شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹ ,16 January 2021
زابل
وقتی محرومیت مانع از  ثبت رکوردهای جهانی می شود/حمایت، تنها خواسته ورزشکار سیستانی

استعداد سوزی در سایه بی توجهی مسئولین سیستان و بلوچستان؛

رضا راهپیما، یک جوان سیستانی است که توانسته تا کنون رکورد روپایی با انواع توپ در ایران و جهان را جا به جا کند اما هیچ گاه موفق به ثبت آنها نشده است.

 
رضا راهپیما، یک جوان سیستانی است که توانسته تا کنون رکورد روپایی با انواع توپ در ایران و جهان را جا به جا کند اما هیچ گاه موفق به ثبت آنها نشده است.
عدم نظارت و مدیریت کافی از یک سو، وعده عملی نشده دولتمردان از سوی دیگر باعث شد تا همچنان مردم سیستان وبلوچستان در صف های طولانی گاز در جستجوی یک سیلندر باشند.
حجت الاسلام والمسلمین ابراهیم گزمه گفت: مسئولان بیایند نگاه کنند و بروند زیبنده نیست، این سفر تبلیغاتی محسوب می شود.
اسحاق جهانگیری گفت: در مورد آب هیرمند توافقاتی داریم که باید اجرا شود و در حال گفت و گو با کشور افغانستان هستیم تا بتوانیم به دستاورد خوبی برسیم.
احمد ملاشاهی گفت: در حمله موشکی به بزرگترین و مجهزترین پایگاه نظامی آمریکا "عین الاسد"، جمهوری اسلامی ایران اقتدار خود را به نمایش گذاشت.
طرح شهید رهنمون در برخی از روستاهای شهرستان هیرمند اجرا شد.
مولوی عبداله حسن زهی گفت: : انتقام از آمریکا مربوط به یک زمان و مکان خاص نیست همواره ما باید از جنایتکاران عالم انتقام خون شهداء را بگیریم.
علیرضا سنچولی از اجرای عملیات موفقیت آمیز مرزداران علیه سوداگران مرگ و کشف 114 کیلوگرم انواع موادمخدر خبر داد.
محمد سرگزی گفت: امروز آرزو می‌کنیم تا تداوم مکتب انقلابی حاج قاسم سلیمانی و راه اسلام و شهدا و انسانیت پر رهرو و پررونق باشد.
 
طرح شهید حاج قاسم سلیمانی جهت کنترل ویروس کرونا در زابل