پنجشنبه ۲ آبان ۱۳۹۸ ,24 October 2019
یادداشت و گفت و گو
جابجایی مسافران در سراوان عادی است/معاندین به دنبال حاشیه سازی برای پیاده روی اربعین هستند

فرماندار سراوان گفت: جابجایی مسافران در این شهرستان همچون گذشته عادی است و هیچ مشکلی در این محل وجود ندارد.

 
دادستان عمومی و انقلاب ایرانشهر گفت: در راستای کاهش آسیب های فردی و اجتماعی معتادان متجاهر طی پیشنهادی که به مسئولین مربوطه دادیم یک سوله با ظرفیت 400نفر برای نگهداری و درمان افراد مشمول این ماده اختصاص یافت.
جانشین بسیج جامعه پزشکی سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: به همت نیروهای اعزامی در موکب ۲۸۵امام رضا(ع) واقع در مسیر نجف به کربلای معلی چهار هزار و 260 نفر از زائران اربعین حسینی ویزیت رایگان شدند.
رییس دادگستری های عمومی انقلاب سیستان وبلوچستان گفت: حاشیه نشینی یکی از مشکلات اساسی جامعه امروز و آبستن معضلات اجتماعی است.
فرماندار سراوان گفت: جابجایی مسافران در این شهرستان همچون گذشته عادی است و هیچ مشکلی در این محل وجود ندارد.
معاون مهندسی، اقتصادی قرارگاه منطقه ای قدس نیروی زمینی سپاه جنوب شرق از افتتاح 72مدرسه در مناطق صعب العبور استان خبر داد و گفت: بزودی یک مدرسه دیگر نیز در راستای کاهش آلام دانش آموزان مورد بهره برداری قرار می گیرد.
رئیس کل دادگاه‌های عمومی و انقلاب شهرستان زاهدان گفت: کمک به حل مشکلات بخش تولید وظیفه ای همگانی است و در همین راستا نیز امیدواریم بتوانیم با رفع مشکلات موجود تا پایان سال 100درصد کارخانه ها و کارگاه های تعطیل استان را بازگشایی کنیم.
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری سیستان و بلوچستان گفت: متاسفانه 27درصد تلفات آب در مسیر انتقال آب داریم و بیش از 60هزار انشعاب غیرمجاز در شبکه توزیع داریم که باید مدیریت شود.
یک کارشناس حقوقی گفت: باید به شکل قانونی برخورد قاطعی با دروغ پردازان جریان دختر آبی انجام شود.
مسئول بسیج جامعه زنان سپاه سلمان سیستان وبلوچستان با بیان اینکه حضرت زینب(س) پیام رسان واقعه کربلا بود، گفت: این بانوی بزرگوار نقش عظیمی در نهضت عاشورا ایفا کردند.
سفیر سابق ایران در افغانستان گفت: سعودی ها به اندازه کافی درگیر مشکلات داخلی و خارجی خود هستند و نمی توانند به عنوان میانجی نقشی در معادلات منطقه ای بازی کنند.
 
آیا از عملکرد شهرداری زاهدان در دوران مدیریت "عبدالقادر پربار" رضایت دارید؟
خیر
بله
نظری ندارم