دوشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۵ ,20 February 2017
سیاسی
کاندیدای رهپویان برای انتخابات ریاست جمهوری مشخص شده است/ پیشنهاد چهار گروه رهپویان، خدمتگزاران، ایثارگران و جانبازان به جبهه مردمی معرفی

دبیرکل جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی:

دبیرکل جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی در خصوص آخرین وضعیت انتخاب کاندیدا جمعیت رهپویان برای انتخابات ریاست جمهوری گفت: کاندیدا مشخص شده است ولی قرار بر این است که فعلا نام او را در رسانه‌ها مطرح نکنیم.

 
دبیرکل جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی در خصوص آخرین وضعیت انتخاب کاندیدا جمعیت رهپویان برای انتخابات ریاست جمهوری گفت: کاندیدا مشخص شده است ولی قرار بر این است که فعلا نام او را در رسانه‌ها مطرح نکنیم.
در حالی رئیس کل دادگستری سیستان و بلوچستان گفته بود اگر تا دوران انتخابات و حتی پس از آن پای یک فتنه گر به این استان باز شود، دستگاه قضایی، با همکاری همه ماموران امنیتی و انتظامی و اطلاعاتی استان، در مقابل آن فتنه گر و دیگر فتنه گران خواهد ایستاد که بار دیگر قرار است یکی از فعالان فتنه در استان سخنرانی کند.
پس از برگزاری مانور مقابله با حوادث غیر مترقبه در زندان زاهدان، رسانه های ضد انقلاب و وهابی با انتشار خبری ساختگی مدعی یورش نیروهای ضد شورش به زندان زاهدان شدند!
امام جمعه زابل با اشاره به نشست مشترک ائمه جمعه و فرمانداران سیستان با استاندار سیستان و بلوچستان گفت: دولتمردان قصور خود را پذیرفتند.
مشاور جوان و تازه کار فرماندار دلگان که برای کسب شهرت دست به هر کاری می زند، کامنتی توهین آمیز خطاب به امام جمعه زابل منتشر کرد.
حسین فریدون دستیار ویژه رئیس جمهور و مرد پرحاشیه دولت یازدهم که مشکلات و مسائل پیرامون وی برای دولت دردسر ساز شده است به منظور بازدید از مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان به شهرستان چابهار سفر کرده است.
فرمانده نیروی هوا فضای سپاه گفت: در آینده نزدیک رزمایش بزرگ پدافند هوایی نیروی هوا فضای سپاه اجرا می‌شود و در این رزمایش تقریباً تمام سامانه‌های پدافندی توسط متخصصین و نخبگان ایرانی ساخته شده است.
در حالی آخوندی در زمان وقوع بارش های سیل آسا و وقوع سیل در چابهار حضور داشت که ترجیح داد چراغ خاموش از کنار مردم سیل زده جنوب سیستان و بلوچستان عبور کند.
نماینده مردم زاهدان رسیدگی به اتهامات حسین فریدون را مطالبه ای عمومی دانست و گفت: آقای رئیس جمهور باید برای رسیدگی به پرونده برادرش پیشقدم شود.
در پی بارش سیل آسای باران در جنوب سیستان و بلوچستان خسارت های زیادی به راه های ارتباطی و زیرساخت های وارد شده و چند روستا نیز تخلیه شده است.
یکی از کانال های زیرمجموعه استانداری سیستان و بلوچستان از گوشه ای از دستاوردهای برجام پرده برداری کرده است که در نوع خود بسیار عجیب و قابل تامل است!
پیکر آقای هاشمی را شخصی به نام حسین عرفاتی غسل داده و کفن کرده است؛ حسین عرفاتی که به حسین عمو شهرت دارد، از سال های گذشته آشپز حسینیه جماران بوده است.
مقامات مختلف کشورهای جهان به خبر درگذشت رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام ایران واکنش نشان دادند.
کارشناس مسایل سیاسی با بیان اینکه فرافکنی، تدبیر تکراری دولت برای فرار از پاسخگویی است گفت: مردم خواهان ورود قوه قضاییه به پرونده برادر رئیس جمهور هستند.
نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان گفت: دلدادگان رهبری با ایجاد «جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی» به دنبال این هستند تا جبهه ای را به وجود آورند که از افراط و تفریط به دور باشد.
در حالی دولت یازدهم از همان شروع کار خود شمشیر را برای مسکن مهر از رو بست که حالا هم اعلام شده با تصویب مجلس، پرونده مسکن مهر برای همیشه بسته شده است.
معاون اقتصادی و مردم یاری قرارگاه منطقه ای قدس جنوب شرق گفت: 30 دیماه امسال، 31مدرسه احداث و بازسازی شده توسط سپاه افتتاح و بهره برداری خواهند شد.
دبیر هیات نظارت و معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه سیستان و بلوچستان با بیان اینکه نمی تواند جزییات رد سخنرانی دکتر عباسی را بیان کنم گفت: مصالح نظام و انقلاب اجازه نمی دهد هیات نظارت جزییات دانشگاه سیستان و بلوچستان را بیان کند.
فرمانده کل سپاه گفت: از اهداف دشمنان به مخاطره انداختن امنیت در بخش هوایی ایران بود اما سپاه با تلاش خود دشمن را ناامید کرده است.
اردیبشهت ماه امسال بود که با حکم دبیر شورای هماهنگی مناطق آزاد و برخلاف میل استاندار سیستان و بلوچستان، عبدالرحیم کردی جایگزین مبارکی در مدیریت منطقه آزاد شد.
 
تصاویر/ زندگی دیدنی و جالب یک مرد با شیر ها
پوستر/ برجام را آتش میزنیم
نقش کدام یک در آبادانی سیستان و بلوچستان پر رنگ تر است؟
وحدت
امنیت
بهداشت و سلامت مردم
اقتصاد و معیشت مردم
همه موارد