سه شنبه ۲۶ تير ۱۳۹۷ ,17 July 2018
ایرانشهر
ماجرای تجاوز در ایرانشهر باید با پختگی مطرح می شد/ نباید به عناصر ضد انقلاب اجازه سوء استفاده داد

نماینده مردم ایرانشهر

نماینده مردم ایرانشهر با تاکید بر اینکه نباید به دشمن اجازه سوء استفاده از مسائل مختلف را داد گفت: این ماجرا باید با پختگی مطرح می شد.

 
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: یک اثر نمایشی از ‏هنرمندان ایرانشهر درهفتمین جشنواره منطقه‌ای تئاتر میثاق، عناوین برتر را به ‏خود اختصاص داد.‏
مدیر سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی ایرانشهر از آتش سوزی داروخانه پاستور در این شهرستان خبر داد و گفت: بیش از 90 درصد به داروها خسارت وارد شده است.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر از دستگیری عامل شهادت ۳۶ مامور ناجا در حادثه گورناک پس از ۱۹ سال خبر داد.
فرمانده پلیس راه جنوب استان سیستان وبلوچستان از وقوع یک تصادف در محور ایرانشهر- بم خبر داد و گفت: در این حادثه دو نفر جان باختند.
دادستان عمومی و انقلاب ایرانشهر با بیان اینکه عامل اصلی پرونده ربایش دختران در این شهرستان دستگیر شده است، گفت: دستگاه قضایی با مخلان امنیت به جد برخورد می‌ کند.
فرماندار ایرانشهر از تولید سالانه هفت هزار تن گوشت سفید در این شهرستان خبر داد و افزود: این اقدام باعث شده تا ایرانشهر به قطب دامداری جنوب سیستان وبلوچستان تبدیل شود.
دادستان عمومی و انقلاب ایرانشهر از دستگیری عامل اصلی ربایش دختران در این شهرستان خبر داد و گفت: تحقیقات در رابطه با علل ربایش و دستگیری همدستان فرد دستگیر شده ادامه دارد.
رئیس دانشکده علوم پزشکی ایرانشهر گفت: این دانشگاه با بهره برداریاز 22پروژه، بیشترین آمار پروژههای افتتاحی روز گذشته وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی را به خود اختصاص داده است.
مدیر کل راه و شهرسازی جنوب سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به بارش باران و طغیان رودخانه ها طی 24ساعت گذشته، 3مسیر در جنوب استان دچار انسداد شده اند.
عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: وقوع بارش برف و باران از قبل پیش بینی شده بود ولی مسئولان مربوطه آن طور که باید آمادگی مدیریت آن را نداشتند.
رئیس هیات ووشو سیستان و بلوچستان از درخشش تیم هیات ووشو بانوان ایرانشهر به نمایندگی از استان در رقابت های قهرمانی کشور کمیته لوهان چوان خبر داد.
خیرین تهرانی کلنگ احداث مدرسه ۶ کلاسه در محله رحمن آباد روستای شهردراز ایرانشهر را به زمین زدند.
فرماندار ایرانشهر گفت: شترداران این شهرستان تنها سه ماه فرصت برای پلاکوبی شترهایشان دارند.
فرمانده انتظامی ایرانشهر از انهدام باند ۳ نفره سارقان مسلح و کشف ۱۱ فقره سرقت مسلحانه در این شهرستان خبر داد.
مدیر اداره حفاظت محیط زیست ایرانشهر از ۴ وجود یک غار به عنوان زیستگاه خفاش های دم موشی بخش بزمان این شهرستان خبر داد.
صبح امروز آزمون سراسری سال 1396 دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور با رقابت داوطلبان گروه‌های آزمایشی علوم ریاضی و فنی و علوم انسانی همزمان با سراسر کشور در دانشگاه ولایت ایرانشهر برگزار شد.
رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ایرانشهر گفت: دوره‌های آموزشی سوزن دوزی تلفیقی با حصیربافی و سکه دوزی در ایرانشهر آغاز شد.
فرمانده انتظامی شهرستان ایرانشهر از دستگیری ۷ متهم و کشف ۳۶۰ میلیون ریال انواع کالای قاچاق در این شهرستان خبر داد.
طی مراسمی از 126 دانش آموز دختر و پسر ممتاز امتحانات نهایی سوم متوسطه ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان تجلیل شد.
 
رویت هلال ماه مبارک رمضان توسط ائمه جمعه شیعه و سنی در ایرانشهر  
نقش کدام یک در آبادانی سیستان و بلوچستان پر رنگ تر است؟
وحدت
امنیت
بهداشت و سلامت مردم
اقتصاد و معیشت مردم
همه موارد