پنجشنبه ۲۱ فروردين ۱۳۹۹ ,9 April 2020
خواندنی ها
اینبار سینه زردها عامل انتقال ویروس کرونا شدند!

بازار داغ شایعات کرونا در فضای مجازی؛

با توجه به شیوع ویروس کرونا، بازار داغ شایعات در فضای مجازی همچنان پررونق است به گونه ای که کاربران برخی از شبکه های اجتماعی اینبار سینه زردها را عامل انتقال ویروس کووید 19 دانسته اند.

 
با توجه به شیوع ویروس کرونا، بازار داغ شایعات در فضای مجازی همچنان پررونق است به گونه ای که کاربران برخی از شبکه های اجتماعی اینبار سینه زردها را عامل انتقال ویروس کووید 19 دانسته اند.
یک فوق تخصص بیماری‌های عفونی درباره ارتباط خارش پوست با بیماری کرونا توضیحاتی داد.
عضو هیئت علمی پژوهشگاه ملی مهندسی ژنتیک در مورد کرونا ویروس خاطرنشان کرد:این ویروس در دمای ۴۰ درجه از بین نمی رود بلکه طول عمر (Longevity) آن کم می شود.
به گفته برخی کارشناسان ویروس کرونا بر روی پارچه و لباس عمر کوتاهی دارد و زمان زنده ماندن آن بر روی این اجسام نسبت به زنده ماندن این ویروس در هوا کمتر است.
کاهش وزن پروسه سختی می باشد، مخصوصا اگر بخواهید این کار را به تنهایی انجام دهید. اگر متاهل هستید، می توانید کمی این کار را راحت تر و سرگرم کننده تر کنید.
ضمن آنکه با تب‌گیر دقیقا مواظبید تب بالای ۳۹ نرود بهترین دارو برایآرامش این بخش علاوه بر داروی قبل تشکچه برقی با دمای کم است.
مژه های بلند و پرپشت یکی از عواملی است که در زیبایی صورت شما نقش بسزایی دارد. بسیاری از خانم ها برای داشتن مژه های بلند و پرپشت به سمت روش های مانند کاشت مژه ، لیفت مژه و… می روند.
استان‌های یزد، اصفهان، گیلان و مازندران از جمله استان‌هایی هستند که پذیرش مسافر را ممنوع و ورودی‌های شهرهای این استان‌ها را کنترل می‌کنند.
گفتگویی اختصاصی با خانم دکتر فریبا کوهدانی، دکتری تغذیه و رژیم درمانی و استاد دانشکده علوم تغذیه و رژیم شناسی دانشگاه علوم پزشکی تهران انجام داده و بایدها و نبایدهای تغذیه و بهداشت مواد غذایی برای پیشگیری از ویروس کرونا را مورد بحث و بررسی قرار دادند.
پس از خروج از کیهان و تحویل فوری ماشین پیکان و تخلیه آپارتمان سازمانی پس از مدتی کوتاه و اجاره خانه ای جدید در خیابان پیروزی، درخواست امتیاز هفته نامه "صبح" را تقدیم معاونت مطوعاتی وزارت ارشاد کردم.
 
آیا از عملکرد شهرداری زاهدان در دوران مدیریت "عبدالقادر پربار" رضایت دارید؟
خیر
بله
نظری ندارم