جمعه ۴ بهمن ۱۳۹۸ ,24 January 2020
گزارش
سیل کمک های بسیج و سپاه به مردم سیل زده سیستان و بلوچستان

خدماتی که کمتر به چشم می آیند؛

از آغازین ساعات وقوع سیل در سیستان و بلوچستان بسیج و سپاه همچون همیشه در میدان حاضر بوده و به یاری مردم شتافتند.

 
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل سیستان و بلوچستان گفت: مشکلات معیشتی یکی دیگر از عوامل مهم در افزایش طلاق و کاهش ازدواج جوانان می باشد که باید دولت برای حل این معضل و کمک به جوانان چاره اندیشی کند چرا که عدم توجه به این مهم می تواند در آینده نزدیک موجب بروز مشکلات بسیاری در کشور شود.
6 روستا تخلیه و 165محور مواصلاتی مسدود شده است/ از آوار سقف بیمارستان تا خسارت سنگین به زیرساخت های دلگان
موزه سفال«کلپورگان» در سیستان و بلوچستان تنها موزه سفال زنده جهان است که حیات هفت هزار ساله را تداوم بخشیده و از نسلی به نسل دیگر منتقل شده است.
طی هفته های گذشته ثبت نام کلیه استان ها برای این طرح تکمیل شد اما همچنان مشخص نیست آورده ثبت نام کنندگان چه میزان باید باشد چرا که مشخص نیست زمین های واگذار شده با چه قیمت و چه میزان اقساط به خریداران واگذار می شود.
قصه پر غصه صف‌های طولانی برای دریافت سیلندر گازمایع روایتی همه ساله در سیستان وبلوچستان است که مردم از اواسط فصل پاییز با آن دست و پنجه نرم می کنند.
کمتر از 12ساعت دیگر به آغاز جشن شب یلدا طولانی ترین شب سال باقی مانده اما گرانی بازار آجیل، میوه و شیرینی طعم این شب به یادماندنی را برای مردم تلخ کرده است.
پس از افزایش نرخ بنزین مردم سیستان و بلوچستان از بی ثباتی قیمت گوشت در بازار گلایه داشته و گفتند: هزینه گوشت قرمز در این خطه گرانتر از استان تهران شده است.
پرورش شتر درحالی قابلیتی است که خشکسالی را به فرصت تبدیل کرده که سیستان وبلوچستان نیمی از جمعیت شتر کشور را به خود اختصاص داده است.
احسان عالی برادر "سردار شهید حسینعلی عالی"گفت: مديريت، مسئوليت پذيری، عشق به ولايت، احترام و روحيه مشورت از خصوصيات شهید بود.
سیستان وبلوچستان به عنوان بزرگترین استان کشور دارای کمترین و بی کیفیت ترین ناوگان حمل و نقل عمومی است به گونه ای که به جز زاهدان در هیچ یک از شهرهای این استان پهناور حمل و نقل عمومی وجود ندارد.
 
آیا از عملکرد شهرداری زاهدان در دوران مدیریت "عبدالقادر پربار" رضایت دارید؟
خیر
بله
نظری ندارم