سه شنبه ۶ مهر ۱۴۰۰ ,28 September 2021
چابهار
اتکا به خدا و تقویت ایمان عنصر اصلی پیروزی رزمندگان بود/ دفاع مقدس؛ معجزه انقلاب برای شکست ابرقدرت های زمان

کارشناس امور سیاسی:

جواد سرگلزائی گفت: اتکا به نیروی ایمان و خودباوری که نمود آن در دوران هشت ساله جنگ تحمیلی به دفعات قابل مشاهده بوده و هست تاثیر بسزایی را در نهضت های مقاومت اسلامی منطقه خاورمیانه بر جا گذاشت.

 
یادواره شهدای شهرستان چابهار به مناسبت هفته دفاع مقدس در بندر شهید بهشتی با حضور جمعی از مسئولین برگزار شد.
همایون دادگر گفت: با توجه به شناسایی موارد ابتلا به بیماری سرخک در جنوب استان 118 تیم عملیاتی در چابهار برای واکسیناسیون بیماری سرخک کودکان وارد میدان شدند.
سکنیه نارویی گفت: ایجاد روحیه خودباوری در زنان توسط امام باعث شکوفایی اجتماعی آنان شد و در دوران دفاع مقدس حضور گسترده تری داشتند.
به مناسبت هفته دفاع مقدس نمایشگاه دفاع مقدس با عنوان اقتدار دریایی در بندر شهید بهشتی چابهار برپا شد.
همایش پیاده‌روی خانوادگی به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس در چابهار برگزار شد.
حجت الاسلام والمسلمین احمدعلی قاسمی زاده گفت: خون شهدا اسلام و انقلاب ما را بیمه کرده است و با گذشت بیش از چهل سال در مقابل زیاده خواهی های استکبار گردن خم نکرده و مقتدرانه ایستاده است
محمدعلی پوراحمدیان گفت: خدمت به خانواده شهدا بزرگداشت ارزش‌های انقلاب اسلامی است و ما وظیفه‌داریم درراه خدمت به این عزیزان تلاشی مضاعف کنیم.
علیرضا میر گفت: رهبر و فرمانده‌‎ای بی‌نظیر امام راحل در دوران دفاع مقدس و همچنین وحدت و مقاومت رمز پیروزی ملت ایران در آن زمان بود.
حمیدالدین یوسفی گفت: پروژه های باز آفرینی شهری در توسعه شهرستان تاثیر گذار است و حاشیه نشینی معضلی در شهرستان کنارک بوده که با هدف پایان حاشیه نشینی در شهرستان با جدیت در حال اجراست.
 
گزارش تصویری/ یادواره شهدای شهرستان چابهار به مناسبت هفته دفاع مقدس برگزار شد