پنجشنبه ۲۱ فروردين ۱۳۹۹ ,9 April 2020
زاهدان
شناسایی ٢٩ مورد مثبت آزمایشگاهی جدید مبتلا به کرونا در سیستان و بلوچستان

رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان؛

محمد هاشمی شهری گفت: با شناسایی ٢٩ مورد مثبت آزمایشگاهی جدید در سیستان و بلوچستان در ۲۴ ساعت گذشته، مجموع مبتلایان به 342 نفر رسید.

 
محمد هاشمی شهری گفت: موارد مثبت آزمایشگاهی کووید-۱۹ در سیستان و بلوچستان افزایش یافت و به ٢٩۴ نفر رسید.
قاسم میری علی آباد گفت: با تمهیدات و برنامه ریزی های انجام شده، تمامی خدمات تشخیصی و درمانی مورد نیاز بیماران کرونا مثبت در سیستان و بلوچستان در زمان و مکان مناسب به این عزیزان ارائه گردیده است.
رضا لطیفی گفت: از امروز طرح جهادی اهدای خون توسط خواهران بسیجی در سراسر استان آغاز شده و به مدت یک هفته ادامه خواهد داشت.
محمد هاشمی شهری گفت: از ابتدای اسفند ماه نمودار مبتلایان به کورونا سیر صعودی داشته است.
احمد بامری گفت: خیرین سلامت سیستان و بلوچستان، از زمان شیوع بیماری کرونا در استان تاکنون 3 میلیارد و 59 میلیون و 809 هزار ریال کمک های نقدی و غیر نقدی خود را تحویل دانشگاه علوم پزشکی زاهدان داده اند.
معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: چهار محلول ضدعفونی کننده دست که در بازار موجود می باشند فاقد هرگونه اعتبار و غیرمجاز هستند.
عملیات دفاع بیولوژیکی "شهدای مدافع سلامت" در جنوب شرق کشور صبح امروز از زاهدان آغاز شد.
نادعلی نوری گفت: درسال گذشته تولید گوشت مرغ 10 درصد رشد داشته است.
محمد هاشمی شهری ضمن اشاره به تعطیل شدن 25 واحد متخلف عرضه مواد غذایی در شهر زاهدان گفت: بیش از 742 هزار نفر در منطقه تحت پوشش این دانشگاه غربالگری بیماری کرونا شدند.
رحمدل بامری گفت: سد زیردان هم تا مرز سرریز شدن رفت اما با توجه به اینکه 40 میلیون متر مکعب از حجم آب پشت این سد کم شده بود درحال حاضر مشکل خاصی بوجود نیامده است.
 
عکس نوشت/ بیانات مقام معظم رهبری در روز عید مبعث
کاریکاتور/ روز پدر
آیا از عملکرد شهرداری زاهدان در دوران مدیریت "عبدالقادر پربار" رضایت دارید؟
خیر
بله
نظری ندارم