جمعه ۶ ارديبهشت ۱۳۹۸ ,26 April 2019
سیاسی
هر ایرانی یک پاسدار انقلابی/ملت و دولت حامی سپاه هستند/تمامی ملت ها به خوبی میدانند آمریکا حامی تروریست جهانی است

در دیدار با سردار مارانی عنوان شد؛

فرماندهان نیروهای نظامی و انتظامی،مسئولین، معلمان و سران طوایف سیستان و بلوچستان در دیدار با فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه منطقه ای جنوب شرق کشور، حمایتشان از سپاه پاسدارن را اعلام کردند.

 
نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آمریکا در دشمنی با ایران نفس های آخر خود را می زند، گفت: تاکنون این شیطان بزرگ در تمامی توطئه و ترفندهای خود با شکست مواجه شده است.
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمودند: تلاش اینها به جایی نمیرسد. ما آن‌قدری که نیاز داریم و خودمان اراده میکنیم، میتوانیم نفت خود را صادر کنیم. آنها به خیال خودشان راه را مسدود کرده‌اند اما ملت فعال و مسئولین بیدار اگر دامن همت به کمر بزنند بسیاری از بن‌بست‌ها را باز خواهند کرد.
هنگامی که دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا روز چهارشنبه پیروزی بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر این کشور را به وی تبریک گفت هنوز تمام آرای ٢١ امین انتخابات کنست شمارش نشده بودند. او گفت، پیروزی نتانیاهو باعث می شود که احتمال حل و فصل مناقشه خاورمیانه افزایش یابد.
شب گذشته طی حکمی از سوی حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمانده معظم کل قوا، سردار «حسین سلامی» ضمن ارتقا از درجه سرتیپی به سرلشکری، به عنوان فرمانده کل سپاه منصوب شد.
نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان گفت: اقتدار امروز ارتش جمهوری اسلامی ایران مثال ‌زدنی است.
همزمان با 29فروردین ماه و روز ارتش، رژه یگان های مسلح در زاهدان و سراسر سیستان وبلوچستان برگزار شد.
تجمع مردمی پاسداران انقلاب در مسجد طالقانی زاهدان برگزار شد.
نماینده اصولگرای سه دوره مجلس شورای اسلامی گفت: سپاه پاسداران در طول 40سالی که از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی می گذرد، وظیفه خود را در برابر انقلاب اسلامی انجام داده است.
مدیر کل سابق آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت: فوت 4دانش آموز دبستانی در زاهدان از تلخ ترین خاطرات طول خدمتم در این استان پهناور بود.
چگونه ممکن است میزان رضایتمندی تهرانی‌ها در کنار خبرهای پیاپی مبنی بر لزوم پرداخت مالیات‌های مختلف به شهرداری افزایش پیدا کرده باشد؟!
رهبر معظم انقلاب اسلامی از دولت خواستند که با استفاده از محلهای قانونی موجود، سریعاً اقدامات لازم را آغاز کند و در ادامه پس از جمع‌بندی وضعیت و در صورت نیاز، برداشت از صندوق توسعه ملی مورد تأیید خواهد بود.
فرماندار زاهدان گفت: در حال حاضر، فعالیتهای سپاه و بسیج به یک فرهنگ در سطح کشور تبدیل شده اند.
نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان گفت: سپاه در دل مردم ایران و زنان و مردان آزاده و مسلمان جهان اسلام است.
نمازگزاران زاهدانی پس از اقامه نماز جمعه در تظاهرات و تجمعی اعتراضی، اقدام خصمانه آمریکا را محکوم و حمایت قاطع خود را از سپاه پاسداران اعلام کردند.
امام‌جمعه اهل‌سنت زاهدان، سپاه پاسداران را «یک ارگان انقلابی و برخاسته از مردم» دانست و اقدام آمریکا را درخصوص قرار دادن این ارگان در لیست «گروه‌های تروریستی» محکوم کرد.
جمعی از مسئولان سیستان وبلوچستان با بیان اینکه سپاه فرزند انقلاب و متعلق به همه مردم است، گفتند: اقدام آمریکا بر علیه سپاه پاسداران ، هیچ تاثیری بر فعالیت های این نهاد نخواهد گذاشت و بیش از پیش در دل مردم و مظلومین جهان جا باز می کند.
نماینده ولی فقیه سیستان و بلوچستان وامام جمعه زاهدان گفت: دشمن و به خصوص آمریکا دشمنی با اصل نظام دارد.
جمعی از ائمه جمعه سیستان و بلوچستان گفتند: نامگذاری رونق تولید در راستای ترویج و گسترش فرهنگ اقتصاد مقاومتی است.
نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان، گفت: نام گذاری امسال به نام رونق تولید توسط مقام معظم رهبری، در تداوم ترویج و گسترش اقتصاد مقاومتی است.
جانشین سپاه سلمان سیستان وبلوچستان گفت: دشمنان و مخالفان نظام با سه ترفند مسموم کردن فضا و افکار عمومی، جوسازی و اتهام زنی در فضای مجازی به دنبال برهم زدن آرامش روانی جامعه هستند.
 
15 خرداد نقطه عطفی در انقلاب اسلامی ایران است+تصاویر  
گزارش تصویری/ تجلی حضورحماسی ملت همیشه در صحنه زاهدان در انتخابات 29 اردیبهشت  
پوستر/ برجام را آتش میزنیم
نقش کدام یک در آبادانی سیستان و بلوچستان پر رنگ تر است؟
وحدت
امنیت
بهداشت و سلامت مردم
اقتصاد و معیشت مردم
همه موارد