يکشنبه ۲۲ تير ۱۳۹۹ ,12 July 2020
یادداشت و گفت و گو
نیروی انتظامی ارگانی مردمی و حافظ امنیت و آرامش ملت است/آمریکا در برابر قدرت ایران به زانو در خواهد آمد

در گفت وگو با علمای اهل سنت سیستان و بلوچستان عنوان شد:

علمای اهل سنت سیستان و بلوچستان با تاکید بر اینکه نیروی انتظامی ارگانی مردمی برای حفاظت از امنیت و آرامش این ملت است، استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا را خارتر از آن دانستند که بخواهند به ایران ضربه بزنند.

 
مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت: اگر آقای ظریف اقدامات و عملکرد وزارتخانه تحت مسئولیت خود را قابل دفاع می‌دانند چرا از خودشان مایه نمی‌گذارند و با ارائه اسناد متقن و دلایل محکم از آن دفاع نمی‌کنند؟ و چنانچه عملکرد وزارت خارجه را نا‌موفق ارزیابی می‌کنند چرا آن را به حضرت آقا نسبت می‌دهند؟!
فاطمه کمیلی، جانشین بسیج جامعه پزشکی سیستان وبلوچستان گفت: جهادگران بسیج جامعه پزشکی استان از ابتدای شیوع ویروس منحوس کرونا تاکنون در خط مقدم جبهه های سلامت مشغول به ارائه خدمات به مردم می باشند.
فداحسین مالکی با اشاره به حمایت از قوه قضاییه در پیگیری و استمرار قاطعانه مبارزه با فساد گفت: دستگاه قضا در برخورد با فساد با کسی تعارف ندارد.
برجام یک سند طلایی برای آمریکاست و هرگز از آن خارج نمی‌شود ولی آقایان بعد از خروج ترامپ از برجام مدعی شدند اگر برجام به نفع آمریکا بود، چرا از آن خارج شد؟!
۳۰ خرداد سال ۱۳۷۳ برابر با عاشورای سال ۱۴۱۵ قمری بود، در حالی که عاشقان امامت و ولایت در حرم مطهر امام رضا (ع) غرق در ماتم بودند، انفجاری مهیب رخ داد و باعث شد 27 نفر از زوار حرم رضوی، همچون کبوترانی عاشق به سوی ابدیت پر بکشند و در این میان خردسالی 9 ماهه نیز آسمانی شد.
حامد میرشکاری با بیان اینکه توکل بر خدا بزرگترین ویژگی شخصیتی امام خمینی بود، گفت: انديشه های ناب امام خمينی(ره) تا هميشه تاريخ چراغ راه همه آزادی خواهان جهان است.
علی اکبر جعفری گفت: از سال ۸۸ که نیروی زمینی سپاه فعالیت خود را در سیستان و بلوچستان آغاز کرد تاکنون 17 هزار و 974 پروژه محرومیت زدایی در اقصی نقاط دورافتاده استان و مناطق صعب العبور اجرا کرده است.
کارشناس سیاسی سیستان وبلوچستان گفتند: با بیان اینکه پرچم مقاومت و ایستادگی برابر دشمنان همیشه برافراشته است، گفتند: نابودی ویروس صهیونیسم آرزوی تمام آزادی خواهان است
سردار محمد ناظری، جانشین فرمانده سپاه سلمان سیستان وبلوچستان گفت: همزمان با عید سعید فطر سومین مرحله کمک مومنانه به نیازمندان با توزیع 20 هزار سبد کالا برگزار خواهد شد.
فاطمه کمیلی، جانشین بسیج جامعه پزشکی سیستان وبلوچستان آخرین اقدامات این قشر از بسیج در راستای مبارزه با کرونا و حضور در رزمایش کمک مومنانه را تشریح کرد.
 
آیا از عملکرد شهرداری زاهدان در دوران مدیریت "عبدالقادر پربار" رضایت دارید؟
خیر
بله
نظری ندارم