شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ ,17 August 2019
سیاسی
معرفی دستگاه‌های متخلف در عدم اجرایی دولت الکترونیک به قوه قضائیه

رئیس کمیته ارتباطات مجلس از معرفی دستگاه‌ متخلف در عدم اجرای دولت الکترونیک به قوه قضائیه خبر داد.

 
معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران گفت: فضای مجازی توانست اردوهای جهادی را در بین جوانان و مردم به خوبی بشناساند.
نماینده ادوار مجلس گفت: مشکلات جامعه ناشی از کمبود اختیار روحانی و دولتش نیست بلکه به عدم انسجام موجود در تیم اقتصادی دولت باز می‌گردد .
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: دولت انقلابی در نهایت باید توسط مردم و با رای آنها انتخاب گردد. زمانی انتخاب مردم یک دولت انقلابی خواهد شد که مردم فکر و جریان انقلابی را باور داشته باشند.
جمعی از رزمندگان شیعه و سنی گفتند: در عملیات مرصاد نیروهای مردمی و بسیج در حراست از کیان نظام جمهوری اسلامی جانانه دفاع و دست متجاوزان به خاک کشور را قطع و منطقه مرصاد را به گورستان منافقین تبدیل کردند.
رئیس کمیته ارتباطات مجلس از معرفی دستگاه‌ متخلف در عدم اجرای دولت الکترونیک به قوه قضائیه خبر داد.
رئیس جمهور در حالی بیان می کند که برجام پیروزی بزرگ سیاسی و اخلاقی بود که قرار بود در این سند توافق تحریم ها لغو و مشکلات اقتصادی ایران مرتفع شود.
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با انتقاد بسیار شدید از دزدی دریایی انگلیسی‌های خبیث، گفتند: آنها که خباثتشان برای همه آشکار است کشتی ما را با راهزنی دریایی ربوده‌اند اما سعی می کنند به آن شکل قانونی بدهند. البته عناصر مؤمن در جمهوری اسلامی این کارها را بی جواب نمی گذارند و در فرصت و جای مناسب پاسخ خواهند داد.
امام هشتم با تدبیری الهی بر مأمون فائق آمد و او را در میدان نبرد سیاسی‌ که خود به وجود آورده بود، شکست داد و نه فقط تشیع ریشه‌کن نشد بلکه حتی سال دویست و یک هجری یکی از پربرکت‌ترین سالهای تشیع شد.
تحریم‌های اخیر علی رغم میل تحریم کنندگان، باعث رشد و شکوفایی صنعت دفاعی کشور شده است.
اگر برجام دستاوردی داشت چرا از بیان آن شرم دارند و اگر دستاوردی نداشته است -‌که نداشته- چرا ناکارآمدی و ناتوانی خود را به حساب منتقدان فاکتور می‌کنند؟!
رئیس جمهور گفت: خدا را گواه می گیرم دولت با تمام قوا تلاش کرد؛ مردم و اکثر مسوولان همراهی، اما عده ای هم ما و ملت را دور زدند.
کارشناسان عرصه اقتصادی درباره اقتصاد بیان می کنند که ایجاد اشتغال واقعی بایستی درون زا و حاصل رونق تولید باشد. بدین جهت که با رونق تولید یک چرخه اقتصادی شکل می گیرد که در آن اشتغال زایی بوجود می آید.
کشور با منطق مقاومت است که به نتیجه خواهد رسید. این عبرتی است که از برجام گرفتیم پس بگذارید تاریخ بداند روز ۲۳ تیر روز عبرت است نه روز تصویب برجام.
ما بارها تجربه کرده‌ایم که با خودباوری، شناخت ظرفیت‌های داخلی، تفکر و عقلانیت انقلابی، کار و مدیریت جهادی و ایمان به وعده‌های الهی می‌توانیم پیشرفت‌های بسیاری را محقق کنیم و به بالاترین فناوری‌ها دست یابیم.
انگار نه انگار که برجام زیر دست و پای اروپایی ها افتاده است. چرا رئیس جمهور ما زبانش برای مطالبه حداقل حقوق ایران و تعهدات طرف مقابل کوتاه است؟
جمعی از علمای اهل تشیع و تسنن سیستان وبلوچستان با بیان اینکه رعایت عفاف و حجاب کاهش آسیب های اجتماعی را به دنبال دارد، گفتند: افزایش سواد رسانه ای راهکار مقابله با توطئه دشمنان در ترویج بی بند و باری در جامعه است.
ابوترابی نماینده مجلس گفته که برای استیضاح برخی وزرا در مجلس ما شاهد فسادهایی هستیم.
در حالی اینستکس مهلت 60 روزه ایران به اروپا برای اجرای تعهداتش است که به گفته برخی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی دولت نباید به بیگانگان خوش بین باشد چرا که این مراوده اقتصادی یک فرصت سوزی و وقت تلف کردن مجدد به شمار می رود.
نماینده مردم چابهار در مجلس شورای اسلامی گفت: تصمیم دولت ایران در كاهش تعهدات خود در برجام اقدامی كاملا بجا، شایسته و ضروری است و براساس مصوبه کمیسیون امنیت مجلس اجرا خواهد شد.
جمعی از علمای اهل سنت سیستان و بلوچستان با بیان اینکه شکست مقاومت فلسطین هدف اصلی اجلاس منامه است، گفتند:این نشست بزرگترین گام خائنان برای ضربه زدن به مقاومت مردم فلسطین است تا اسرائیل بتواند به راحتی قبله اول مسلمانان جهان را نابود کند.
 
15 خرداد نقطه عطفی در انقلاب اسلامی ایران است+تصاویر  
گزارش تصویری/ تجلی حضورحماسی ملت همیشه در صحنه زاهدان در انتخابات 29 اردیبهشت  
پوستر/ برجام را آتش میزنیم
آیا از عملکرد شهرداری زاهدان در دوران مدیریت "عبدالقادر پربار" رضایت دارید؟
خیر
بله
نظری ندارم