شنبه ۲۹ شهريور ۱۳۹۹ ,19 September 2020
ایرانشهر
مرمت و تکمیل سیل بند حفاظتی شهر اجرایی می شود

شهردار ایرانشهر خبر داد:

نور احمد درخوش گفت: مرمت و تکمیل سیل بند حفاظتی شهر ایرانشهر یکی از مهم ترین پروژه های زیر ساختی در مدیریت شهری این شهرستان است که اجرایی می شود.

 
مهدی صدرایی نسب از پلمپ و غیر فعال سازی ۲ باب مکان کسب توسط واحد سلامت محیط و کار در شهرستان ایرانشهر خبر داد و گفت: در صورت مشاهده هر گونه تخلف در زمینه بهداشت برابر قانون با واحد متخلف و فرد خاطی برخورد می شود.
حجت الاسلام و المسلمین اله بخش رشیدی گفت: تجربه موفق برگزاری مراسم لیالی قدر و رعایت پروتکل های وزارت بهداشت و درمان به عنوان یک الگوی مناسب برای برگزاری مراسم عزاداری سیدالشهداء (ع) مورد توجه قرار گرفت و بار دیگر با شور و شکوهی وصف نشدنی تکرار شد و دشمن را مایوس کرد.
محمدرضا کرد گفت: هر ساله اعضا جمعیت هلال احمر ایرانشهر در مراکز انتقال خون حاضر شده و هدیه‌هایی از جنس وجودشان بسته‌بندی کرده و در اختیار بیماران نیازمند به خون و فرآورده های آن قرار می‌دهند.
حجت الاسلام و المسلمین عیسی بزمانی گفت: جریان شیرازی و شیعه انگلیسی در به انحراف کشیدن عزاداری‌های محرم ناکام ماندند.
محمد رضا کرد، رئیس جمعیت هلال احمر ایرانشهر گفت: پیکر ۶ نفر بر اثر غرق شدگی در سیل رودخانه نایگون، سی تل بعد از ساعت ها عملیات، جست و جو در شرایط دشوار و طاقت فرسا با کمک نیروهای امداد و نجات و اهالی محلی کشف شد.
حجت الاسلام و المسلمین عیسی بزمانی گفت: گفت: تبیین امر به معروف و نهی از منکر از اهداف مهم قیام و نهضت امام حسین (ع) در عاشورا بود که ما باید ادامه دهنده راه این مکتب باشیم.
منصور شهرکی گفت: این روزها کرونا ایران را مثل سایر کشورهای دنیا متاثر ساخته و بار سنگینی را بر دوش جامعه پزشکی نهاده‌، اما در این مدت نمایش قهرمانانه پزشکان در نبرد با این ویروس دیدنی و شایسته تقدیر است.
حجت الاسلام و المسلمین عیسی بزمانی گفت: از جمع آوری قطره قطره کمک های مومنانه می تواند دریایی از احسان و انفاق شکل بگیرد و همه را سیراب کند و در تامین نیازمندی ها نقش موثری داشته باشد.
نوربی بی اربابی گفت: تعداد ۳۰ بسته معیشتی و بهداشتی بین نیازمندان ایرانشهری توزیع می شود.
احمد رضا هاشمزهی گفت: اشاعه فرهنگ پایداری، مقاومت و آزادگی و شناساندن مقام و منزلت آزادگان باید یکی از اولویت‌های مهم دستگاه‌ ها اجرائی و دولتی باشد.
 
گزارش تصویری/ عزاداری دهه دوم محرم در دفتر امام جمعه شهرستان ایرانشهر  
رعایت پروتکل های بهداشتی تنها راه مقابله با کرونا در مدارس
آیا از عملکرد شهرداری زاهدان در دوران مدیریت "عبدالقادر پربار" رضایت دارید؟
خیر
بله
نظری ندارم