شنبه ۲۱ تير ۱۳۹۹ ,11 July 2020
استان
زنگ خطر وضعیت قرمز کرونایی در 5 استان

سخنگوی وزارت بهداشت خبر داد

جهانپور گفت: پنج استان کشور در مرز وضعیت قرمز کرونایی قرار دارند.

 
دور دوم انتخابات الکترونیک خانه های مطبوعات کشور بار حضور 13 استان برگزار شد.
غلام حیدر زورقی گفت: دانه روغنی کلزا به منظور افزایش ضریب خوداتکایی کشور به روغن در بیش از هزار و 500 هکتار از اراضی کشاورزی سیستان و بلوچستان کشت می‌شود.
محمدعمر حسین زهی‌ گفت: کمبود ماسک و دستکش برای پاکبانان زاهدانی و رها سازی زباله ها توسط شهروندان در کوچه و خیابان از مهمترین مشکلات پیش روی شهرداری است.
حجت الاسلام و المسلمین حسن خدری گفت: محلول ضدعفونی به همت خیرین تهیه و توسط جوانان انقلابی و بسیجی شهرستان زهک توزیع می شود.
محمد علی حمیدیان گفت: شرکت در مراسمات و تجمعاتی تحت هر عنوانی در شب چهارشنبه آخر سال در کنار خطر بروز صدمات جدی می تواند موجب شیوع بیماری کرونا نیز شود.
ابوالفضل مهدیار گفت: ثبت نام اقدام ملی مسکن از ساعت 10 امروز به دو روش سایت و سامانه پیامکی در سیستان و بلوچستان آغاز شد.
با گذشت یک هفته از توزیع الکترونیک گاز مایع در زاهدان شهروندان از شیوه ارسال گاز به درب منازل گلایه کرده و انتظار 72 ساعته برای تحویل یک سیلندر گاز در این سرمای زیر صفر را وحشتناک دانستند.
علمای اهل سنت سیستان و بلوچستان با تاکید بر اینکه آمریکا خیرخواه ملت ایران نیست، پیشنهاد کمک استکبار جهانی را غیرواقعی و از روی غرور دانستند.
این روزها که خطر ابتلا به کرونا همه مردم را تهدید می کند بی ملاحضگی برخی از شهروندان باعث ایجاد محیطی غیر بهداشتی در زابل شده است.
"پزشکان و پرستاران" مدافعانی که امروز در خط مقدم‌ مبارزه با کرونا قرار دارند.
 
گزارش تصویری/ تشییع و خاکسپاری شهدای حادثه ناوچه کنارک در زاهدان  
مجموعه عکس نوشته/اسکان زائر پاکستانی در سیستان و بلوچستان
اینفوگرافیک/ نرخ بیکاری دو رقمی شد!
کاریکاتور/ مقابله با آلودگی هوا
آیا از عملکرد شهرداری زاهدان در دوران مدیریت "عبدالقادر پربار" رضایت دارید؟
خیر
بله
نظری ندارم