يکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶ ,19 November 2017
زابل
آژیر قرمز محرومیت در کرباسک سیستان/ اورژانس و بانک در راس نیازها

عضو شورای اسلامی کرباسک:

عضو شورای اسلامی کرباسک گفت: علیرغم جمعیت هزار نفره کرباسک، اهالی آن از خدمات بانکی و پست بانکی محروم هستند.

 
فرمانده انتظامی شهرستان نیمروز گفت: ماموران انتظامی شهرستان نیمروز موفق به کشف ۲۰۰ تن برنج قاچاق شدند.
توتن یکی از صنایع دستی ارزشمند سیستان به شمار می رود که به عنوان قایق از آن برای عبور از روی تالاب هامون استفاده می شده است.
مراسم ۱۳ آبان در شهرستان زابل همانند سال های گذشته پر شور و چشمگیر برگزار شد.
سرپرست فرمانداری هامون گفت: به منظور ایجاد زمینه اشتغال دانش آموزان پس از فراغت تحصیل، شرایط لازم برای تدریس دوره های کارآموزی حرفه ای فراهم شود.
مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیزمدارس سیستان و بلوچستان گفت: صبح امروز کلنگ احداث یک مدرسه3کلاسه توسط بانک مسکن در روستای حسین آبادفلفلی شهرستان هامون به زمین زده شد.
عضو شورا اسلامی کرباسک گفت: ایجاد عدالت آموزشی و استفاده افراد بیشتری از دانش آموزان روستاهای محروم سیستان از امکانات تحصیلی با تاسیس کتابخانه در کرباسک امکان پذیر است.
فرمانده حوزه مقاومت بسیج عشایری شهید شوشتری سفیدابه گفت: ۱۴۰ سبد غذایی توسط حوزه مقاومت بسیج عشایری شهید شوشتری سفیدآبه، میان محرومان سفیدآبه توزیع شد.
رئیس هیئت ووشو شهرستان هامون گفت: سومین دوره مسابقات ووشو شهرستان هامون با عنوان یادواره شهید پاسدار علی مطهری نژاد برگزار شد.
شهردار زابل گفت: دانش آموزان با حضور در گروه همیاران سبز دانش آموزی در ایجاد و حفظ فضای سبز مدارس و محل زندگی نقش آفرینی کنند.
سرپرست فرمانداری هامون گفت: با ایجاد میدان در سه راهی جزینک در حقیقت شهر محمد آباد از بن بست خارج می شود.
فرماندار زابل گفت: با توجه به اهمیت بومی گرایی اولویت شرکت در نمایشگاه کتاب با ناشران و کتاب فروشان منطقه سیستان باشد.
سیستان و بلوچستان سرشار از سنت های بکر و ناگفته ای است که با تحقیق درباره آن ها می توان به خرد و دانش مردم این دیار پی برد.
رئیس اداره صنعت و معدن شهرستان زابل عنوان کرد: در ۶ ماهه ابتدایی سال جاری ۲۲۶ فقره پرونده تخلف در زابل ایجاد و مورد بررسی قرار گرفته اند.
فرمانده هنگ مرزی شهرستان زابل عنوان کرد: مرزداران شهرستان زابل در عملیاتی غافلگیرانه ۲۴۳ کیلوگرم مواد مخدر را کشف و ضبط کردند.
داشتن برق با ولتاژ استاندارد یکی از مهم ترین نیازهای هر فرد و خانواده ای در جامعه به شمار می رود بنابراین نمی توان از کنار آن به راحتی گذشت.
امام جمعه اهل سنت شهرستان هامون عنوان کرد: سخنان ترامپ تنها سخیفانه و یاوه گویی بیش نبود.
رئیس هیئت ووشو سیستان و بلوچستان گفت: خلیج فارس حافظانی دارد که به به راحتی می توانند اشک دشمنان انقلاب را دربیاورد.
فرمانده قرارگاه عملیاتی شهید هراتی عنوان کرد: به همت قرارگاه عملیاتی شهید هراتی ۱۱ هزار و ۵۰۰ بسته تحصیلی و آموزشی میان دانش آموزان محروم شمال سیستان و بلوچستان تهیه و توزیع شد.
بمناسب هفته نیروی انتظامی صبحگاه مشترک نیروی های مسلح در شهرستان نیمروز با حضور مسئولین برگزار شد.
 
نقش کدام یک در آبادانی سیستان و بلوچستان پر رنگ تر است؟
وحدت
امنیت
بهداشت و سلامت مردم
اقتصاد و معیشت مردم
همه موارد