شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ ,17 August 2019
سیب وسوران
دولت ضمانت های توافق با FATF را منتشر کند/ زیر و رو کردن اطلاعات بانکی ایران توسط یک سازمان با مقاصد سياسی٬ نادرست است

امام جمعه اهل سنت بخش سيب و سوران:

امام جمعه اهل سنت بخش سيب و سوران شهرستان سراوان گفت: افشای بندهای توافق نامه موجب اعتماد مردم به مسئولين می شود. ملت و دولت باید با یکدیگر روراست باشند و نباید اقدامی انجام دهند که موجب بدگمانی به یکدیگر شود.

 
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان سیب و سوران از خسارت 20 تا 100 درصدی سیل به بندهای خاکی و سنگ و ملاتی در این شهرستان خبر داد.
برخی از مردم شهرستان های سراوان وسیب و سوران در حالی شب های بلند زمستانی را تا صبح با سرمای طلاقت فرسا سپری می کنند که از نبود نفت سفید و توزیع نامناسب آن در پاره ای از مناطق ها گلایه کرده و خواستار رسیدگی به این وضعیت شدند.
فرمانده انتظامی سیستان وبلوچستان از هلاکت چهار سوداگر مرگ در استان خبر داد و گفت: در عملیات ضربتی شب گذشته شهرستان سیب و سوران یک تن و 778 کيلوگرم انواع مواد مخدر کشف و ضبط شد.
رئیس دادگاه عمومی شهرستان سیب و سوران : قوه قضاییه و مردم حقوق و تکالیفی برگردن یکدیگر دارند، از جمله حقوق مردم بر گردن قوه قضاییه، حق برخورداری از عدالت، برخورد با مجرمان وتسریع در رسیدگی به پرونده هایی است که در دستگاه قضایی مطرح می شود.
شب قدر بهترین فرصت است تا خوبی‌ها را جایگزین بدیها، صلح و صفا را جایگزین اختلاف و تفرقه، احسان و نیکی را جایگزین ظلم و ستم، احسان به والدین را جایگزین عاق والدین و صله رحم را جایگزین قطع رحم نماییم.
مولوی عبدالحمید جهاندیده در خطبه های نمازجمعه شهر سوران گفت : قضاوت عادلانه نیازاصلی و اساسی بشریت است، تمامی قضات بایدبا مجرمان باعدل و براساس قانون رفتارکنند.
مراسم احیای شب قدر (21رمضان) همزمان باسراسرکشور در مسجد محمد رسول الله (ص) شهر سوران با زمزمه های عاشقانه الغوث الغوث برگزار گردید.
مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان سیب و سوران گفت: در حال حاضر 10 بیمار خاص و صعب العلاج در شهرستان تحت حمایت این نهاد هستند.
فرمانده ناحیه سپاه سیب و سوران گفت: وجود ماهواره درخانواده ها نشانه ی نفوذ دشمن در میان فکر، دل و فرهنگ ماست.
طرح جوانه های صالحین باشعارنشاط وتعالی درپرتوقرآن ونماز و بامشارکت 31 پایگاه مقاومت بسیج در ایام ماه رمضان و تابستان درسطح شهرستان سیب وسوران اجراخواهدشد.
لعل بخش دهواری مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان سیب و سوران از برگزاری کارگاه آموزش گروهی زنان سرپرست خانواده زندانی خبر داد.
مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان سیب و سوران از توزیع بیش از یکصد پرس غذای گرم بین مددجویان کمیته امداد به مناسبت ماه مبارک رمضان خبرداد.
بازدید از منازل مددجویان روستایی تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) سیب و سوران جهت دستگیری و دلجویی ازمددجویان و نیازمندان تحت پوشش صورت گرفت.
لعل بخش دهواری مدیر کمیته امداد شهرستان سیب وسوران از برگزاری مراسم جزء خوانی ختم قرآن کریم در این اداره خبر داد.
کمیسیون نظارت بر امور صنفی در ماه مبارک رمضان در شهرستان سیب و سوران برگزار شد.
جولان سگ های ولگرد در برخی خیابان ها و کوچه های دهستان سیب گلایه های فراوانی را در بین شهروندان به وجود آورده است که مردم روستا ازشوراو دهیاری درخواست رسیدگی به این مشکل راداشتند.
صنایع دستی تنها یک کالا برای مبادله نیست بلکه خصوصیات فرهنگی و ویژگی های اقوام از طریق صنایع دستی مبادله میشود و نوعی ارتباط را ایجاد میکند.
با توجه به تعطیلی مدارس ، به منظور غنی سازی طرح اوغات فراغت دانش آموزان ، جلسه کمیته اجرایی طرح هجرت 3 با حضور فرمانده ناحیه سپاه سیب و سوران و مدیر بسیج سازندگی و بسیج دانش آموزی و مدیر آموزش و پرورش در شهرستان سیب وسوران برگزار شد.
مهندس دلاوری به همراه مسئولین مربوطه درخصوص بررسی مشکلات وتکمیل اطلاعات موردنیاز ازروستای سیب بازدیدبه عمل آورد.
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان سیب و سوران اظهار داشت:اتحادیه های صنفی از طریق کمیسیون های بازرسی و رسیدگی به شکایات نسبت به تشدید نظارت ها در ایام طرح ضیافت اقدام می کنند.
 
آیا از عملکرد شهرداری زاهدان در دوران مدیریت "عبدالقادر پربار" رضایت دارید؟
خیر
بله
نظری ندارم