يکشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۶ ,23 July 2017
میرجاوه
آغاز پروژه برق رسانی به روستای کیا آباد پدگی پس از 20 سال خاموشی

مدیر اداره برق شهرستان میرجاوه گفت: پروژه عظیم برق رسانی به روستای کیاآباد پدگی شهرستان میرجاوه به بهره برداری رسید.

حجاب اسلامی سدی در برابر اهداف شوم دشمنان است

مسئول بسیج جامعه زنان شهرستان میرجاوه گفت:حجاب اسلامی سدی در برابر اهداف شوم دشمنان است درواقع حجاب سدی در برابر تیرهای زهرآگین و هجمه فرهنگی دشمنان است.

 
امام جمعه اهل سنت میرجاوه گفت: حمله به سپاه حمله به نظام و آرمان های انقلاب است و برخی با سخنان نسنجیده آب در آسیاب دشمن می ریزند و زمینه سوء استفاده و اختلاف افکنی را برای دشمنان انقلاب فراهم می کند.
مسئول کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان میرجاوه گفت:ادبیات کودک و نوجوان، نقشی روشن و بزرگ در امر تعلیم و تربیت نسل جدید دارد، قصه ها کودکان و نوجوانان را با گذشته غنی و پربار فرهنگی و ادبی این سرزمین پیوند می دهد.
امام جمعه اهل سنت میرجاوه گفت: ترویج فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه سبب ایجاد امنیت ، ارتقای فرهنگ عمومی و تحکیم بنیان خانواده می شود و سلامت جامعه در گرو حفظ عفاف و حجاب است.
یکی از بارزترین وجوهی که موجب اهمیت صدچندان این قرارداد بلندمدت با توتال فرانسوی می‌شود، سابقه وزارت نفت در انعقاد قراردادهای نفتی و گازی با شرکت‌های خارجی و همچنین ارتباط‌های بین‌المللی در ادوار وزارت نامدار زنگنه است.
طبیعت دل انگیز دهستان "تمین" در فصل تابستان، با چشم اندازهای روح نواز و گل‌ های رنگارنگ در دشت ‌های سبز و کوهپایه‌ های استوار، دل هر گردشگری را می‌ نوازد و انسان را به رویاهای زیبا می ‌برد.
امام جمعه اهل سنت میرجاوه گفت: آزادسازی موصل هدیه الهی به ملت عراق و حاصل وحدت مردم شیعه و سنی این کشور بود، این پیروزی نشانه قدرت نیروهای عراقی در برابر خونخواران داعش و حامیان غربی و آمریکایی آنهاست.
مراسم اختتامیه مسابقات فوتسال جام رمضان در شهرستان میرجاوه برگزار و از تیم های برتر تجلیل شد.
مدیرکمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان میرجاوه از توزیع 100 سبد غذایی بین مددجویان این شهرستان خبر داد.
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان میرجاوه از افتتاح پروژه آبیاری کم فشار و آبیاری قطره ای در شهرستان مرزی میرجاوه خبر داد.
مسئول واحد بهداشت محیط وحرفه ای شهرستان میرجاوه گفت:طی بازدیدهای انجام شده بیش از 50 کیلوگرم انواع شیرینی جات از قنادی های سطح شهر جمع آوری شد.
امام جمعه اهل سنت شهرستان میرجاوه گفت: تنش میان قطر و برخی کشورهای عربی ارمغان سفر ترامپ به عربستان است، علاوه براین آمریکا به دنبال تقویت داعش برای دستیابی به اهداف پلیدش هست اما عاقبت این سیاست گریبان گیر آمریکا خواهد شد.
امام خمینی (ره) آن روح الله بود که با عصا و ید بیضایی موسی و بیان و فرقان مصطفوی به نجات مستضعفان کمر بست و تخت فرعون های زمان را لرزاند.
مهندسین بسیج کشاورزی سیستان و بلوچستان با حضور در نخلستان های میرجاو از شیوع آفت سوسک سر خرطومی حنایی درمنطقه پیشگیری کردند.
رییس هیات نظارت شهرستان میرجاوه از تایید صحت انتخابات شورای شهر میرجاوه خبر داد.
مسئول اداره تبلیغات اسلامی شهرستان میرجاوه گفت:امام خمینی (ره) اسلام ناب محمدی را احیاء و به جهان صادر کرد، امام خمینی(ره) در طول عمر پرخیر و برکت خود دین اسلام را در ایران احیاء و این کشور را به یک ام القرای جهان اسلام تبدیل کرد.
به مناسبت فرا رسیدن سالگرد ارتحال ملکوتی امام خمینی(ره) نمایشگاه عکس"نورعشق" در پایانه مرزی میرجاوه برگزار شد.
سن اعتیاد در جامعه به صورت نگران کننده ای در حال کاهش است و اعتیاد به انواع مواد مخدر صنعتی و روان گردان ها معضلی است که جامعه و نسل جوان و نوجوان را تهدید می کند.
امام جمعه اهل سنت میرجاوه گفت: آیت الله شیخ عیسی قاسم نماد عدالت طلبی در بحرین و تعرض به این عالم بزرگ گناهی نابخشودنی و نقض حقوق بشر از سوی رژیم آل خلیفه است.
به دنبال انحراف از مسیر و واژگونی خودروی حامل پزشکان متخصص و کادر درمانی بیمارستان میرجاوه، ۴ نفر از کارکنان این بیمارستان مصدوم شدند
مسئول گمرک شهرستان میرجاوه گفت: کشف150 قطعه چکاوک قاچاق در میرجاوه صحت ندارد.
 
اینفوگرافی/ به مناسبت هفته «حقوق بشر آمریکایی»
عکس نوشته/ پاسداری از جایگاه شورای نگهبان وظیفه همه مسئولین است
اینفوگرافی/ ابلاغ سیاست های کلی خانواده توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی
کاریکاتور/ تیر خلاص فیش های حقوقی نجومی به قشر کم درآمد
نقش کدام یک در آبادانی سیستان و بلوچستان پر رنگ تر است؟
وحدت
امنیت
بهداشت و سلامت مردم
اقتصاد و معیشت مردم
همه موارد