يکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۹ ,17 January 2021
سیاسی
قدرت موشکی ایران؛ عزت همه جوامع اسلامی/ خنثی سازی تحریم ها در گرو عزم جهادی و مدیریت انقلابی است

در خطبه های عبادی سیاسی نماز جمعه مطرح شد؛

شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)، قدرت و توان موشکی ایران اسلامی، لزوم خنثی سازی تحریم ها، افتضاح انتخاباتی آمریکا، وضعیت کشور قبل از پیروزی انقلاب اسلامی و فرار شاه مهم ترین محورهای امروز خطبه های نماز جمعه سیستان و بلوچستان را به خود اختصاص داد.

 
فرمانده نیروی هوا فضای سپاه از مرحله نهایی رزمایش پیامبر اعظم(ص) ۱۵ به عنوان تمرین ناکارآمد سازی نقاط قوت دشمن در بخش های دریایی یاد کرد و گفت : موشک‌ها ابزار تولید قدرت و امنیت برای ملت ایران هستند.
شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)، قدرت و توان موشکی ایران اسلامی، لزوم خنثی سازی تحریم ها، افتضاح انتخاباتی آمریکا، وضعیت کشور قبل از پیروزی انقلاب اسلامی و فرار شاه مهم ترین محورهای امروز خطبه های نماز جمعه سیستان و بلوچستان را به خود اختصاص داد.
فداحسین مالکی با بیان این که احداث سد کمال خان مغایر با قوانین بین المللی است، گفت: به زودی هیئت عالی جمهوری اسلامی ایران به منظور پیگیری حق آبه و روابط دوجانبه به افغانستان سفر می کند.
احمدرضا طاهری گفت: این وحدت مردم ایران بود که باعث شد شاه نتواند در مقابل قدرت ملت ایستادگی کند و در نهایت گریختن را تنها راهکار پیش روی خود دید، اتفاقی مبارک که در پی آن شور و شعف بی نظیری به جامعه تزریق و به پیروزی انقلاب اسلامی ختم شد.
افتضاح سیاسی که در ماه های اخیر و به ویژه از ابتدای سال نو میلادی در آمریکایی که خود را مدعی دموکراسی می داند، به اوج خود رسیده است، غرور این کشور را شکست.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: شهید سلیمانی نه تنها با داعش مقابله کرد، بلکه از وقوع جنگ های بزرگتر در جهان پیشگیری کرد؛ لذا شهید سلیمانی یک مصلح بزرگ جهانی بود.
کارشناس مسائل سیاسی گفت: آشوب های اخیر آمریکا دموکراسی دروغین و استبداد داخلی این کشور را بیش از گذشته نمایان ساخت.
ملک فاضلی، اسماعیل حسین زهی و فداحسین مالکی به عنوان سه عضو هیئت نظارت بر انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا سیستان و بلوچستان معرفی شدند.
عبدالناصر درخشان گفت: وقوع غیردموکراتیک ترین اتفاقات در کشور مدعی دموکراسی نشان داد هژمونی پوشالی ایالات متحده شکسته شده است.
افتضاح و رسوایی که بعد از انتخابات 2020 ریاست جمهوری ایالات متحده اتفاق افتاد و این روزها به اوج خود رسیده است، ماهیت دموکراسی آمریکایی را به مردم دنیا نشان داد، موضوعی که حتی خود مسئولان ایالات متحده آن را نقطه تاریکی در تاریخ این کشور می دانند.
 
پویش «همه با هم؛ مرگ بر آمریکا» در سیستان وبلوچستان برگزار شد  
خبرآنلاین موضع خود را در قبال جمهوری اسلامی مشخص کند/ باید برای خبرآنلاین به عنوان متهمی که علیه امنیت ملی اقدام کرده حکم صادر شود
پوستر/ برجام را آتش میزنیم