دوشنبه ۴ بهمن ۱۴۰۰ ,24 January 2022
یادداشت و گفت و گو
حضور، وحدت و اطاعت مردم از رهبری؛ رمز ماندگاری انقلاب اسلامی است/ توسعه، پیشرفت و آبادانی ثمره 43سال تلاش

یکی از سران طوایف سیستان وبلوچستان:

حاج محمد مهدی گرگیچ یکی از بزرگان و ریش سفیدان طایفه گرگیچ در شهرستان زاهدان گفت: با گذشت چهل و سه سال از عمر پر برکت انقلاب اسلامی ایران همچنان وحدت، تبعیت از ولایت و همراهی توده مردم با انقلاب و نظام رمز موفقیت به شمار می رود.

 
حاج محمد مهدی گرگیچ یکی از بزرگان و ریش سفیدان طایفه گرگیچ در شهرستان زاهدان گفت: با گذشت چهل و سه سال از عمر پر برکت انقلاب اسلامی ایران همچنان وحدت، تبعیت از ولایت و همراهی توده مردم با انقلاب و نظام رمز موفقیت به شمار می رود.
نادر میری، مسئول گروه جهادی یاوران سلامت دانشگاه علوم پزشکی زاهدان از ارائه خدمات بی منت در قالب رزمایش کمک های مومنانه خبر داد و گفت: ویزیت رایگان، برپایی میز خدمت، توزیع بسته های معیشتی بخشی از خدمات ارائه شده توسط این گروه جهادی است.
علیرضا میربهاءالدین، مدیر عامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان گفت: در پی بارندگی های اخیر و وقوع سیلاب ۸۵۲ خانوار آسیب دیده در۹۹ روستا و هشت شهرستان‌ استان امدادرسانی شدند.
مولوی عبدالرحیم ریگیان پور گفت: وحدت بزرگترین ثمره و دستاورد انقلاب اسلامی در ایران و کشورهای منطقه است.
گروه جهادی یاوران سلامت پایگاه بسیج کارکنان دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در تداوم همدلی و مواسات با نیازمندان، طرح توزیع نان صلواتی به نیت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی را در نانوایی های شهر زاهدان اجرا کردند.
علی اکبر جعفری، معاون مردم‌یاری قرارگاه قدس جنوب‌ شرق سپاه گفت: در تداوم ارائه خدمات بی منت نیروی زمینی سپاه، امدادرسانی به مردم آسیب دیده از سیل در منطقه جنوب شرق در دستور کار قرار دارد.
رحمدل بامری گفت: در خصوص انتصاب مسئولان در استان پس از مشورت و بررسی های لازم و بر اساس مصالح نظام و مردم تصمیم گرفته می شود که این سرعت در آینده خودش را نشان می دهد. ملاک انتخاب شایسته سالاری بوده، حزبی، گروهی و جناحی نیست.
فاطمه کمیلی، جانشین بسیج جامعه پزشکی سیستان وبلوچستان گفت: با استفاده از ظرفیت و توان دفاتر بسیج جامعه پزشکی در سطح استان طرح واکسیناسیون فلج اطفال توسط این قشر به صورت محله ای در حال انجام است.
حسینعلی شهریاری با اشاره به پیگیری ویژه "عبدالملکی" وزیر کار در خصوص رفع مشکلات برجای مانده از دولت روحانی، گفت: طرح های خوبی توسط وزارت کار در حوزه اشتغال و تامین اجتماعی دنبال می شود.
غلامرضا خارکوهی، محقق و تاریخ شناس گفت: 26دی ماه یادآور فرار شاه و آغاز دوره ای 15 روزه است که با ورود امام راحل به ایران، منجر به پیروزی انقلاب اسلامی و خاتمه رژیم سلطنتی در ایران بود.
 
حذف ارز رانتی؛ فرصتی بی بدیل برای بازارچه های مرزی/سیستان و بلوچستان آماده تامین برنج و گوشت کشور است