جمعه ۱ تير ۱۳۹۷ ,22 June 2018
میرجاوه
شهرداری ریگ ملک افتتاح و به بهره برداری رسید

شهرداری بخش ریگ ملک شهرستان میرجاوه افتتاح و به بهره برداری رسید.

بزرگترین خط عریض راه آهن کشور در انتظار همت مسئولان/ اصلاح خط ریلی زاهدان-میرجاوه در کش و قوس مسائل اداری

مسیر راه آهن زاهدان به میرجاوه بزرگترین خط عریض راه آهن کشور می باشد که در سنوات اخیر بارها وعده اصلاح آن از زبان مسئولان گوناگون شنیده شده اما تا کنون به سرانجام نرسیده است.

 
شهرداری بخش ریگ ملک شهرستان میرجاوه افتتاح و به بهره برداری رسید.
مراسم انجمن وحدت و مودت به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر با حضور علمای شیعه و سنی با هدف گسترش وحدت اسلامی در جامعه در محل مسجد علی بن ابیطالب اهل سنت شهرستان میرجاوه برگزار شد .
مسئول اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مرزی میرجاوه از برگزاری محفلانس با قرآن در ایام دهه مبارک فجر در شهرستان مرزی میرجاوه خبر داد.
نماینده مردم خاش,میرجاوه و نصرت آباد در مجلس گفت: نمایندگان سعی دارند بودجه ای را به تصویب برسانند که مطابق برنامه پنج ساله ششم کشور باشد و بسیاری از برنامه های پیش بینی شده دولت در لایحه بودجه سال 97 تطابقی با برنامه پنج ساله ششم ندارد.
۵ پروژه عمرانی,خدماتی و کشاورزی و اشتغالزایی به مناسبت ایام الله دهه فجر در بخش ریگ ملک به بهره برداری رسید.
مرکز غیر دولتی معلولین ذهنی به مناسبت ایام الله دهه فجر در میرجاوه افتتاح شد.
اختلاف طایفه ای بین دو طایفه در میرجاوه به سازش ختم شد.
همزمان با فرارسیدن سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب، مزار شهدای گمنام شهرستان میرجاوه عطرافشانی و غبارروبی شد.
رییس اداره کار و تعاون و رفاه اجتماعی شهرستان میرجاوه گفت: با راه اندازی تعاون معدن مس سیاه جنگل در مرحله اول برای 350 نفراشتغالزایی می شود.
فرماندار میرجاوه گفت:در ایام دهه فجر امسال تعداد 55 پروژه مختلف در بخش های کشاورزی، آموزشی، برق رسانی، اشتغالزایی در سه بخش لادیز ، مرکزی و ریگ ملک افتتاح می شود.
مسئول منابع طبیعی شهرستان میرجاوه از توزیع 238 تنور گازی رایگان بین روستاییان و عشایر این شهرستان خبر داد.
شهردار میرجاوه گفت: از عواید بازارچه مرزی هیچ مبلغی به شهرداری میرجاوه تعلق نمی گیرد.
مسئول راهداری شهرستان میرجاوه از سرقت چراغ های راهنمایی در مسیر دهستان لادیز خبر داد.
رییس سازمان تبلیغات شهرستان میرجاوه گفت: دانش آموزانی که آموزش های مقابله با آسیب های اجتماعی را فرا می گیریند در مواجه با مشکلات اجتماعی نسبت به سایرین موفق تر عمل می کنند.
مسئول سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان میرجاوه گفت:دهه فجر فرصتی برای تقویت روحیه وفاق و همبستگی در جامعه است.
جوان مصرف کننده مواد گفت:روزهای جوانی ام با اعتیاد به باد رفت بدون شک ان روزها دیگر بر نمی گردد اما سعی دارم خود را از چنگال اعتیاد نجات دهم و بقیه روزهای جوانیم را با مصرف تریاک دود نکنم.
بسیج سازندگی تاکنون قدم های بزرگی در مسیر تحقق منویات رهبر انقلاب در راستای اقتصادمقاومتی و اشتغالزایی در کشور برداشته است و در این مسیر با اعطای تسهیلات اقتصادمقاومتی زمینه اشتغالزایی را برای بسیاری از جوانان کشور فراهم کرده است.
امام جمعه اهل سنت میرجاوه گفت: بیانات رهبر انقلاب برای مردم و مسئولین حجت است و این اتحاد و امنیت موجود در کشور حاصل رهبری مدبرانه ایشان در کشور است مسئولین باید بیانات ایشان را سرلوحه کار خویش قرار دهند.
جذب روز افزون معتادان از مواد مخدر سنتی همچون تریاک به مواد مخدر صنعتی همچون شیشه و کراک خطری جدی است و این گرایش در میان جوانان به ویژه در مصرف کراک دیده می‌شود.
مدیر کمیته امداد میرجاوه گفت:تاکنون 423حامی غیربومی از 523 نفر از ایتام میرجاوه حمایت می کنند و ماهانه به ایتام خود کمک رسانی می کنند.
 
شما پیروزید برای اینکه اسلام پشتیبان شماست
اینفوگرافی/ ابلاغ سیاست های کلی خانواده توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی
کاریکاتور/ تیر خلاص فیش های حقوقی نجومی به قشر کم درآمد
نقش کدام یک در آبادانی سیستان و بلوچستان پر رنگ تر است؟
وحدت
امنیت
بهداشت و سلامت مردم
اقتصاد و معیشت مردم
همه موارد