جمعه ۲۲ آذر ۱۳۹۸ ,13 December 2019
گزارش
مشتی از خروارها دروغ رسانه های بیگانه/ دست و پا زدن برای التهاب آفرینی در سیستان و بلوچستان

تغییر تاکتیک معاندان برای انتقام گیری از مردم:

جبهه رسانه های معاند که در اغتشاشات آبان ماه 98 ناکام مانده اند با دروغ پراکنی گسترده به دنبال ایجاد التهاب در سیستان و بلوچستان هستند.

 
احسان عالی برادر "سردار شهید حسینعلی عالی"گفت: مديريت، مسئوليت پذيری، عشق به ولايت، احترام و روحيه مشورت از خصوصيات شهید بود.
سیستان وبلوچستان به عنوان بزرگترین استان کشور دارای کمترین و بی کیفیت ترین ناوگان حمل و نقل عمومی است به گونه ای که به جز زاهدان در هیچ یک از شهرهای این استان پهناور حمل و نقل عمومی وجود ندارد.
این روزها با افزایش چشمگیر قیمت خودرو، کلاهبرداران نیز با استفاده از شگردهای نوین به دنبال جذب طعمه های ساده و سوء استفاده از خریداران و فروشندگان وسایل نقلیه هستند.
سرانجام با مشخص شدن ردپای فساد در عمق دریا و کامل شدن پازل تخلفات برخی از مسئولین، وزیر جهاد کشاورزی از مجلس کارت زرد دریافت کرده و سرانجام صید ترال دامن دولتمردان را گرفت.
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان دلگان گفت: این شهرستان صنایع تبدیلی برای بسته بندی محصول را ندارد و چای ترش تولیدی آن به صورت فله ای به مناطق دیگر صادر می شود.
گازسوز کردن غیرمجاز خودروها با میدان داری کپسول های گاز خانگی در زاهدان این روزها یکی از معضلاتی است که باعث شده تا شهروندان ساعت ها در صف های طولانی سیلندرگاز معطل باشند.
با انسداد مرز و توقف قاچاق سوخت در مرزهای شمالی سیستان وبلوچستان، برخی از سوخت بران مهاجرت و عده ای هم راه تازه ای برای کسب درآمد در قالب طرح های اقتصاد مقاومتی پیدا کرده اند.
در حالی صف های طولانی توزیع گاز در زاهدان باعث نارضایتی شهروندان شده که مردم از توزیع نامناسب شرکت های گاز و نظارت ناقص مسئولان گلایه مند هستند.
جانشین فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: امروزه با وجود طرح ها و نقشه های شوم دشمنان می توانیم با تکیه بر بصیرت، دشمن شناسی و ولایت مداری از گمراهی دور شویم.
حاشیه نشینی به عنوان مادر بسیاری از معضلات اجتماعی علاوه بر اینکه همچون وصله ای ناجور چهره شهرها را زشت کرده موجب پرورش معضلات اجتماعی بسیاری در بطن خود شده است.
 
آیا از عملکرد شهرداری زاهدان در دوران مدیریت "عبدالقادر پربار" رضایت دارید؟
خیر
بله
نظری ندارم