جمعه ۳۰ تير ۱۳۹۶ ,21 July 2017
سیاسی
چرا علاقه شدیدی به توتال دارید؟/ قراردادهای جدید نفتی با اقتصاد مقاومتی تعارض دارد

پرسش یک اقتصاددان از زنگنه:

عضو هیأت علمی دانشگاه امام صادق‌(ع) به شکل جدید قراردادهای نفتی اشاره کرد و گفت: این قراردادها با بند ۱۵ و قسمت آخر بند ۲۲ سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی در تعارض است.

 
بمب هدایت شونده سدید را می‌توان گل سرسبد غرفه ایران در نمایشگاه مهم ماکس ۲۰۱۷ دانست؛ سلاحی مخصوص پهپادهای ایرانی که تکفیری‌ها در سوریه و عراق هراسی عجیب از آن دارند.
یک کارشناس ارشد جزا و جرم شناسی گفت: اجرای طرح حذف شرط اذن ولی و همسر برای دریافت پاسپورت و خروج زنان از کشور همسو شدن با بندهای موجود در سند 2030 است که می طلبد مسئولان امر تا حدممکن از وقوع چنین طرح هایی جلوگیری به عمل آورد.
عضو هیأت علمی دانشگاه امام صادق‌(ع) به شکل جدید قراردادهای نفتی اشاره کرد و گفت: این قراردادها با بند ۱۵ و قسمت آخر بند ۲۲ سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی در تعارض است.
نماینده مردم زاهدان با تاکید بر اینکه هیچ کار غیرقانونی پسندیده نیست گفت: استخدام ها باید از طریق مجاری قانونی صورت پذیرد تا اعتماد مردم به دولت افزایش پیدا کند.
علمای شیعه و سنی با اشاره به اینکه برجام به دوسالگی خود رسیده است می گویند بدعهدی آمریکایی‌ها کماکان به قوت خویش باقی است و آنگونه که پیداست آمریکایی‌ها در حال تشدید تدابیر تحریمی خود علیه ایران هستند.
سپاه علاوه بر ایجاد وحدت و نزدیکی دلهای مردم با نظام روابط طایفه ای را نیز بهبود بخشیده و اختلافات را به پایین تر حد ممکن رسانده است.
فرمانده نیروی قدس سپاه با بیان اینکه برای آحاد ملت ایران، ثروتی گرانقدرتر از ثروت رهبری وجود ندارد و با هیچ ثروتی قابل مقایسه نیست، گفت: در کشور نباید کلامی بر خلاف سیاست‌ها و منویات مقام معظم رهبری (مدظله) گفته شود و اگر هم گفته شود و اعتراضی صورت نگیرد در گناه آن سهیم هستیم.
فرمانده سپاه سلمان گفت: دعوای امروز جهان اسلام دعوای مذاهب نیست بلکه دعوای در خصوص دین اسلام است.
با روحیه استکبارستیزی مسلمانان ابهت آمریکا و اسرائیل شکسته شد و از بین رفت و این ناشی از حرکت انقلاب اسلامی ایران و چالشی است که برای استکبار ایجاد شده است.
جمعی از طوایف بلوچ با انتشار پیام های جداگانه ای از اقدام نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در نابودی عناصر گروهک انصار الفرقان تشکر و قدردانی کردند.
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: چشم انداز ۱۴۰۴ حق ملت بزرگ و فرهیخته ایران است، اگر به اهداف تعیین شده نرسیم همه ما کارگزاران مسئولیم.
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: در چینش دولت یازدهم عناصر فتنه ۸۸ در برخی مسئولیت‌ها راه پیدا کردند، امیدواریم در ترکیب دولت دوازدهم جلوی این خطای بزرگ گرفته شود.
در حالی از یک ایده دانشجویی در خصوص لباس اسلامی پرستاری در دانشگاه علوم پزشکی زاهدان رونمایی شد که وزارت بهداشت و بی بی سی همزمان به این موضوع واکنش نشان دادند و این اقدام را نهی کردند.
وزارت کشور با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد: چند نفر مظنون مرتبط با حادثه تروریستی تهران پس از دستگیری به وزارت اطلاعات تحویل داده شدند.
پرستار حضرت امام خمینی ضمن تشریح جزییات احوال ایشان در طول درمان و مراقبتهای پزشکی ایشان، از خون دل هایی که به پیر جماران روا داشته شد پرده برداشت.
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: ما قادریم از تحریم ها و فشارهای بین المللی عبور کنیم؛ شرط آن وحدت و تاکید بر ارزشهای حضرت امام است.
امسال به دلیل فرارسیدن ماه مبارک رمضان، فقط زائران استان‌های اصفهان، تهران، قم، مرکزی، قزوین، سمنان و البرز در مراسم سالگرد امام خمینی (ره) شرکت می‌کنند که سهم شهروندان تهرانی و شهرستان‌های این استان، قریب به ۱۲۰ هزار نفر است.
همانطور که در شهرهای مختلف گاها شاهد سیل و زلزله هستیم ودولت برای حل بحران از اعتبارات ویژه استفاده می کند باید بدانند مسئولین دولت که شرایط فعلی سیستان شرایط عادی نیست و هرچه سریعتر اقدامات لازم را انجام دهند.
بیست و هشتمین سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) بهانه‌ای است برای بازخوانی اتفاقات رخ‌داده در چند روز رحلت، تشییع و انتخاب جانشین بنیان‌گذار کبیر انقلاب؛ روزهایی که ایران سوگوار روح خدا بود.
سخنگوی وزارت کشور از تایید صحت انتخابات ریاست‌جمهوری از سوی صحت شورای نگهبان خبر داد.
 
15 خرداد نقطه عطفی در انقلاب اسلامی ایران است+تصاویر  
گزارش تصویری/ تجلی حضورحماسی ملت همیشه در صحنه زاهدان در انتخابات 29 اردیبهشت  
پوستر/ برجام را آتش میزنیم
نقش کدام یک در آبادانی سیستان و بلوچستان پر رنگ تر است؟
وحدت
امنیت
بهداشت و سلامت مردم
اقتصاد و معیشت مردم
همه موارد