سه شنبه ۶ مهر ۱۴۰۰ ,28 September 2021
سیاسی
شرایط فعلی محصول ناکارآمدی مسئولین غرب‌زده است / دفاع مقدس، میدان نبرد جوانان عاشورایی با استکبار بود

فرمانده ارتش در ایام دفاع مقدس گفت: شرایط فعلی کشور محصول ناکارآمدی برخی از مسئولین غربزده ماست که غرب را به عنوان کدخدا گرفته‌اند و متکی به آن هستند.

 
فداحسین مالکی گفت: آمریکایی ها چون خود نتوانستند در افغانستان صلح و ثبات را برقرار کنند و شکست سیاسی خوردند طبیعی است که کوتاه نمی آیند و از این جهت برگزاری اجلاس ۶ به علاوه ۲ در اولین اقدام می تواند به معنای واقعی، تاثیر خود را در سرنوشت ملت افغانستان نشان دهد.
آمریکایی ها همواره جنایات زیادی را علیه ملت های مختلف به خصوص ایران در دوره های مختلف از هشت سال دفاع مقدس گرفته تا روزهای کرونایی رقم زدند، اما خودکفایی کشورمان در زمینه های مختلف از جمله تولید داخلی واکسن کرونا بارقه های امید را در دل ایرانیان روشن کرد و همچون خاری در چشم دشمنان فرو رفت.
اربعین امام حسین (ع)، هفته دفاع مقدس، آغاز سال تحصیلی جدید، اقدام های دولت انقلابی در روزهای آغازین خدمت و تسریع در واکسیناسیون مهم ترین محورهای خطبه های عبادی و سیاسی نماز جمعه امروز سیستان و بلوچستان را به خود اختصاص داده است.
سردار محمد کرمی در این دیدار گفت: امروز اساتید، نخبگان و روحانیون فرماندهان ِجنگ علمی، ‏اقتصادی و فرهنگی هستید، این جهاد همچنان ادامه دارد.‏
شهید میرحسینی در وصیت نامه‌اش خطاب به هم رزمانش به ویژه حاج قاسم سلیمانی گفته است: علت عمده بریدن از جنگ و فشار ناشی از آن را در مسائل عقیدتی و روحی پیدا کنید.
کارشناس مسائل بین الملل گفت: در وجوه مختلف اقتصادی از سرمایه گذاری خارجی تا تبادل تکنولوژی و تجربیات و تا تبادلات تجاری واردات و صادرات بین ایران و کشورهای عضو تسهیل خواهد شد،در حقیقت ایران در حال حاضر به عنوان یک شریک جدی‌تر در چهارچوب چشم انداز سیاسی اقتصادی کشورهای عضو دیده می‌شود.
تا همین صبح امروز هم اقدام بزرگ پیوستن ایران به سازمان همکاری‌های شانگهای در مخیله اصلاح‌طلب‌ها و حامیان دولت قبل نمی‌گنجید.
احمدی بیغش با اشاره به عضویت ایران در سازمان همکاری شانگهای، نوشت: این عضویت پیروزی درخشان و ماندگار برای جمهوری اسلامی ایران است.
ائمه جماعت سیستان وبلوچستان گفتند: تشکیل دولت سیزدهم جرقه امید را در دل مردم رنج کشیده زنده کرد.
 
برگزاری همایش مردم، امنیت پایدار و پیشرفت  در "ایرانشهر"  
پویش «همه با هم؛ مرگ بر آمریکا» در سیستان وبلوچستان برگزار شد  
پوستر/ برجام را آتش میزنیم