پنجشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۹ ,21 January 2021
خواندنی ها
بوئینگ قشم‌ایر واکسن آنفلوآنزا را از کره‌جنوبی به ایران منتقل کرد

علیرغم خبر دروغی که برخی رسانه های خارجی از انتقال واکسن کرونا به ایران خبر دادند، هواپیمایی قشم واکسن آنفلوانزا را به کشور انتقال داده است.

 
زینب سلیمانی، دختر شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی به مناسبت اولین سالروز شهادت پدرش، خاطره ای جذاب و کوتاه که از محسن رجایی نقل شده را در صفحه اش منتشر کرد.
دختر شهید خوش محمدی درباره دیدار با سردار دل‌ها گفت: بنده پس از شهادت پدر در دو مکان خیلی آرام شدم یک بار پس از حضور در حرم حضرت زینب (س) و یک بار هم پس از دیدار با سردار سلیمانی بود.
دانشمندان می‌گویند مصرف حبوبات می‌تواند خطر ابتلا به بیماری‌های متعدد از جمله سرطان را کاهش دهد.
علیرغم خبر دروغی که برخی رسانه های خارجی از انتقال واکسن کرونا به ایران خبر دادند، هواپیمایی قشم واکسن آنفلوانزا را به کشور انتقال داده است.
یک مطالعه جدید از محققان موسسه فناوری ماساچوست(MIT) دریافته است که مغز انسان برنامه نویسی رایانه ای و خواندن زبان را به صورت متفاوت می فهمد و نحوه یادگیری رمزگذاری دقیقاً مانند یادگیری زبان یا استفاده از ریاضیات و منطق در مغز نیست.
طرفداران فیلم‌های محبوب همیشه دوست دارند لوکیشن هایی را که آثار مورد علاقه شان در آن‌ها فیلمبرداری شده اند، از نزدیک ببینند.
همسر یک شهید مدافع حرم به حاج قاسم گفت: وقتی وسایل همسرم را آوردند، یک انگشتر اضافه بین آن‌ها بود که می‌دانستم قبلا همسرم چنین چیزی نداشته است.
مصرف برخی از مواد غذایی به سلامت شش‌ها کمک کرده و باعث بهبود روند بیماری کرونا خواهد شد.
بازی «سفیر عشق» روایتگر داستان حضور حضرت مسلم ابن عقیل (ع) در شهر کوفه به عنوان سفیر امام حسین (ع) است.
یک متخصص تغذیه، با اشاره به قرارگیری در فصل زمستان و لزوم مصرف میوه های این فصل به خصوص انار به خواص این میوه بهشتی اشاره کرد.