جمعه ۱۵ آذر ۱۳۹۸ ,6 December 2019
چابهار
1500قایق صیادی چابهار در انتظار سهمیه بنزین/ ماهی بر موج گرانی سوار می شود

مشکلات صیادان پس از گرانی بنزین؛

1500 قایق‌ صیادی در بندر چابهار همچنان در انتظار اختصاص سهمیه بنزین هستند تا بتوانند فعالیت صید و صیادی را همانند گذشته در آب‌های ساحلی دریای عمان از سربگیرند.

 
امام جمعه چابهار گفت: دانشجویان نقش مهمی در پیشرفت انقلاب دارند و باید با توجه به جزئیات گام دوم انقلاب توسعه و پیشرفت کشور را چند برابر کنند.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان چابهار گفت: تاکنون هیچ مورد بیماری آنفلوانزا در درمانگاههای شهرستان چابهار گزارش نشده است و سرما خوردگی ۱۵۰ نوع گوناگون دارد.
رئیس جهاد کشاورزی چابهار گفت: به علت بارش های اخیر گوشت گوسفند و بز محلی چابهار هر کیلو ۱۵ هزار تومان در سال جاری نسبت به سال گذشته کاهش یافته است.
1500 قایق‌ صیادی در بندر چابهار همچنان در انتظار اختصاص سهمیه بنزین هستند تا بتوانند فعالیت صید و صیادی را همانند گذشته در آب‌های ساحلی دریای عمان از سربگیرند.
چند سال از مدیرعاملی کارشناس اسبق سازمان منطقه آزاد چابهار می گذرد و حواشی مدیریت این منطقه گرانبهای تجاری جایگاه خود را در اقتصاد این خطه پیدا نکرده است.
سرپرست فرماندهی یگان حفاظت اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: ۸ هزار و ۶۵۰ عدد لوازم جانبی گوشی همراه قاچاق توسط یگان حفاظت بندر چابهار کشف شد.
معاون امور دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: کل شناورسازی های استان ظرفیت تولید ۵۰۰ شناور در سال را دارد که رفع محدودیت تولید و احیای این کارگاه ها می تواند تاثیر مستقیمی در معیشت و اشتغال زایی مردم منطقه داشته باشد.
طی مراسمی مدیر کل جدید شیلات سیستان و بلوچستان با حضور مقامات شیلات کشور در چابهار تودیع و معارفه شد.
فرمانده سپاه شهرستان چابهار گفت: ۵۰۰ پروژه در عرصه فنی، محرومیت زدایی، اقتصاد مقاومتی و جهادی از امروز همزمان در همه شهرهای سیستان و بلوچستان توسط بسیج سازندگی سپاه با اعتبار ۴۲ میلیارد تومانی آغاز می شود.
سیستان و بلوچستان با وجود استعدادهای بی نظیر در حوزه ورزش از داشتن حداقل امکانات و تجهیزات ورزشی بی بهره است.
 
آیا از عملکرد شهرداری زاهدان در دوران مدیریت "عبدالقادر پربار" رضایت دارید؟
خیر
بله
نظری ندارم