سه شنبه ۲۶ شهريور ۱۳۹۸ ,17 September 2019
استان
سیستان وبلوچستان غرق در عزای سید و سالار شهیدان

همزمان با عاشورای حسینی مراسم سوگواری سرور و سالار شهیدان (ع) در نقاط مختلف سیستان و بلوچستان برگزار می شود.

 
رئیس اداره آموزش و پرورش استثنایی سیستان و بلوچستان از عدم وجود نیروی کار درمان و شنوایی سنج در مدارس استان خبر داد.
یک کارشناس حقوقی گفت: باید به شکل قانونی برخورد قاطعی با دروغ پردازان جریان دختر آبی انجام شود.
رئیس اداره آموزش و پرورش استثنایی سیستان و بلوچستان از کمبود نیروی توانبخش در مدارس استثنایی استان خبر داد و گفت: هم اکنون پنج هزار و 500 دانش آموزان استثنایی در استان مشغول به تحصیل هستند.
در حالی پرورش دهندگان مرغ در سیستان وبلوچستان از عدم حمایت مسئولان مبنی بر مهیا نبودن شرایط بازار فروش گلایه دارند که به گفته مسئولان مربوطه بر اساس میزان نهاده تحویلی مقرر شده بود که مرغداران 1765 تن گوشت مرغ با قیمت مصوب به ستاد تنظیم بازار تحویل دهند که تاکنون 200تن گوشت مرغ تعهد شده را ارائه کرده‌اند.
سرپرست معاونت بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی سیستان وبلوچستان از تولید بیش از11هزار تن گوشت مرغ دراستان خبر داد.
بیماران ریوی منطقه سیستان که به علت وزش بادهای 120 روزه و گرد و غبار موجود در هوا تنفس‌شان وابسته به کپسول اکسیژن است، اکثر مواقع به دلیل فاصله طولانی با کارخانه شارژ کپسول گرفتار مشکلاتی می شوند.
رئیس اتحادیه مرغداران سیستان و بلوچستان ضمن تقدیر از پیگیری مطالبات مردمی توسط این پایگاه خبری گفت:در پی اعلام فرمانداری زاهدان از امروز راه بر روی ورود مرغ زنده خارج از استان بسته شود.
همدردی و همنوایی با عاشورا و شهادت سید و سالار شهیدان امام حسین (ع) و یاران با وفایش تنها مختص شیعیان نبوده و تمام مسلمانان جهان در این مصیبت عظیم شریک هستند و خود را عزادار پسر فاطمه زهرا(س) می دانند.
امام جمعه اهل سنت شهرستان میرجاوه با بیان اینکه هفدهم شهریور ماه روز رسوایی استکبار جهانی است، گفت: ملت ایران با الگوگیری از فرهنگ عاشورا، انقلاب را در برابر هجمه دشمنان بیمه کردند.
یک معلم دلسوز سیستان و بلوچستانی در جدیدترین اقدام خود برای معلولین منطقه سیستان کارگاهی آموزشی با هدف مهارت آموزی و کارآفرینی راه اندازی کرد.
 
نوای لبیک یا حسین(ع) در آسمان پایتخت وحدت ایران طنین انداز شد  
پوستر/ دیگر محسن نیست که خبر را مخابره کند
اینفوگرافیک/ نرخ بیکاری دو رقمی شد!
کاریکاتور/ مقابله با آلودگی هوا
آیا از عملکرد شهرداری زاهدان در دوران مدیریت "عبدالقادر پربار" رضایت دارید؟
خیر
بله
نظری ندارم