بین‌المللی انرژی اتمی روز جمعه اعلام کرد فعالیت‌های هسته‌ای ایران، مطابق با محدوده‌های مشخص‌شده در برجام بوده است.
گرمای بی سابقه این روزهای جنوب سیستان و بلوچستان باعث آتش گرفتن ترانس برق روستای حسین آباد لدی شهرستان دلگان و ساعت ها بی برقی مردم این منطقه شد.
منابع خبری بامداد شنبه گزارش داده‌اند سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا (سیا)، سازمانی جدید را با مأموریت گردآوری و تحلیل اطلاعات مربوط به ایران تشکیل داده است.
بررسی آمار سازمان بنادر و دریانوردی حاکی است که تخلیه و بارگیری انواع کالای نفتی و غیرنفتی در بندر انزلی طی اردیبهشت امسال در مقایسه با اردیبهشت سال گذشته ۳۴درصد کاهش یافته است.
دیپلمات‌های غربی مدعی شده‌اند تعطیلی تأسیسات آب سنگین اراک که در گزارش فصلی آژانس بین‌المللی انرژی اتمی به آن اشاره شده با هدف انتخاباتی صورت گرفته است.
فارغ التحصیلات طبق شرایط خاص و توافقی که بین دولت و کارفرمایان اتفاق می افتد دوره های کارورزی را طی کنند و برای ورود به بازار کار محیا شوند و در این حین کارورزان برای حضور در دوره کارورزی حدود ۳۱۰هزار تومان دریافت می‌کنند و مشمول بیمه مسئولیت مدنی می‌شوند.
پرونده تخلفات و جرائم 13 استاندار،14 مدیرکل،معاون یا مشاور استاندار،71 فرماندار،90 مشاور،معاون و نماینده فرماندار،51 بخشدار، 5 کارمند یا نماینده بخشداری و ... روی میز دستگاه قضائی است.
ابوالخفوس از این جهت برای قطر مهم شمرده می‌شود که از این طریق می‌تواند به امارات، بزرگ‌ترین شریک تجاری خود مرتبط و تصرف این منطقه توسط عربستان موجب می‌شود، تمام راه‌های زمینی قطر به عربستان ختم شود.
رئیس بنیاد تاریخ پژوهی و دانشنامه انقلاب اسلامی با اشاره به ویژگی های برجسته امام خمینی (ره)،گفت: امام راحل سرسازش با جهانخواران را نداشت.
استاندار خوزستان در حالی از ابلاغ حدود 25 میلیارد تومان جهت اجرای فاز نخست طرح جامع آب و فاضلاب خبر داد که معاون سازمان مدیریت و برنامه ریزی گفته بود یک سوم اعتبارات این طرح که حدود 3 هزار میلیارد تومان است، به استاندار ابلاغ شده است.
شاگرد 13 ساله امام خمینی(ره) و یار امام در نوفل لوشاتو با بیان اینکه سفارش به تربیت طلاب و ساده زیستی به همه ما از خواسته های امام بود، گفت: امروز می توان همان ویژگی ها و ابعاد شخصیتی امام راحل(ره) را در وجود رهبر انقلاب مشاهده کرد.
با شروع ماه مبارک رمضان شبکه ی نسیم برنامه ای با عنوان هزار داستان بر روی آنتن برده است، برنامه ای با سبک و سیاقی خلاقانه و فضایی گرم که بدون سر و صدا مشغول جذب مخاطب در ساعات قبل از افطار می باشد.
 
نقش کدام یک در آبادانی سیستان و بلوچستان پر رنگ تر است؟
وحدت
امنیت
بهداشت و سلامت مردم
اقتصاد و معیشت مردم
همه موارد