شنبه ۲۹ شهريور ۱۳۹۹ ,19 September 2020
چابهار
بازارچه مرزی پسابندر؛ عامل رونق اقتصادی و امنیت پایدار در منطقه/ تجهیز زیرساخت ها گره گشای مشکلات عمرانی و آبادانی چابهار

آینده درخشان توسعه جنوب سیستان و بلوچستان در گرو گسترش مرزهای آبی است؛

بازارچه مرزی پسابندر به دلیل موقعیت استراتژیک جغرافیایی با کشورهای همسایه و منطقه، داشتن ظرفیت های متفاوت در حوزه صنایع شیلات و آبزی پروری، گردشگری فرصتی برای توسعه و آبادانی جنوب سیستان و بلوچستان و آینده درخشان ایران اسلامی است.

 
مدرسه خیر ساز چهار کلاسه روستای گزانی بخش پلان با حضور معاون عمرانی فرمانداری ویژه شهرستان چابهار و جمعی از مسئولان کلنگ زنی شد.
حجت الاسلام والمسلمین سید محمد موسوی با محکوم کردن جنایت حکام بحرین به شیعیان گفت: این افرادی که دست به چنین اعمال خبیثانه علیه مردم مظلوم و بی دفاع بحرین می زنند، ذلیل و بیچاره هستند که دست خود را به خون انسان های باعزت و شرافت آلوده می کنند.
محمدرضا وظیفه دان شهرکی گفت: طرح نذر آب ۳، سه محور حمایت‌های معیشتی، خدمات درمانی (با پیوست ویروس کرونا) و برخورد با تنش‌های آبی به شکل استقرار تانکر، تصفیه آب و لوله کشی برای دسترسی مردم به آب آشامیدنی سالم اجرایی می‌شود.
در این روزهای که بیماری منحوس ویروسی کرونا جولان می دهد، تاخیر در جمع آوری زباله و پسماند های خانگی آن هم به مدت یک روز خود به تنهایی باعث تهدید برای سلامتی افراد است و خطرات جبران ناپذیری را به همراه دارد.
عبدالرسول خدمتی گفت: واکسن آنفلوآنزا، واکسنی خوب، بدون ضرر و موثر برای بیماری آنفلوآنزا است و برای سرماخوردگی و بیماری کووید ۱۹ کاربرد و اثری ندارد.
مهدی میرادی گفت: شخصی که به تازگی از کشورهای همسایه مانند پاکستان وارد شده است باید لام مالاریا توسط پرسنل بهداشتی از وی گرفته شود و در صورت مثبت بودن اقدامات درمانی در دستور کار قرار گیرد.
محمدعلی وطن پرست از دستگیری شخصی که خود را به‌عنوان پزشک معرفی کرده بود در بخش زرآباد شهرستان کنارک خبر داد.
سید حسن ابراهیمی از ارائه خدمات پزشکی به پرسنل کشتی QUEEN 1 در دریای عمان توسط مرکز جستجو و نجات دریایی بندر چابهار خبر داد.
اسماعیل بلیده ای گفت: مرحله اول عملیات مه پاشی مقابله با پشه مالاریا طی شناسایی یک مورد بیمار مثبت در روستای پارک شهرستان قصرقند اجرا شد.
 
گزارش تصویری/ طرح نذر آب در بخش پلان چابهار اجرا شد  
آیا از عملکرد شهرداری زاهدان در دوران مدیریت "عبدالقادر پربار" رضایت دارید؟
خیر
بله
نظری ندارم