جمعه ۲۲ آذر ۱۳۹۸ ,13 December 2019
فناوری اطلاعات
هفت روش برای این‌که قبض برق خود را پرداخت کنید

امروزه با گسترش تکنولوژی و بهره‌گیری از خدمات آنلاین، صنعت پرداخت نیز متحول شده و صدور قبض‌های کاغذی نیز دیگر ضروری به‌نظر نمی‌رسد.

 
زمانی که نام نوکیا بر زبان جاری می شود، معمولا تنها به یاد گوشی های هوشمند می افتیم؛ اما یک شرکت هندی اجازه استفاده از این نام را برای تولید تلویزیون های هوشمند کسب کرده است.
اپراتورها و شرکت‌های ارایه دهنده خدمات اینترنتی در یکسال اخیر با شکایات متعددی در رابطه با حجم خوری و کم فروشی اینترنت مواجه بوده‌اند که بررسی‌های نهادهای ذیربط نشان می‌دهد این شکایات درست نیست!
بررسی های موسسه امنیتی وی پی ان منتور نشان می دهد، نفوذ هکرها به پایگاه داده یک شرکت بازاریابی موجب افشای محتوای میلیون ها پیامک شده است.
مدیرکل حفاظت از حقوق مصرف کنندگان رگولاتوری گفت: بسته های جبرانی برای قطع اینترنت در هفته های اخیر، فعلا برای کاربران موبایل فعال می شود و درحال مذاکره با اپراتورهای اینترنت ثابت نیز هستیم.
موارد مختلف بسیار زیادی در عمر باتری‌ها تاثیر دارند که در صورت اطلاع از آن‌ها می‌توانیم تا حدی به عمر باتری موبایلمان بیافزایم.
هفت ساعت شنا در آب های سرد و خروشان برای یافتن اثری از یک کودک سه ساله بی نتیجه به پایان رسید.
شرکت‌ تسلا اختراع جدیدی را به ثبت‌ رسانده که با استفاده از آن، لیزر را جایگزین برف‌پاک‌کن در خودروها می‌کند!
عدم وجود ارتباطات اینترنتی در هفته گذشته باعث شد تا بسیاری از فعالان ارزهای دیجیتال، امکان مانیتور کردن روند قیمتی بیت کوین و سایر رمزارزها را نداشته باشند و متحمل ضررهای زیادی شوند. حالا قیمت بیت کوین به پایین‌ترین حد خود در 6 ماه اخیر رسیده و پیش بینی‌ها از نوسانات این رمزارز شناخته شده دارد.
اینترنت مشترکین حقوقی، در مرحله اول فعال شده است.
وزارت بازرگانی آمریکا اعلام کرد ۹۰ روز دیگر به شرکت های آمریکایی اجازه می دهد تحت «اجازه نامه های عمومی موقت» با شرکت هواوی همکاری کنند.
 
آیا از عملکرد شهرداری زاهدان در دوران مدیریت "عبدالقادر پربار" رضایت دارید؟
خیر
بله
نظری ندارم