چهارشنبه ۷ مهر ۱۴۰۰ ,29 September 2021
سراوان
سلاح های مادی دشمن با ایمان سلحشوران اسلام خنثی شد/ شکست دشمن در فضای جنگ نرم با الگوگیری از دفاع مقدس

امام جمعه سراوان:

حجت الاسلام و المسلمین مجتبی بامری گفت: دشمن در فضای جنگ نرم امید دارد تا شکست های خود را جبران کند اما با الگو گیری از رشادت ها و مجاهدت های رزمندگان دفاع مقدس با ایجاد زیرساخت ها و بصیرت افزایی موجب شکست دشمن خواهیم شد.

 
معاون سپاه شهرستانی سراوان گفت: به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس ۵۷ عنوان برنامه در نقاط مختلف سراوان و بخش های تابع برگزار می شود.
عملیات اجرایی خط کشی معابر و میادین سطح شهر مهرستان به منظور ساماندهی ترافیک و تعیین مسیر قانونی تردد خودرو ها آغاز شد.
مهران محمودی گفت: با توجه به اینکه حجم ورود اتباع خارجی از مرزهای گلشن افزایش چشمگیری داشته و نگرانی ها در این حوزه دو چندان شده، نظارت بر مرزها جهت کنترل و تامین امنیت شدت یافته است.
برداشت انار از سطح باغات مهرستان از نیمه دوم مرداد ماه آغاز و تا مهرماه ادامه دارد.
آیین سینه زنی و زنجیر زنی تاسوعای حسینی با حضور جمعی از مردم مومن و ولایت مدار سراوانی برگزار شد.
رهبر انقلاب اسلامی در سخنان تلویزیونی، مقابله با کرونا را مسئله اول و فوری کشور خواندند و فرمودند: واکسن به هر شکل ممکن برای همه مردم تأمین شود.
علی راهداری گفت: یک فرد اصلح باید در مقابل دشمنان و بدخواهان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و ولایت فقیه محکم و استوار بایستد، سیره و روش پیامبر بزرگ اسلام (ص) و ائمه اطهار (ع) را چراغ راه خود قرار دهد.
علی اصغری گفت: بهترین کار برای شناخت یک کاندیدای اصلح توجه به بیانات گهربار امیر مومنان حضرت علی(ع) در نامه ۵۳ نهج البلاغه است.
این روزها مشکلات درمانی در شهرستان هایی همچون مهرستان تبدیل به قصه پرغصه ای شده که تمامی ندارد و نبود امکانات درمانی و بهداشتی از جمله پزشک باعث بروز مشکلات زیادی برای مردم این منطقه شده است.
علی اکبر نواب زاده از كشف پنج هزار و پانصد و پنجاه لیتر فرآورده‌هاي سوختي قاچاق توسط مرزداران آن فرماندهي خبر داد.
 
گزارش تصویری از اجرای طرح نذر آب چهار در سیب و سوران  
پوستر/ شهادت امام موسی کاظم (ع) تسلیت باد