دوشنبه ۳۰ فروردين ۱۴۰۰ ,19 April 2021
سراوان
شبکه ملی ارتباطات بستری برای توسعه زیرساخت امن و پایدار ملی در ایران است/ افسران جنگ نرم سفیران فرهنگی انقلاب اسلامی ایران در فضای مجازی

مدیر اجرایی کانون فرهنگی زنان بلوچ سراوان عنوان کرد؛

بهنار امرا گفت: شبکه ملی اطلاعات بستری برای توسعه شبکه زیرساخت امن و پایدار ملی در ایران است که این روزها جای خالی آن بیش از پیش احساس می شود.

 
لحظاتی قبل آیین افتتاح رسمی ساختمان بیمارستان ایرانمهر سراوان با حضور وزیر راه و شهرسازی برگزار شد.
عبدالله سپاهی گفت: میوه شب عید در حال حاضر در انبارهای استان ذخیره شده و از 25 اسفندماه در مهرستان توزیع می شود.
حجت الاسلام و المسلمین حاتم بامری گفت: حفاظت و پاسداری از منابع طبیعی و ترویج درختکاری و همچنین ترویج این سنت حسنه یکی از وظایف ملی و دینی برای احترام گذاشتن به محیط پیرامون و زیبا سازی میهن مان است.
سعید تجلیلی سرپرست فرمانداری سراوان علت کمبود مرغ در سراوان را اختلال در جوجه ریزی دانست و از حل این مشکل تا چند روز آینده خبر داد.
بهناز امرا گفت: اگر چه فرهنگ بیگانه موجب تغییر ظاهری در لباس بلوچی شده اما این تغییرات به گونه ای نبوده که که اصل و ریشه این لباس فاخر تغییر کند درواقع می توان گفت که تهاجم فرهنگی ناکام مانده است.
با اجرای طرح "رزاق" در استان های مرزی به ویژه در سیستان و بلوچستان افراد کم بضاعت و بی درآمد تا شعاع 20 کیلومتری مرز به صورت قانونی از فروش سوخت سهیم و معاش آنها تامین شد.
فرمانده سپاه سراوان گفت: به مناسبت دهه فجر ۵۰۰ بسته معیشتی میان اقشار کم درآمد و نیازمند و همچنین متاثر از بیماری ویروس کرونا توسط سپاه شهرستان سراوان توزیع شد.
اولین یادواره شهدای گمنام سراوان با حضور جمعی از مردم در مسجد چامع علی ابن ابی طالب (ع) برگزار شد.
محمد رضا گمشادزایی گفت: در دوران پهلوی مردم از داشتن امکانات اولیه ورزشی محروم بودند اما با روی کار آمدن انقلاب اسلامی شاهد تحولات و موفقیت های شگرف هستیم.
 
گزارش تصویری/ شکوفه های بهاری در زمستان سراوان  
پوستر/ شهادت امام موسی کاظم (ع) تسلیت باد