يکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷ ,17 February 2019
زاهدان
بهشت برای عوامل حوادث تروریستی حرام است/بیمه شدن انقلاب با حضور میلیونی مردم در راهپیمایی باشکوه22 بهمن

امام جمعه زاهدان؛

نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان گفت: بهشت بر افراد پست و مزدورانی که دست به اقدامات ددمنشانه و وحشیانه ای به مثل حادثه تروریستی محور مواصلاتی خاش_زاهدان می زنند و عده ای از مردم بیگناه را به شهادت می رسانند، حرام است واز جهنمیان به شمار می روند.

 
کارشناس پیش بینی هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: از اواخر وقت امروز، سامانه جدید بارشی در سیستان و بلوچستان فعالیت خواهد داشت.
گفتمان دینی با موضوع آسیب های اجتماعی در دبیرستان نمونه حضرت مهدی(عج) زاهدان برگزار شد.
نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان گفت: بهشت بر افراد پست و مزدورانی که دست به اقدامات ددمنشانه و وحشیانه ای به مثل حادثه تروریستی محور مواصلاتی خاش_زاهدان می زنند و عده ای از مردم بیگناه را به شهادت می رسانند، حرام است واز جهنمیان به شمار می روند.
جمعی از فعالان فضای مجازی زاهدان در صفحه توئیتری خود حمله نا جوانمردانه گروهک تروریستی جیش الظلم را به اتوبوس سپاه در محور خاش _ زاهدان را محکوم و نسبت به آن واکنش نشان دادند.
نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی گفت: حرکات تروریستی ایادی استکبار جهانی نمی تواند مانع و سدی در مسیر توسعه و پیشرفت سیستان و بلوچستان و خصوصا سواحل مکران شود.
مدیر کل پزشکی قانونی سیستان و بلوچستان گفت: در پی حادثه تروریستی شب گذشته مسیر زاهدان به خاش، پیکر 27شهید پس از شناسایی و معاینهبه یگان مربوطه تحویل داده شد.
امام جمعه اهل سنت شهرستان سرباز، گفت: حضور میلیونی و با شکوه مردم در مراسم راهپیمایی22 بهمن، باعث خشمگین شدن دشمنان این مرز و بوم شده است.
رئیس هیئت ووشو سیستان و بلوچستان گفت: تیم اعزامی سيستان و بلوچستان نايب قهرمان ووشوی نوجوانان و جوانان كشور شد.
رئيس شوراي شهر زاهدان گفت: شهردار در جلسه گذشته شورای شهر، بودجه سال آينده شهردارى زاهدان را ٤٠٠ميليارد تومان برآورد كرده و لايحه را در جلسه گذشته تحويل شوراى شهر براى بررسی تصويب ارسال کرده است.
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان گفت: طی 24ساعت گذشته به 11خانوار آُسیب دیده بر اثر بارش و سیلاب در نصرت آباد وکورین، امداد رسانی صورت گرفته است.
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان، گفت:براثر یک تصادف در محور زاهدان به زابل، 7نفر مجروح و یک نفر فوت شد.
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان از غرق شدگی جوان ١٨ساله بر اثر طغيان رودخانه ای در اطراف غار لاديز شهر میرجاوه خبر داد.
مدیرکل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان گفت: عاملین تخلیه غیرمجاز نخاله های ساختمانی و برداشت کنندگان غیر مجاز شن و ماسه در محدوده رودخانه لار شهرستان زاهدان به دادگاه معرفی شدند.
مدیر اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت: در نوبت شیفت صبح امروز، مدارس مقطع ابتدایی در شهرهای زاهدان و نصرت آباد تعطیل اعلام شد.
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: انفجار سیلند گاز7 در زاهدان باعث شد تا 7نفر راهی بیمارستان شوند.
فرمانده قرارگاه قدس سپاه در جنوب شرق کشور گفت: همه مردم پشتیبان نظام و صاحب انقلاب بوده و همیشه در صحنه های سیاسی کشور حضور پر رنگی داشته و دارند.
مرکز تجمیع خطوط فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ فرماندهی انتظامی سیستان و بلوچستان افتتاح و به بهره برداری رسید.
مرکز تجمیع فوریتهای 110 فرماندهی انتظامی سیستان و بلوچستان راه اندازی و به بهره برداری رسید.
مراسم صبحگاه همراه با رونمایی از تجهیزات جدید در انتظامی سیستان و بلوچستان برگزار شد.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: مسیر میدان آزادی تا مصلی قدس زاهدان به عنوان مسیر راهپیمایی 22بهمن در زاهدان مشخص شد.
 
فتونیوز/ از رشد 130 درصدی صادرات تا فعالیت سازمان یافته600باو ووشوکار در سیستان و بلوچستان
کاریکاتور/ روز پدر
نقش کدام یک در آبادانی سیستان و بلوچستان پر رنگ تر است؟
وحدت
امنیت
بهداشت و سلامت مردم
اقتصاد و معیشت مردم
همه موارد