سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷ ,18 December 2018
سراوان
اولیاء؛ برگ برنده آموزش و پرورش سراوان/ بهترین کرسی ها در دانشگاه های معتبر کشور در دهه طلایی 90 انجام شد+ تصویر

در هفتمین جشنواره خیرین مدرسه ساز سراوان مطرح شد؛

مدیر آموزش و پرورش سراوان گفت: دهه 90 دهه طلایی آموزش و پرورش شهرستان است چرا که بهترین کرسی ها و رشته های تاب دانشگاهی در دانشگاه های معتبر کشور توسط دانش آموزان سراوانی کسب شد.

 
سخنگوی هیات نظارت بر رفتار نمایندگان گفت این هیات، ظهر یا عصر امروز برای بررسی حواشی کلیپ منتشره برخورد با نماینده سراوان در ورودی گمرک با حضور وزیر اقتصاد و نماینده مربوطه تشکیل جلسه می دهد .
عضو فراکسیون امید مجلس، رفتار بسیار زننده ای را از خود نسبت به یک کارمند نشان داد.وی در واکنش به انتقاد یک شهروند گفت خاک بر سر کسی که (به من) رای داده!
رئیس بیمارستان رازی شهرستان سراوان گفت: برای اولین بار یک دستگاه هولتر مانیتورینگ فشارخون و هولتر مانیتورینگ ریتم قلب در بخش قلب وعروق بیمارستان رازی این شهرستان خریداری شد.
جای خالی نظارت بهداشتی بر سلامت مواد غذایی در حالی این روزها احساس می شود که در اغلب فروشگاه های معتبر شاهد فروش اقلامی با تخفیف ویژه هستیم که تا پايان زمان مصرف آنها فرصتی باقي نمانده است.
روز گذشته طی مراسمی در سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سراوان، همزمان با یادواره زنده یاد استاد سعید دهواری و با حضور هنرمندان برجسته استان سیستان و بلوچستان، از کتاب دین و تمدن در اسلام رونمایی شد.
عکس نوشته صحبت های امام جمعه موقت اهل سنت جالق در خصووص محرومیت زدایی سپاه در این پایگاه خبری منتشر شد.
امام جمعه موقت اهل سنت شهر جالق گفت: با ورود نیروی زمینی سپاه در مناطق محروم شاهد انقلابی جدید در جهت رفاه و معیشت مردم هستیم.
امام جمعه اهل سنت مسجد صدیق اکبر شهرستان سراوان گفت: برخی از هندوها بر این باورند که خدا در کلام مسلمانان از همه بزرگ تر است و هیچ معبودی جز او در جهان نیست؛ یعنی نابودی همه کافر ها و این در حالی است که اسلام نیامده که کسی را به هلاکت برساند بلکه برای اصلاح و نجات بشر از تاریکی ها ظهور پیدا کرده است.
جهاد گران انقلابی سپاه پاسداران و قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه، در راستای محرومیت زدایی اقدام به ساخت و مرمت و بازسازی منازل در نقطه صفر مرزی در جنوب شرق ترین نقطه کشور کردند.
مخترع مهرستانی گفت: برای تولید انبوه تبديلگر دستگاه‌های آنالوگ به دیجیتال که نمونه اولیه آن ساخته شده، نیاز به 6 میلیون تومان هزینه هستیم.
رئیس مجتمع آموزش عالی شهرستان سراوان گفت: دانشجویان محور اصلی و مهم دانشگاه هستند و با وجود آنها زنجیره تعلیم و تربیت برای قشر فرهیخته تحقق پیدا می کند و اگر دانشجویی نباشد دانشگاهی در کار نخواهد بود.
رئیس هیئت بازی های بومی و محلی سراوان گفت: جشنواره بازی های بومی و محلی در دبیرستان نبوت روستای پره کنت شهرستان سراوان برگزار شد.
در دومین روز از هفته بسیج، بسته های غذایی میان افراد کم برخوردار جامعه توزیع شد.
با تاریک شدن هوا برخی از جایگاه های سوخت و فرآورده های سوختی شهرستان سراوان اقدام به توزیع بنزین در گالن می کنند.
بانوی بسیجی شهرستان سراوان گفت: نشاط و شادابی که در بسیجیان وجود دارد که در برنامه ریزی ها و اجرای اهداف سازمان بسیج و آرمان های انقلاب اسلامی ایران، تعالی بخش اهداف و زنده نگاه داشتن امید در دلها خواهد بود.
دبیرستان دوره دوم سادات با حضور جمعی از مسئولین در شهرستان سراوان افتتاح شد.
امام جمعه موقت اهل سنت بخش جالق گفت: مردم مطالبات خود را از راه قانون انجام دهند چراکه افراد معاند به دنبال دسیسه و توطئه هستند و می خواهند از این وقایع سوء استفاده کنند و زمینه برای گروه های معاند فراهم می شود.
در سومین روز از هفته بسیج* یادواره شهدای محلی زنان ایثارکر پایگا ها در سراوان برگزار شد.
فرمانده سپاه شهرستان سراوان گفت: در شهرستان سراوان با کمبود کارگر روبرو هستیم و بازار سوخت مشکلات و مسائلی را در زمینه ساخت و ساز را ایجاد کرده است.
امام جمعه شهرستان سراوان گفت: با توجه به اینکه عده ای غارتگر چشم طمع به کشور دوخته اند، باید برای وحدت بیشتر مشترکات میان دو مذهب شیعه و سنی تقویت شود.
 
فیلم/ نخلستان روستای جهانی کلپورگان دچار حریق شد  
نقش کدام یک در آبادانی سیستان و بلوچستان پر رنگ تر است؟
وحدت
امنیت
بهداشت و سلامت مردم
اقتصاد و معیشت مردم
همه موارد