شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ ,17 August 2019
نیمروز
حمایت از کالای ایرانی، کالای ایرانی، کارآفرین

عکس ارسالی از مخاطب

در سال حمایت از کالای ایرانی؛

یک کارآفرین موفق نیمروزی در سال حمایت از کالای ایرانی توانسته علاوه بر ایجاد اشتغالزایی و تولید محصولات بومی سالانه ۲۱ میلیون تومان از فروش فرآورده های لبنی و گوشت کسب درآمد کند.

 
در حالی سیل بند "درد دل" محدوده پشت ‏لورگ باغ شهرستان نیمروز از چند نقطه شکسته که آب در حال برگشت به سمت افغانستان می باشد.
جانشین انتظامی سیستان وبلوچستان از كشف 24 تن برنج قاچاق در شهرستان نیمروز خبر داد.
نماینده حوزه انتخابیه سیستان در مجلس گفت: عمق خشکسالی در منطقه سیستان به حدی است که آن را می‌توان فراتر از یک زلزله دانست.‌
جاده روستای بزی امرودی شهرستان هیرمند پرتردد ترین جاده روستایی شمال سیستان و بلوچستان است که سال هاست در پیچ و خم خاکی اعتبارات راه را بر مردم تنگ تر می کند.
امام جمعه مسجد نبی اکرم (ص) گفت: امریکا و هم پیمانانش خود با جنایات بسیاری که در کارنامه دارند خودشان بزرگترین ناقض حقوق بشر در دنیا هستند.
عکس نوشته/بیانات مقام معظم رهبری درباره ماهیت حقوق بشر آمریکایی در پایگاه خبرنیمروز مشاهده کنید.
عکس نوشته/ بیانات امام و رهبری پیرامون شهدای هفتم تیر در پایگاه خبرنیمروز منتشر شد.
آیین معنوی شب 21 رمضان با حضور عاشقان امیرالمومنین علی (ع) در شهرستان نیمروز برگزار شد.
ضیافت افطاری به همت کمیته امداد نیمروز برای مددجویان ، ایتام علی الخصوص افراد بی بضاعت و بی سرپرست در مصلی این شهرستان برگزار شد.
امام جمعه نیمروز گفت: روز قدس، در دل ملت‌ها ریشه دوانید که نهضت بیداری اسلامی را به ارمغان آورد.
امام جمعه نیمروز گفت: دکتر شهید چمران با نور معرفت و پیوستگی به خدا قدم نهاد و در راه آن به جهاد برخاست و جان خود را نثار کرد.
امام جمعه شهرستان نیمروز گفت: روحانیون و طلاب وظیفه مهم تبلیغ رسالت دین را بر عهده دارند.
عکس نوشته/بیانات رهبرانقلاب درباره مرحوم حمید سبزواری در پایگاه خبرنیمروز منتشر شد.
معاون جهاد کشاورزی شهرستان نیمروز گفت: در هفته جهاد کشاورزی در روزهای 21 تا 27 خردادماه 15 طرح در بخش کشاورزی در این شهرستان افتتاح می شود.
رئیس مرکز بهداشت ودرمان نیمروز از توزیع اقلام بسته های آموزشی تغذیه در مساجد و روستاهای این شهرستان خبر داد.
امام جمعه نیمروز با بیان اینکه مساجد بهترین مکان برای اجرای برنامه های فرهنگی است گفت: افرادی که کارهای فرهنگی انجام میدهند مسئولان آنها را حمایت کنند.
رئیس بسیج مجمع شهرستان نیمروز گفت: آموزه های ناب اسلامی از جمله پاسداری از انقلاب و حفظ روحیه انقلابی منحصر به زمان و مکان خاصی نیست.
در آستانه ماه مبارک رمضان جلسه ستاد شئونات مذهبی با حضور امام جمعه، فرماندار و مسئولین در محل فرمانداری نیمروز برگزار شد.
رئیس اداره صنعت و معدن نیمروز گفت: در ماه مبارک رمضان چهار کارشناس در قالب 2 تیم کار بازرسی از اماکن تهیه و توزیع مواد غذایی را برعهده دارند.
همایش فرماندهان پایگاه های مقاومت بسیج نواحی پنج گانه سیستان با حضور سردار نقدی رییس بسیج سازمان مستضعفین، سران طوایف و مسئولان برگزار شد.
 
آیا از عملکرد شهرداری زاهدان در دوران مدیریت "عبدالقادر پربار" رضایت دارید؟
خیر
بله
نظری ندارم