سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ ,22 August 2017
دلگان
تدفین شهدای گمنام موجب خیر و برکت برای مردم منطقه است/ اقدام جهادی جوانان جلگه دلگان برای آماده سازی محل تدفین شهدا+ تصاویر

گزارشی از چشم انتظاری مردم جنوب شرق برای استقبال از شهدای گمنام؛

مراسم تشییع و تدفین سه شهید گمنام در سالروز شهادت امام جواد (ع) همزمان با نه نقطه دیگر استان سیستان و بلوچستان در جلگه چاه هاشم شهرستان دلگان برگزار می شود.

 
مراسم تشییع و تدفین سه شهید گمنام در سالروز شهادت امام جواد (ع) همزمان با نه نقطه دیگر استان سیستان و بلوچستان در جلگه چاه هاشم شهرستان دلگان برگزار می شود.
امام جمعه شهر دلگان گفت: مساجد در اسلام کانون و محوری برای حرکت و مقابله بر علیه دشمنان است.
یادواره روحانی شهید محمد جواد باهنر به همت ناحیه مقاومت بسیج سپاه دلگان در منطقه کهنک لدی این شهرستان برگزار شد.
امام جمعه شهر دلگان در مراسم اختتامیه دوره حفظ شبانه روزی قرآن کریم گفت: همه مقاومت ها در برابر سختی ها و مشکلات اقتصادی و سیاسی، با توجه ویژه و عمل به قرآن کریم عملی شده است.
مردم جلگه چاه هاشم شهرستان دلگان در جنوب استان سیستان وبلوچستان پس از سال ها چشم انتظاری همزمان با سالروز شهادت امام محمد باقر (ع) میزبان 3 شقایق تنها می شوند.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه دلگان گفت: طرح هجرت سه با هدف ترمیم، بهسازی و زیباسازی مدارس و همچنین پر کردن اوقات فراغت دانش آموزان در پنج مدرسه این شهرستان در حال برگزاری است.
بانوان شهرستان دلگان با هدف آشنایی بیشتر نسل سوم انقلاب اسلامی با مجاهدت رزمندگان اسلام از مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس در کرمانشاه بازدید کردند.
امام جمعه دلگان گفت: عوامل متعددی از جمله دسیسه های دشمنان خارجی و همدستی با عناصر داخلی و اختلاف باعث شکل گیری کودتای 28 مرداد شد.
برخورد تراکتور با پژو 405 و یک دستگاه موتورسیکلت در جلگه چاه هاشم دلگان، سه نفر مصدوم بر جای گذاشت.
عبداللهی آزاده هشت سال دفاع مقدس با اشاره به شکنجه های دشمن بعثی در سال های اسارت، گفت: سردار حاج محب فارسی قوت قلب اسرای استان سیستان و بلوچستان در دوران اسارت بود.
امام جمعه موقت دلگان گفت: آزادگان سرافراز کشورمان با ایمان راسخ و استقامت خود در مقابل همه شکنجه های جسمی و روحی رژیم بعثی عراق ایستادگی کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان دلگان گفت: بیست هزار لیتر سوخت قاچاق از یک کامیون در محور مواصلاتی دلگان به ایرانشهر کشف شده است.
بارش تابستانه باران در برخی از مناطق جنوب غرب استان سیستان و بلوچستان موجب جاری شدن روان آب ها شده است.
سرپرست دانشکده علوم پزشکی شهرستان ایرانشهر گفت: کلینیک سیار دندانپزشکی در شهرستان ایرانشهر با هدف پایش مداوم و ارتقای شاخصهای بهداشت دهان و دندان در مناطق محروم راه اندازی شده است.
زیارت حرمهای اولیای خداوند متعال موجب صفای روح و شفای دل می شود چرا که زیارت شونده ای که در این مکانهای مقدس قرار دارد چنان تأثیری بر روح زائر می گذارد که دعای او را نافذ در آسمانها قرار می دهد.
نشست تخصصی کمیته فرهنگی و تربیتی ستاد ساماندهی امور جوانان دلگان با هدف بررسی مسائل ازدواج جوانان برگزار شد.
یک کارشناس سیاسی گفت: در حالی رئیس جمهور در وعده های انتخاباتیش از انتخاب وزرای جوان و همچنین وزیر زن سخن گفت که اکنون خلاف آن عمل کرده است.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه دلگان از اعزام کاروان راهیان نور خواهران بسیجی این شهرستان به مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس در غرب کشور خبر داد.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه دلگان از اعزام کاروان راهیان نور خواهران بسیجی این شهرستان به مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس در غرب کشور خبر داد.
با حضور جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از جانباز بلوچ دوران دفاع مقدس در یادواره شهدای اطلاعات عملیات جنوب شرق کشور در کرمان تجلیل شد.
 
اجرای طرح هادی روستایی در کلانظهور شهرستان دلگان+ تصاویر
نقش کدام یک در آبادانی سیستان و بلوچستان پر رنگ تر است؟
وحدت
امنیت
بهداشت و سلامت مردم
اقتصاد و معیشت مردم
همه موارد