پنجشنبه ۲۱ فروردين ۱۳۹۹ ,9 April 2020
ایرانشهر
توزیع ۳۰ بسته معیشتی جهت جبران خسارت شیوع کرونا/آگاه سازی مردم بهترین راه مقابله با این بیماری است

به همت سپاه شهرستان ایرانشهر انجام شد؛

معاونت اجتماعی سپاه شهرستان ایرانشهر از توزیع ۳۰ بسته معیشتی برای جبران خسارت‌های ناشی از شیوع ویروس کرونا در بین خانوارهای نیازمند و حاشیه نشین شهر خبر داد.

 
ابوذر کوثری گفت: با اخذ نیابت قضایی دو تیم ۸ نفره از نیروهای زبده انتظامی ایرانشهر به منطقه بم اعزام شده و در یک اقدام اطلاعاتی موفق به انهدام باند سارقین مسلح معروف به (حمل)، قاتل راننده تریلی در محور بزمان به بم شدند.
مدیر حوزه علمیه حقانیه ایرانشهر گفت: عمل به دستورات رهبر انقلاب مانع ورود نفوذی ها می شود.
دادستان عمومی و انقلاب ایرانشهر گفت: در راستای کاهش آسیب های فردی و اجتماعی معتادان متجاهر طی پیشنهادی که به مسئولین مربوطه دادیم یک سوله با ظرفیت 400نفر برای نگهداری و درمان افراد مشمول این ماده اختصاص یافت.
معضلات تنها جایگاه CNG موجود در ایرانشهر طی هفته اخیر باعث شد تا علاوه بر تشکیل صف های طولانی، رانندگان زمان زیادی را برای دریافت گاز تلف کنند.
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ایرانشهر گفت: با توجه به بارش‌های رگباری باران همراه با تند باد در این فصل از سال مردم هشدار های مدیریت بحران را جدی بگیرند.
نماینده مردم ایرانشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: حضور گرم و همه جانبه اقشار مختلف مردم در راهپیمایی روز قدس، یعنی استکبار جهانی بداند که ما همچنان از آرمان قدس شریف حمایت خواهیم کرد.
رییس اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر از آماده باش کامل نیروهای اورژانس 115 در روز جهانی قدس خبرداد.
دقایقی پیش همزمان با سراسر کشور راهپیمایی روز جهانی قدس در شهرستان ایرانشهر با فریادهای " مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل" شیعه و سنی آغاز شد.
رئیس هیات ووشو سیستان و بلوچستان گفت: رقابت‌های ووشو جام رمضان با حضور ۱۰۸ ورزشکار در ایرانشهر برگزار شد.
به همت دانشگاه علوم پزشکی شهرستان ایرانشهر، همزمان با جلسه برگزاری هماهنگی و برنامه ریزی راهپیمایی روز جهانی قدس در فرمانداری ایرانشهر کمپین بسیج ملی کنترل فشار خون بالا برگزار شد.
 
گزارش تصویری/حرکت جهادی بسیجیان ایرانشهر برای مقابله با کرونا  
آیا از عملکرد شهرداری زاهدان در دوران مدیریت "عبدالقادر پربار" رضایت دارید؟
خیر
بله
نظری ندارم