جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ ,23 February 2018
سیاسی
برخی از ماهیت حکم اطلاع ندارند اما اظهار نظر می‌کنند / هجمه‌ها علیه قوه قضاییه بی‌انصافی است

سخنگوی قوه قضائیه:

سخنگوی دستگاه قضا گفت: خیلی از اوقات برخی افراد هستند که از ماهیت یک حکم و جزییات و روند قضیه اطلاع ندارند؛ با این حال شروع به اظهارنظر می‌کنند و هرکس یک چیز می‌گوید.

 
جمعی از نمایندگان مردم سیستان وبلوچستان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه لایحه بودجه رویکرد مثبتی نسبت به سنوات گذشته ندارد، گفتند: با توجه به افزایش خشکسالی در کشور باید تدابیری درلایحه بودجه سال 97 اندیشیده شود که در زمان پیک مصرف آب دچار مشکل نشویم.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان از اجرای 10 هزار برنامه برای در ایام الله دهه فجر در استان خبر داد.
سازمان بسیج عشایری سپاه سلمان، سران، معتمدین و ریش سفیدان طوایف و اقوام استان سیستان وبلوچستان در پی محکوم کردن اغتشاشات اخیر و اعلام انزجار از سران فتنه و سرکرده آنان استکبار جهانی بیانیه ای را صادر کرد.
دادستان زاهدان گفت: اگر مردم خواسته ای دارند و خواسته آنان در بحث گرانی به حق است می توانند اعتراض خود را مسالمت آمیز مطرح کنند.
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: هر مدیر، مسئول و هرفردی با هر جایگاهی در برداشته شدن موانع سد راه مردم کوتاهی کند و وظایف خود را به درستی انجام ندهد، قطعا در پازل دشمن بازی می کند و گناه نابخشودنی انجام داده است.
نماینده مردم شهرهای زابل، زهک، هیرمند، هامون و نیمروز در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مستکبران عالم هرآنچه از دستشان برآید را انجام می دهند، گفت: اگر بر روی ظرفیت ها و داده های داخلی سرمایه گذاری کنیم تحریم های دشمنان اثری نخواهد داشت.
کارشناس مسایل سیاسی فراموشی فتنه 88 را زمینه ساز فتنه های جدید دانست و گفت: سخنان محسن هاشمی در خصوص فتنه و حملات گسترده به او نشان داد فراموشی هدف است فتنه گران است.
در حالی فروش ابزارهای نظامی به مثل شوکر، دستبند، گاز اشک آور در جامعه ممنوع می باشد که این روزها شاهد فروش آزادانه این ابزارها در شبکه های اجتماعی هستیم.
نتایج پژوهش جدید سفارش اتحادیه اروپا و دولت آلمان نشان می‌دهد تسلیحاتی که آمریکا محرمانه برای معارضان سوری خریداری کرده، به دست تروریست‌های داعش رسیده است.
مجلس نمایندگان آمریکا طرح افزایش نظارت قوه مقننه این کشور بر معاملات هواپیما با ایران را به تصویب رساند.
قنادباشی گفت: نه تنها عربستان، امارات و حامیان غربی آنها در برپایی کودتا دچار شکست شدند بلکه عناصر نفوذی را هم که به آنها امید بسته بودند، از دست دادند و الان دستشان برای تاثیر گذاری در یمن خالی است.
دبیر شورای عالی امنیت ملی ایران با هشدار نسبت به تصمیمات آمریکا درباره شهر قدس، تصریح کرد: هیچ کشوری نمی تواند با نادیده گرفتن حقوق مسلم مردم فلسطین برای این کشور اسلامی تصمیم گیری کند.
نماینده مردم تبریز در مجلس گفت: متأسفانه تمام مشکلات این است که ما مسئولان فقط صحبت می‌کنیم و شعار می دهیم و عملی در کار نیست.
فرمانده سپاه سلمان با بیان اینکه تفکر بسیجی شیعه و سنی نمی شناسد،گفت: خدمت‌رسانی به زلزله‌زدگان شیعه و سنی کرمانشاه از اولویت نیروهای انقلابی است.
بهرام قاسمی سخنگوی وزارت امور خارجه کشور گفت: نگرانی امروز آمریکا گشایشی است که در روابط سیاسی ایران با سایر کشورها ایجاد شده است و آمریکا نگران است که ایران با توجه به جایگاه و موقعیت برتری که در منطقه دارد، در حوزه اقتصادی نیز علاوه بر استفاده از امکانات داخلی خود که در راستای سیاست های اقتصاد مقاومتی است، بتواند در اقتصاد بیرونی و خارجی خود موفقیت هایی را به دست آورد.
یکی از ریش سفیدان منطقه تمین شهرستان میرجاوه گفت: شیعه و سنی عاشق امام حسین(ع) و اهل البیت(ع) هستند.
دبیر ستاد مردمی اربعین سیستان و بلوچستان گفت:با تدابیر اندیشیده شده و تلاش مستمر مرزبانی استان، مشکل زائران پشت مرز مانده اربعین حسینی حل شده و تا آخر شب گذشته همه وارد خاک ایران شده اند.
طبق دستور کار اعلامی مجلس جلسه رای اعتماد به وزرای پیشنهادی علوم و نیرو هفته آینده در صحن علنی مجلس برگزار می‌شود.
 
15 خرداد نقطه عطفی در انقلاب اسلامی ایران است+تصاویر  
گزارش تصویری/ تجلی حضورحماسی ملت همیشه در صحنه زاهدان در انتخابات 29 اردیبهشت  
پوستر/ برجام را آتش میزنیم
نقش کدام یک در آبادانی سیستان و بلوچستان پر رنگ تر است؟
وحدت
امنیت
بهداشت و سلامت مردم
اقتصاد و معیشت مردم
همه موارد