چهارشنبه ۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ ,25 April 2018
زاهدان
پویش "نه به پرتاب زباله" گامی کم اثر در مقابل کم کاری شهرداری/زاهدان غرق در زباله ها!

در حالی شاهد راه اندازی پویش "نه به پرتاب زباله" در زاهدان هستیم که این امر راهی کم اثر در مقابل کم کاری شهرداری در جمع آوری و ساماندهی زباله های هفدهمین کلان شهر کشور می باشد.

 
مدیرکل تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: همایش بزرگ ۳۱۳ نفری هم نامان امام زمان(عج) و مادر گرامیشان در سه شهر استان برگزار می شود.
معاون حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری سیستان و بلوچستان گفت: طی روزهای اخیر با همکاری مستمر نهادهای مرتبط، 130هکتار از اراضی تصرف شده در اطراف شهرستان زاهدان را رفع تصرف و به انفال عمومی بازگردانیم.
مدیر واحد فناور آموزش‌های تخصصی نوین پارسه پژوهشکده شهید یزدانی بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان گفت: تیم ما در زمینه های مختلفی فعالیت می کند؛ در زمینه آموزش های کسب و کار چندین دوره مانند دوره مدیریت کسب و کارهای کوچک (SBA)، دوره ارشد مدیریت کسب و کار (MBA) و دوره عالی مدیریت کسب و کار (DBA) را داریم.
نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان گفت: حمایت از کالای ایرانی تنها راه نجات کشور از فشارهای اقتصادی است.
فرزندان شهدای سیستان و بلوچستان با ارسال لوح یادبودی، از سردار حسین معروفی فرمانده سپاه سلمان به پاس زحماتش در برگزاری کنگره ملی بزرگداشت شهدای استان تجلیل و تقدیر کردند.
مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس سیستان و بلوچستان گفت: دو فضای آموزشی خیر ساخت در نصرت آباد و سرباز افتتاح و به بهره برداری رسید.
آیت الله سلیمانی گفت:مردم با راهپیمایی گسترده و باشکوه راه امام حسین(ع) و انقلاب عاشورا را زنده کرده و همه مردم ثابت کردند در زیرسایه پرچم سه رنگ کشور که نماد صلح و وفاداری است، تا آخر ایستاده‌اند.
روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زاهدان گفت: بر اثر انفجار کپسول و آتش سوزی یک منزل مسکونی در زاهدان یک نفر جان خود را از دست داد.
رئیس شورای شهر زاهدان در واکنش به خبر روز گذشته عصرهامون در زمینه عدم پرداخت حقوق برخی از نیروهای سازمانهای وابسته به شهرداری زاهدان گفت: 730میلیارد تومان از دستگاه های دولتی طلب داریم که در این خصوص در حال پیگیری برای دریافت آنها برای رفع مشکلات مالی شهرداری و سازمانهای وابسته هستیم.
حرام خواری، رشوه خواری، رانت خواری و فسادی که بعضی از نزدیکان مسئولین دارند، جامعه را از خدا دور می کند، نه تنها خودشان بلکه جامعه را نیز آلوده می کنند.
مدیر اقتصاد مقاومتی بسیج سازندگی سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: با هدف ایجاد اشتغال پایدار به300 نفر از شهروندان در نقاط مختلف استان آموزش تولید قارچ در فضای باز داده شد.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: دومین کنگره شعر پیامبر مهربانی 13و14دیماه جاری در زاهدان برگزار می شود.
مسئول بسیج ورزشکاران سیستان و بلوچستان گفت: به مناسبت فرا رسیدن 9 دی‌ماه، از پهلوانان ورزشی استان طی مراسمی تجلیل می‌شود.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت علما باید بر روی مشترکات، وحدت بیش از پیش، انسجام و جلوگیری از شبهات به فعالیت بپردازند.
امام جمعه زاهدان گفت: حماسه اربعین مکمل واقعه عاشورا است اگر عاشورا یک حادثه را بیان می‌کند، اما اربعین یک تجلی برای بشریت است.
صبح امروز دانیال محبی نیا سکانداری سیستان و بلوچستان را به عهده گرفت.
دبیر ستاد مردمی اربعین سیستان و بلوچستان گفت:با تدابیر اندیشیده شده و تلاش مستمر مرزبانی استان، مشکل زائران پشت مرز مانده اربعین حسینی حل شده و تا آخر شب گذشته همه وارد خاک ایران شده اند.
دبیر ستاد مردمی اربعین سیستان و بلوچستان با انتقاد از عملکرد مسٸولان دولتی گفت: متاسفانه برخی مسٸولان در حصار ٱمار ورود وخروج زاٸران پاکستانی اربعین حسینی خود را محصور کرده اند.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی سیستان و بلوچستان محدودیت های ترافیکی راهپیمایی روز 13 آبان را در شهر زاهدان اعلام کرد.
منظور از مرگ بر آمریکا مرگ بر سیاستهای آمریکاست؛ یعنی مرگ بر استکبار...
 
حضور پرشور مردم در مراسم معنوی اعتکاف+ تصاویر  
کاریکاتور/ روز پدر
نقش کدام یک در آبادانی سیستان و بلوچستان پر رنگ تر است؟
وحدت
امنیت
بهداشت و سلامت مردم
اقتصاد و معیشت مردم
همه موارد