شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۶ ,27 May 2017
زابل
خرمشهرها در پیش است/ با پیروزی در جهاد اکبر می توان پیروز میدان جهاد اصغر بود

در مراسم صبحگاه مشترک شهرستان زابل مطرح شد:

امام جمعه زابل عنوان کرد: عرصه جهاد تا قیام قیامت هم ادامه دارد بنابراین خرمشهرها در پیش است.

 
مدتی است زمزمه رفتن عباس آرامی از کشتی سیستان به گوش می‌رسد که بالاخره در بازدید فرماندار و امام جمعه زابل از باشگاه شهید لکزایی زابل از زبان حاج حسین سرگزی رییس سابق هیئت کشتی زابل این موضوع علنی شد.
معاون غذا و دارو وانشگاه علوم پزشکی شهرستان زابل عنوان کرد: با توجه به اهمیت تامین دارو در منطقه پرداخت بدهی دارویی شرکت ها در اولویت کار حسابدارهای بیمارستان ها قرار گرفته است.
امام جمعه اهل سنت شهرستان هامون عنوان کرد: سفر ترامپ به عربستان با هدف سرکیسه کردن کشورهای عربی انجام شد که در این راستا به هدف خود نیز رسید.
نماینده سابق سیستان در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: به دلیل اشاعه فساد اخلاقی در سند ۲۰۳۰ بسیاری از کشورهای اروپایی از امضای آن خودداری کرده اند.
فرماندار ویژه شهرستان زابل عنوان کرد: پس از شمارش آرای ماخوذه در صندوق های رای شهر بنجار اعضای شورای شهر بنجار مشخص شد.
امسال در مسابقات پایانی و استانی از مجموع بیش از ۱۰۴ نفر از شرکت کنندگان در این مرحله ، پس از طی مرحله شهرستانی ۵۷ نفر در مسابقات استانی حضور پیدا کردند که در نهایت ۱۲ نفر از بین نفرات اول به مرحله کشوری راه یافتند.
مسئول ستاد مردمی حجت الاسلام رئیسی از مردم سیستان طی پیامی تقدیر و تشکر کرد.
معاون غذا و داروی زابل عنوان کرد: طرح تحول سلامت تاثیر به سزایی در جامعه به ویژه کاهش مشکلات بیماران و خانواده های آنان داشته است.
فرماندار زابل عنوان کرد: صبح امروز شمارش آرای در شهرستان زابل پایان یافت و آیت الله رییسی بیشترین آرا را از آن خود کرد.
ناظر گمرکات سیستان و بلوچستان عنوان کرد: طی ماه گذَشته ۱۶۱ هزار و ۳۹ تن کالا از طریق گمرکات سیستان و بلوچستان صادر شده است.
رییس اداره تبلیغات اسلامی زابل عنوان کرد: بانوان نقش اساسی در استمرار و امتداد انقلاب اسلامی دارند بنابراین از جایگاه والایی برخوردار هستند.
رییس اداره تبلیغات اسلامی زابل عنوان کرد: با توجه به تاثیر اوقات فراغت در رشد و آینده نوجوانان تیم های پایگاه های طرح تابستانی در زابل تشکیل می شود.
در حالی کاندیداهای شورای شهر در زابل به رقابت با یکدیگر خواهند پرداخت که این شهر در اوج مشکلات شهری قرار گرفته است.
رییس اداره تبلیغات اسلامی زابل از برگزاری ۴۰ برنامه محوری در شهرستان زابل به مناسبت نیمه شعبان خبر داد.
فرمانده انتظامی شهرستان نیمروز عنوان کرد: ماموران انتظامی شهرستان نیمروز ۲۵ تن برنج قاچاق را در سفیدآبه کشف و ضبط کردند.
ووشو یکی از رشته های محبوب و دوست داشتنی در سیستان و بلوچستان به شمار می رود که طرفداران بسیاری را از آن خود کرده است.
مسوول ستاد رویش جوانان و ستاد دانشجویان (خادم ملت) حجت الاسلام سید ابراهیم رییسی عنوان کرد: دولت یازدهم با عملکرد اشتباه خود بذر ناامیدی را در دل مردم کاشته است.
فرمانده سپاه پاسداران شهرستان زابل عنوان کرد: سردار شهید محبعلی فارسی تا آخرین لحظه نسبت به نظام، انقلاب، ارزشها و رهبری عباسگونه رفتار کردند.
مدیرعامل ستاد دیه سیستان و بلوچستان عنوان کرد: در حال حاضر ۹ زندانی جرایم غیرعمد و محکوم به پرداخت دیه در زندان زابل به سر می برند.
رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان زابل عنوان کرد: به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک شعبان اعیاد شعبانیه در سراسر شهرستان زابل برگزار می شود.
 
نقش کدام یک در آبادانی سیستان و بلوچستان پر رنگ تر است؟
وحدت
امنیت
بهداشت و سلامت مردم
اقتصاد و معیشت مردم
همه موارد