دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ,18 June 2018
زاهدان
مقاومت تنها راه پیروزی مردم فلسطین است/ایران کانون اصلی مقاومت

در خطبه های نماز جمعه سیستان و بلوچستان مطرح شد:

نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان گفت: تنها راهی که می تواند باعث پیروزی مردم فلسطین در مقابل این رژیم زورگو و کودک کش شود مقاومت است.

 
دو دختر دانشجو دارد اما فقط ترجیح می دهد گاهی برای آنها مادری کند زیرا اعتیاد از او زنی ساخته که دیگر اعتقادی به خانه و خانواده ندارد.
جلسه هیئت رسیدگی به شکایات مناقصات استان ظهر امروز به ریاست دکتر باقر کرد معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تشکیل شد.
مدير كل فرهنگ وارشاد اسلامي سيستان وبلوچستان به مناسبت درگذشت شاعر برجسته استانی زنده ياد سعيد دهواری پیام تسلیتی صادر کرد.
رئیس سازمان جهادکشاورزی سیستان و بلوچستان گفت: از50 هزارهکتاری که سطح زیرکشت زراعت و باغبانی بوده، چیزی نصیب کشاورزان سیستانی نشده است.
صبح امروز با هدف فقر‌زدایی و ترویج ازدواج آسان در سال حمایت از کالای ایرانی طی مراسمی هزار سری جهزیه هدیه رهبر انقلاب به نوعروسان نیازمند سیستانی و بلوچستانی اهدا شد.
ساعتی قبل، زلزله ای 4ریشتری، سرجنگل در استان سیستان و بلوچستان را لرزاند.
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: روابط عمومی ها در هر نهاد، جامعه و محلی منعکس کننده مشکلات جامعه به مسئولان هستند.
سردار معروفی گفت: حمایت از کالای ایرانی یک حکم است و باید این را تکرار کنیم چراکه خرید کالای ایرانی سبب ایجاد شعل و نهایتا نشاط در جامعه می شود.
نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان گفت: فعالیت در عرصه عقیدتی و سیاسی کار بسیار سختی و دشورای است و این وظیفه در حوزه سپاه پاسداران سخت تر است.
نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان گفت: باید دربخش راه های روستایی و دو بانده شدن مسیرها به میانگین کشوری و توسعه برسیم تا رضایتمندی مردم رابه دنبال داشته باشد.
مدیرکل تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: همایش بزرگ ۳۱۳ نفری هم نامان امام زمان(عج) و مادر گرامیشان در سه شهر استان برگزار می شود.
معاون حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری سیستان و بلوچستان گفت: طی روزهای اخیر با همکاری مستمر نهادهای مرتبط، 130هکتار از اراضی تصرف شده در اطراف شهرستان زاهدان را رفع تصرف و به انفال عمومی بازگردانیم.
مدیر واحد فناور آموزش‌های تخصصی نوین پارسه پژوهشکده شهید یزدانی بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان گفت: تیم ما در زمینه های مختلفی فعالیت می کند؛ در زمینه آموزش های کسب و کار چندین دوره مانند دوره مدیریت کسب و کارهای کوچک (SBA)، دوره ارشد مدیریت کسب و کار (MBA) و دوره عالی مدیریت کسب و کار (DBA) را داریم.
نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان گفت: حمایت از کالای ایرانی تنها راه نجات کشور از فشارهای اقتصادی است.
فرزندان شهدای سیستان و بلوچستان با ارسال لوح یادبودی، از سردار حسین معروفی فرمانده سپاه سلمان به پاس زحماتش در برگزاری کنگره ملی بزرگداشت شهدای استان تجلیل و تقدیر کردند.
مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس سیستان و بلوچستان گفت: دو فضای آموزشی خیر ساخت در نصرت آباد و سرباز افتتاح و به بهره برداری رسید.
آیت الله سلیمانی گفت:مردم با راهپیمایی گسترده و باشکوه راه امام حسین(ع) و انقلاب عاشورا را زنده کرده و همه مردم ثابت کردند در زیرسایه پرچم سه رنگ کشور که نماد صلح و وفاداری است، تا آخر ایستاده‌اند.
روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زاهدان گفت: بر اثر انفجار کپسول و آتش سوزی یک منزل مسکونی در زاهدان یک نفر جان خود را از دست داد.
رئیس شورای شهر زاهدان در واکنش به خبر روز گذشته عصرهامون در زمینه عدم پرداخت حقوق برخی از نیروهای سازمانهای وابسته به شهرداری زاهدان گفت: 730میلیارد تومان از دستگاه های دولتی طلب داریم که در این خصوص در حال پیگیری برای دریافت آنها برای رفع مشکلات مالی شهرداری و سازمانهای وابسته هستیم.
حرام خواری، رشوه خواری، رانت خواری و فسادی که بعضی از نزدیکان مسئولین دارند، جامعه را از خدا دور می کند، نه تنها خودشان بلکه جامعه را نیز آلوده می کنند.
 
حضور پرشور مردم در مراسم معنوی اعتکاف+ تصاویر  
کاریکاتور/ روز پدر
نقش کدام یک در آبادانی سیستان و بلوچستان پر رنگ تر است؟
وحدت
امنیت
بهداشت و سلامت مردم
اقتصاد و معیشت مردم
همه موارد