سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ ,11 August 2020
زابل
پیش بینی افزایش آمار کرونا از هفته آینده/118نفر در سیستان قربانی بیماری حاد تنفسی شدند

رئیس دانشگاه علوم پزشکی زابل خبر داد؛

هادی میرزایی گفت: ۱۱۸ نفر در منطقه سیستان به دلیل بیماری حاد تنفسی جان خود را از دست داده اند که از این تعداد تست کرونا ۵۹ نفر آنها مثبت قطعی اعلام شده است.

 
داوود شهرکی با اعلام این خبر گفت: رزمندگان این قرارگاه پس از رصد های اطلاعاتی و عملیاتی، اعضاء این باند شرارت را در حوزه شهرستان زهک دستگیر کردند.
فرهاد گنج بخش از افتتاح یک مدرسه 6 کلاسه در روستای بامری جهانتیغ شهرستان زابل خبر داد.
معمولا صنایع دستی منطقه سیستان که مهمترین آن خامه دوزی و خلک بافی است به دست زنان سیستانی در گذشته تولید می شد.
یکی از خیرین سیستانی که از معلمان خوش ذوق استان نیز است در چند ماه اخیر به ندای رهبر معظم انقلاب اسلامی لبیک گفت و به کمک خانواده های نیازمند رفته است.
جواد اکبری زاده گفت: مرحله دوم رزمایش گام سوم بسیج ملی مبارزه با کووید۱۹ از فردا به مدت دو روز در منطقه سیستان اجرا خواهد شد.
حبیب الله جوان گفت: مرکز مطالعات منطقه ایی و بین المللی دانشگاه آزاد اسلامی واحد زابل می تواند در توسعه ی روابط دوجانبه با کشورهای افغانستان و پاکستان، ترانزیت کالا و همچنین افزایش ظرفیت های مرز میلک و منطقه آزاد چابهار و توسعه ی همه جانبه استان سیستان و بلوچستان موثر باشد.
عیسی میرانی ‌شاهرودی گفت: این پروژه با رهاسازي تعداد بیش از ۱۱ هزار قطعه بچه ماهی سی باس توسط شرکت پرلوک در یک باب استخر آغاز گردیده است.
به گفته کارگران شرکت چکاد جنوب هفت ماه است که حقوق آنها پرداخت نشده است و با توجه به مخارج سنگین و وضعیت اقتصادی کشور ،زیر بار فشار مشکلات کمر خم کرده اند.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان هامون از اجرای طرح شهید رهنمون در روستای آخوند غلامی خبر داد.
علی راستگو از احداث اولین مجتمع بوم گردی در شهرستان زابل خبر داد.
 
آیا از عملکرد شهرداری زاهدان در دوران مدیریت "عبدالقادر پربار" رضایت دارید؟
خیر
بله
نظری ندارم