شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹ ,28 November 2020
گزارش
افزایش سواد رسانه برای دانش آموزان الزامی است/اینترنت، کمبود اطلاعات و تجهیزات؛ سه مشکل عمده آموزش مجازی

فضای مجازی؛ فرصت‌ها و تهدیدها؛

باید نگاه تهدیدآمیز بودن فضای مجازی را به فرصت بودن آن تغییر دهیم و با برنامه‌ریزی دقیق زمان حضور دانش‌آموزان در آموزش های غیر حضوری را ساماندهی کنیم.

 
در شمال سیستان و بلوچستان مهمترین منطقه ای که می تواند موقعیت جذب گردشگر را در حد و اندازه های بین المللی داشته باشد منطقه کوه خواجه یا همان اوشیدا است که علاوه بر وجود آثار باستانی طبیعت منحصر به فردی هم در اطراف این کوه قرار دارد.
باید نگاه تهدیدآمیز بودن فضای مجازی را به فرصت بودن آن تغییر دهیم و با برنامه‌ریزی دقیق زمان حضور دانش‌آموزان در آموزش های غیر حضوری را ساماندهی کنیم.
در حالی مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا مبنی بر عدم برگزاری نمازهای جمعه در سیستان و بلوچستان نادیده گرفته می شود که روزانه شاهد افزایش آمار مبتلایان به این بیماری در پهناورترین استان کشور هستیم.
فرهنگ بسیجی فراتر از مرزهای جغرافیایی کشور عزیزمان ایران تبلور یافته است، تفکری که می تواند در تحقق شکوفایی اقتصاد کشور نقش ارزنده ای ایفا کند.
طرح موضوع مذاکره، بهانه و راهی برای فرار از پاسخگویی در باره عملکرد منفی و غیرقابل دفاع دولت و سیاست های ناکارآمد مدیریتی دولتمردان است.
5 آذر، سالروز تشکیل بسیج مستضعفان، یادگار بزرگ و درخشان امام خمینی (ره) و نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی و میراثی گرانبها است که در واقع در این برهه از زمان نسخه ای شفابخش برای پایان دادن به مشکلات داخلی است.
تفکر بسیجی امروز به یک جریان تبدیل شده و بسیاری از کشورها به واسطه این نگرش توانسته اند، راه خود را در راستای اقتدار از سایر کشورهای وابسته به استکبار جهانی جدا سازند.
بسیج جامعه پزشکی سیستان وبلوچستان از ابتدای شیوع ویروس کرونا تا کنون با حضور در مناطق شهری و روستایی، به مردم در مناطق دورافتاده و محروم خدمات بهداشتی و درمانی رایگان ارائه کرده است.
کرونا و گسترش تکنولوژی سبب شده بسیاری از کودکان و نوجوانان به جای بازی و جست وخیز تنها با گوشی موبایل و فضای مجازی سرگرم شوند.
ایران در مبارزه با تروریسم بین المللی نقش مهمی داشته که این نقش توسط بسیجی ها صورت گرفته است، بسیجیانی که این روزها با حضور جهادگونه خود در میدان نبرد با کرونا سنگ تمام گذاشتند.