شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹ ,28 November 2020
یادداشت و گفت و گو
ترور دانشمندان کشورمان نشانه ترس دشمنان از ماست/عقب ماندن از پیشرفت های علمی نتجیه مذاکره با دشمنان ایران

در گفت و گو با علمای اهل سنت سیستان و بلوچستان؛

علمای اهل سنت سیستان و بلوچستان با محکوم کردن ترور ناجوانمردانه دانشمند هسته ای کشورمان، عقب ماندن از پیشرفت های علمی را نتجیه مذاکره با دشمنان ایران دانستند.

 
حسینعلی شهریاری گفت: اگر در برخی نقاط سیستان وبلوچستان همچنان نمازهای جمعه برگزار می شود نشان از سوء مدیریت مدیران ‏دارد.‏
علی رضا شهرکی گفت: شهید محسن فخری زاده که پدر هسته ای ایران لقب داشته است، در عین گمنامی منشاء خیر و برکت در ایران اسلامی بوده است.
احمد مالدار گفت: بسیجیان جهادگر عرصه سلامت در آخرین روز از هفته بسیج ۸۲ نفر از اهالی بخش مهرگان را ویزیت کردند
علمای اهل سنت سیستان و بلوچستان با محکوم کردن ترور ناجوانمردانه دانشمند هسته ای کشورمان، عقب ماندن از پیشرفت های علمی را نتجیه مذاکره با دشمنان ایران دانستند.
عباس شیبک گفت: باید همه توجه مردم و نظام روی دو محور انتقام سخت و پشیمان‌کننده از صهیونیست‌های جنایتکار و دوم شناسایی عوامل داخلی و احتمالاً نفوذی دشمن متمرکز شود.
خبر شهادت دکتر محسن فخری زاده اندوه دلها را افزون کرد و داغ حاج قاسم ها و شهدای هسته ای را بار دیگر در قلوب ملت ایران شعله ور ساخت.
مجتبی میر گفت: ترور كور شهید محسن فخری زاده و دیگر دانشمندان هسته ای نشانه ضعف و درماندگی دشمن است كه توانایی مقابله علمی، سياسی و حتی نظامی را با ایران اسلامی ندارد و از توان هسته ای و موشكی کشورمان هراس دارد.
حسینعلی شهریاری گفت: دلیل عمده مشکلات اقتصادی و معیشتی کشور، داخلی و ناشی از سوء مدیریت است و راهکار مدیریتی نیز برای رفع آن وجود دارد و با توجه به سابقه عهد شکنی آمریکا با خوی استکباری اش، مذاکره گره گشا نیست.
حجت الاسلام سید محمد موسوی گفت: حرکت حضرت معصومه (س) از مدینه به سمت مرو برای دیدار امام رضا (ع) ریشه در اعتقادات و ولایت‌پذیری این بانوی بزرگوار و ارادت به امام زمان خود دارد.
علیرضا شهرکی گفت: در جامعه نوین امروزی هر کاربر فضای مجازی یک خبرنگار و مخاطب است که باید بتواند اخبار درست و نادرست را از هم تشخیص دهد.