سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷ ,18 December 2018
نیکشهر
 
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان نیکشهر در راستای صیانت از حقوق عامه از آسانسورهای موجود در اماکن عمومی این شهرستان بازدید کرد.
در حالی سوز سرما به استخوان مردم در اقصی نقاط استان پهناور سیستان وبلوچستان نفوذ کرده که پس از زاهدان اینبار مردم زابل و نیکشهر در پی یافتن یک سیلندر گاز کیلومترها راه را طی کرده و چشم انتظار دیدن ماشین حمل گاز در خیابان ها هستند.
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از کشف 2 تن و 203 کیلو تریاک در درگیری مسلحانه پلیس با قاچاقچیان در شهرستان نیکشهر خبر داد.
شامگاه گذشته چهار شهروند نیکشهری براثر غرق شدن در گودال آب جان خود را ازدست دادند.
پس از مدت ها چشم انتظاری با فعالیت دوباره پدیده مونسون در جنوب سیستان وبلوچستان، رودخانه فنوج جانی دوباره گرفت.
مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس سیستان و بلوچستان گفت: با حضور معاون سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشوردبیرستان دخترانه آفرینش شهرستان قصرقند افتتاح و به بهره برداری رسید.
چهارمین روز از سی و یکمین بیمارستان صحرایی جنوب شرق کشور نیز در حالی روز گذشته به کار خود پایان داد که بیش از 28 هزار نفر خدمات به صورت رایگان از این بیمارستان استفاده کردند.
فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: همزمان با افتتاح بیمارستان صحرایی در قصرقند و با توجه به شرایط بجرانی منطقه سیستان 7 اکیپ سیار توسط سپاه استان با مجموع 35 پزشک برای خدمت رسانی به مردم عازم شمال استان شدند.
فرمانده نیروی انتظامی سیستان و بلوچستان از کشف یک تن و 750 کیلوگرم مواد مخدر از انهدام 2 باند در سیستان و بلوچستان خبر دادو گفت: در درگیری نیروی انتظامی با اشرار مسلح طی روز های اخیر 5 شرور کشته و 3 نفر دستگیر شدند.
اگرچه هنوز بهار آغازین روزهای خود را شروع کرده اما بازار میوه این روزها رنگ و بوی تابستانه گرفته و ردپای هندوانه بلوچستان بازار نوبرانه های کشور را داغ کرده است.
فرمانده قرارگاه قدس جنوب شرق کشور گفت: صبح امروز طی یک عملیات اطلاعاتی گسترده توسط رزمندگان قرارگاه منطقه ای قدس جنوب شرق نیروی زمینی سپاه پاسداران، یکی از عناصر سابق گروهک منافقین به همراه هم دستانش به هلاکت رسید.
بارش باران سیل آسا در روزهای اخیر نه تنها سبب خسارات مالی زیاد به اکثر شهرهای سیستان و بلوچستان شده بلکه در سایه غفلت مسئولین جان 2 نیکشهری را هم گرفته است.
 
امدادرسانی بسیجیان به سیل زدگان سیستان و بلوچستان  
نقش کدام یک در آبادانی سیستان و بلوچستان پر رنگ تر است؟
وحدت
امنیت
بهداشت و سلامت مردم
اقتصاد و معیشت مردم
همه موارد