چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۸ ,22 January 2020
یادداشت و گفت و گو
رد صلاحیت شدن به معنای ناکارآمدی افراد نیست/داوطلبین معترض باید در چارچوب قانون عمل کنند

رئیس‌کل دادگستری سیستان و بلوچستان؛

رئیس‌کل دادگستری سیستان و بلوچستان گفت: داوطلبانی که رد صلاحیت شده و اعتراض دارند باید در چارچوب قانون و مقررات عمل کرده و اعتراض خود را از راه های پیش بینی شده قانونی اعلام کنند.

 
محسن صادقی گفت:در چند سال اخیر اعتیاد، خشونت خانگی، مصرف مشروبات الکلی و طلاق بیشترین آسیب‌های رو به افزایش را در سیستان و بلوچستان به خود اختصاص داده است.
شماری از علمای اهل سنت سیستان وبلوچستان با بیان اینکه شجاعت سردار حاجی زاده نشان از ایمان و تقوای بالای وی دارد، گفتند: اگر امروز در جزیره امن زندگی می کنیم به خاطر زحمات سپاه پاسداران است و اگر سپاه نبود مملکت هم حفاظت نمی شد.
شماری از کارشناسان سیاسی سیستان وبلوچستان با بیان اینکه انتقام سختی در انتظار آمریکای جنایتکار است، گفتند: خط جهاد و مقاومت با انگیزه مضاعف راه شهید سپهبد قاسم سلیمانی را ادامه می دهد.
جمعی از کارشناسان سیاسی سیستان و بلوچستان با تاکید بر اینکه بصیرت مردم همواره آبی بر آتش فتنه هاست، طرفداران دیروز فتنه88 را همان حامیان امروز توطئه اقتصادی بر ضد ملت ایران دانستند.
شماری از فرمانداران سیستان وبلوچستان با بیان اینکه روحیه جهادی شاخصه برجسته بسیجیان است، گفتند: پیشگامی بسیج در عرصه های سازندگی و محرومیت زدایی زبانزد خاص و عام است.
کارشناس مسائل سیاسی گفت: اینکه بگوییم اعتماد و دوستی با آمریکا حل کننده مشکلات کشور می باشد کاملا اشتباه بوده چرا که شیطان بزرگ خود مادر معضلات است.
دادستان عمومی و انقلاب ایرانشهر گفت: در راستای کاهش آسیب های فردی و اجتماعی معتادان متجاهر طی پیشنهادی که به مسئولین مربوطه دادیم یک سوله با ظرفیت 400نفر برای نگهداری و درمان افراد مشمول این ماده اختصاص یافت.
جانشین بسیج جامعه پزشکی سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: به همت نیروهای اعزامی در موکب ۲۸۵امام رضا(ع) واقع در مسیر نجف به کربلای معلی چهار هزار و 260 نفر از زائران اربعین حسینی ویزیت رایگان شدند.
رییس دادگستری های عمومی انقلاب سیستان وبلوچستان گفت: حاشیه نشینی یکی از مشکلات اساسی جامعه امروز و آبستن معضلات اجتماعی است.
فرماندار سراوان گفت: جابجایی مسافران در این شهرستان همچون گذشته عادی است و هیچ مشکلی در این محل وجود ندارد.
 
آیا از عملکرد شهرداری زاهدان در دوران مدیریت "عبدالقادر پربار" رضایت دارید؟
خیر
بله
نظری ندارم