شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹ ,28 November 2020
چابهار
هدیه بنیاد مستضعفان به مردم سواحل مکران/ اقلام و کالاهای ضروری بین یکهزار خانواده مددجوی کمیته امداد چابهار توزیع شد

معاون عمرانی، برنامه ریزی و توسعه فرمانداری چابهار خبر داد:

عبدالغفور هوت گفت: اقلام و کالاهای ضروری به هزار خانوار از مددجویان کمیته امداد شهرستان چابهار با حمایت بنیاد مستضعفان کشور در هفته بسیج توزیع شد.

 
به مناسبت هفته بسیج، با همکاری بسیجیان معابر عمومی شهرستان چابهار ضدعفونی و گندزدایی شد.
رحمدل بامری گفت: طرح مدیریت هوشمند مقابله با کرونا در چابهار با تعطیلی گروه های شغلی ۲ و ۳ و ۴ و ممنوعیت تردد تا 14 آذر ادامه دارد.
عبدالحمید بلوچ زاده گفت: همه تاسیسات گردشگری شهرستان چابهار تا اطلاع ثانوی تعطیل است.
محمود اکبری از برگزاری مانور عملیات جهادی تعمیرات شبکه برق شهرستان چابهار خبر داد.
مولوی عبدالرحمن ترنج زر گفت: بسیج عنصر اصلی اقتدار ایران بین ابرقدرت های جهان به حساب می آید و از بین رفتن رنگ محرومیت و عامل توسعه کشور مرهون تلاش جهادگران بی ادعا است.
محمدعلی پوراحمدیان با اشاره به بیانات بنیانگذار انقلاب اسلامی درباره بسیج مبنی بر اینکه من بر بازوی بسیج بوسه زده و به آنها غبطه می خورم گفت: عزت و امنیت نظام و توانمندی های دولت ها همه در سایه ایثارگری و فداکاری بسیج بوده است.
یکی از صنایع که به طور طبیعی و خدادادی در اختیار ماست تا با بهره برداری صحیح، تولید اشتغال کنیم و معیشت زندگی و اقتصاد کشور را به حرکت دربیاوریم، صنعت صید و صیادی است که با استفاده بهینه از دریا می توانیم چراغ حل مشکلات را روشن کنیم.
حمیدرضا شایان گفت: کلیه اصناف چابهار تا اطلاع ثانوی در راستای مصوبات ستاد کرونا طبق ساعات مشخص شده تعطیلی راس ساعت ۱۸ عصر مجاز به فعالیت هستند.
عبدالحمید دوستینی گفت: چهار واحد صنفی متخلف که محدودیت های کرونایی را اعمال نکردند، پلمپ شدند.
 
گزارش تصویری/ گندزدایی و ضدعفونی معابر عمومی چابهار به مناسبت هفته بسیج