شنبه ۲۹ شهريور ۱۳۹۹ ,19 September 2020
گزارش
مصاحبه‌ای برای جنجالی ماندن!/ دیده شدن؛ این‌بار از میانبر شبکه ضدانقلاب

مصاحبه رئیس جمهور سابق کشورمان با یکی از شبکه های نشان دار ضدانقلاب که مستقیما از کنگره آمریکا برای مبارزه با جمهوری اسلامی ایران، بودجه دریافت می کند، سوالات فراوانی را ایجاد کرده است.

 
سیر نزولی ترددهای جاده ای در ماه های نخست سال 99 به دلیل شیوع کرونا، سبب کاهش حوادث ترافیکی در جاده های سیستان و بلوچستان و آمار فوتی های سر صحنه شده است.
سیستان و بلوچستان ظرفیت های ویژه ای دارد که بهره برداری از آن ها می تواند سبب افزایش اشتغال و کاهش بیکاری شود، اما بر اساس آمارها این استان بیشترین نرخ بیکاری را در کشور دارد و از قابلیت های ویژه آن به درستی استفاده نشده است.
باتوجه به اینکه خرمای ربی شهرستان سراوان در جهان نظیر ندارد و به عنوان محصول ارگانیک شناخته می شود اما همچنان دولت هیچ گونه دستور العملی برای خرید تضمینی این محصول ابلاغ نکرده است.
برخی از پزشکان سیستان وبلوچستان با بیمه ها قرارداد ندارند و مراجعه بیماران به آن ها سبب شده است همه هزینه های ویزیت و درمان را به صورت آزاد پرداخت کنند که دغدغه بزرگی برای بیماران شده است.
داد رحمن بامری،مدیرتعاون روستایی سیستان و بلوچستان گفت:با توجه به مشکلات پیش آمده ناشی از کرونا ومحدویت صادرات وهمزمانی آن با فصل برداشت خرما، دلالان فرصت را غنیمت شمرده وسعی دارند خرمای مرغوب باغداران را با قیمت نازلی خریداری کنند.
افزایش چشمگیر مصرف مشروبات الکلی در مناطق مختلف کشور تأثیرات منفی و مخربی را در عرصه‌های خانوادگی جسمی، روحی و روانی افراد مصرف ‌کننده به همراه دارد.
تعدادی از پرسنل دانشگاه علوم پزشکی زاهدان از تحمل فشار و محدودیت زیاد بر روی کادر درمان گلایه کردند.
با لبیک به بیانات مقام معظم رهبری و اجرای رزمایش مواسات و همدلی همچنان شاهد تداوم کمک های مومنانه سبزپوشان انقلاب در سیستان وبلوچستان هستیم.
با ثبت ادیمی نگاه ها به اقدامات و فعالیت هایی است که می تواند در توسعه این شهر و هنر زیبای خامه دوزی سیستان موثر باشد، بی شک خمک دوزی قابلیت قرارگرفتن در فهرست آثار یونسکو را دارد و تلاش ها باید برای این مهم جهت دهی شود.
شماری از علمای اهل سنت سیستان وبلوچستان با بیان اینکه قیام ۱۷ شهریور ماهیت انقلابی نهضت ایران را به دنیا معرفی کرد، گفتند: اگر چه در آن روزها حکومت پهلوی همچنان به وعده های آمریکا دل خوش بود اما طولی نکشید که مردم کاخ ستم را ویران و انقلاب اسلامی به ثمر نشاندند.
 
آیا از عملکرد شهرداری زاهدان در دوران مدیریت "عبدالقادر پربار" رضایت دارید؟
خیر
بله
نظری ندارم