يکشنبه ۲۲ تير ۱۳۹۹ ,12 July 2020
ایرانشهر
دستگاه پیشرفته آفرزیس، جدا کننده پلاسما خون راه اندازی شد

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر:

محمد مهران امینی فرد از راه اندازی دستگاه پیشرفته آفرزیس، جدا کننده پلاسمای خون بیماران در بیمارستان خاتم الانبیا ء(ص) ایرانشهر خبر داد.

 
ابوذر کوثری با بیان این که اکثر دانش آموزان ایرانشهری در دسترسی به اینترنت دچار مشکل هستند، گفت: استفاده از ماسک باید بین عموم فرهنگ سازی شود.
سکینه نارویی گفت: حجاب و چادر حریمی برای حفاظت زنان و دختران در برابر دشمنان اسلام و چشمان نامحرم است و باعث ایجاد عزت و شان در وجود بانوان ایرانی می شود.
تأمین امنیت غذایی و رعایت بهداشت در کشتارگاه ها به ویژه در شرایط فعلی و وجود کرونا برای حفظ سلامت مردم امری ضروری و مهم است.
مهدی صدرایی نسب گفت: زباله ها شامل تعدادی لوله تست ptptt پلمپ شده و فاقد بقایای خون بوده است؛ که به دلیل سهل انگاری و عدم مسئولیت پذیری خدمه یکی از آزمایشگاه های بخش خصوصی در خیابان ایرانشهر رها شده بود.
مهدی صدرایی نسب از پلمپ و غیر فعال سازی ۸ باب مکان کسب توسط واحد سلامت محیط و کار شهرستان ایرانشهر خبر داد و گفت: فاصله گذاری اجتماعی مهم ترین راهبرد عبور از بحران کرونا می باشد.
منصور شهرکی گفت: بیمارانی که پیشینه ابتلا به دیابت بیماری‌های قلبی، ریوی یا سایر بیماری‌های مزمن را دارند بیشتر در معرض خطر مبتلا شدن به بیماری کرونا هستند.
محمد هراتی از کشف ۱۰ قبضه سلاح غیر مجاز توسط نیروهای اطلاعات سپاه شهرستان ایرانشهر خبر داد.
محمد مهران امینی فرد با تاکید بر توجه به پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری گفت: تنها راه جلوگیری و شکستن زنجیره انتقال ویروس کرونا، فاصله‌گذاری اجتماعی است و بی توجهی به این امر مهم زمینه افزایش بیماری کرونا را فراهم می کند.
ایوب دامنی از توافق اولیه، برای واگذاری قطعه زمینی به آموزش و پرورش جهت ساخت یک واحد آموزشی در ایرانشهر خبر داد.
متاسفانه این روزها مردم ایرانشهر با افزایش قیمت کالاها خصوصا گوشت مرغ روبرو هستند که این امر گلایه شهروندان را درپی داشته است.
 
گزارش تصویری/ شب قدر؛ بیست و یکم ماه مبارک رمضان در ایرانشهر  
پوستر/رزمایش کمک مومنانه
آیا از عملکرد شهرداری زاهدان در دوران مدیریت "عبدالقادر پربار" رضایت دارید؟
خیر
بله
نظری ندارم