سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷ ,21 August 2018
زاهدان
قصابی-عکس اینترنتی

رئیس اتحادیه قصابان و ماهی فروشان زاهدان:‏

رئیس اتحادیه قصابان و ماهی فروشان زاهدان گفت: افزایش قیمت دام ‏و ایجاد شک در بازار به دلیل عید قربان، عامل نبود گوشت گوسفندی در قصابی های سطح شهر شده است.‏

 
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی سیستان وبلوچستان محدودیت های ترافیکی مراسم عید قربان در شهر زاهدان را در مسیرهای منتهی به "مصلی المهدی" و "عیدگاه" اعلام کرد.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان محدودیت های ترافیکی روز عرفه در شهر زاهدان را اعلام کرد.
مدیرکل تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان از برپایی مراسم پر فیض دعای عرفه همزمان با سراسر کشور در 19 شهرستان استان خبر داد.
مدیرکل تعزیرات حکومتی سیستان وبلوچستان از کشف انبار حبوبات احتکار شده در زاهدان به ارزش 3 میلیارد ریال خبر داد.
مدیر کل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: رسانه‌های حکومتی وابسته به ادارات و نهادهای مختلف و رسانه‌هایی که کد کارگاهی ندارند از فهرست یارانه‌بگیران حذف می‌شوند.
مدیرکل دامپزشکی سیستان وبلوچستان از فعالیت 52 اکیپ دامپزشکی و نظارت 9 ناظر شرعی بر ذبح دام روز عید قربان در کشتارگاه های استان خبر داد.
فرمانده نیروی انتظامی سیستان وبلوچستان از کشف بیش از 124 تن و 800 کیلوگرم مواد غذایی احتکار شده در زاهدان خبر داد.
در ادامه پروژه کالاهای احتکاری در سیستان وبلوچستان روز گذشته دومین انبار برنج های احتکار شده به مقدار 53 تن در زاهدان کشف و انبار مورد نظر پلمپ شد.
یک جوان دم بخت سیستانی گفت: برای دریافت وام ازدواج 10 ماه است در صف انتظار هستیم و مسئولان هر روز بهانه جدیدی می آورند، در آخرین مراجعه ما به بانک گفته شد که یک نفر از زوجین باید کارمند باشد!
فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: احتکار نوعی منکر اجتماعی است که برای مقابله با آن مردم و بسیج همه باید به عنوان نیروی انقلابی وارد میدان شوند و اجازه سوء استفاده به اخلاگران بازار را ندهند.
مدیرکل تعزیرات حکومتی سیستان وبلوچستان از کشف مقادیر قابل توجهی برنج احتکار شده در استان به میزان 2 هزار و 560 تن خبر داد.
فرمانده انتظامی سیستان وبلوچستان از کشف 7.5 تن انواع مواد مخدر در استان خبر داد و گفت: در این راستا پنج باند مسلحانه منهدم و 22 نفر از سرشاخه های اصلی قاچاقچیان در استان دستگیر شدند.
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری سیستان وبلوچستان گفت: هیچ کسی حق ندارد در کشور بدون دریافت اجازه از مرجع قانونی، راهپیمایی، تظاهرات و تجمعی راه بیندازد.
به مناسبت روز خبرنگار، مسئولان فرهنگ و ارشاد اسلامی و خانه مطبوعات سیستان و بلوچستان از پایگاه خبری عصرهامون بازدید کردند.‏
فرمانده سپاه سلمان سیستان وبلوچستان اصحاب رسانه را سربازان در خط مقدم جنگ نرم با استکبار جهانی خطاب کرد و گفت: اگر خبرنگار بودم واقعیت و مشکلات جامعه را مطرح می کردم.
مدیر کل ثبت احوال سیستان و بلوچستان گفت: در چهارماه نخست سال، محمد و فاطمه از اسامی پر مخاطب، در انتخاب اسم توسط ‏والدین در استان بوده است.‏
فرمانده انتظامی شهرستان زاهدان گفت: با سرعت عمل ماموران کلانتری20 شهر زاهدان زوج زوگیر لحظاتی پس از سرقت نافرجام دستگیر شدند.
رئیس هیئت وزنه برداری سیستان و بلوچستان گفت: در اولین رقابت های ملی وزنه برداری ورزشکاران زن استان، دو ‏ورزشکار اعزامی توانستند افتخار آفرینی کنند.‏
رئیس اداره دامپزشکی شهرستان زاهدان از معدوم سازی هزار و 640 کیلوگرم گوشت بلدرچین فاسد در زاهدان خبر داد.
 
حضور پرشور مردم در مراسم معنوی اعتکاف+ تصاویر  
کاریکاتور/ روز پدر
نقش کدام یک در آبادانی سیستان و بلوچستان پر رنگ تر است؟
وحدت
امنیت
بهداشت و سلامت مردم
اقتصاد و معیشت مردم
همه موارد