شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۶ ,27 May 2017
زاهدان
انتخابات مشارکت را نهادینه می کند/ 58 هزار نفر در برگزاری انتخابات در استان مشارکت دارند

​استاندار سیستان و بلوچستان در جمع خبرنگاران:

استاندار سیستان و بلوچستان با تاکید بر اینکه انتخابات به دلیل داشتن پشتوانه مردمی عین حق دانست گفت: 58 هزار نفر در برگزاری انتخابات در استان مشارکت دارند.

 
مسئول کمیته‌ اقشار جبهه‌ مردمی نیروهای انقلاب اسلامی(جمنا) سیستان و بلوچستان؛ کدام تفکر دولتی، روستاهای سیستان و بلوچستان را که از نظر میزان درآمد، وضعیت فوق حاد و شبه فاجعه دارند، به سامان می‌رساند؟ «اشرافی‌گری» یا «انقلابی»؟
آب آن چنان از اهمیت بالایی برخوردار است که نبود آن حتی برای لحظه ای مشکلات بسیاری را ایجاد می کند.
سازمان بسیج اصناف و بازاریان و اتاق اصناف مرکز استان سیستان و بلوچستان به مناسبت شهادت سردار سرافراز اسلام سرتیپ پاسدار شهید حاج محب علی فارسی بیانیه ای صادر کرد.
در حالی شهروندان سراوانی باید برای دریافت سوخت مدت زیادی در صف منتظر باشند که به نظر می رسد قاچاقچیان سوخت در این شهر با کمک برخی از جایگاه داران سریعتر به سوخت مورد نیاز خود می رسند!
ترکیب ستاد انتخاباتی دکتر روحانی درحالی در سیستان و بلوچستان اعلام شد که نام برخی از طرفدارن فتنه و نمایندگان گذشته استان که در کارنامه خود سابقه یک یا چند بار رد صلاحیت نیز دارند در ترکیب این تیم دیده می شود.
در حالی کلیدواژه مشترک بسیاری از مسئولین انتخاب سیستان و بلوچستان به عنوان مقصد گردشگری ایران و جهان است که علی اوسط هاشمی استاندار سیستان و بلوچستان از ابتدای فروردین 96 مانند سال گذشته باز هم جنوب استان را برای تعطیلات عید خود انتخاب کرد و در آنجا مشغول تور لیدری است.
فرمانده پلیس راه جنوب سیستان و بلوچستان از رشد 100 درصدی تصادفات از آغاز طرح ترافیکی نوروز در جاده های جنوب استان خبر داد.
عصرهامون در دومین سال پیاپی حائز به کسب رتبه برترین رسانه استانی از نظر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شد.
در حالی دولتمردان گازرسانی به زاهدان را وفای به عهد دولت یازدهم تعبیر می کنند که مردم زاهدان می گویند اسم گاز را شنیده اند ولی آن را ندیده اند، پخش همین نظرات مردمی گویا خاطر اعضای کابینه تدبیر را مکدر کرده است.
عاصمه جهانگیر گزارشگر تازه کار سازمان ملل هم در اولین گزارش خود نشان داد جا پای احمد شهید گذاشته و بیشتر دیکته دیگران را تحریر می کند.
در حالی یکی از میدان اصلی شهر زاهدان در سالهای گذشته مزین به نام سرلشکر خلبان شهید امیر مرادقلی نام گرفته بود که در اقدامی تامل برانگیز، المان لوکوموتیو که سنخیتی با نام میدان ندارد جایگزین تصویر این شهید بزرگوار شده است.
مراسم تشییع و تدفین شهید گمنام دفاع مقدس در سپاه سلمان استان برگزار شد.
استاندار سیستان و بلوچستان در خصوص استخدام غیرقانونی 47 نفر در استانداری گفت: با هرگونه بی قانونی در جذب نیرو در دستگاه های اجرایی برخورد جدی می شود.
عضو مجمع نمایندگان سیستان وبلوچستان گفت: در رابطه با مسائل استان سیستان و بلوچستان اطرافیان آقای رئیس جمهور دچار آلزایمر هستند، چون چندی پیش رئیس جمهور گفتند که ما به وعده هایی که برای استان دادیم،عمل کردیم.
یکی از سازندگان اولین دوچرخه هیبریدی کشور گفت: اولین دوچرخه هیبریدی کشورتوسط 4دانشجوی جوان دانشگاه سیستان و بلوچستان و در طول 45روز ساخته شده است.
آیت الله عباسعلی سلیمانی گفت: دلخوشی رهبری با وجود هجمه های سنگین داخلی و خارجی بر علیه ایشان، وحدت ملی و حضور مردمی در مناسبت های مردمی به مثل ۲۲بهمن می باشد.
همزمان با سراسر کشور، عصرامروز گلزار شهدای زاهدان با حضور مردم و مسئولین و خانواده های شهدا گلباران شد.
متهمان فراری کانون اصلاح و تربیت زاهدان با تلاش پلیس امنیت ملی سیستان و بلوچستان دستگیر شدند.
حجت الاسلام راهداری گفت: اسلامی و مردمی بودن انقلاب در ایران این انقلاب را در طول تاریخ منحصر به فرد و بی نظیر نموده است.
در حالی زباله های عفونی بیمارستانی در زمره خطرناک ترین و آلوده ترین پسماندها به شمار می رود که این روزها این زباله های خطرناک در حاشیه شهر زاهدان رها شده است.
 
گزارش تصویری/ تجلی حضورحماسی ملت همیشه در صحنه زاهدان در انتخابات 29 اردیبهشت  
کاریکاتور/ روز پدر
نقش کدام یک در آبادانی سیستان و بلوچستان پر رنگ تر است؟
وحدت
امنیت
بهداشت و سلامت مردم
اقتصاد و معیشت مردم
همه موارد