جمعه ۳۰ تير ۱۳۹۶ ,21 July 2017
سرباز
داروهای تقلبی عامل مرگ و میر هزاران ایرانی/فراموشکاری دولت مهمترین عامل رشد قاچاق دارو در کشور

گزارشی از قاچاق زندگی در سایه امن پسابرجام؛

یک کارشناس ارشد حقوق جزا عدم توانایی دولت در کنترل قاچاق دارو و ناکارآمدی قوانین حقوقی کشور در مقابله با قاچاقچیان را از عوام افزایش این پدیده شوم دانسته که باعث مرگ هزاران بیمار در هر سال می شود.

 
یک کارشناس ارشد حقوق جزا عدم توانایی دولت در کنترل قاچاق دارو و ناکارآمدی قوانین حقوقی کشور در مقابله با قاچاقچیان را از عوام افزایش این پدیده شوم دانسته که باعث مرگ هزاران بیمار در هر سال می شود.
فرمانده انتظامی سرباز از کشف 3هزار قلم شربت و قرص روانگردان به ارزش تقریبی 400میلیون ریال در منطقه جکیگور این شهرستان خبر داد.
فرمانده انتظامی سرباز در دیدار با جوانان این شهرستان گفت: نسل جوان نیروی محرکه کشور بوده و مسئولین باید از استعدادهای آنان به نحو مطلوب استفاده کنند.
امام جمعه اهل سنت سرباز گفت: نگاه ما به جایگاه ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا باید نگاه امانت داری باشد و با احدی در این زمینه تعارف و رودربایستی نکنیم.
جانشین فرماندهی سپاه شهرستان سرباز گفت: شرکت گسترده مردم و انتخاب فرد اصلح دو اصل اساسی انتخابات است که باید به آن توجه ویژه ای شود.
فرمانده انتظامي شهرستان قصرقند از دستگیری فردی خبر داد که با سوء استفاده از اعتماد یکی از دوستان خود مبلغ 17 میلیون ریال از حساب بانکی وی برداشت کرده بود .
فرمانده انتظامی شهرستان قصرقند از اهدای 50 کلاه ایمنی رایگان به موتورسیکلت سواران قصرقندی خبر داد و گفت: بیشترین آمارتصادفات شهرستان مربوط به راکبین موتورسیکلت است.
فرمانده انتظامی شهرستان قصرقند گفت: بزرگان و علمای دینی نقش مهمی در آگاه سازی عمومی داشته و یاری رسان نیروی انتظامی در تحقق امنیت جامعه هستند.
امام جمعه اهل سنت مینان سرباز گفت: توجه به بیانات مقام معظم رهبری در زمینه خصوصیات کاندیداهای اصلح، بهترین راه برای انتخاب برترین افراد در انتخابات است.
امام جمعه شهرستان نیکشهر گفت: حضور مقتدرانه مردم در پای صندوق های اخد رای نقشه های شوم دشمنان را خنثی کرده و شکوه و اقتدار انقلاب اسلامی را به رخ جهانیان می کشد.
فرمانده انتظامي شهرستان قصرقند گفت: عامل زورگیری و شرارت های سرباز و قصرقند در عملیات ضربتی پلیس دستگیر شد.
فرمانده انتظامي قصرقند از دستگیری تعدادی از سارقین کابل های برق و تلفن در این شهرستان خبر داد.
فرمانده انتظامی سرباز از آمادگی کامل پلیس برای تامین امنیت انتخابات در این شهرستان خبر داد.
امروزه آینده سازان کشور در تیررس هزاران شبکه ماهواره ای هستند که دشمنان از آنان برای تخریب ارزش ها و باورهای ایرانی اسلامی استفاده می کنند.
فرمانده انتظامي شهرستان نیکشهر گفت: قاتل فراری که پدر یک خانواده را در برابر دیدگان وحشت زده فرزندانش به قتل رسانده بود در عملیات ضربتی پلیس دستگیر شد.
امام جمعه شهرستان نیک شهر گفت: افرادی که تفکر خود را در قالب گفتار صرف به عنوان تبلیغ دین به دیگران ابلاغ می‌کنند و خود اهل عمل نیستند منفور درگاه الهی هستند.
رها سازی فاضلاب خانگی در کوچه و خیابانهای شهر یکی از معضلات اساسی شهر راسک است که موجبات نارضایتی بسیاری از شهروندان را به بار آورده است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان میزان مرگ و میر مبتلایان قطعی به تب کریمه کنگو در دنیا را 50 درصد و در ایران حدود 15 درصد دانست.
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان سرباز گفت: پاسداران و جانبازان این انقلاب حافظان بیدار و راویان واقعی مکتب حسینی هستند.
امام جمعه اهل سنت سرباز گفت: برپایی بیمارستان های صحرایی یکی از یادگاری های ارزشمند سردار شهید شوشتری در سیستان و بلوچستان و تجلی وحدت و همدلی است.
 
عمل تومور تیروئید در بیمارستان صحرایی مورتان  
نقش کدام یک در آبادانی سیستان و بلوچستان پر رنگ تر است؟
وحدت
امنیت
بهداشت و سلامت مردم
اقتصاد و معیشت مردم
همه موارد