دوشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۵ ,27 February 2017
زابل
با ترویج فرهنگ سنتی در سطح جامعه می توان مانع از ترویج فرهنگ مدرن و غربی در بین جوانان شد

ریاست کمیسیون فرهنگی شورای عالی انقلاب فرهنگی کشور؛

ریاست کمیسیون فرهنگی شورای عالی انقلاب فرهنگی کشور عنوان کرد: به منظور رشد و بالندگی در جامعه، یا ترویج فرهنگ سنتی در سطح جامعه می توان مانع از ترویج فرهنگ مدرن و غربی در بین جوانان شد.

 
اگر مي‌خواهيد دولتي زود سقوط كند، كارهاي بزرگ را به آدم‌‌هاي كوچك بسپاريد و آدم‌هاي بزرگ را به كارهاي كوچك واداريد؛ اين موضوع نكته اصلي شكست يك دولت است
ناظر گمرکات سیستان و بلوچستان عنوان کرد: در طی ماه گذشته، ۶۴ میلیون و ۶۹۹ هزار و ۲۲۹ کیلوگرم کالا از مرز و بازارچه میلک به خارج از کشور صادر شده است.
سرپرست انتقال خون شهرستان زابل عنوان کرد: کلسیم نقش به سزایی در سلامت افراد دارد به طوری که کمبود این‌ماده مغذی سبب پوکی استخوان می شود.
لوله کشی آب به ۴۶ هزار هکتار از مزارع سیستان با مشکلات بسیاری مواجه است که در این راستا تاخیر یک ساله در افتتاح آن به خوبی ملموس و قابل مشاهده است.
رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان زابل عنوان کرد: حضرت زینب(س) دارای جایگاه ویژه و مهمی در بین مسلمانان است به طوری که ایشان پیامبر عاشورا و محصل مکتب شش معصوم بود.
ترامپ با آتش افروزی در خلیج فارس به دنبال ثروت اندوزی و ایجاد اشتغال برای کشور آمریکاست.
بارش برف در شهرستان زابل مردم را غافلگیر کرد.
رییس سازمان تبلیغات اسلامی زابل عنوان کرد: با توجه به جایگاه و اهمیت ویژه مساجد در پیروزی انقلاب اسلامی دوره تخصصی مسجد طراز اسلامی در شهرستان زابل برگزار می شود.
رئیس بنیاد شهید شهرستان زابل عنوان کرد: همزمان با فرا رسیدن ایام الله دهه فجر، مهمانی لاله های دهه فجر در شهرستان زابل برگزار می شود.
کلنک کمربندی سبز شهر زابل با حضور مدیران و مسئولان شهرستان و استاندار سیستان و بلوچستان بر زمین زده شد‌.
امام جمعه اهل سنت شهرستان هامون عنوان کرد: به مدد انقلاب اسلامی و رهبری امام راحل و آیت الله خامنه ای خودکفایی و اقتدار ایران اسلامی در جهان زبانزد شده است.
با حضور استاندار سیستان و بلوچستان کلنگ کارخانه های کاشی و سرامیک و کاغذسازی در شهرستان هامون بر زمین زده شد.
امام جمعه اهل سنت شهرستان هامون عنوان کرد: انقلاب اسلامی ایران با قدرت و صلابت همیشگی خود خاری در چشم دشمنان اسلام است.
برخی از مردم مرزنشین سیستان در اعتراض به استاندار سیستان و بلوچستان خواستار بازگشتایی گذرگاه های مرزی بش دلبر، تخت عدالت و شاهگل شدند.
شطرنج یکی از رشته های ورزشی فکری است که از دیرباز طرفداران خاص خود را داشته و دارد بنابرایت از جایگاه ویژه ای برخوردار است.
امام جمعه زابل عنوان کرد: متاسفانه وضع معیشتی و درآمد مردم در زابل بسیار نا امیدکننده است که در این راستا انتظار می رود مسولان توجه بیشتری به این خطه داشته باشند.
رییس آموزش و پرورش شهرستان زابل عنوان کرد: هدف آموزش و پرورش تنها آموزش نیست چرا که آموزش بدون پرورش هیچ معنایی ندارد.
رییس هیات ووشو سیستان و بلوچستان عنوان کرد: برای نخستین بار مسابقات استانی در شهرستان هامون برگزار شد که در این راستا مسابقات ووشوی قهرمانی سیستان و بلوچستان در این شهرستان انجام شد.
رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان زابل عنوان کرد: به منظور باشکوه تر برگزار شدن برنامه های ایام الله فجر در منطقه؛ ۱۷ کمیته جهت برگزاری برنامه‌های دهه فجر در منطقه دارالولایه سیستان تشکیل شد.
مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) شهرستان زابل عنوان کرد: مردم سیستان در مسابقه کتاب شرح دعای سلامتی امام زمان به نویسندگی حجت الاسلام والمسلمین محسن قرائتی شرکت می کنند.
 
نقش کدام یک در آبادانی سیستان و بلوچستان پر رنگ تر است؟
وحدت
امنیت
بهداشت و سلامت مردم
اقتصاد و معیشت مردم
همه موارد