يکشنبه ۱۷ فروردين ۱۳۹۹ ,5 April 2020
نیکشهر
عفو88 زندانی نیکشهر/موجی از خوشحالی و نشاط اجتماعی در شهرستان حکم فرماست

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان نیکشهر عنوان کرد؛

دادستان عمومی و انقلاب نیکشهر از عفو 88 تن از محکومان زندانی این شهرستان خبر داد.

 
رئیس منابع طبیعی و آبخیزداری قصرقند گفت: 212هکتار از اراضی ملی پایین دست سد زیردان این شهرستان رفع تصرف و به انفال عمومی بازگردانده شد.
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان نیکشهر با بیان اینکه باید نظارت منطقی و قانونی بر رفتارها در فضای مجازی تقویت شود، گفت: صرف فیلترینگ و قطع ارتباط با این فضا به تنهایی جواب نخواهد داد.
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان نیکشهر در راستای صیانت از حقوق عامه از آسانسورهای موجود در اماکن عمومی این شهرستان بازدید کرد.
در حالی سوز سرما به استخوان مردم در اقصی نقاط استان پهناور سیستان وبلوچستان نفوذ کرده که پس از زاهدان اینبار مردم زابل و نیکشهر در پی یافتن یک سیلندر گاز کیلومترها راه را طی کرده و چشم انتظار دیدن ماشین حمل گاز در خیابان ها هستند.
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از کشف 2 تن و 203 کیلو تریاک در درگیری مسلحانه پلیس با قاچاقچیان در شهرستان نیکشهر خبر داد.
شامگاه گذشته چهار شهروند نیکشهری براثر غرق شدن در گودال آب جان خود را ازدست دادند.
پس از مدت ها چشم انتظاری با فعالیت دوباره پدیده مونسون در جنوب سیستان وبلوچستان، رودخانه فنوج جانی دوباره گرفت.
مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس سیستان و بلوچستان گفت: با حضور معاون سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشوردبیرستان دخترانه آفرینش شهرستان قصرقند افتتاح و به بهره برداری رسید.
چهارمین روز از سی و یکمین بیمارستان صحرایی جنوب شرق کشور نیز در حالی روز گذشته به کار خود پایان داد که بیش از 28 هزار نفر خدمات به صورت رایگان از این بیمارستان استفاده کردند.
فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: همزمان با افتتاح بیمارستان صحرایی در قصرقند و با توجه به شرایط بجرانی منطقه سیستان 7 اکیپ سیار توسط سپاه استان با مجموع 35 پزشک برای خدمت رسانی به مردم عازم شمال استان شدند.
 
گزارش تصویری/ افتتاح سه طرح بهداشتی  درمانی  در نیکشهر با حضور وزیر بهداشت  
آیا از عملکرد شهرداری زاهدان در دوران مدیریت "عبدالقادر پربار" رضایت دارید؟
خیر
بله
نظری ندارم