جمعه ۲۲ فروردين ۱۳۹۹ ,10 April 2020
استان
راه اندازی بزرگترین مزرعه بادی کشور در سیستان و بلوچستان

رویایی که محقق می شود؛

بادهای 120 روزه سیستان که در گذشته ای نه چندان دور از آن به عنوان یک تهدید بزرگ برای این منطقه یاد می شد، امروز با راه اندازی بزرگترین مزرعه بادی کشور در میل نادر به فرصتی بزرگ برای تأمین برق و توسعه منطقه از طریق تولید انرژی پاک تبدیل شده است.

 
محمدعمر حسین زهی‌ گفت: کمبود ماسک و دستکش برای پاکبانان زاهدانی و رها سازی زباله ها توسط شهروندان در کوچه و خیابان از مهمترین مشکلات پیش روی شهرداری است.
حجت الاسلام و المسلمین حسن خدری گفت: محلول ضدعفونی به همت خیرین تهیه و توسط جوانان انقلابی و بسیجی شهرستان زهک توزیع می شود.
محمد علی حمیدیان گفت: شرکت در مراسمات و تجمعاتی تحت هر عنوانی در شب چهارشنبه آخر سال در کنار خطر بروز صدمات جدی می تواند موجب شیوع بیماری کرونا نیز شود.
ابوالفضل مهدیار گفت: ثبت نام اقدام ملی مسکن از ساعت 10 امروز به دو روش سایت و سامانه پیامکی در سیستان و بلوچستان آغاز شد.
با گذشت یک هفته از توزیع الکترونیک گاز مایع در زاهدان شهروندان از شیوه ارسال گاز به درب منازل گلایه کرده و انتظار 72 ساعته برای تحویل یک سیلندر گاز در این سرمای زیر صفر را وحشتناک دانستند.
علمای اهل سنت سیستان و بلوچستان با تاکید بر اینکه آمریکا خیرخواه ملت ایران نیست، پیشنهاد کمک استکبار جهانی را غیرواقعی و از روی غرور دانستند.
این روزها که خطر ابتلا به کرونا همه مردم را تهدید می کند بی ملاحضگی برخی از شهروندان باعث ایجاد محیطی غیر بهداشتی در زابل شده است.
"پزشکان و پرستاران" مدافعانی که امروز در خط مقدم‌ مبارزه با کرونا قرار دارند.
در شرایطی که حال منابع آب های زیرزمینی با سوء استفاده برخی افراد خرابتر می شود که همچنان شاهد حفر چاه های غیرمجاز در مناطق مختلف کشور هستیم.
سرپرست پلیس فتا استان سیستان و بلوچستان گفت: تعدادی از شایعه پراکنان در فضای مجازی استان دستگیر و تعدادی دیگر نیز شناسایی شده اند.
 
مجموعه عکس نوشته/اسکان زائر پاکستانی در سیستان و بلوچستان
اینفوگرافیک/ نرخ بیکاری دو رقمی شد!
کاریکاتور/ مقابله با آلودگی هوا
آیا از عملکرد شهرداری زاهدان در دوران مدیریت "عبدالقادر پربار" رضایت دارید؟
خیر
بله
نظری ندارم