سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ ,23 January 2018
میرجاوه
شبکه های اجتماعی مجازی به ابزاری برای ترویج بدحجابی مبدل شده

امام جمعه اهل سنت میرجاوه گفت:گسترش بی حجابی سبب ترویج انواع فساد و بی بند و باری در جامعه است و گسترش بی بند و باری در بین نسل جوان خواسته و سیاست دشمنان نظام جمهوری اسلامی است اما زنان ما باید با تاسی از فاطمه الزهرا (س) بر حفظ حجاب تاکید و کید دشمنان را خنثی کنند.

مردم ایران با تبعیت از ولایت فقیه با هرگونه فتنه گری برخورد می کنند

نماینده مردم میرجاوه و خاش در مجلس گفت: مردم ایران با تبعیت از ولایت فقیه با هرگونه فتنه گری و آشوب برخورد می کنند.

 
بسیج سازندگی تاکنون قدم های بزرگی در مسیر تحقق منویات رهبر انقلاب در راستای اقتصادمقاومتی و اشتغالزایی در کشور برداشته است و در این مسیر با اعطای تسهیلات اقتصادمقاومتی زمینه اشتغالزایی را برای بسیاری از جوانان کشور فراهم کرده است.
امام جمعه اهل سنت میرجاوه گفت: بیانات رهبر انقلاب برای مردم و مسئولین حجت است و این اتحاد و امنیت موجود در کشور حاصل رهبری مدبرانه ایشان در کشور است مسئولین باید بیانات ایشان را سرلوحه کار خویش قرار دهند.
جذب روز افزون معتادان از مواد مخدر سنتی همچون تریاک به مواد مخدر صنعتی همچون شیشه و کراک خطری جدی است و این گرایش در میان جوانان به ویژه در مصرف کراک دیده می‌شود.
مدیر کمیته امداد میرجاوه گفت:تاکنون 423حامی غیربومی از 523 نفر از ایتام میرجاوه حمایت می کنند و ماهانه به ایتام خود کمک رسانی می کنند.
علمای اهل سنت سیستان و بلوچستان در واکنش به حمایت تروریست ها از اقدامات آشوب طلبان عنوان کردند: عربستان و آمریکا اغتشاشات اخیر را هدایت می کنند.
ئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) میرجاوه گفت: با توجه به فرارسیدن فصل سرما تعداد 200 بخاری بین مددجویان نیازمند و محروم کمیته امداد در روستاهای بخش لادیز توزیع شد.
مسئول درمانگاه ترک اعتیاد صدرا گفت: خانواده نقش بسیار مهمی در بهبود افراد معتاد و ترک مصرف مواد دارد و درک فرد معتاد در سطح وسیع نکته مهمی است که خانواده‌ها باید به آن توجه داشته باشند.
طایفه مرزدار ریگی در پی محکوم کردن اغتشاشات اخیر و اعلام انزجار از سران فتنه و سرکرده آنان استکبار جهانی بیانیه ای را صادر کرد.
مردم ولایتمدار شهرستان میرجاوه همراه با سایر هموطنان مان در سالروز حماسه بزرگ 9دی در اجتماع با شکوهی به مناسبت بزرگداشت این حماسه بزرگ؛ در مسجد جامع صاحب الزمان این شهر گردهم آمدند.
فرماندار میرجاوه گفت: ملت ایران در روز ۹دی به میدان آمدند و باری دیگر پشتیبانی خود از انقلاب اسلامی و ولیه فقیه خویش را فریاد زدند.
مدس حوزه علمیه توجید میرجاوه گفت: ولایت پذیری و بصیرت مردم حماسه بزرگ 9 دی را خلق کرد و جریان فتنه را شکست داد و مردم با حضور پرشور خود در حماسه 9دی مشت محکمی به دشمنان زدند.
امام جمعه اهل سنت شهرستان میرجاوه گفت: حماسه 9 دی نماد عزّت، استقلال و بصیرت مردمی است، مردم غیورومرزدار شهرستان میرجاوه هم زمان با سراسر کشور در مراسم گرامی داشت 9دی به منظور تجدید میثاق با انقلاب اسلامی و مقام معظم رهبری در صحنه حضور پیدا می کنند.
به مناسبت فرارسیدن 9 دی و دهه بصیرت عکس نوشته ای با این مضمون بر روی این سایت خبری قرار گرفت.
پوستر حماسه 9 دی جهت مشاهده و دانلود منتشر شد .
مسئول اداره تبلیغات اسلامی شهرستان میرجاوه گفت: حماسه 9دی ملت ایران میثاق دوباره ملت با آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی و ولایت فقیه بود.
فرمانده سپاه شهرستان میرجاوه گفت: حماسه 9 دی سال 88 نماد آشکار پشتیبانی ملت ایران از ولایت فقیه بود.
به منظور پررنگ تر شدن معنویات دانش آموزان وانس با قرآن کریم علمای شیعه و سنی اقدام به برپایی محفل انس با قرآن در مدارس میرجاوه کردند .
رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان میرجاوه از توزیع 100کلاه ایمنی در بین موتور سواران بخش مرزی ریگ ملک شهرستان میرجاوه خبر داد.
رییس میراث فرهنگی شهرستان میرجاوه ازمرمت 80درصدی ساختمان تاریخی ایستگاه شماره 2 راه آهن قدیمی شهرستان میرجاوه که 98 درصد آن تخریب شده بود خبرداد .
فرماندار میرجاوه گفت: اساسی ترین راهکار در مدیریت بحران، ایجاد آمادگی در مردم و مسئولان برای مقابله با مخاطرات است بنابراین هلال احمر باید مانوری پیشگیرانه را در سطح شهر برای ایجاد آمادگی برای مقابله با بحران های احتمالی اجرا کند.
 
اینفوگرافی/ ابلاغ سیاست های کلی خانواده توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی
کاریکاتور/ تیر خلاص فیش های حقوقی نجومی به قشر کم درآمد
نقش کدام یک در آبادانی سیستان و بلوچستان پر رنگ تر است؟
وحدت
امنیت
بهداشت و سلامت مردم
اقتصاد و معیشت مردم
همه موارد