شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ ,6 June 2020
سیاسی
بوندس‌لیگا|تداوم روند منفی بوروسیامونشن‌گلادباخ با شکست در خانه فرایبورگ

تیم مدعی نیم‌فصل اول بوندس‌لیگا بار دیگر شکست را پذیرا شد.

 
یعقوب کریمی گفت: قیام 15 خرداد آغازمکتب بیداری اسلامی و تجلی اراده ملتی بود که سال های علیه استکبار تلاش کردند.
شماری از فعالان فرهنگی و انقلابی شیعه و سنی در سیستان وبلوچستان با بیان اینکه ارتحال بنیانگذار انقلاب دردناک ترین خبر قرن بود، گفتند: فاصله مسافتی تا تهران به قدری زیاد بود که نرسیدن به مراسم تشییع امام خمینی(ره) بزرگترین حسرت زندگی مان به شمار می رود.
سعید محمدی صادق با بیان این که آمریکا توان مقابله با ایران را ندارد، گفت: اعتقاد راسخ امام خمینی (ره) و خون شهیدان توانست شجره طیبه درخت انقلاب را حفظ کند.
حامد میرشکاری با بیان اینکه توکل بر خدا بزرگترین ویژگی شخصیتی امام خمینی بود، گفت: انديشه های ناب امام خمينی(ره) تا هميشه تاريخ چراغ راه همه آزادی خواهان جهان است.
رضا خادمی گفت: پیروزی انقلاب اسلامی در سال ۱۳۵۷ به رهبری امام خمینی(ره) نتیجه قیام ۱۵ خرداد ۴۲ بود.
امیر فرزادی گفت: 15 خرداد نقطه عطف انقلاب اسلامی ایران و آغازگر این انقلاب بزرگ است.
ضیاء خزائی گفت: تحریف خط امام خمینی (ره) انحراف ملت از مسیر انقلاب را در پی خواهد داشت.
علی کیخا گفت: جوانان ایران در نسل های بعد از انقلاب بیداری لازم را داشتند و دارند و با پیروی از خط حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری به دنبال برآورده شدن اهداف نظام جمهوری اسلامی ایران در داخل کشور و جهان هستند.
نویسنده کتاب عصر خمینی با اشاره به اینکه امروز نفت کش های جمهوری اسلامی ایران 14 هزار کیلومتر را طی کرده و در دریای کارئیب که حیاط خلوت آمریکاست محموله های سوختی تحویل می دهند گفت: ارتش ایالات متحده آمریکا در برابر این اقدام هیچ غلطی نمی تواند بکند یعنی 30 سال بعد از ارتحال امام استکبار همچنان پژواک سخن امام که آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند شنیده می شود.
معاون اول رئیس‌جمهور گفت: باید از اعتماد مردم به بازار سرمایه حراست و حفاظت شود البته مردم باید بدانند که بازار سرمایه ریسک‌پذیر است و حتماً باید برای فعالیت در این بازار با کارشناسان مشورت کنند.
 
خبرآنلاین موضع خود را در قبال جمهوری اسلامی مشخص کند/ باید برای خبرآنلاین به عنوان متهمی که علیه امنیت ملی اقدام کرده حکم صادر شود
15 خرداد نقطه عطفی در انقلاب اسلامی ایران است+تصاویر  
پوستر/ برجام را آتش میزنیم
آیا از عملکرد شهرداری زاهدان در دوران مدیریت "عبدالقادر پربار" رضایت دارید؟
خیر
بله
نظری ندارم