سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ ,11 August 2020
سراوان
ویراژ مرگ در خیابان های شرقی ترین نقطه کشور/نبود پیست اتومبیلرانی؛ دغدغه جوانان سراوانی

وقتی آرامش مردم سلب می شود؛

با توجه به نبود پیست اتومبیلرانی در شهرستان سراوان عده اای از جوانان به صورت غیرقانونی اقدام به برگزاری مسابقات اتومبیلرانی در ورودی شهر کرده اند که این موضوع نگرانی هایی را میان شهروندان به وجود آورده است.

 
عبدالله حسین بر گفت: ورزشکاران و افراد شناخته شده در جامعه می توانند مانند سپاه در اجرای رزمایش کمک مومنانه و یاری رساندن به اقشار آسیب دیده ناشی از ویروس کرونا پرچم دار باشند.
همزمان با نهم ذی الحجه، آیین قرائت دعای پر فیض عرفه در مجسد جامع علی ابن ابی طالب (ع) سراوان برگزار شد.
ملک فاضلی گفت: با توجه به اینکه شهرستان سراوان 384 کیلومتر مرز خاکی با کشور پاکستان دارد که از این طریق می تواند ایران را به دنیا متصل کند نیازمند جاده ترانزیتی است.
در چند روز اخیر با افزایش استفاده مدیران و کارکنان ادارات سراوان در سایه عدم نظارت از خودروهای دولتی آن هم در ساعات غیر اداری گلایه های شهروندان نیز بیشتر شده است.
مردم روستاهای پیرگزان، بناب، پرچک، زاتنوری و گروک از توابع شهرستان مهرستان یک دهه چشم انتظار تخصیص اعتبار جهت زیر سازی و آسفالت 32 کیلومتر راه روستایی در این منطقه هستند.
امحا و دپوی غیر اصولی زباله ها در اطراف سراوان در سایه تازیانه بحران کرونا ویروس، علاوه بر این که موجب مشکلات زیست محیطی و تجمع حشرات موذی و حیوانات می شود، نگرانی هایی را برای شهروندان این شهر به وجود آورده است.
به مناسبت سالروز ارتحال حضرت امام خمینی (ره) عکس نوشته هایی با این موضوع در این پایگاه خبری منتشر شد.
به منظور گرامیداشت سالروز فتح خرمشهر؛ مسئولین سراوان ضمن غبار روبی مزار شهدا، با آرمان های امام (ره) و شهدا تجدید میثاق کردند.
سپاه شهرستان سراوان با اهدای بسته های معیشتی در قالب رزمایش کمک مومنانه به یاری نیازمندان شتافت.
500 بسته غذایی جهت توزیع میان نیازمندان سیب و سورانی بسته بندی شد.
 
گزارش تصویری از برگزاری مراسم گرامیداشت 5 آذر در سراوان  
آیا از عملکرد شهرداری زاهدان در دوران مدیریت "عبدالقادر پربار" رضایت دارید؟
خیر
بله
نظری ندارم