پنجشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۸ ,21 November 2019
بین الملل
ژنرال عون : ارتش مسئول امنیت تظاهرات‌کنندگان است

فرمانده ارتش لبنان با اشاره به بروز برخی خشونت‌ها در تظاهرات تاکید کرد ارتش مسئول امنیت تظاهرات کنندگان است.

 
مرگ مشکوک جفری آپستین میلیاردر نزدیک به ترامپ که از دختران جوان و نوجوان سوءاستفاده جنسی می کرد و از این طریق پول هنگفتی به جیب زده بود، پرونده مشکوکی است که روزانه ابعاد بیشتری از آن فاش می شود.
منابع سوری از تازه‌ترین دستاورد ارتش سوریه در حومه ادلب در شمال این کشور در پاکسازی یک منطقه دیگر از لوث تروریسم تکفیری خبر دادند.
یک روزنامه کویتی به‌نقل از منبعی در وزارت امور خارجه ایران نوشت: تهران پاسخ مثبتی از سوی عربستان سعودی و بحرین به نامه رسمی‌اش به این دو کشور درخصوص «طرح صلح با همسایگان» دریافت کرده است.
یک روزنامه کویتی به‌نقل از منبعی در وزارت امور خارجه ایران نوشت: تهران پاسخ مثبتی از سوی عربستان سعودی و بحرین به نامه رسمی‌اش به این دو کشور درخصوص «طرح صلح با همسایگان» دریافت کرده است.
یک شبکه خبری آمریکایی جزئیات تازه‌ای را از روابط و تعاملات محرمانه و مخفی بین مقام‌های سابق دولت آمریکا با مشاوران تیم انتخاباتی رئیس جمهور اوکراین فاش کرده است.
کنگره برای مقام‌های ارشد پنتاگون و کاخ سفید احضاریه صادر کرد تا اسناد و مدارک مربوط به روابط ترامپ با دولت اوکراین را ارائه دهند.
رئیس‌جمهوری آمریکا با تصمیم ناگهانی‌ خود مبنی بر خروج از شمال سوریه، چه‌بسا هدیه‌ای مسموم و مین‌‌گذاری شده به رئیس‌جمهوری ترکیه داده و او و کشورش را در دام بسیار خطرناکی انداخته که خروج از آن دشوار خواهد بود کاملا مانند در تله افتادن سعودی در یمن.
رئیس ائتلاف الفتح در عراق تاکید کرد که کرکوک استانی متعلق به همه عراقی‌ها است و با هرگونه تهدید تروریستی علیه این استان مقابله می‌کنیم.
رئیس‌جمهور آمریکا بار دیگر تأکید کرد که کشورش خواستار رویارویی نظامی با ایران نیست.
وزارت امور خارجه فرانسه بامداد پنجشنبه به گام سوم ایران در کاهش تعهدات برجامی خود واکنش نشان داد.
 
حمله با چاقو به آسایشگاه معلولین در ژاپن/ 19 نفر کشته و 45 نفر زخمی شدند+ تصاویر و فیلم
پوستر/ FATF کارگروهی سیاسی برای تقویت اسرائیل در منطقه
آیا از عملکرد شهرداری زاهدان در دوران مدیریت "عبدالقادر پربار" رضایت دارید؟
خیر
بله
نظری ندارم