دوشنبه ۳۰ فروردين ۱۴۰۰ ,19 April 2021
سیاسی
بصیرت و هوشیاری لازمه انتخاب اصلح است/ کاهش مشارکت حداکثری مردم هدف دشمن در انتخابات

عالم اهل سنت:

مولوی عنایت اله رسولی زاده گفت: مردم باید با هوشیاری، بصیرت و تفکر انقلابی کاندید مورد نظر خود را انتخاب کنند.

 
اسماعیل حسین زهی گفت: بیشترین نقش در شیوع گسترده کرونای انگلیسی و قرمز شدن بسیاری از نقاط ایران به دولت برمی گردد و مافیا و قدرتی که پشت صحنه آرد و مرغ است توزیع صحیح را نمی دهد.
دقایقی قبل که تیتر برخی از رسانه های اصلاح طلب انتقاد محمد خاتمی از دولت را درج کرد، برای خیلی ها جالب بود که ببینند هشت سال بعد از تکرارهای او برای روحانی چه چیزی خاتمی را وادار کرده که به دولت گرانی ها منتقد باشد.
مولوی عنایت اله رسولی زاده گفت: مردم باید با هوشیاری، بصیرت و تفکر انقلابی کاندید مورد نظر خود را انتخاب کنند.
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با تاکید بر پرهیز از سیاسی‌کاری در مبارزه با بیماری کرونا گفت: متاسفانه عده‌ای تلاش می‌کنند ویروس کرونا و مرگ مردم را عاملی برای موفقیت در عرصه سیاست بدانند.
رئیس جمهور گفت: برخی می‌گویند دست ظالم باید قطع شود ولی در اردیبهشت و خرداد کراهت دارد، بگذارید به تیر ماه و این‌ها برسیم بعد!
روحانی به انتخاباتی بودن مذاکرات وین اعتراف کرد.
مرکز کنترل و پیشگیری بیماری و سازمان غذا و دارو، روز سه‌شنبه ۲۴ فروردین با انتشار یک بیانیه مشترک اعلام کردند که در حال بررسی یک‌ نوع لخته شدن غیرعادی خون در شش زن بین ۶ تا ۱۳ روز بعد از واکسینه شدن هستند. این لخته‌های خون در رگ‌هایی که خون را از مغز بیرون می‌برند و همراه با پلاکت پایین خون ایجاد شده‌اند. هر شش مورد در زنان ۱۸ تا ۴۸ ساله مشاهده شده است.
اظهارات اشرف غنی در چهارم فروردین ماه و مراسم افتتاح بند کمال خان افغانستان نیازمند پیگیری های سریع و همه جانبه دستگاه دیپلماسی برای احقاق حق جمهوری اسلامی ایران و استان سیستان و بلوچستان جهت دریافت حق آبه تالاب هامون و رودخانه هیرمند است و مردم انفعال و سکوت در این خصوص را به هیچ عنوان نمی پذیرند.
حجت الاسلام ابراهیم گزمه گفت: انتخابات یک آزمون بزرگ برای ملت ایران است که در طول چهار دهه گذشته همواره از آن سربلند بیرون آمده ایم.
محمد جواد سجادی گفت: با اجرای سند همکاری ایران و چین تحریم های آمریکائیان شکسته می شود.
 
پویش «همه با هم؛ مرگ بر آمریکا» در سیستان وبلوچستان برگزار شد  
خبرآنلاین موضع خود را در قبال جمهوری اسلامی مشخص کند/ باید برای خبرآنلاین به عنوان متهمی که علیه امنیت ملی اقدام کرده حکم صادر شود
پوستر/ برجام را آتش میزنیم