شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹ ,28 November 2020
ایرانشهر
برگزاری مراسم غبار روبی و عطرافشانی مزارشهدای شهرستان ایرانشهر

به مناسبت هفته بسیج انجام شد؛

همزمان با آخرین روز از هفته دفاع مقدس، مزار شهدا ایرانشهر با حضور فرمانده سپاه شهرستان و جمعی از مدیران و مسئولین این منطقه غبارروبی شد.

 
علی سارانی گفت: ساختمان مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای شهرستان ایرانشهر به ارزش ۹ میلیارد ریال از محل اعتبارات شرکت بازآفرینی شهری وزارت راه و شهرسازی با زیربنایی بالغ بر ۴۴۰ مترمربع در دو طبقه احداث شد‌.
مهدی صدرایی نسب گفت: خستگی‌های کرونایی این روزهای شهرستان ایرانشهر فقط مربوط به پزشک و پرستار نیست؛ خسته از بی خیالی‌ها، از این که می‌گویند ماسک بزنید اما هنور برخی‌ مردم خطر را باور ندارند و رعایت نمی‌کنند.
مهدی صدرایی نسب از پلمپ و غیر فعال سازی ۳ واحد صنفی توسط واحد سلامت محیط و کار شهرستان ایرانشهر خبر داد و گفت: اجرای مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا بر همگان واجب است.
مهدی صدرایی نسب گفت: بیماران دیابتی می‌توانند با کنترل قندخون و رعایت بهداشت از سلامت خود در برابر کرونا حفاظت کنند.
موج سوم کرونا و ترس دوباره از همه‌ گیری این ویروس بار دیگر دامان صنوف مختلف شهرستان ایرانشهر را گرفت و صاحبان آن ها را به خاطر تعطیلی‌های دوباره و کساد کسب و کار، غصه دار کرد.
فرشاد فرح منش از بازگشایی راه کیال آباد سیه بند بخش بزمان شهرستان ایرانشهر خبر داد.
حمزه امیریان گفت: پروژه های بازآفرینی شهری در شهرستان ایرانشهر  به عنوان موتور محرکه توسعه پایدار محدوده ها و محلات هدف بازآفرینی بوده که از سال ۹۸ کلید خورده و تا پایان امسال برای اتمام آن هدف گذاری شده است.
امام جمعه اهل تشیع ایرانشهر گفت: تجربه تلخ برجام برای همیشه جلوی چشم مردم ایران قرار گرفته و هرگز از یادشان نمی رود و تنها راه حل مشکلات کشور در داخل بوده و هیچ ربطی به دموکرات ها و جمهوری خواهان و احزاب مختلف ندارد.
محمد رضا کرد با اشاره به اهداف جمعیت هلال احمر در راستای استفاده از توان و ظرفیت جوانان گفت: یکی از اهداف این سازمان استفاده از توان و ظرفیت جوانان و همچنین بهره مندی از مدیریت و حضور آنان در تصمیم گیری ها بوده که انتظار داریم با فعالیت مداوم آن ها و نشان دادن ظرفیت خود به این خواسته ها دست یابیم.
مولوی خلیل رسولی زاده گفت: هر کس رئیس جمهور آمریکا بشود، بر روی سیاست ما تاثیری نخواهد داشت و ملت ایران مانند همیشه به مسیر و راه خود ادامه خواهند داد.
 
گزارش تصویری/ برگزاری طرح آمران سلامت در شهرستان ایرانشهر  
پوستر/هفته بسیج گرامی باد