سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ ,23 January 2018
زاهدان
رای مثبت مجلس به چاق شدن قلیان/ عضو کمیسیون بهداشت: برخی نمایندگان می گویند جوانان بمیرند بهتر از این است که بیکار باشند!

عضو کمیسیون بهداشت با گلایه از تصویب طرح استفساریه قانون جامع کنترل و مبارزه ملی با دخانیات در مجلس گفت: حل مشکل بیکاری توجیه عقلانی برای ترویج دخانیات نیست.

 
مدیر اقتصاد مقاومتی بسیج سازندگی سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: با هدف ایجاد اشتغال پایدار به300 نفر از شهروندان در نقاط مختلف استان آموزش تولید قارچ در فضای باز داده شد.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: دومین کنگره شعر پیامبر مهربانی 13و14دیماه جاری در زاهدان برگزار می شود.
مسئول بسیج ورزشکاران سیستان و بلوچستان گفت: به مناسبت فرا رسیدن 9 دی‌ماه، از پهلوانان ورزشی استان طی مراسمی تجلیل می‌شود.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت علما باید بر روی مشترکات، وحدت بیش از پیش، انسجام و جلوگیری از شبهات به فعالیت بپردازند.
امام جمعه زاهدان گفت: حماسه اربعین مکمل واقعه عاشورا است اگر عاشورا یک حادثه را بیان می‌کند، اما اربعین یک تجلی برای بشریت است.
صبح امروز دانیال محبی نیا سکانداری سیستان و بلوچستان را به عهده گرفت.
دبیر ستاد مردمی اربعین سیستان و بلوچستان گفت:با تدابیر اندیشیده شده و تلاش مستمر مرزبانی استان، مشکل زائران پشت مرز مانده اربعین حسینی حل شده و تا آخر شب گذشته همه وارد خاک ایران شده اند.
دبیر ستاد مردمی اربعین سیستان و بلوچستان با انتقاد از عملکرد مسٸولان دولتی گفت: متاسفانه برخی مسٸولان در حصار ٱمار ورود وخروج زاٸران پاکستانی اربعین حسینی خود را محصور کرده اند.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی سیستان و بلوچستان محدودیت های ترافیکی راهپیمایی روز 13 آبان را در شهر زاهدان اعلام کرد.
منظور از مرگ بر آمریکا مرگ بر سیاستهای آمریکاست؛ یعنی مرگ بر استکبار...
مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیزمدارس سیستان و بلوچستان گفت: صبح امروز کلنگ احداث یک مدرسه3کلاسه توسط بانک مسکن در روستای حسین آبادفلفلی شهرستان هامون به زمین زده شد.
رئیس هیئت ووشو سیستان و بلوچستان گفت: سپیده شاکریان در رقابت های ووشوی قهرمانی بانوان بزرگسال کشور که از روز گذشته در حال برگزاری است، توانست در سه فرم، مدال طلا رابه خود اختصاص دهد و برای استان افتخار آفرینی کند.
معاون توانبخشی بهزیستی سیستان و بلوچستان گفت: 3 درصد حق استخدامی نابینایان تا کنون محقق نشده است در حالیکه در حال حاضر تعدادی دانشجوی نابینا و کم بینا در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری مشغول به تحصیل هستند.
سرهنگ ناظری گفت: بسیج و حضور در بسیج یکی از موارد بسیار مهمی است که میتوان گفت از دستاورد های انقلاب و دفاع مقدس است.
مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس سیستان و بلوچستان گفت: توافقنامه احداث یک واحد آموزشی 12کلاسه در روستای سیادک نصرت آباد زاهدان به امضاء رسید.
مسئول روابط عمومی فرودگاه های سیستان و بلوچستان گفت: اواخر شب گذشته، اولین پرواز بازگشت حجاج استان انجام و طی آن 275نفر از حجاج به خانه خود بازگشتند.
یک کارشناس مذهبی در زاهدان غدیر خم را خنثی کننده توطئه دشمنان دانست و گفت: غدیرخم نمادی از وحدت و اتحاد بین مسلمانان است که یادآوری آن منجر به بقای جامعه اسلامی می شود.
مسئول روابط عمومی شرکت توزیع برق سیستان و بلوچستان گفت: پس از دو بار اطلاع رسانی و اخطار به مشترکین، قطع برق کاری قانونی است.
آیت الله سلیمانی گفت: اگر آمريكا از سياست حماقت بار خودش در حمايت از تروريسم و كشورهايي مثل عربستان دست بردارد، دنيا طعم امنيت را خواهد چشيد.
 
گزارش تصویری/ خروش انقلابی پایتخت وحدت ایران علیه آشوبگران  
کاریکاتور/ روز پدر
نقش کدام یک در آبادانی سیستان و بلوچستان پر رنگ تر است؟
وحدت
امنیت
بهداشت و سلامت مردم
اقتصاد و معیشت مردم
همه موارد