يکشنبه ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۶ ,30 April 2017
نیکشهر
واکنش راه و شهرسازی نیکشهر به اظهارات رئیس شورای اسلامی/ اقدامات قابل توجهی در بخش راه سازی انجام شده است

رئیس راه و شهرسازی نیکشهر گفت: راه و شهرسازی نیکشهر تمام تلاش خود را برای رفع مشکلات راه های حوزه استحفاظی این اداره انجام می دهد.

 
چهارمین روز از سی و یکمین بیمارستان صحرایی جنوب شرق کشور نیز در حالی روز گذشته به کار خود پایان داد که بیش از 28 هزار نفر خدمات به صورت رایگان از این بیمارستان استفاده کردند.
فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: همزمان با افتتاح بیمارستان صحرایی در قصرقند و با توجه به شرایط بجرانی منطقه سیستان 7 اکیپ سیار توسط سپاه استان با مجموع 35 پزشک برای خدمت رسانی به مردم عازم شمال استان شدند.
فرمانده نیروی انتظامی سیستان و بلوچستان از کشف یک تن و 750 کیلوگرم مواد مخدر از انهدام 2 باند در سیستان و بلوچستان خبر دادو گفت: در درگیری نیروی انتظامی با اشرار مسلح طی روز های اخیر 5 شرور کشته و 3 نفر دستگیر شدند.
اگرچه هنوز بهار آغازین روزهای خود را شروع کرده اما بازار میوه این روزها رنگ و بوی تابستانه گرفته و ردپای هندوانه بلوچستان بازار نوبرانه های کشور را داغ کرده است.
فرمانده قرارگاه قدس جنوب شرق کشور گفت: صبح امروز طی یک عملیات اطلاعاتی گسترده توسط رزمندگان قرارگاه منطقه ای قدس جنوب شرق نیروی زمینی سپاه پاسداران، یکی از عناصر سابق گروهک منافقین به همراه هم دستانش به هلاکت رسید.
بارش باران سیل آسا در روزهای اخیر نه تنها سبب خسارات مالی زیاد به اکثر شهرهای سیستان و بلوچستان شده بلکه در سایه غفلت مسئولین جان 2 نیکشهری را هم گرفته است.
 
امدادرسانی بسیجیان به سیل زدگان سیستان و بلوچستان  
نقش کدام یک در آبادانی سیستان و بلوچستان پر رنگ تر است؟
وحدت
امنیت
بهداشت و سلامت مردم
اقتصاد و معیشت مردم
همه موارد