پنجشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۹ ,25 February 2021
یادداشت و گفت و گو
ایران در ردیف برخوردارترین کشورهای جهان از نظر دانش اجتماعی/پرورش جوانان نخبه از ثمرات با ارزش انقلاب است

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس مطرح کرد؛

ملک فاضلی گفت: ایران در ردیف برخوردارترین کشورهای جهان از نظر سطح دانش اجتماعی و سواد قرار دارد و جوانان نخبه ای را پرورش داده، این از ثمرات و خاصیت انقلاب اسلامی است.

 
ملک فاضلی گفت: ایران در ردیف برخوردارترین کشورهای جهان از نظر سطح دانش اجتماعی و سواد قرار دارد و جوانان نخبه ای را پرورش داده، این از ثمرات و خاصیت انقلاب اسلامی است.
محمد جواد سجادی گفت: اتحاد و همدلی برادران شیعه و سنی زمینه توسعه و پیشرفت همه جانبه استان را فراهم کرده و وحدت بی نظیر بین مردم این منطقه دشمنان نظام را از ایجاد تفرقه افکنی ناامید کرده است.
حجت الاسلام والمسلمین جواد طاهری گفت: برخی از جوانان ذهنیتی آرمان‌گرایانه از زندگی دارند، سخت‌گیری در انتخاب همسر و حتی شغل، و سخت‌گیری‌های اجتماعی در زندگی، اجازه ساده‌زیستی را به زوج ها نمی‌دهد.
علی شعبانی گفت: علما مرجع، زبان، مورد محبت، اعتماد و پناه مردم هستند و مردم آمال و مطلوبیت ها و راه درست را در مشی و پیروی از آن ها می بینند.
اساتید بسیجی سیستان وبلوچستان با راه اندازی پویش ملی «مهر استادی» به کمک نیازمندان آسیب دیده از کرونا رفته اند.
مرتضی سایگانی گفت: پتانسیل بالای بخش دامن ایرانشهر در حوزه کشاورزی، باغداری و همچنین تعداد زیاد فارغ التحصیلان کشاورزی بیکار در این منطقه متولیان امر را بر آن دارد تا کار احداث شهرک گلخانه ای را در دستور کار خود قرار دهند.
رئیس جمعیت هلال احمر ایرانشهر از توزیع ۵۰ بسته لوازم التحریر در مناطق کم برخوردار روستای سیتل از توابع بخش مرکزی شهرستان خبر داد.
بهناز امرا گفت: اگر چه فرهنگ بیگانه موجب تغییر ظاهری در لباس بلوچی شده اما این تغییرات به گونه ای نبوده که که اصل و ریشه این لباس فاخر تغییر کند درواقع می توان گفت که تهاجم فرهنگی ناکام مانده است.
کارشناس مسائل مذهبی گفت: سیره "باب المراد" گره گشای مشکلات جامعه امروزی است که می طلبد جوانان به صورت ویژه زندگی امام جواد (ع) را مورد مطالعه قرار دهند و از آن الگو بگیرند.
مولوی عبدالرحیم ریگیان پور گفت: این حرف تمام ملت است که تا هنگامی که آمریکا و غربی ها به تعهدات خود عمل نکرده و تحریم ها برداشته نشود، ما به برجام بازنمی گردیم.