جمعه ۱ تير ۱۳۹۷ ,22 June 2018
نیمروز
حفر چاه راهی برای تامین آب/ طرح مطالعات تامین و انتقال آب به سفیدابه در گرو 45میلیارد ریال اعتبار

در واکنش به گزارش عصرهامون از سفیدابه مطرح شد

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای سیستان و بلوچستان گفت: براساس برآورد ریالی انجام شده طرح مطالعاتی تامین و انتقال آب به دهستان سفیدابه نیازمند بالغ بر 45میلیارد ریال اعتبار برای اجرای این پروژه است.

 
جاده روستای بزی امرودی شهرستان هیرمند پرتردد ترین جاده روستایی شمال سیستان و بلوچستان است که سال هاست در پیچ و خم خاکی اعتبارات راه را بر مردم تنگ تر می کند.
امام جمعه مسجد نبی اکرم (ص) گفت: امریکا و هم پیمانانش خود با جنایات بسیاری که در کارنامه دارند خودشان بزرگترین ناقض حقوق بشر در دنیا هستند.
عکس نوشته/بیانات مقام معظم رهبری درباره ماهیت حقوق بشر آمریکایی در پایگاه خبرنیمروز مشاهده کنید.
عکس نوشته/ بیانات امام و رهبری پیرامون شهدای هفتم تیر در پایگاه خبرنیمروز منتشر شد.
آیین معنوی شب 21 رمضان با حضور عاشقان امیرالمومنین علی (ع) در شهرستان نیمروز برگزار شد.
ضیافت افطاری به همت کمیته امداد نیمروز برای مددجویان ، ایتام علی الخصوص افراد بی بضاعت و بی سرپرست در مصلی این شهرستان برگزار شد.
امام جمعه نیمروز گفت: روز قدس، در دل ملت‌ها ریشه دوانید که نهضت بیداری اسلامی را به ارمغان آورد.
امام جمعه نیمروز گفت: دکتر شهید چمران با نور معرفت و پیوستگی به خدا قدم نهاد و در راه آن به جهاد برخاست و جان خود را نثار کرد.
امام جمعه شهرستان نیمروز گفت: روحانیون و طلاب وظیفه مهم تبلیغ رسالت دین را بر عهده دارند.
عکس نوشته/بیانات رهبرانقلاب درباره مرحوم حمید سبزواری در پایگاه خبرنیمروز منتشر شد.
معاون جهاد کشاورزی شهرستان نیمروز گفت: در هفته جهاد کشاورزی در روزهای 21 تا 27 خردادماه 15 طرح در بخش کشاورزی در این شهرستان افتتاح می شود.
رئیس مرکز بهداشت ودرمان نیمروز از توزیع اقلام بسته های آموزشی تغذیه در مساجد و روستاهای این شهرستان خبر داد.
امام جمعه نیمروز با بیان اینکه مساجد بهترین مکان برای اجرای برنامه های فرهنگی است گفت: افرادی که کارهای فرهنگی انجام میدهند مسئولان آنها را حمایت کنند.
رئیس بسیج مجمع شهرستان نیمروز گفت: آموزه های ناب اسلامی از جمله پاسداری از انقلاب و حفظ روحیه انقلابی منحصر به زمان و مکان خاصی نیست.
در آستانه ماه مبارک رمضان جلسه ستاد شئونات مذهبی با حضور امام جمعه، فرماندار و مسئولین در محل فرمانداری نیمروز برگزار شد.
رئیس اداره صنعت و معدن نیمروز گفت: در ماه مبارک رمضان چهار کارشناس در قالب 2 تیم کار بازرسی از اماکن تهیه و توزیع مواد غذایی را برعهده دارند.
همایش فرماندهان پایگاه های مقاومت بسیج نواحی پنج گانه سیستان با حضور سردار نقدی رییس بسیج سازمان مستضعفین، سران طوایف و مسئولان برگزار شد.
کارگران در جامعه ی اسلامی نقش ارزشمندی دارند به طوری که به دلیل اهمیت این قشر زحمتکش پیامبر اکرم(ص) به دست پینه‌بسته آنان بوسه زده و با فرمایش "قبل اینکه عرق کارگر خشک شود مزد او را بپردازید" اهمیت جایگاه آنان را به خوبی تبیین می کند.
امام جمعه نیمروز گفت: انتخاب آیت‌الله جنتی به‌عنوان رئیس مجلس خبرگان خاری بر چشم دشمنان است.
زلزله‌ای به بزرگی ٤.١ریشتر در مقیاس امواج درونی زمین منطقه سفیدابه و کلاته حاجی نور محمد از توابع شهرستان نیمروز را لرزاند.
 
نقش کدام یک در آبادانی سیستان و بلوچستان پر رنگ تر است؟
وحدت
امنیت
بهداشت و سلامت مردم
اقتصاد و معیشت مردم
همه موارد