پنجشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۸ ,21 November 2019
استان
معجزه حضور از تبریز تا شهرکرد؛ مردم، منادی آرامش در کشور/ مطالبه ملت ایران ربطی به بیگانگان ندارد+تصاویر

گزارش اختصاصی دانا از خروش مردم علیه اغتشاشگران؛

پس از تجمع روز گذشته مردم زنجان در حمایت از مواضع مقام معظم رهبری و محکوم کردن آشوب‌های روزهای اخیر اشرار در استان‌های مختلف، امروز نیز مردم ولایت‌مدار تبریز و شهرکرد به خیابان‌ها آمدند.

 
صبح امروز مردم شیعه و سنی پایتخت وحدت ایران اسلامی هم نوا با سایر استان ها برای لبیک به ندای رهبر انقلاب به پا خواسته و اقدام به برپایی راهمپیمایی بزرگ دفاع از امنیت و اقتدار کردند.
دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز سیستان و بلوچستان از ۲۴ ساعته شدن فعالیت تنها جایگاه سی ان جی در زاهدان خبر داد.
فرمانداران سیستان و بلوچستان با تاکید بر اینکه استکبار جهانی همواره به دنبال ایجاد تفرقه در میان شیعه و سنی است، وحدت اقوام و مذاهب در جنوب شرق کشور را مثال زدنی و الگوی برای همگان دانستند.
علمای شیعه و سنی سیستان و بلوچستان با تاکید بر اینکه وحدت همان کلیدواژه اصلی امنیت و آبادانی است، استکبار جهانی را دشمن مشترک همه مذاهب اسلامی دانستند.
این روزها با افزایش چشمگیر قیمت خودرو، کلاهبرداران نیز با استفاده از شگردهای نوین به دنبال جذب طعمه های ساده و سوء استفاده از خریداران و فروشندگان وسایل نقلیه هستند.
علمای اهل سنت سیستان و بلوچستان با بیان اینکه وحدت شیعه و سنی خاری در چشم دشمنان نظام است، گفتند: استفاده از تجارب وحدت آفرین ایران در دیگر کشورهای جهان می‌تواند مانع پیشرفت استکبار در کشورهای مسلمان نشین شود و ریشه تفرقه را بخشکاند.
مدیرکل دامپزشکی سیستان و بلوچستان گفت:امسال 129 میلیون و 238 هزار قطعه پست لارو در 617 استخر پرورش ميگو ذخيره سازی شده است.
سرپرست شیلات سیستان وبلوچستان گفت: کنارک بزرگترین بندر صیادی کشور و به عنوان یکی از 50 بندر کد دار دنیا می باشد.
همزمان با یوم‌الله 13 آبان و روز ملی مبارزه با استکبارستیزی، دانش‌آموزان، دانشجویان و سیستان و بلوچستان با حضور در این راهپیمایی حماسه‌ای جاودان آفریدند.
عضو شورای عالی فضای مجازی گفت: حقوق بشر تبدیل به سلاح آمریکایی ها شده که با استفاده از آن کشورها را متشنج کرده و تفرقه ایجاد می‌کند.
 
گزارش تصویری/صبحگاه مشترک نیروهای مسلح سیستان و بلوچستان  
مجموعه عکس نوشته/اسکان زائر پاکستانی در سیستان و بلوچستان
اینفوگرافیک/ نرخ بیکاری دو رقمی شد!
کاریکاتور/ مقابله با آلودگی هوا
آیا از عملکرد شهرداری زاهدان در دوران مدیریت "عبدالقادر پربار" رضایت دارید؟
خیر
بله
نظری ندارم