جمعه ۱۵ آذر ۱۳۹۸ ,6 December 2019
زاهدان
"ریتالین" داروی افزایش تمرکز شب امتحان یا مخدر بی نام و نشان

اعتیاد در کمین درس‌خوان ها با تبلیغات اغوا کننده؛

آرش دانش گفت: داروی ریتالین موجب افزایش تمرکز نشده و این شایعات، تنها تبلیغات سودجویان است.

 
رئیس اداره آموزش وترویج اداره کل منابع طبیعی وآبخیزداری سیستان وبلوچستان گفت: با هدف احیاء و توسعه منابع طبیعی23 هزار و 400 اصله نهال در قالبی طرحی به عنوان نهضت درختکاری مشارکتی برای ایرانی سرسبز در زاهدان کشت می شود.
مسئول روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه زاهدان گفت: کالا برگ جدید برای دریافت سهمیه نفت سفید مصرفی مردم سیستان و بلوچستان از ۱۰ آذر در فروشندگی‌های مجاز قابل دریافت است.
همایش آنفلوآنزا با توجه به شیوع این بیماری در کشور و به منظور آشنایی بیشتر پزشکان و پرستاران با روش‌های درمان، پیشگیری ، علائم و انواع ویروس‌ها در زاهدان برگزار شد.
امام جمعه مسجد توحیدیه با تاکید بر اینکه بسیج بانی همبستگی ملی است تفکر بسیجی را عامل اصلی برای ادامه حیات انقلاب شکوهمند اسلامی ایران دانست.
در سومین روز از هفته بسیج، یاد شهدای رسانه در تالار فرهنگی صداوسیما در زاهدان گرامی داشته شد.
صبح امروز به مناسبت ششمین روز از هفته بسیج که با عنوان روز بسیج، دفاع و امنیت نامگذاری شده است اجتماع بزرگ 12 هزار نفری بسیجیان شیعه و سنی در مصلی زاهدان برگزار شد.
مردم شیعه و سنی زاهدان راهپیمایی حمایت از امنیت و اقتدار کشور را برگزار می‌کنند.
امام جمعه موقت زاهدان گفت: قوه قضائیه باید مفسدان دانه درشتی که مثل زالو به جان مردم و مملکت افتاده‌اند را تنبیه کند و بدانند که این مردم همیشه از آنها حمایت می کنند.
جانشین ناحیه ویژه سپاه زاهدان از برگزاری جشنواره نشاط اجتماعی ومسابقات فرهنگی، تربیتی و ورزشی به مناسبت هفته وحدت در مدارس حاشیه شهر زاهدان خبر داد.
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: اضافه‌ وزن و چاقي، سابقه‌ فاميلي و ارثي، چربي و كم ‌تحركي يا عدم فعاليت بدني مهمترين علل بروز ديابت در افراد بزرگسال است.
 
گزارش تصویری/ روز پرترافیک حوزه انتخابیه زاهدان  
کاریکاتور/ روز پدر
آیا از عملکرد شهرداری زاهدان در دوران مدیریت "عبدالقادر پربار" رضایت دارید؟
خیر
بله
نظری ندارم