يکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷ ,17 February 2019
میرجاوه
بازگشت به هویت انقلابی اساس فرمایشات رهبری بود/ نیروی انسانی جوان و دانشمندسرمایه های اصلی کشور هستند

کارشناس سیاسی سیستان و بلوچستان گفت: بازگشت به هویت انقلابی کشور که در شعارهای انقلابی مردم نهفته بود اساس فرمایشات مقام معظم رهبری را تشکیل می دهد و درسایه این هویت انقلابی می توانیم به تمام آرمان های انقلابی کشور دست پیدا کنیم.

کشف جسد جوان غرق شده در سیلاب رودخانه لادیز

بخشدار لادیز از کشف جسد جوان غرق شده در رودخانه لادیز خبر داد.

 
مسئول میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان میرجاوه از بازدید گردشگران مستندساز از قبرستان تاریخی هفتاد ملا این شهرستان خبر داد.
امام جمعه اهل سنت شهرستان میرجاوه گفت:مردم و مسئولین باید بیانات رهبری را در گام دوم انقلاب گوش جان بسپارند و عملی کنندتا انقلاب مسیر پیشرفت خود را سریعتر از گذشته طی کند.
فرماندار میرجاوه در محکومیت حادثه تروریستی انفجار انتحاری اتوبوس سپاه پاسداران بیانیه ای صادر کرد.
امام جمعه اهل سنت کنارک گفت: چنین اعمال تروریستی از سوی مزدوران استکبارجهانی انجام شده و بدون شک حضور گسترده مردم شیعه و سنی در جشن چهل سالگی انقلاب سبب عصبانیت دشمنان و این انتقام کوردلانه شده است.
پنجمین جشنواره خیرین مدرسه ساز درمحل سالن فرهنگ آموزش وپرورش میرجاوه برگزار شد.
برخورد شتر با یک خودروی سواری پراید در مسیر میرجاوه به زاهدان یک مصدوم برجاگذاشت.
فرماندار میرجاوه گفت:زنان در پیروزی انقلاب نقش بسزایی داشتند، بانوان یکی از ارکان اساسی جامعه هستند و تاثیر بسزایی در موفقیت های جامعه دارند و از ابتدای انقلاب با حضور در تمامی صحنه ها، خود را اثبات کرده اند.
رهبرمعظم انقلاب گفت:راه‌پیمایی در بیست‌ودوّم بهمن یکی از شگفتی‌سازی‌های انقلاب اسلامی است، واقعاً شگفتی‌ساز است؛ مثل خود انقلاب.
راهپیمایی دشمن شکن 22 بهمن در چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در شهرستان مرزی میرجاوه برگزار شد.
امام جمعه اهل سنت میرجاوه گفت:مردم مرزدار میرجاوه با حضوری باشکوه در جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی حماسه ای زیبا و تاریخی خلق کردند.
فرماندار میرجاوه گفت: ملت ایران برخلاف تمام توطئه ها و تبلیغات منفی دشمنان به صحنه آمدند و با این حماسه حضور حمایت همیشگی خود را از انقلاب اسلامی فریاد زدند.
مسئول اداره تبلیغات اسلامی شهرستان میرجاوه گفت: بدون شک این حماسه و شکوه حضور تیر خلاصی بر پیکره استکبار جهانی است.
فرماندار میرجاوه گفت:مردم میرجاوه امسال همگام با سایر ملت ایران با حضور در جشن چهل سالگی انقلاب حماسه ای بزرگ می آفرینند.
کارشناس سیاسی سیستان و بلوچستان گفت:انقلاب اسلامی سبب تقریب مذاهب و وحدت و یکدلی در سیستان و بلوچستان شد.
نماینده خاش،میرجاوه و نصرت آباد در مجلس گفت:مردم ایران جشن چهل سالگی انقلاب را باشکوه هرچه تمام تر برگزار می کنند و راهپیمایی 22 بهمن امسال تودهنی بزرگ به آمریکای جنایتکار و ایادی ان است.
فرماندار میرجاوه با صدر و پیامی از آحاد مردم ولایت مدار شهرستان میرجاوه ، برای حضور گسترده و پرشورتر از سالهای قبل در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت بعمل آورد.
مدرس حوزه علمیه اهل سنت زاهدان گفت: دشمنان ما به رشد علمی پس از انقلاب اعتراف می کنند،امروز رشد علمی ایران اسلامی 11 برابر رشد جهانی است.
مسئول اداره ورزش و جوانان شهرستان میرجاوه ازافتتاح خانه ورزش روستایی در دهستان درگیابان بخش لادیز خبر داد.
مسئول اداره ورزش و جوانان شهرستان میرجاوه از برگزاری جشنواره بازی ه‍ای بومی و محلی در بخش مرزی ریگ ملک خبر داد.
امام جمعه اهل سنت شهرستان میرجاوه گفت:ملت ما با وجود همه خباثت ها و دشمنی های استکبار جهانی آماده حضور در راهپیمایی 22 بهمن و جشن چهل سالگی انقلاب است و با حضوری پرشور خود مشتی محکم بر دهان دشمنان و یاوه گویان خواهند زد.
 
اینفوگرافی/ ابلاغ سیاست های کلی خانواده توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی
کاریکاتور/ تیر خلاص فیش های حقوقی نجومی به قشر کم درآمد
نقش کدام یک در آبادانی سیستان و بلوچستان پر رنگ تر است؟
وحدت
امنیت
بهداشت و سلامت مردم
اقتصاد و معیشت مردم
همه موارد