چهارشنبه ۹ فروردين ۱۳۹۶ ,29 March 2017
سیاسی
​تور لیدری آقای سیاسی در سال گردشگردی سیستان و بلوچستان/ سیستان بازهم از چشم استاندار افتاد!

در حالی کلیدواژه مشترک بسیاری از مسئولین انتخاب سیستان و بلوچستان به عنوان مقصد گردشگری ایران و جهان است که علی اوسط هاشمی استاندار سیستان و بلوچستان از ابتدای فروردین 96 مانند سال گذشته باز هم جنوب استان را برای تعطیلات عید خود انتخاب کرد و در آنجا مشغول تور لیدری است.

 
فرمانداران شهرهای مختلف استان از اولویت های خود در سال 96 گفتند و ادامه دادند: فعالیت در حوزه گردشگری هدف اول آنهاست.
در حالی خط لوله انتقال گاز به شهر زاهدان چندی پیش با حضور رئیس جمهور رسما افتتاح شده است که به گفته مسئولین 5 سال زمان نیاز است تا به خانه شهروندان گاز برسد.
​عضو حزب اعتماد ملی در جمع اصلاح طلبان سیستان و بلوچستان با بیان اینکه روحانی تنهاست گفت: دولتمردان خیلی کم حاضر می شوند در صحنه عمل از دولت دفاع کنند.
جمعی از بزرگان، ریش سفیدان، خانواده شهدا، و اقوام سرلشكر خلبان شهيد امير مرادقلي در مقابل استانداری و فرمانداری زاهدان به دلیل برداشته شدن تابلوی نام شهید از میدان منتسب به این شهید در زاهدان تجمع کردند.
رئیس مجلس خبرگان رهبری گفت: اكنون مشكلات زيادى در كشور داريم و درد جامعه ما بحث معيشت و مشكلات اقتصادى است.
استاندار سیستان و بلوچستان در خصوص استخدام غیرقانونی 47 نفر در استانداری گفت: با هرگونه بی قانونی در جذب نیرو در دستگاه های اجرایی برخورد جدی می شود.
عضو مجمع نمایندگان سیستان وبلوچستان گفت: در رابطه با مسائل استان سیستان و بلوچستان اطرافیان آقای رئیس جمهور دچار آلزایمر هستند، چون چندی پیش رئیس جمهور گفتند که ما به وعده هایی که برای استان دادیم،عمل کردیم.
در حالی معدن مس چهل کوره در سال 90 توسط وزیر صنعت و معدن به بهره برداری رسیده است که روحانی در سفر روز گذشته خود به زاهدان بار دیگر آن را افتتاح کرد.
در حالی روحانی در سفر سال 93 خود به سیستان و بلوچستان گفته بود ۹۹ طرح برای سیستان و بلوچستان نهایی شده است که تا پایان امسال یا در نیمه اول سال آینده اجرا خواهند شد که دبیر ستاد پیگیری مصوبات هئیت دولت در استان می گوید نمی تواند در خصوص این 99 پروژه بگوید!
دبیرکل جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی در خصوص آخرین وضعیت انتخاب کاندیدا جمعیت رهپویان برای انتخابات ریاست جمهوری گفت: کاندیدا مشخص شده است ولی قرار بر این است که فعلا نام او را در رسانه‌ها مطرح نکنیم.
در حالی رئیس کل دادگستری سیستان و بلوچستان گفته بود اگر تا دوران انتخابات و حتی پس از آن پای یک فتنه گر به این استان باز شود، دستگاه قضایی، با همکاری همه ماموران امنیتی و انتظامی و اطلاعاتی استان، در مقابل آن فتنه گر و دیگر فتنه گران خواهد ایستاد که بار دیگر قرار است یکی از فعالان فتنه در استان سخنرانی کند.
پس از برگزاری مانور مقابله با حوادث غیر مترقبه در زندان زاهدان، رسانه های ضد انقلاب و وهابی با انتشار خبری ساختگی مدعی یورش نیروهای ضد شورش به زندان زاهدان شدند!
امام جمعه زابل با اشاره به نشست مشترک ائمه جمعه و فرمانداران سیستان با استاندار سیستان و بلوچستان گفت: دولتمردان قصور خود را پذیرفتند.
مشاور جوان و تازه کار فرماندار دلگان که برای کسب شهرت دست به هر کاری می زند، کامنتی توهین آمیز خطاب به امام جمعه زابل منتشر کرد.
حسین فریدون دستیار ویژه رئیس جمهور و مرد پرحاشیه دولت یازدهم که مشکلات و مسائل پیرامون وی برای دولت دردسر ساز شده است به منظور بازدید از مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان به شهرستان چابهار سفر کرده است.
فرمانده نیروی هوا فضای سپاه گفت: در آینده نزدیک رزمایش بزرگ پدافند هوایی نیروی هوا فضای سپاه اجرا می‌شود و در این رزمایش تقریباً تمام سامانه‌های پدافندی توسط متخصصین و نخبگان ایرانی ساخته شده است.
در حالی آخوندی در زمان وقوع بارش های سیل آسا و وقوع سیل در چابهار حضور داشت که ترجیح داد چراغ خاموش از کنار مردم سیل زده جنوب سیستان و بلوچستان عبور کند.
نماینده مردم زاهدان رسیدگی به اتهامات حسین فریدون را مطالبه ای عمومی دانست و گفت: آقای رئیس جمهور باید برای رسیدگی به پرونده برادرش پیشقدم شود.
در پی بارش سیل آسای باران در جنوب سیستان و بلوچستان خسارت های زیادی به راه های ارتباطی و زیرساخت های وارد شده و چند روستا نیز تخلیه شده است.
یکی از کانال های زیرمجموعه استانداری سیستان و بلوچستان از گوشه ای از دستاوردهای برجام پرده برداری کرده است که در نوع خود بسیار عجیب و قابل تامل است!
 
تصاویر/ زندگی دیدنی و جالب یک مرد با شیر ها
پوستر/ برجام را آتش میزنیم
نقش کدام یک در آبادانی سیستان و بلوچستان پر رنگ تر است؟
وحدت
امنیت
بهداشت و سلامت مردم
اقتصاد و معیشت مردم
همه موارد