پنجشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵ ,19 January 2017
زاهدان
19 دی نمونه بارز حمایت اهالی قم از امام (ره) و اسلام بود/ عزت ملی با نرمش ذلیلانه محقق نمی شود

امام جمعه زاهدان:

آیت الله سلیمانی: حفظ قدرت و عزت ملی با نرمش قهرمانه همراه است و با نرمش ذلیلانه در مقابل دشمنان محقق نمی شود.

 
در حالی زباله های عفونی بیمارستانی در زمره خطرناک ترین و آلوده ترین پسماندها به شمار می رود که این روزها این زباله های خطرناک در حاشیه شهر زاهدان رها شده است.
جشنواره مردمی فیلم عمار با پخش فیلم «پسرم‌» عصر امروز با حضور مسوولین و خانواده های معظم شهدا در زاهدان آغاز بکار کرد.
کارشناس مسایل سیاسی با بیان اینکه فرافکنی، تدبیر تکراری دولت برای فرار از پاسخگویی است گفت: مردم خواهان ورود قوه قضاییه به پرونده برادر رئیس جمهور هستند.
درحالی مردم در کوچه پس کوچه های شهر برای یافتن یک کپسول گاز سرگردان هستند که چندی پیش فرماندار زاهدان به شهروندان گفته بود "نگران نباشید کمبود گاز نداریم".
هیات انقلابی زاهدان در اعتراض به هتک حرمت فتنه گران در 6 دی 88، در گلزار شهدای زاهدان تجمع کردند.
دبیر هیات نظارت و معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه سیستان و بلوچستان با بیان اینکه نمی تواند جزییات رد سخنرانی دکتر عباسی را بیان کنم گفت: مصالح نظام و انقلاب اجازه نمی دهد هیات نظارت جزییات دانشگاه سیستان و بلوچستان را بیان کند.
مدیر کل دامپزشکی سیستان و بلوچستان گفت: طی سالهای اخیر، شیب واردات دام از خراسان جنوبی به سمت سیستان و بلوچستان بوده به طوری که طی دو سال گذشته نزدیک به 200هزار راس دام سبک وارد استان شده است.
در حالی قرار بود سخنرانی با محوریت گرامیداشت حماسه مردمی 9 دی در دانشگاه سیستان و بلوچستان برگزار شود که این مراسم لغو شد.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زاهدان گفت: آزاد سازی حلب به معنای خنثی شدن تمام توطئه های کشورهای آمریکا، عربستان، قطر، ترکیه و رژیم غاصب اسرائیل است.
اگر قرار باشد کارنامه‌ای از اقدامات دولت تدبیر در سیستان و بلوچستان منتشر شود کفه سیاسی‌بازی آن بر کارهای تخصصی سنگینی می‌کند در همین جهت نزدیکان دولت برای اثبات خدمات دولت در منطقه به مرغ و علف متوسل شده اند.
در حالی مصرف مخدر بی تی در دیگر شهرهای ایران در حال گسترش است که به دلیل ناشناس بودن این مخدر حساسیتی در خصوص آن وجود ندارد.
در پى انتشار عكسى از غلامرضا صمدزاده معاون فرهنگی دانشگاه علوم پزشكى زاهدان كه وى را در كنار بنر مراسم ختم برجام در مراسم دانشجویی ۱۶ آذر نشان مى داد، این مسئول از سمت خود برکنار شد.
جمعی از علما، ریش سفیدان و مردم طوایف بلوچ با اشاره به نقش سپاه در محرومیت زدایی، خواستار توسعه فعالیت های این نهاد به خصوص در بخش بیمارستان های صحرایی در نقاط مختلف استان شدند.
حجت الاسلام احمد راهداری گفت: آزاد سازی حلب علاوه بر برکات داخلی ای چون اقتدار ارتش سوری و محبوب تر شدن ارتش و دولت سوریه در بین مردم این کشور توازن قدرت را به نفع جبهه مقاومت اسلامی رقم زد.
شرکت تولید برق نیروگاه های استان سیستان و بلوچستان در بین شرکتهای تولید کننده بزرگ برق کشور حائز رتبه برتر رشد شد.
نماینده مردم سراوان، سیب و سورا ن ومهرستان در مجلس شورای اسلامی ضمن تقدیر از اقدام موثر و کارگشای سپاه پاسداران در ایجاد بیمارستان های صحرایی گفت: در این بیمارستان ها بهترین خدمات بهداشتی درمانی به مردم در نقاط محروم و دور افتاده انجام می شود.
رئیس مجمع استانداران ادواری کشورگفت: مصرف بد و عدم رعایت استاندارد های توسعه ای از جمله مشکلات موجود در حیطه آب استان است.
شیبک در پنجمین یادواره شهدای ورزشکار استان گفت: شهدای ما مدال قهرمانی دنیوی خود را فدای آخرت خود کردند تا فرهنگ ایثار بیش از پیش باقی بماند.
کارشناس واحد پیشگیری سازمان آتش‌نشانی زاهدان گفت: صبح امروز مدرسه دخترانه حکیمه شهرستان زاهدان به دلیل سهل‌انگاری دچار آتش‌سوزی شد که خوشبختانه با اقدام به موقع ماموران آتش‌نشانی، آتش به موقع مهار شد.
امام جمعه زاهدان گفت: گل واژه و چکاد و خامه بسیج در سی و هفتمین سالگرد تاسیسش برای جامعه ما یادآور شکوه و حماسه های زیباست.
 
گزارش تصویری/ رهاسازی زباله های بیمارستانی و عفونی بیخ گوش کلان شهر زاهدان  
نقش کدام یک در آبادانی سیستان و بلوچستان پر رنگ تر است؟
وحدت
امنیت
بهداشت و سلامت مردم
اقتصاد و معیشت مردم
همه موارد