شنبه ۲۹ شهريور ۱۳۹۹ ,19 September 2020
یادداشت و گفت و گو
ریشه ها و پشت پرده های صلح خیانت بار امارات و بحرین/ از شکست معامله قرن تا رقابت های "جوبایدن" و "ترامپ"

رییس کمیته روابط خارجی کمیسیون امنیت ملی و روابط خارجی مجلس مطرح کرد:

عباس گلرو, رییس کمیته روابط خارجی کمیسیون امنیت ملی و روابط خارجی مجلس گفت: صلح امارات و بحرین با رژیم صهیونیستی دارای پشت پرده هایی متعددی است.

 
نماینده مردم نجف‌آباد در مجلس جزئیات جلسه متقاضیان استیضاح زنگنه وزیر نفت در دفتر قالیباف را تشریح کرد.
علی اصغر عزتی پاک گفت: مجموعه منتخبی است از بهترین داستان‌هایی که این سال‌ها درباره‌ رسول خدا(ص) در ایران نوشته شده این کتاب در جواب اهانت کارتونیست‌های فرانسوی در ایران از سوی شهرستان ادب منتشر می‌شود.
عباس گلرو, رییس کمیته روابط خارجی کمیسیون امنیت ملی و روابط خارجی مجلس گفت: صلح امارات و بحرین با رژیم صهیونیستی دارای پشت پرده هایی متعددی است.
علیرضا جلالزایی گفت: به تازگی سه محوطه باستانی در حریم شهر سوخته کشف شده است که قدمت آن ها به پنج هزار سال پیش و هزاره سوم قبل از میلاد برمی گردد.
محمد جواد جامعی، مدیر اجرایی هئیت رزمندگان اسلام سیستان و بلوچستان گفت: در سومین مرحله از کمک های مومنانه توسط هیئت رزمندگان استان بیش از چهار هزار و ۲۰۰ پرس غذای کردم و ۴۵۰ بسته‌معیشتی توزیع شد.
عبدالله سپاهی گفت: پیش بینی می شود از سطح زیر کشت خرما در شهرستان مهرستان 20 هزار تن خرما برداشت شود.
حجت الاسلام مهدی پودینه گفت: دشمنان نظام اسلامی به بهانه شیوع بیماری کرونا در مجلس عزای امام حسین(ع) می خواستند آن را به تعطیلی بکشانند، اما باید بدانند که عزاداری آن حضرت نسل به نسل تا امروز منتقل شده و امروز مردم ایران با رعایت موازین و پروتکل های بهداشتی نقشه های دشمن را خنثی کردند.
مسعود فیروزکوهی گفت: در حالی با شیوع ویروس کرونا، تغذیه یکی از چالش‌های روزانه خانواده‌ها است که با بازگشایی مدارس و برگزاری کلاس های مجازی باید مراقبت هایی در خانه انجام شود.
حجت الاسلام و المسلمین علیرضا اصغری حسامیه، کارشناس مسائل مذهبی گفت: ایران با این پیشرفتی که حاصل از بیانیه گام دوم است الگوی توسعه دنیا خواهد شد؛ این موضوع دشمنان را به شدت نگران از فراگیر شدن توسعه اندیشه ‏اسلامی در دنیا کرده است.‏
داوودگلی با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب معلمان را افسران سپاه پیشرفت کشور خطاب کردند، گفت: آموزش و پرورش سنگ زیربنای توسعه جامعه است.
 
آیا از عملکرد شهرداری زاهدان در دوران مدیریت "عبدالقادر پربار" رضایت دارید؟
خیر
بله
نظری ندارم