دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ,10 August 2020
خاش
پاکسازی تفتان توسط کوهنوردان یا تیشه به ریشه طبیعت زدن؟!

طرح پاکسازی ارتفاعات آتشفشان نیمه فعال تفتان در هفته اخیر از سوی کوهنوردان، با حاشیه هایی همراه بود که باعث ‏ناراحتی دوستداران محیط زیست شد.‏

 
جهانپور گفت: پنج استان کشور در مرز وضعیت قرمز کرونایی قرار دارند.
طوفان های اخیر جنوب شرق کشور سبب ریزش محصول خرمای آماده برداشت در برخی مناطق سیستان و بلوچستان شد.
شهرستان خاش با داشتن 215 اثر تاریخی و طبیعی یکی از مناطق مهم گردشگری سیستان و بلوچستان به شمار می رود.
مدیرکل راه و شهرسازی جنوب سیستان وبلوچستان(ایرانشهر) از مسدود بودن مسیر دلگان به ایرانشهر بر اثر سیلاب و طغیان رودخانه های محلی خبر داد.
مدیر کل دامپزشکی سیستان وبلوچستان گفت: به دلیل خشکسالی های رخداده در سطح استان، حیوانات حیات وحش به مکان زندگی انسانی و چراگاه های دامی نزدیک شده و در مواردی دام های اهلی را مورد گزش قرار می دهند.
یک بانوی کارآفرین با آموزش هنرهای صنایع دستی و جمع آوری داروهای گیاهی زمینه اشتغالزایی برای یکصد نفر در بخش ایرندگان خاش ر افراهم کرده است.
مدیر جهاد کشاورزی خاش گفت: ۵‏‎ ‎هزار هکتار گندم بصورت مکانیزه در این شهرستان کشت شده است.‏
فرمانده انتظامی شهرستان خاش گفت:مردی جوان که در پی اختلاف شدید خانوادگی همسرش را به قتل رسانده بود، ساعاتی پس از جنایت دستگیر شد.
پس از انتشار خبرهایی مبنی بر تشکیل صف های طولانی در نانوایی های شهرستان خاش، فرماندار این منطقه گفت: عده ای به دنبال شایعه پراکنی هستند و شهروندان نباید نگرانی در تامین نان مصرفی داشته باشند.
نماینده مردم خاش در مجلس شورای اسلامی گفت: وزارت خارجه باید تمام همت خود در ماجرای دستگیری اسدالله اسدی دیپلمات ایرانی به کار گیرد و از مطالبات کشور در این خصوص پیگیری و دفاع کند.
 
آیا از عملکرد شهرداری زاهدان در دوران مدیریت "عبدالقادر پربار" رضایت دارید؟
خیر
بله
نظری ندارم