سه شنبه ۸ بهمن ۱۳۹۸ ,28 January 2020
زهک
خاموشی منازل شهروندان در پی سرقت کابل های برق/سارقین بی اهمیت به جان و زندگی

گزارشی ازسرقت های کشنده در زابل؛

در روزهای اخیر و با توجه به ثبات گرما و طوفان های سیستان که وضعیت دید را تا یک متر کاهش میدهد ، فرصت مناسبی برای سارقین کابل های برق در زابل است.

 
همزمان با سراسر استان سیستان و بلوچستان، رزمایش اقتدار عاشورایی، سپاهیان محمد (ص) 2 در شهرستان زهک نیز آغاز شد.
مسئول بسیج ادارات زهک گفت: اداره آموزش و پرورش؛کمیته امداد؛ دادگستری و جهاد کشاورزی رزمایش میز خدمت را در سطح ادارات خود پوشش داده اند.
فرمانده حوزه مقاومت بسیج خواهران کوثر شهرستان زهک گفت: تعداد20سبد غذایی باشعار وحدت ایستادگی و پیشرفت بین خانواده های نیازمند زهکی توزیع شد.
امام جمعه زهک گفت: فعالیت اردوهای جهادی در روستاهای محروم سیستان و بلوچستان، یکی از بزرگترین کارهای خدمات رسانی بسیج است که می تواند باعث تسریع در امر محرومیت زدایی شود.
مسئول بسیج ادارات زهک گفت:رزمایش میز خدمت روز آینده ساعت ۱۶ همزمان با سراسر استان در شهرستان زهک نیز برگزار می شود.
ایمان حسینی گفت: کار جهادی خستگی ندارد، گرچه هوای سیستان گرم تر از آن چیزی است که تصور می شد اما کار برای خدا باشد، مشکلات احساس نمی شوند.
مسئول بسیج اصناف ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان زهک گفت: هدف از این طرح که با شعار یک کاسب یک دانش آموز برگزار می شود، ایجاد انگیزه در نزد کسبه و بازاریان است تا هر یک، بتوانند یکی از دانش آموزان نیازمند را حمایت کنند.
در شمال سیستان و بلوچستان خشکسالی و بدی آب و هوا باعث شده است تا بسیاری از خانه های خشتی و سنتی منطقه سیستان ویران شوند، و عدم توان مالی افراد در بازسازی خانه باعث شده است تا به همان شکل در آن زندگی کنند.
مدیر هنرستان نرجس (س) گفت: در راستای حمایت از کالای ایرانی و همچنین فرصت سازی برای دانش آموزانی که علاقه مند به اشتغال های خانگی هستند کارگاه تولیدی دبیرستان نرجس در روستای حسن خون شهرستان زهک راه اندازی شده است.
کارآفرین زهکی گفت: پرورش بلدرچین را از دوسال قبل با کمک سپاه پاسداران ناحیه زهک آغاز کرده و اکنون به یکی از فروشندگان نام آشنا در شهرستان زهک تبدیل شده ام.
 
عکس/ روزهای ناخوش سیستان  
آیا از عملکرد شهرداری زاهدان در دوران مدیریت "عبدالقادر پربار" رضایت دارید؟
خیر
بله
نظری ندارم