سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ ,22 August 2017
استان
این کار در «رانندگی» همانند مست بودن پشت فرمان است

علت فوت ۶۰ درصد از سرنشینان خودروها چیست؟

رئیس گروه پیشگیری از حوادث دفتر مدیریت بیماریهای غیرواگیر وزارت بهداشت به جزئیات بدترین زمان رانندگی پرداخت.

 
فرمانده انتظامی سیستان وبلوچستان از کشف 66 هزار و 200 لیتر سوخت قاچاق ،توقیف پنج دستگاه تانکر کشنده و دستگیری سه نفر قاچاقچی در این رابطه خبر داد .
کارشناس هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: : وزش باد شدید همراه با گرد و خاک در شمال استان همراه با حرکت شن های روان به تناوب تا پایان هفته جاری ادامه دارد.
مدیرکل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان گفت: یک قطعه بهله دلیجه توسط ماموران گشت یگان حفاظت محیط زیست نیکشهر در این شهرستان رها سازی شد.
معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهادکشاورزی سیستان وبلوچستان بااعلام این خبرگفت: امسال 20 راس گوساله نر اصیل سیستانی بین دامداران شمال استان توزیع شده است.
زاهدان قهرمان رقابت های ووشو بسیج سیستان و بلوچستان شد.
بخشدار بزمان ایرانشهر گفت: آتش سوزی در نخلستان منطقه گیمان بزمان که از صبح جمعه آغاز شده بود بامداد امروز مهار شد.
معاون گردشگری اداره‌کل میراث فرهنگی سیستان و بلوچستان گفت: ایجاد و توسعه دهکده‌های گردشگری در این استان با مشارکت بخش خصوصی، دهیاری‌ها و مردم مناطق روستایی در دستور کار قرار دارد.
مدیر آموزش و پرورش مهرستان گفت: در هفته دولت امسال 2 طرح و پروژه افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.
نایب رئیس فراکسیون امید از جمع‌بندی نهایی فراکسیون امید درباره وزرای پیشنهادی در روز شنبه خبر داد.
بیست و ششم مرداد سال 1369، ایران اسلامی شاهد بازگشت آزادگان سرافرازی بود که پس از تحمل سال‌های اسارت در عراق پا به میهن اسلامی گذاشته و به ‌آغوش خانواده‌های خود بازگشتند.
در حالی در زمان مدیریت زینتی معصومه ابتکار بر محیط زیست، تالاب هامون قبرستان میلیون ها ماهی و پرنده شد و تا مرز خشکسالی هم پیش رفت که بانوی سبز دولت مشغول فعالیت سیاسی بود اما روی کاری آمدن منجی دریاچه ارومیه سبب امیدواری دوستداران تالاب هامون شده است.
مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری سیستان و بلوچستان گفت: تامین آب تالاب بین المللی هامون یکی از عوامل موثر در مهار ریزگردهای منطقه سیستان است.
معاون امنیتی و انتظامی استانداری سیستان وبلوچستان با بیان اینکه هلاکت برادر عبدالمالک ريگي از سوی ایران پذیرفته شده نیست، گفت: در تمام مراحل پاکستانی ها پذیرفتند که ستار ریگی در زندان و تحویل آنهاست بنابراین عنوان اینکه ستار ریگی کشته شده درست نبوده و پذیرفته شدنی هم نیست
نمایندگان سیستان و بلوچستان با بیان اینکه جوان گرایی در دولت دوازدهم جدی گرفته نشده است، گفتند: مقبولیت این کابینه نسبی است.
جمعی از شهروندان زاهدانی در واکنش به سخنان حسین مرعشی مبنی بر گران شدن هزینه زندگی در تهران گفتند: این گرانی زندگی سایر مردم در شهرها را تحت تاثیر قرار می دهد بهتر است مسئولان به جای تصمیم گیری بر سر گران شدن هزینه زندگی، فکری به حال رفع بیکاری کنند.
مشاور وزیر صنعت،معدن و تجارت گفت: سیستان و بلوچستان در زمینه مصوبات هینت دولت در بخش صنعت ومعدن و تجارت پیشرو است.
برخورد یک دستگاه کامیون با موتورسیکلت در محور ایرانشهر به سرباز موجب مرگ راکب موتورسیکلت شد.
فرمانده انتظامی شهرستان فنوج در جنوب استان سیستان و بلوچستان از انهدام باند قاچاق سلاح و کشف تعداد زیادی سلاح و مهمات غیرمجاز در این شهرستان خبر داد.
بانوان تیرانداز استان موفق به کسب چهار سهمیه حضور در رقابت های قهرمانی کشور شدند.
فرمانده انتظامی ایرانشهر از توقیف دو دستگاه کامیون حامل 20 تن پیاز قاچاق و دستگیری دو قاچاقچی در شهرستان ایرانشهر خبر داد.
 
پوستر/ شهادت امام جعفرصادق (ع)
اینفوگرافیک/ نرخ بیکاری دو رقمی شد!
کاریکاتور/ مقابله با آلودگی هوا
نقش کدام یک در آبادانی سیستان و بلوچستان پر رنگ تر است؟
وحدت
امنیت
بهداشت و سلامت مردم
اقتصاد و معیشت مردم
همه موارد