سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷ ,18 December 2018
زاهدان
شهریاری: اسم من در لیست موافقان شفافیت آراء نمایندگان قرار دارد/ از لقب ابوالمشاغل لذت بردم

در جلسه پرسش و پاسخ دانشجویی در دانشگاه سیستان و بلوچستان مطرح شد؛

نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی گفت: ازابتدای برنامه ریزی برای طرح شفافیت آراء نمایندگان در مجلس، در جمع موافقان این طرح بوده و خواهم بود.

 
نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی گفت: ازابتدای برنامه ریزی برای طرح شفافیت آراء نمایندگان در مجلس، در جمع موافقان این طرح بوده و خواهم بود.
در حالی آغاز فصل زمستان برای مردم سیستان وبلوچستان همراه با سوز و سرمای طاقت فرسا است که هنوز هم با چراغ و بخاری های نفتی خانه و کلاس درس خود را روشن می کنند و این یعنی هر بار خاطره دردناک سوختن و بهایی سنگین که خانواده ها باید تا آخر عمر آن را پرداخت کنند.
یکی از معضلات و مشکلات لاینحل در همه شهرهای بزرگ، مقابله با عوامل ایجاد کننده انسداد در معابر است و شهرداری به عنوان متولی امر، مسئولیت پیشگیری و برخورد با متخلفین را دارد.
افزایش نرخ گوشت این روزها در سیستان وبلوچستان موجب نارضایتی مردم شده است و علی رغم وعده های همیشگی مسئولان برای تنظیم بازار به تدریج شاهد افزایش قیمت اقلام خوراکی هستیم.
عطاری ها سیستان و بلوچستان که در گذشته محلی برای فروش گیاهان دارویی بود امروزه به محلی برای عرضه مواد مخدر به معتادین و داروهای سقط جنین و زیبایی به دختران این استان تبدیل شده است.
عضو فراکسیون امید مجلس، رفتار بسیار زننده ای را از خود نسبت به یک کارمند نشان داد.وی در واکنش به انتقاد یک شهروند گفت خاک بر سر کسی که (به من) رای داده!
مسئول روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان گفت: آب شیرین شهر زاهدان به دلیل برخورد یک دستگاه جرثقیل با تیرهای برق خط اختصاصی خط انتقال آب از چاه نیمه به زاهدان از صبح روز گذشته قطع شده است.
در هفته های اخیر تماس های مختلفی با مردم نقاط مختلف استان سیستان و بلوچستان گرفته شده و از آنان درخواست شده تا با ارسال مدارک و پرداخت هزینه ای، دفتر چه درمانی بیمه سلامت دریافت کنند.
بسیاری از پارک های شهر زاهدان به مناطق امنی برای حضور معتادین و اراذل و اوباش تبدیل شده تا جایی که دیگر خانواده ها جایی برای سپری کردن اوقات فراغت ندارند.
همزمان با توزیع 10 تن گوشت گوسفندی منجمد در سیستان وبلوچستان خبرها حاکی از تشکیل صف های طولانی و عدم توزیع نامناسب در فروشگاه ها دارد.
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان گفت: در یک سال گذشته، بیش از 4 میلیون و 7هزار نفر ‏مسافر با ناوگان حمل و نقل عمومی مسافری به مختلف کشور جابجا شده اند.‏
زلزله ای به بزرگی 4ودو دهم ریشتر، منطقه تُربت در نزدیکی مرز مشترک ایران و پاکستان را لرزاند.
رهبر معظم انقلاب: برای خدمت رسانی بهتر به مردم، کارهای دقیق پژوهشی لازم است.
جولان سگهای ولگرد در مهرشهر زاهدان باعث رعب و وحشت در بین ساکنان این منطقه شده است.
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های کشور گفت: مهمترین ابزار در میدان نبرد با جبهه جهانی استکبار، اخلاص و امید به نصرت الهی است.
فرسوده بودن ناوگان حمل و نقل عمومی، تاخیرهای طولانی مدت، خرابی سیستم گرمایشی و سرمایشی، عدم توقف در برخی از ایستگاه ها از جمله مشکلات مردم از نحوه سرویس دهی اتوبوسرانی در زاهدان می باشد.
فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه در جنوب شرق کشور از تکمیل بیش از۹۰۰ کیلومتر زیرساخت جاده ای با حضور پنج گروه مهندسی سپاه در سیستان وبلوچستان خبر داد و گفت: از سال88 تاکنون خیلی از خلاء ها را بررسی و مشکلات را حل و فصل کرده ایم.
معاون هماهنگ ‌کننده نیروی زمینی سپاه گفت: در حوزه امنیت بیش از 10 هزار شغل برای مردم در سیستان وبلوچستان به وجود آمده به گونه ای که علاوه بر امنیت، اشتغال هم ایجاد شد.
رئیس پلیس آگاهی سیستان وبلوچستان از دستگیری 5 آدم ربا و رهایی 2 گروگان در عملیات 48 ساعته کارآگاهان پلیس آگاهی خبر داد.
بی توجهی نسبت به مساله حمل و نقل عمومی امریست که در آینده ای نه چندان دور واژه پیک ترافیک را بی معنی کرده و زالوی ترافیک را بیش از پیش به جان رگ های باریک شهر خواهد انداخت.
 
گزارش تصویری/مراسم تجلیل از هیئتهای مذهبی فعال زاهدان در ایام محرم  
کاریکاتور/ روز پدر
نقش کدام یک در آبادانی سیستان و بلوچستان پر رنگ تر است؟
وحدت
امنیت
بهداشت و سلامت مردم
اقتصاد و معیشت مردم
همه موارد