شنبه ۲۱ تير ۱۳۹۹ ,11 July 2020
زاهدان
حیا و حجاب حلقه گمشده پوشش بانوان در جامعه/تولید البسه اسلامی جذاب نیازی ضروری است

خودنمایی بی حیایی در ویترین فروشگاه ها؛

زهرا هراتی آقایی کارشناس مذهبی شهرستان زاهدان گفت: تولید پوشش های جذاب و متنوع اسلامی می تواند حس تنوع طلبی جوانان را اقناع کند.

 
حجت الاسلام حسینی گفت:استکبار با ایجاد شبکه های متعدد فارسی زبان ماهواره ای برنامه های مختلفی را برای دریدن پرده عفاف و حجاب در جامعه و ضربه زدن به بنیان خانواده تهیه و منتشر می کند.
همزمان با هفته حجاب و عفاف جشن تکلیف خانگی دختران بسیجی شهرستان زاهدان برگزار شد.
حجاب در سرشت فرزندان این آب و خاک نهادینه شده است با وجود هجوم بی امان فرهنگ غرب بر اعتقادات نسل جوان، بسیاری از دختران این سرزمین عفت پیشه کرده و اجازه نداده اند غفلت گوهر عفاف شان را برباید.
سرهنگ پاسدار خدارحم سارانی گفت: با تداوم شیوع کرونا و لزوم ادامه خدمات رسانی به مردم و مقابله با این ویروس منحوس، سپاه پاسداران کارگاه‌های تولید ماسک را در سطح استان و شهرستان زاهدان راه اندازی می شود.
مولوی سلامی گفت: زنان جامعه برای افزایش امنیت اجتماعی و دورماندن از نگاه های پلید باید حجاب اسلامی را رعایت کنند و حجاب زن سبب آرامش خود و جامعه است.
آسا ریگی معاون خدمات شهری شهرداری زاهدان گفت: پیرمرد کتاب فروش زاهدانی با همکاری شهرداری زاهدان صاحب دکه می شود.
فرشته صالحی فر بانوی ورزشکار زاهدانی گفت: حجاب سبب دیده شدن بیشتر من در جامعه ورزش شد و با حجاب با آرامش بیشتری در میادین مختلف حضور پیدا می کنم.
محمود امیریان گفت: امسال ۳۸ میلیارد تومان اعتبار برای اتمام 53 پروژه نیمه تمام به شهرستان مرزی میرجاوه اختصاص داده شده است.
نصرت گلوی گفت:نهادهای فرهنگی باید حجاب اسلامی را در جامعه نهادینه کرده و جوانان را به سوی فرهنگ حجاب فاطمی سوق دهند.
مولوی عبدالرحیم ریگیان پور گفت: غرب و استکبار جهانی با صرف دلارهای بسیار به دنبال اشاعه فحشا و بی بند و باری در کشورهای اسلامی هستند.
 
برگزاری جشن تکلیف خانگی دختران بسیجی فرشته های زینبی در زاهدان  
کاریکاتور/ روز پدر
آیا از عملکرد شهرداری زاهدان در دوران مدیریت "عبدالقادر پربار" رضایت دارید؟
خیر
بله
نظری ندارم