شنبه ۲۹ شهريور ۱۳۹۹ ,19 September 2020
زاهدان
استمرار روح  اسلامی انقلاب در پرتو دفاع مقدس تحقق یافت/ امروز دشمن دست به شبیخون فرهنگی زده است

در خطبه های نماز جمعه زاهدان عنوان شد؛

حجت الاسلام والمسلمین محامی گفت: استمرار روح اسلامی انقلاب در پرتو جنگ تحقق یافت و اینها از برکت خون های شهدای 8سال دفاع مقدس و تلاش پدران و مادران شهدا و مردم ایران بود.

 
علیرضا راشکی گفت: ایستگاه آتش نشانی شهرک صنعتی کامبوزیا به بهره برداری رسید.
حسين كيخا گفت: مرمت وبازسازي ١۵ رشته قنات در زاهدان به اتمام رسيد.
حجت الاسلام والمسلمین محامی گفت: استمرار روح اسلامی انقلاب در پرتو جنگ تحقق یافت و اینها از برکت خون های شهدای 8سال دفاع مقدس و تلاش پدران و مادران شهدا و مردم ایران بود.
احمد شاهرودی گفت: هم‌زمان با بازگشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی 40 کیف مهربانی بین دانش آمواان آسیب دیده از ویروس کرونا توزیع شد.
حجت الاسلام والمسلمین محامی گفت:توجیه سکوت برخی دولت ها در برابر این توهین به پیامبر اکرم(ص)ن به بهانه دفاع از آزادی بیان به شدت محکوم است.
جعفر زربافتي گفت: تجهيز سه هزار هكتار از زمين هاي كشاورزي استان به سيستم هاي نوين آبياري در برنامه كاري سازمان جهاد كشاورزي سیستان و بلوچستان قرار دارد.
مولوی عبدالغنی دهانی گفت: آزادی بیان در اروپا‌ تنها یک شعار و نوعی نژادپرستی و دیکتاتوری است اما اصل آن با توهین به مقدسات ادیان الهی تفاوت دارد.
عطاالله محمدی روانشناس کانون مرکز مشاوره دانشگاه تهران گفت: ایجاد شرایط عینی و واقعی کاهش اضطراب در مدارس و مراکز آموزشی، بهترین راه کنترل استرس ناشی از کرونا در دانش آموزان است.
مجتبی میرحسینی گفت:چمدان سلامت در واقع طرحی نو برای سفرهای هوشمند است و از همه مسافران و گردشگران دعوت می کنیم که چمدان سلامت خود را ببندند و با رعایت پروتکل های بهداشتی لازم آماده سفر به سرزمین آرزوها شده و سفر ایمنی را تجربه کنند.
 
برگزاری تجمع اعتراضی مردم زاهدان در محکومیت اهانت نشریه فرانسوی به پیامبراسلام  
لبیک بسیجیان به فرمان رهبر انقلاب برای حضور در کمک‌های مومنانه
کاریکاتور/ روز پدر
آیا از عملکرد شهرداری زاهدان در دوران مدیریت "عبدالقادر پربار" رضایت دارید؟
خیر
بله
نظری ندارم