شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹ ,28 November 2020
استان
ترور دانشمندان کشورمان نشانه ترس دشمنان از ماست/عقب ماندن از پیشرفت های علمی نتجیه مذاکره با دشمنان ایران

در گفت و گو با علمای اهل سنت سیستان و بلوچستان؛

علمای اهل سنت سیستان و بلوچستان با محکوم کردن ترور ناجوانمردانه دانشمند هسته ای کشورمان، عقب ماندن از پیشرفت های علمی را نتجیه مذاکره با دشمنان ایران دانستند.

 
معین الدین سعیدی گفت: بخشی از فعالیت های بندری به دلیل جایگاه ویژه ترانزیتی و فاصله کم با دریا و بندر چابهار می تواند در شهرستان نیکشهر اتفاق افتد.
مسلم کُرد گفت: سامانه جامع ارتباط مردمی یا "سجام" یکی از سامانه‌های برخط قوه قضائیه است که در خصوص ثبت نام دیده بانان اجتماعی و ارسال گزارشات مردمی است.
حجت الاسلام سید محمد موسوی گفت: حرکت حضرت معصومه (س) از مدینه به سمت مرو برای دیدار امام رضا (ع) ریشه در اعتقادات و ولایت‌پذیری این بانوی بزرگوار و ارادت به امام زمان خود دارد.
بسیج مردم در ایام کرونا چه خدماتی را در سراسر کشور ارائه کرده است؟
اسماعیل حسین زهی گفت: مذاکرات برجام نتایج قابل قبولی برای ایران نداشته و منجر به عقب ماندگی هسته ای و تحریم های بیشتر شده است.
محمدعلی حمیدیان گفت: مشکلات موجود جامعه و ریشه بسیاری از جرائم و آسیب های اجتماعی شاکله اقتصادی داشته و همه دستگاه‌های اجرایی مکلف هستند تا از تبدیل مطالبات اقتصادی به نارضایتی های اجتماعی و تحرکات امنیتی با سیاست‌های پویا و کنشگرا اجتناب کنند.
معین الدین سعیدی گفت: برای صید ترال به افرادی که با ارتباطات خاص می توانند مجوز بگیرند و با سوخت یارانه ای تمام ذخایر آبزیان کشور را از بین ببرند مجوز داده می شود که جز با یک رانت امکان دریافت آن نیست.
کرونا و گسترش تکنولوژی سبب شده بسیاری از کودکان و نوجوانان به جای بازی و جست وخیز تنها با گوشی موبایل و فضای مجازی سرگرم شوند.
حامد زارعی گفت: از ابتدای شیوع کرونا و با توجه به ادامه دار بودن آن، از ظرفیت شبکه های اجتماعی برای ترویج کتابخوانی استفاده می شود که با استقبال مردم مواجه شده است.
 
گزارش تصویری/ تشییع و خاکسپاری شهدای حادثه ناوچه کنارک در زاهدان  
مجموعه عکس نوشته/اسکان زائر پاکستانی در سیستان و بلوچستان
اینفوگرافیک/ نرخ بیکاری دو رقمی شد!
کاریکاتور/ مقابله با آلودگی هوا