پنجشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۹ ,25 February 2021
ایرانشهر
علمای دين نقش مهمی در ايجاد وحدت و همبستگی دارند/ انتخابات یکی از عرصه‌های مهم مشارکت مردم در سرنوشت کشور است

سرپرست معاونت استاندار و فرماندار ویژه ایرانشهر:

علی شعبانی گفت: علما مرجع، زبان، مورد محبت، اعتماد و پناه مردم هستند و مردم آمال و مطلوبیت ها و راه درست را در مشی و پیروی از آن ها می بینند.

 
علی شعبانی گفت: با شیوع ویروس کرونا و ضرورت آموزش به صورت مجازی، حدود ٧٠ درصد جامعه توان خرید نرم افزار ها و ابزارهای هوشمند و یا دسترسی به اینترنت را نداشتند و پیام این بوده که در بخش عدالت آموزشی خوب برنامه ریزی نشده است‌‌.
محمد جواد سجادی گفت: اتحاد و همدلی برادران شیعه و سنی زمینه توسعه و پیشرفت همه جانبه استان را فراهم کرده و وحدت بی نظیر بین مردم این منطقه دشمنان نظام را از ایجاد تفرقه افکنی ناامید کرده است.
علی شعبانی گفت: علما مرجع، زبان، مورد محبت، اعتماد و پناه مردم هستند و مردم آمال و مطلوبیت ها و راه درست را در مشی و پیروی از آن ها می بینند.
مرتضی سایگانی گفت: پتانسیل بالای بخش دامن ایرانشهر در حوزه کشاورزی، باغداری و همچنین تعداد زیاد فارغ التحصیلان کشاورزی بیکار در این منطقه متولیان امر را بر آن دارد تا کار احداث شهرک گلخانه ای را در دستور کار خود قرار دهند.
رئیس جمعیت هلال احمر ایرانشهر از توزیع ۵۰ بسته لوازم التحریر در مناطق کم برخوردار روستای سیتل از توابع بخش مرکزی شهرستان خبر داد.
مدیر کل راه و شهرسازی جنوب سیستان و بلوچستان از اهدای یک قطعه زمین به محمدرضا تازه‌رو نایب قهرمان ایرانشهری خبر داد.
محمدرضا کرد از ارائه خدمات طرح کاروان سلامت جمعیت هلال احمر ایرانشهر در روستای نوک آباد زردکوه با همکاری مرکز بهداشت و تیپ زرهی ۳۸۸ ارتش خبر داد و گفت: بیش از ۳۵۰ نفر از اهالی این منطقه ویزیت شدند.
سکینه نارویی با بیان این که یکی از شخصیت‌ هایی که می‌تواند برای همه زنان جهان الگو قرار بگیرد حضرت فاطمه زهرا (س) است، گفت: این بانوی بزرگوار از عصمت بهره‌مند و برخوردار بوده و کسی که معصوم باشد خطا، لغزش و نسیان ندارد.
محمد جواد سجادی گفت: رهبری خردمندانه امام خمینی (ره) و همراهی، وحدت و حمایت ملت از رهبری از مهمترین عوامل پیروزی انقلاب اسلامی ایران است.
مرتضی سایگانی گفت: ملت بصیر ایران پای انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن ایستاده و به آرمان‌های نظام وفادار هستند.
 
گزارش تصویری/ اجرای طرح شهید سردار حاج قاسم سلیمانی در ایرانشهر  
پوستر/روز دانشجو گرامی باد