دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ ,3 August 2020
مهرستان
انجام واکسیناسیون فلج اطفال در جنوب سیستان و بلوچستان/ایمن سازی کامل نیازمند همکاری همه نهادهاست

در چهارمین جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی مهرستان عنوان شد؛

جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی با محوریت طرح فلج اطفال با حضور ،کارشناسان واحد بیماری ها و سایر مسئولین دستگاه های اجرایی در محل سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان مهرستان برگزار شد.

 
رئیس منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان مهرستان گفت: در قالب پروژه روستای سبز هزار و 500 اصله درخت در هفت روستای این شهرستان کاشته شد.
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری مهرستان از رفع تصرف 12.4هکتار از اراضی ملی در این شهرستان خبر داد.
جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی با محوریت طرح فلج اطفال با حضور ،کارشناسان واحد بیماری ها و سایر مسئولین دستگاه های اجرایی در محل سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان مهرستان برگزار شد.
بر اثر آتش سوزی در نخلستان های روستای گزاویز از توابع دهستان ایرفشان شهرستان مهرستان، 500 اصله درخت خرما از بین رفت.
رئیس مرکزبهداشت مهرستان از کشف و معدوم سازی بیش از 900 کیلوگرم انواع مواد غذایی تاریخ مصرف گذشته در بخش آشار شهرستان مهرستان خبر داد.
محورهای مواصلاتی مهرستان به سرباز سال‌هاست در پیچ و خم خاکی اعتبارات، عرصه زندگی را بر مردم این منطقه تنگ‌ کرده و منجر به وقوع تصادفات زیادی شده است.
فرمانده سپاه شهرستان مهرستان از توزیع 230 بسته معیشتی هدیه مقام معظم رهبری به مردم نیازمند در این شهرستان خبر داد.
مدیرکارگروه انجمن حامی از بهره برداری دو کتابخانه در مهرستان خبر داد و گفت: هدف از این امر اجرای طرح هایی در راستای توسعه آموزش و فرهنگ است.
مدیر امور عشایری شهرستان مهرستان گفت: ۲۰۰ خانوار عشایر این شهرستان با تانکر آبرسانی می شود.
محفل انس با قرآن کریم ، ضیافت افطاری و نشست مودت فرماندهان پایگاههای مقاومت سپاه ناحیه مهرستان با حضور فرماندهان پایگاههای مقاومت، اعضای شورای اداری، روحانیون، معتمدین، بسیجیان و خانواده های بسیجیان در محل مدرسه شهید میر حسینی شهر مهرستان برگزار شد.
 
آیا از عملکرد شهرداری زاهدان در دوران مدیریت "عبدالقادر پربار" رضایت دارید؟
خیر
بله
نظری ندارم