يکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸ ,23 February 2020
سیاسی
نتایج نهایی انتخابات یازدهمین دوره مجلس در 6حوزه انتخابیه سیستان و بلوچستان اعلام شد

یک مقام مسئول:

رئیس ستاد انتخابات سیستان و بلوچستان از نهایی شدن نتایج انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در 6 حوزه انتخابیه سیستان وبلوچستان خبر داد.

 
رئیس ستاد انتخابات سیستان و بلوچستان از نهایی شدن نتایج انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در 6 حوزه انتخابیه سیستان وبلوچستان خبر داد.
رئیس‌جمهور گفت: تحریم‌های ظالمانه آمریکا حتی دارو و غذای مردم ایران را نیز در برگرفته و انتظار این است که ملت‌های آزاده دنیا با صدای رسا این تحریم‌های غیرقانونی را محکوم کنند.
رئیس شورا نیروهای انقلاب اسلامی به مناسبت برگزاری انتخابات مجلس یازدهم بیانیه‌ای را صادر کرد.
شماری از علمای اهل سنت سیستان و بلوچستان با تاکید بر اینکه پیروزی جریان انقلاب نوید بخش مجلسی قوی است، عدم اقبال اصلاح طلب ها در انتخابات را نشان دهنده شناخت مردم و عدم اعتماد به این جریان دانستند.
رحماني فضلي، وزير كشور در پاسخ به سوالي درباره شايعه منتشر شده در فضاي مجازي مبني بر اينكه يارانه افرادي كه در انتخابات شركت نكنند به صورت نامحسوس در ١٠ اسفندماه قطع ميشود گفت: اين ادعا صحت ندارد.
بعد از اینکه تلاش ضدانقلاب در بزرگنمایی حواشی مربوط به کرونا مانع از حضور مردم در انتخابات نشد اکنون شایعه قطع یارانه مردم در ١٠ اسفند در صورت عدم شرکت در انتخابات مجلس را مطرح کرده اند.
در حالی انگشت رای اولی های شیعه و سنی در پایتخت وحدت ایران اسلامی رنگ انتخاباتی به خود گرفت که امسال شاهد حضور ۱۴۸ هزارو ۳۹۰ نفر رای اولی در استان هستیم.
فرمانده نیروی انتظامی سیستان و بلوچستان، گفت: باند خرید رای که در چابهار اقدام به جمع آوری 180 شناسنامه کرده بود، شناسایی و منهدم شد.
ائمه جماعت سیستان وبلوچستان گفتند: انتخابات یکی از مسائل بارز مسئولیت اجتماعی برای مردم است؛ حضور در انتخابات هم حق و هم تکلیف مردم است و مردم حق دارند که در سرنوشت خود و جامعه سهیم باشند.
حجت الاسلام علی موحدی راد گفت: امروز استکبار جهانی به تک تک انگشت ها و صف های مردم برای مشارکت در امر مهم انتخابات نگاه می کند، این انگشت ها موشکی به سمت دشمن و مشتی بردهان یاوه گویان استکبار جهانی است.
 
خبرآنلاین موضع خود را در قبال جمهوری اسلامی مشخص کند/ باید برای خبرآنلاین به عنوان متهمی که علیه امنیت ملی اقدام کرده حکم صادر شود
15 خرداد نقطه عطفی در انقلاب اسلامی ایران است+تصاویر  
پوستر/ برجام را آتش میزنیم
آیا از عملکرد شهرداری زاهدان در دوران مدیریت "عبدالقادر پربار" رضایت دارید؟
خیر
بله
نظری ندارم