شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ ,17 August 2019
زاهدان
کوبیدن آب در هاون آسفالت؛ زاهدان یا چاله دان!

وصله بر جامه نخ نمای شهر؛

شهری که روزگاری به سبب زهد و تقوای مردمانش زاهدان نامیده شد، امروز با چاله های عمیق و گودال های خیابان هایش در بین میهمانان و گردشگران شناخته می شود.

 
مدیرکل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان گفت: هفته ملی ازدواج تلاشی برای احیا و نهادینه کردن فرهنگ ازدواج آسان و ترویج فرهنگ حسنه ازدواج در جامعه است.
رئیس دادگاه های عمومی و انقلاب زاهدان گفت: رسیدگی به پرونده زمین های کامبوزیا بر اساس شکایت شاکیان بررسی و اخذ رای شده است.
دو زمين لرزه پياپی با بزرگی3.7 و 2.7 دهم ریشتر در مقياس امواج درونی زمين، استان سیستان و بلوچستان را لرزاند.
قطعی مکرر و افت فشار آب در شبکه آبرسانی شهر زاهدان همچنان به عنوان یک معضل در مرکز استان سیستان وبلوچستان ادامه دارد.
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی زاهدان گفت:بر اثر واژگونی یک دستگاه اتوبوس در محور زاهدان- بم، 19 نفر مجروح شدند.
در جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان زاهدان که در فرمانداری برگزار شد، برداشت آب از 4 حلقه چاه جدید در زاهدان مجوز گرفت.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: در سنوات اخیر در جامعه معرفی خوب و مناسبی از طرح و لباس اقوام ایرانی نشده است.
اختتامیه چهارمین جشنواره استانی پوشاک سنتی اقوام سیستان و بلوچستان در زاهدان برگزار شد.
روند ساخت بارگاه شهید گمنام شهرک جهاد زاهدان در حال اتمام است.
مسئول هیئت امنای یادمان شهید گمنام شهرک جهاد زاهدان گفت: بارگاه شهید گمنام این شهرک، در کمتر از 20 روز آینده افتتاح و به بهره برداری می رسد.
۵۳ سری جهیزیه با مشارکت مساجد، ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) و تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان از امروز و به مدت دو روز در بین زوج های جوان نیازمند استان در حال توزیع شدن می باشد.
با همکاری ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) و سازمان تبلیغات اسلامی کشور 53 سری جهیزیه به نوعروسان سیستانی و بلوچستانی اهدا شد.
مدیر کل تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان از اهدای 53 سری جهیزیه به نوعروسان با محوریت مساجد خبر داد و گفت: در این طرح قرار است طوری برنامه ریزی و عمل شود که انواع و اقسام خدمات به جامعه هدف، از طریق مساجد دنبال شود.
امام جمعه موقت زاهدان گفت: در بعد از پیروزی انقلاب اسلامی، دشمن همیشه به دنبال خفت ملت ایران بوده است.
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: برخورد دو دستگاه پراید با یکدیگر 6نفر مجروح برجای گذاشت.
مدیر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان گفت: اتصال مستقیم پمپ به شبکه توزیع، معضلی بزرگ برای این شرکت و مشترکین پایین دست است.
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان گفت: مطالعات مرحله دوم طرح فاضلاب شهری ایرانشهر در مراحل نهایی تصویب قرار دارد.
نشست استانی تبیین و گفتمان سازی بیانیه گام دوم انقلاب در زاهدان برگزار شد.
جمع شدن پساب تصفیه خانه آب شیرین کن در خیابان شهید قلنبر، خیابان هفت تیر و میدان پاسداران در چند سال اخیر به یکی از معضلات کلان شهر زاهدان، تبدیل شده است.
مراسم محوری شهادت امام جعفر صادق(ع) در زاهدان برگزار شد.
 
گزارش تصویری/ برگزاری مراسم محوری شهادت امام جعفر صادق(ع) در زاهدان  
کاریکاتور/ روز پدر
آیا از عملکرد شهرداری زاهدان در دوران مدیریت "عبدالقادر پربار" رضایت دارید؟
خیر
بله
نظری ندارم