شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۸ ,25 January 2020
ایرانشهر
حق حاکمیت مردم بر سرنوشت خود/زمینه برگزاری انتخابات سالم در ایرانشهر مهیا است

معاون استاندار و فرماندار ویژه ایرانشهر با اشاره به این که بستر لازم جهت برگزاری انتخابات سالم و پرشور فراهم است، گفت: مهم ترین دستاورد نظام اسلامی حق حاکمیت مردم بر سرنوشت خود است.

 
مدیر حوزه علمیه حقانیه ایرانشهر گفت: عمل به دستورات رهبر انقلاب مانع ورود نفوذی ها می شود.
دادستان عمومی و انقلاب ایرانشهر گفت: در راستای کاهش آسیب های فردی و اجتماعی معتادان متجاهر طی پیشنهادی که به مسئولین مربوطه دادیم یک سوله با ظرفیت 400نفر برای نگهداری و درمان افراد مشمول این ماده اختصاص یافت.
معضلات تنها جایگاه CNG موجود در ایرانشهر طی هفته اخیر باعث شد تا علاوه بر تشکیل صف های طولانی، رانندگان زمان زیادی را برای دریافت گاز تلف کنند.
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ایرانشهر گفت: با توجه به بارش‌های رگباری باران همراه با تند باد در این فصل از سال مردم هشدار های مدیریت بحران را جدی بگیرند.
نماینده مردم ایرانشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: حضور گرم و همه جانبه اقشار مختلف مردم در راهپیمایی روز قدس، یعنی استکبار جهانی بداند که ما همچنان از آرمان قدس شریف حمایت خواهیم کرد.
رییس اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر از آماده باش کامل نیروهای اورژانس 115 در روز جهانی قدس خبرداد.
دقایقی پیش همزمان با سراسر کشور راهپیمایی روز جهانی قدس در شهرستان ایرانشهر با فریادهای " مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل" شیعه و سنی آغاز شد.
رئیس هیات ووشو سیستان و بلوچستان گفت: رقابت‌های ووشو جام رمضان با حضور ۱۰۸ ورزشکار در ایرانشهر برگزار شد.
به همت دانشگاه علوم پزشکی شهرستان ایرانشهر، همزمان با جلسه برگزاری هماهنگی و برنامه ریزی راهپیمایی روز جهانی قدس در فرمانداری ایرانشهر کمپین بسیج ملی کنترل فشار خون بالا برگزار شد.
سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان ایرانشهر از توزیع بیش از 1500 پرس غذا در بین نیازمندان این شهرستان در شبهای قدر خبرداد.
 
گزارش تصویری/امدادرسانی تیم های جمعیت هلال احمر به سیل زده های شهرستان دلگان و ایرانشهر  
آیا از عملکرد شهرداری زاهدان در دوران مدیریت "عبدالقادر پربار" رضایت دارید؟
خیر
بله
نظری ندارم