چهارشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۷ ,20 February 2019
گزارش
آخرین جزییات از قتل عام خانواده ایرانی در آمریکا + عکس ها

علت قتل عام خانواده ایرانی در تگزاس امریکا پس از یکسال مشخص شد. به هم ریختگی روانی پدر خانواده بعد از ترک اجباری خانه که توقیف شده و طلاق همسرش کافی بود تا این مرد دست به این جنایت بزند.پدر ایرانی اعضای خانواده اش را در تگزاس قتل عام کرد.

 
با تلاش نیروهای امدادی و خدمات رسان در سیستان وبلوچستان بیش از 235 نفر گرفتار در سیلاب در شهرستان های زاهدان، ایرانشهر، فنوج، خاش، دلگان و میرجاوه امدادرسانی شدند.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ ای سیستان وبلوچستان گفت: باسکول هایی در مسیرهای مواصلاتی استان ایجاد شده تا تناز وسایل نقلیه را بدون هیچگونه توقف و اطلاع راننده ثبت و به پاسگاه پلیس راه ارسال کند.
بر اساس بودجه پیشنهادی، درآمد ریالی دولت با قیمت هر بشکه نفت خام 54 دلار و با نرخ تسعیر 5700 تومان محاسبه می‌شود؛ این مقدار پس از حذف سهم صندوق توسعه ملی و سهم شرکت ملی نفت در مجموع 142 هزار میلیارد تومان می شود.
بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ایران، دانشگاه سیستان و بلوچستان به قطب علمی جنوب شرق کشور تبدبل شد.
تصویری در فضای مجازی پخش شد که در یک نگاه می شد تعداد زیادی تخلف را در آن دید. پرایدی که بیش از حد مجاز بار زده، موتور سواری که خلاف جهت حرکت می کند، راکب موتور فرمان موتور را رها کرده و در حال عکس گرفتن از پراید است، هیچ کدام از سرنشینان موتور کلاه ایمنی ندارند.
طبق اطلاعات رسیده و اخبار منتشر شده این حادثه شب چهارشنبه ساعت ۱۲:۳۰ در یک باغ جنب پمپ بنزین چمارسرای صومعه سرا در یک خودرو رخ داد.
ساعتی پیش در فرودگاه مهرآباد خودروی حمل کترینگ هواپیمای تابان با بال این هواپیما برخورد کرده و تنها خسارت جزئی دیده است.
سرپرست تیم کاوش باستان‌شناسی محوطه باستانی شهران رستم‌آباد گفت: در کاوش­های اضطراری این محوطه، چند گور همراه با هدایای تدفینی کشف شده است.
اشک ریختن سلطان جدید مالزی و همسرش هنگام مراسم تاجگذاری؛ سیستم پادشاهی مالزی به این سبک در جهان است که پادشاه از میان خانواده سلاطین ۹ ایالت مالزی بطور دوره ای و برای مدت ۵ سال انتخاب می شود.
مدیرکل اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان گفت: سیستان و بلوچستان درصدر جدول آمار تصادفات و تلفات کشور است که ۳۰ درصد از علت این تصادفات تخطی از سرعت مطمئنه است.
ایلام با وجود هزاران اثر طبیعی و تاریخی دارای استعدادها و ظرفیت های بی نظیری در بخش گردشگری است اما به دلیل ناشناخته بودن و عدم امکانات این ظرفیت همچنان مغفول مانده است.
هرچند که اگر هر یک از این اتفاقات در ایران می افتاد چنان رسانه های غربی از آزادی بیان دم می زدند که گویی تنها آزادی در ایران اهمیت دارد نه کشورهای غربی.
در این مطب مریض‌ها یا خودشان می‌آیند یا می‌آورندشان! ناخوش می‌آیند و با حال خوش می‌روند یا شاید هم اصلاً حالی نداشته باشند که خوش باشد یا ناخوش. حال مریض‌ها که معلوم است؛ از حال دکترها ولی کسی خبر ندارد در این مطب.
دخالت عطاری‌های همه‌چیزدان در امور پزشکی سلامت شهروندان را با مخاطره جدی روبرو کرده است.
جمعیت هلال‌احمر یکی از دستاوردهای مهم انقلاب است که از آن به عنوان جمعیت شیر خورشید با گرایش حوزه درمان یاد می شد اما پس از پیروزی انقلاب تاکنون در عرصه امداد و نجات و به روز کردن تجهیزات، این جمعیت پیشرفت‌های چشمگیری داشته است.
عروس خیانتکار وقتی دید مادر شوهرش از خیانت او آگاه است دسیسه قتل او را طراحی کرد.
مهرستان - استمرار دو دهه خشکسالی در استان سیستان و بلوچستان و خصوصا شهرستان مهرستان موجب اثرات مخرب و غیرقابل جبرانی در این منطقه از کشور شده است.
سوادکوه -« من طاهره ۱۴ سال دارم و بی‌سواد هستم» این اولین جمله دخترک نوجوانِ اسیر فقر، اعتیاد و ازدواج اجباری در ۱۲ سالگی است.
به مناسبت سالروز شهادت شهید مصطفی احمدی روشن چند دقیقه ای را با همکار این شهید به گپ و گفت پرداختیم.
اینستاگرام انواع و اقسام بزهکاری های فرهنگی و اجتماعی را شاهد هستیم. رقابتی مبتذل برای دیده شدن در این شبکه اجتماعی بوجود آمده است که سبب شده انواع و اقسام این ناهنجاری و بی هنجاری را در این شبکه تصویری شاهد باشیم.
 
نقش کدام یک در آبادانی سیستان و بلوچستان پر رنگ تر است؟
وحدت
امنیت
بهداشت و سلامت مردم
اقتصاد و معیشت مردم
همه موارد