پنجشنبه ۱۴ فروردين ۱۳۹۹ ,2 April 2020
سیاسی
۱۲ فروردین؛ روز تغییر نظام از سلطنتی به اسلامی/ اراده مردم اساس پیدایش نظام جمهوری اسلامی بود

نماینده سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان مطرح کرد؛

آیت الله عباسعلی سلیمانی گفت: یوم الله ۱۲ فروردین به معنای تحقق جمهوری اسلامی و رای مردم به تغییر نظام از سلطنتی به اسلامی است.

 
سردار نقدی همچنین گفت: سخن گفتن از عمر ۲۵ ساله رژیم صهیونیستی و کم و زیاد کردن آن، برداشت کاملا غلط از فرمایشات رهبری و نوعی روحیه دادن به این رژیم است.
نماینده ولی فقیه در استان و‌ امام جمعه زاهدان و استاندار سیستان و بلوچستان به مناسبت فرارسیدن دوازدهم فروردین ماه روز جمهوری اسلامی ایران، با صدور پیامی مشترک، این روز را گرامی داشتند.
سردار وحيد مجيد گفت:شایعات کرونایی در فضای مجازی ٦٠ درصد کاهش پیدا کرد.
آیت الله عباسعلی سلیمانی گفت: یوم الله ۱۲ فروردین به معنای تحقق جمهوری اسلامی و رای مردم به تغییر نظام از سلطنتی به اسلامی است.
منتخب مردم زاهدان در مجلس یازدهم در پیام توئیتری نوشت: نمی‌شود باور کرد پزشکان بدون مرز به مرزی وابسته نباشند.
ضیاء خزائی گفت: در طول 10 سال گذشته تمامی شعار های سال به موضوع اقتصاد کشور مربوط می شود و نسخه شفابخش اقصاد بیمار ما اقتصاد مقاومتی و رسیدن به تولید واقعی در کشور است.
مجتبی میر،یکی از کارشناسان سیاسی سیستان وبلوچستان گفت:برخی قوانین دست و پاگیری که در جامعه وجود دارد یا خلاهای قانونی، فرایند تولید را دچار چالش می کند.
احمد ملاشاهی گفت: برجام و کرونا هر دو به کشور خسارات جبران ناپذیری را وارد کرده اند که تا سال ها نتایج آن در کشور هویدا خواهد بود.
موفقیت ایران در کنترل و مدیریت بحران ویروس کرونا در میانگین جهانی در شرایط تحریمی و همزمان ناکامی مطلق کشورهای غربی در این موضوع آنهم بدون تحریم! نشان می‌دهد اثرات تحریم‌های آمریکا و اروپا عملا به پایین‌ترین سطح از اثرگذاری خود رسیده است.
امام خمینی درسال 68 به رحمت خدارفتند. اما هیچکس را ازخاندانش جانشین تعیین نکرد. و تنها پسرشان هم ادعایی بعد از پدر نداشت. در واقع دربین بزرگان و نخبگان سیاسی و مراجع کسی هم مدعی رهبری و جانشینی حضرت امام نبود.
 
خبرآنلاین موضع خود را در قبال جمهوری اسلامی مشخص کند/ باید برای خبرآنلاین به عنوان متهمی که علیه امنیت ملی اقدام کرده حکم صادر شود
15 خرداد نقطه عطفی در انقلاب اسلامی ایران است+تصاویر  
پوستر/ برجام را آتش میزنیم
آیا از عملکرد شهرداری زاهدان در دوران مدیریت "عبدالقادر پربار" رضایت دارید؟
خیر
بله
نظری ندارم