پنجشنبه ۲۱ فروردين ۱۳۹۹ ,9 April 2020
یادداشت و گفت و گو
فناوری هسته ای شکوفایی علوم مختلف را در کشور رقم زد/افزایش قدرت چانه زنی ایران در برابر کشورهای عضو شورای امنیت

نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس:

محمد جواد جمالی نوبندگانی گفت: فناوری هسته ای دستاوردی است که در حوزه های مختلفی باعث رشد و شکوفایی علمی کشور شده و قدرت چانه زنی ایران در برابر کشورهای عضو شورای امنیت را افزایش داده است.

 
محمد جواد جمالی نوبندگانی گفت: فناوری هسته ای دستاوردی است که در حوزه های مختلفی باعث رشد و شکوفایی علمی کشور شده و قدرت چانه زنی ایران در برابر کشورهای عضو شورای امنیت را افزایش داده است.
مهرداد جهاندیده گفت: شایعات موجود در مورد ثبت نام برای مستمری بیکاران و سرپرستان خانواده ها مورد تایید نیست و نباید شهروندان به هر پیامی در شبکه های اجتماعی توجه کنند.
وحید پورمردان گفت: پروژه‌ "ارتقای مدیریت جامع منابع طبیعی برای احیای اکوسیستم تالاب و حمایت از معیشت‌ های جایگزین جوامع محلی در تالاب‌های هامون" میان سازمان حفاظت محیط‌ زیست و برنامه عمران ملل متحد امضا شد.
دکتر سید محمد هاشمی شهری گفت: 4 درصد از بیماران بستری مبتلا به کورونا در استان از اتباع دو کشور همسایه هستند.
قاسم حسن زاده گفت: به دنبال درگیری اشرار مسلح در منطقه مرزی «بم پشت» شهرستان سراوان با نیروهای بسیجی، یکی از بسیجیان منطقه به شهادت رسید.
ابراهیم ملاشاهی گفت:با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی استان سیستان و بلوچستان قاتلي که با ضربات چاقو و شلیک سلاح شکاری برادر همسر خود را به قتل رسانده بود، پس از 14 روز فرار دستگیر شد.
آیت الله عباسعلی سلیمانی گفت: یوم الله ۱۲ فروردین به معنای تحقق جمهوری اسلامی و رای مردم به تغییر نظام از سلطنتی به اسلامی است.
امیر فرزادی، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان هیرمند طی یادداشتی تشییع پیکر با شکوه سردار سلیمانی را بازخوانی کرد.
دادخدا غفاری گفت: کتاب "گذری بر فوتبال سیستان"سرگذشت فوتبال این منطقه را از سال 1330 تا امروز بازگو می کند.
علی اکبر جعفری گفت: گروه‌های جهادی بسیج سازندگی سیستان و بلوچستان برای مقابله و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا تاکنون بیش از 10 هزار نقطه از معابر و اماکن عمومی و مذهبی استان را ضد عفونی و گندزدایی کردند.
 
آیا از عملکرد شهرداری زاهدان در دوران مدیریت "عبدالقادر پربار" رضایت دارید؟
خیر
بله
نظری ندارم