چهارشنبه ۶ ارديبهشت ۱۳۹۶ ,26 April 2017
سرباز
دکه بازار راسک در شیب تند نابودی +تصاویر

دکه بازار راسک به عنوان محلی برای خرید از شیر مرغ تا جان آدمیزاد معروف شده است به گونه ای که در گذشته به دلیل رونق بازار و حضور چشمگیر مسافران در این محل هر کالایی در آن یافت می شد.

 
مدیر سازمان بسیج جامعه پزشکی سیستان و بلوچستان گفت: خدمت‌رسانی به مردم شاخص‌ترین هدف استقرار بیمارستان صحرایی در مناطق محروم استان سیستان و بلوچستان است.
مدیر سازمان بسیج جامعه پزشکی سیستان و بلوچستان از ارائه بیش از12 هزار نفر خدمات درمانی رایگان تا پایان دومین روز برپایی بیمارستان صحرایی در منطقه مورتان شهرستان سرباز خبر داد.
معلم 35 ساله فنوجی بدون هیچ چشم داشتی 15 سال از بهترین سالهای عمر خود را وقف کودکان محروم سیستان و بلوچستان کرده است.
رئیس دانشگاه پیام نور راسک گفت: حماسه ۹ دی به تمام مردم جهان به خصوص بی‎بصیرتان داخلی و استکبار ثابت کرد که مردم و ملت ایران در سایه امن الهی و با پشتیبانی از رهبری فرزانه خود همواره با بصیرت کامل آماده دفاع از انقلاب اسلامی هستند.
به مناسبت هفتمین سالروز حماسه مهم و تاریخی «9 دی» پوستر با این موضوع منتشر شد .
رئیس اداره دامپزشکی شهرستان سرباز گفت: ورود پرندگان زینتی بدون گذراندن مراحل قرنطینه ای از مرزهای شرقی، باعث انتشار بیماری های واگیر از جمله آنفلوانزای فود حاد پرندگان در کشور می شود.
فرمانده انتظامي شهرستان سرباز از توقيف يک دستگاه وانت تويوتا به دليل ارتکاب 61 فقره تخلف حادثه ساز و 10 ميليون و900 هزار ريال خلافي پرداخت نشده خبر داد .
این روزها در سایه عدم نظارت مسئولین، حاشیه شهر راسک پاتوقی برای جولان معتادین و مواد فروشان شده است.
امام جمعه اهل سنت سرباز گفت: ملت ایران خواستار مجازات سران فتنه هستند چراکه باوجود گذشت سال‌ها از آشوب‌ها 88 و حصر سران فتنه، آنان حاضر به توبه کردن و عذرخواهی از رهبری و ملت نبوده و همچنان در آتش فتنه می دمند.
فرمانده انتظامي شهرستان سرباز از توقيف يک دستگاه کاميون کشنده ولوو به دليل ارتکاب 34 فقره تخلف حادثه ساز و 10 ميليون و 550 هزار ريال خلافي پرداخت نشده خبر داد .
درشرایطی که سرانه مطالعه ما از استاندارد جهانی کمتر است در برخی نقاط و ازجمله شهرستان سرباز، وضع موجود حکم نمک روی زخم را پیدا کرده‌ و مردم، باید بیش از 500کیلومتر را برای رسیدن به کتاب‌فروشی طی کنند
استان سیستان و بلوچستان به دلیل مرز طولانی با کشور پاکستان و عدم کنترل این کشور بر تردد های مرزی همواره محلی برای جولان قاچاقجیان دارو است.
یک دانشجوی دکترای جامعه‌شناسی گفت: آمارهای موجود نشان می دهد که 72 درصد از دانشجویان و دانش آموزان معتاد به دلیل عدم پر کردن اوقات فراغت به مواد مخدر روی آورده اند و این به آن معناست که کوتاهی دولت عامل اصلی افزایش اعتیاد دانش آموزان در کشور است.
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان سیستان و بلوچستان گفت: حوزه بهداشت و سلامت مردم خط قرمز تعزیرات حکومتی بوده و با احدی در این زمینه تعارف نخواهیم داشت.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان سرباز گفت: بیش از 10 هزار متر از اراضی ملی شهر پیشین از توابع شهرستان سرباز رفع تصرف شد.
امام جمعه اهل سنت شهرستان سرباز گفت: جمهوری اسلامی ایران نمونه بارزی از دولت دینی و اسلامی است که امام حسین(ع)برای برپایی آن قیام کردند.
سرپرست هیئت محبان الزهرا سلام الله علیه شهرستان سرباز گفت: در جهت زنده نگاه داشتن نهضت عاشورا و بیان فلسفه قیام حضرت امام حسین(ع) مراسمات عزاداری سرور و سالار شهیدان از امشب در شهرستان آغاز شده و تا 13 شب ادامه خواهد داشت.
مجتمع آموزشی "شهدای وحدت" عصر دیروز شنبه با حضور مدیر کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان و مسئولان بانک انصار در بخش پیشین شهرستان سرباز افتتاح شد.
جانشین فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان سرباز گفت: امنیت به تنهایی محصول یک نهاد یا سازمان خاص نیست و باید همه بخش های اجتماع و مردم برای تامین آن مشارکت کنند.
 
عمل تومور تیروئید در بیمارستان صحرایی مورتان  
نقش کدام یک در آبادانی سیستان و بلوچستان پر رنگ تر است؟
وحدت
امنیت
بهداشت و سلامت مردم
اقتصاد و معیشت مردم
همه موارد