پنجشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۹ ,21 January 2021
سراوان
احداث پنج واحد مسکونی خانه محرومین در مهرستان توسط سپاه

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه مهرستان خبر داد:

حسین نکویی از احداث پنج واحد مسکونی خانه محرومین در روستاهای مهرستان توسط سپاه خبر داد.

 
با وجود تخریب ورودی شهر جالق بر اثر سیلاب، هیچ مسئولی برای ترمیم آن اقدام نکرده و هر مدیری دیگری را مسئول این کار می داند.
مهین خیرخواه شستان گفت: پایه ریزی ورزش و تفریحات سالم باید از مساجد و خانواده انجام شود چرا که ورزش در اسلام دارای جایگاه ویژه ای است.
پس از تکذیب حادثه آتش سوزی در بیمارستان رازی خانواده افراد فوت شده در بخش کرونا خواستار ورود دستگاه قضا جهت روشن شدن موضوع شدند.
ملک فاضلی گفت: یکی از مشکلات بزرگ ما در کمبود پزشک و کادر درمان عدم تمایل نیروهای بومی برای ماندگاری در منطقه و ناتوانی دولت در پرداخت مطالبات بخش درمان است.
با ورود وزیر ارتباطات به سیستان و بلوچستان و بخش بم پشت انتظار می رفت دیگر شاهد قطعی های مکرر اینترنت و خطوط تلفن همراه نباشیم، اما پس از خروج وی از استان بار دیگر ارتباط بخش بم پشت قطع شد.
مولوی عبدالخالق حسین زهی گفت: دشمن از مقبوالیت و محبوبیت حاج قاسم در منطقه واهمه داشت و به سبب همین موضوع دست به ترور و شهادت سردار سلیمانی زد.
محمد جواد آذری جهرمی گفت: تا پایان اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۰ تمام روستاهای بالای ۲۰ خانوار بم پشت به اینترنت متصل خواهند شد.
پیکر پاک شهید مصطفی دلاور شهید مدافع وطن در شهرستان سراوان تشییع شد.
آیین تشییع پیکر شهید مدافع وطن، استوار دوم مصطفی دلاور با حضور جمعی از مردم شهید پرور و مرزدار سراوان برگزار شد.
گفته های شماری از نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی در خصوص جایگاه شهید حاج قاسم سلیمانی به صورت عکس نوشته در این پایگاه خبری منتشر شد.
 
گزارش تصویری/ پیکر پاک شهید مدافع وطن در سراوان تشییع شد  
عکس نوشته/ اخلاص رمز ماندگاری بسیج است