شنبه ۲۹ شهريور ۱۳۹۹ ,19 September 2020
استان
وقتی شرط بومی گزینی برای داوطلبان سیستان و بلوچستان حذف شد/ مجمع نمایندگان استان پیگیر احقاق حق جوانان جنوب شرق کشور

اما و اگرهای هشتمین آزمون فراگیر استخدامی؛

پس از آنکه دفترچه هشتمین آزمون مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی سیستان و بلوچستان منتشر شد، مشخص شد که گزینه بومی گزینی در این آزمون برای سیستان و بلوچستان لحاظ نشده است.

 
با توجه به تفاوت نرخ ارز در مرز های سیستان و بلوچستان، این روزها شاهد طولانی تر شدن صفوف بنزین در جایگاه های عرضه سوخت شهرستان سراوان هستیم.
محمد رضا کرد گفت: کاروان سلامت جمعیت هلال احمر استان های قم و گیلان به منظور اجرای طرح نذر آب ۳ در روستاهای محروم شهرستان ایرانشهر در جهت ارائه خدمات پزشکی رایگان اعزام شدند.
نور احمد درخوش گفت: مرمت و تکمیل سیل بند حفاظتی شهر ایرانشهر یکی از مهم ترین پروژه های زیر ساختی در مدیریت شهری این شهرستان است که اجرایی می شود.
بازارچه مرزی پسابندر به دلیل موقعیت استراتژیک جغرافیایی با کشورهای همسایه و منطقه، داشتن ظرفیت های متفاوت در حوزه صنایع شیلات و آبزی پروری، گردشگری فرصتی برای توسعه و آبادانی جنوب سیستان و بلوچستان و آینده درخشان ایران اسلامی است.
محمد جواد جامعی، مدیر اجرایی هئیت رزمندگان اسلام سیستان و بلوچستان گفت: در سومین مرحله از کمک های مومنانه توسط هیئت رزمندگان استان بیش از چهار هزار و ۲۰۰ پرس غذای کردم و ۴۵۰ بسته‌معیشتی توزیع شد.
سردار احمدعلی گودرزی گفت: يك تن و 270 كيلوگرم موادمخدر از نوع ترياك در مرز میرجاوه کشف شد.
حجت الاسلام مهدی پودینه گفت: دشمنان نظام اسلامی به بهانه شیوع بیماری کرونا در مجلس عزای امام حسین(ع) می خواستند آن را به تعطیلی بکشانند، اما باید بدانند که عزاداری آن حضرت نسل به نسل تا امروز منتقل شده و امروز مردم ایران با رعایت موازین و پروتکل های بهداشتی نقشه های دشمن را خنثی کردند.
عبدالله سپاهی گفت: پیش بینی می شود از سطح زیر کشت خرما در شهرستان مهرستان 20 هزار تن خرما برداشت شود.
علی رضا شهرکی ابتلای 40 دانش آموز پسر بخش جالق شهرستان سراوان به ویروس کرونا را تکذیب کرد.
اسماعیل بلیده ای گفت: مرحله اول عملیات مه پاشی مقابله با پشه مالاریا طی شناسایی یک مورد بیمار مثبت در روستای پارک شهرستان قصرقند اجرا شد.
 
گزارش تصویری/ تشییع و خاکسپاری شهدای حادثه ناوچه کنارک در زاهدان  
مجموعه عکس نوشته/اسکان زائر پاکستانی در سیستان و بلوچستان
اینفوگرافیک/ نرخ بیکاری دو رقمی شد!
کاریکاتور/ مقابله با آلودگی هوا
آیا از عملکرد شهرداری زاهدان در دوران مدیریت "عبدالقادر پربار" رضایت دارید؟
خیر
بله
نظری ندارم