يکشنبه ۲۲ تير ۱۳۹۹ ,12 July 2020
سیب وسوران
دولت ضمانت های توافق با FATF را منتشر کند/ زیر و رو کردن اطلاعات بانکی ایران توسط یک سازمان با مقاصد سياسی٬ نادرست است

امام جمعه اهل سنت بخش سيب و سوران:

امام جمعه اهل سنت بخش سيب و سوران شهرستان سراوان گفت: افشای بندهای توافق نامه موجب اعتماد مردم به مسئولين می شود. ملت و دولت باید با یکدیگر روراست باشند و نباید اقدامی انجام دهند که موجب بدگمانی به یکدیگر شود.

 
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان سیب و سوران از خسارت های وارد شده به بندهای خاکی و سنگ و ملاتی در این شهرستان خبر داد.
برخی از مردم شهرستان های سراوان وسیب و سوران در حالی شب های بلند زمستانی را تا صبح با سرمای طلاقت فرسا سپری می کنند که از نبود نفت سفید و توزیع نامناسب آن در پاره ای از مناطق ها گلایه کرده و خواستار رسیدگی به این وضعیت شدند.
فرمانده انتظامی سیستان وبلوچستان از هلاکت چهار سوداگر مرگ در استان خبر داد و گفت: در عملیات ضربتی شب گذشته شهرستان سیب و سوران یک تن و 778 کيلوگرم انواع مواد مخدر کشف و ضبط شد.
رئیس دادگاه عمومی شهرستان سیب و سوران : قوه قضاییه و مردم حقوق و تکالیفی برگردن یکدیگر دارند، از جمله حقوق مردم بر گردن قوه قضاییه، حق برخورداری از عدالت، برخورد با مجرمان وتسریع در رسیدگی به پرونده هایی است که در دستگاه قضایی مطرح می شود.
شب قدر بهترین فرصت است تا خوبی‌ها را جایگزین بدیها، صلح و صفا را جایگزین اختلاف و تفرقه، احسان و نیکی را جایگزین ظلم و ستم، احسان به والدین را جایگزین عاق والدین و صله رحم را جایگزین قطع رحم نماییم.
مولوی عبدالحمید جهاندیده در خطبه های نمازجمعه شهر سوران گفت : قضاوت عادلانه نیازاصلی و اساسی بشریت است، تمامی قضات بایدبا مجرمان باعدل و براساس قانون رفتارکنند.
مراسم احیای شب قدر (21رمضان) همزمان باسراسرکشور در مسجد محمد رسول الله (ص) شهر سوران با زمزمه های عاشقانه الغوث الغوث برگزار گردید.
مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان سیب و سوران گفت: در حال حاضر 10 بیمار خاص و صعب العلاج در شهرستان تحت حمایت این نهاد هستند.
فرمانده ناحیه سپاه سیب و سوران گفت: وجود ماهواره درخانواده ها نشانه ی نفوذ دشمن در میان فکر، دل و فرهنگ ماست.
طرح جوانه های صالحین باشعارنشاط وتعالی درپرتوقرآن ونماز و بامشارکت 31 پایگاه مقاومت بسیج در ایام ماه رمضان و تابستان درسطح شهرستان سیب وسوران اجراخواهدشد.
 
آیا از عملکرد شهرداری زاهدان در دوران مدیریت "عبدالقادر پربار" رضایت دارید؟
خیر
بله
نظری ندارم