پنجشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۸ ,21 November 2019
ایرانشهر
عدم آرامش روانی بین مردم با حضور سگهای ولگرد در خیابان های ایرانشهر

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ایرانشهر،

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ایرانشهر گفت: جمع آوری سگ های ولگرد در ایرانشهر باعث پیشگیری از انتقال بسیاری از بیماری های واگیردار و ایجاد احساس آرامش، روانی بین مردم و جلوگیری از حیوان آزاری خواهد شد.

 
دادستان عمومی و انقلاب ایرانشهر گفت: در راستای کاهش آسیب های فردی و اجتماعی معتادان متجاهر طی پیشنهادی که به مسئولین مربوطه دادیم یک سوله با ظرفیت 400نفر برای نگهداری و درمان افراد مشمول این ماده اختصاص یافت.
معضلات تنها جایگاه CNG موجود در ایرانشهر طی هفته اخیر باعث شد تا علاوه بر تشکیل صف های طولانی، رانندگان زمان زیادی را برای دریافت گاز تلف کنند.
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ایرانشهر گفت: با توجه به بارش‌های رگباری باران همراه با تند باد در این فصل از سال مردم هشدار های مدیریت بحران را جدی بگیرند.
نماینده مردم ایرانشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: حضور گرم و همه جانبه اقشار مختلف مردم در راهپیمایی روز قدس، یعنی استکبار جهانی بداند که ما همچنان از آرمان قدس شریف حمایت خواهیم کرد.
رییس اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر از آماده باش کامل نیروهای اورژانس 115 در روز جهانی قدس خبرداد.
دقایقی پیش همزمان با سراسر کشور راهپیمایی روز جهانی قدس در شهرستان ایرانشهر با فریادهای " مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل" شیعه و سنی آغاز شد.
رئیس هیات ووشو سیستان و بلوچستان گفت: رقابت‌های ووشو جام رمضان با حضور ۱۰۸ ورزشکار در ایرانشهر برگزار شد.
به همت دانشگاه علوم پزشکی شهرستان ایرانشهر، همزمان با جلسه برگزاری هماهنگی و برنامه ریزی راهپیمایی روز جهانی قدس در فرمانداری ایرانشهر کمپین بسیج ملی کنترل فشار خون بالا برگزار شد.
سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان ایرانشهر از توزیع بیش از 1500 پرس غذا در بین نیازمندان این شهرستان در شبهای قدر خبرداد.
مدیر دامپزشکی ایرانشهر گفت: بیش از 2 هزار و 500 کیلوگرم فرآورده خام دامی غیر بهداشتی در ایرانشهر معدوم شد.
 
گزارش تصویری/ حضور پرشور مردم ایرانشهر در راهپیمایی روز قدس  
آیا از عملکرد شهرداری زاهدان در دوران مدیریت "عبدالقادر پربار" رضایت دارید؟
خیر
بله
نظری ندارم