دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶ ,23 October 2017
عکس نوشته
عکس نوشته/ نیروی قدس نبود جنگ با داعش 30سال طول می‌کشید

اگر کمک سپاه پاسداران با محوریت نیروی قدس انجام نمی‌شد جنگ با داعش با حمایت های همه جانبه آمریکا از آنان، سی سال طول می کشید.

 
پوستر/ پرونده شکایت از مولاوردی در انتظار صدور حکم

براساس آخرین خبری که از همکارانمان در تهران گرفته ایم، هنوز حکم معاون رییس جمهور صادر نشده است و اگر هم صادر شده ما در معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل سیستان و بلوچستان خبر نداریم چرا ...

نمایندگانی از هر سه فراکسیون مستقلین، امید و ولایت خواستار این استیضاح هستند.
فرمانده کل ارتش: ارتش وظیفه دارد که تدابیر فرماندهی معظم کل قوا را در خصوص آبادانی و توسعه سواحل مکران به نتیجه برساند.
اگر کمک سپاه پاسداران با محوریت نیروی قدس انجام نمی‌شد جنگ با داعش با حمایت های همه جانبه آمریکا از آنان، سی سال طول می کشید.
ما اسنادی در اختیار داریم که رفتار آمریکایی‌ها در عراق و سوریه را نشان می‌دهد و می‌دانیم که آمریکایی‌ها در اینجا چه کردند از کنار چه چیزی عبور کردند و چطور از داعش حمایت کردند.
همان گونه که در برجام آمده، مراکز نظامی استثنا هستند و نیروهای مسلح با قدرت از این حق خود دفاع کرده و اجازه بازرسی را به دیگران نمی دهند.
جمهوری اسلامی و رزمندگانش روزی در کنار دیوارهای اهواز می‌جنگیدند، اما امروز در جایگاهی هستند که دشمنان با ترس از مسائلی مانند محور ایران-مدیترانه حرف می‌زنند.​
دنیای امروز، دنیای ظلم است و جمهوری اسلامی باید این افتخار را برای خود حفظ کند که علیه ظلم در هر نقطه از جهان، چه در مناطق اشغالی توسط صهیونیست‌ها، چه در یمن و بحرین و چه در میانمار، موضع صریح و شجاعانه خود را اعلام کند.
نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: نسل کشی مسلمانان میانمار یکی از غم بارترین فجایع یک دهه گذشته برای جهان اسلام است که هیچ گاه از خاطر مسلمین پاک نخواهد شد.
معاون رئیس کل دادگستری سیستان وبلوچستان گفت: برخی مسئولان درباره فرامین مقام معظم رهبری برای پیشگیری از آسیب های اجتماعی از جمله اعتیاد، طلاق، حاشیه نشینی و فساد در سیستان وبلوچستان ضعیف عمل شده که باید تدابیر لازم در این رابطه انجام شود.
بنابر ادعای مقامات اسراییلی، روزهایی پس از دیدار پوتین و نتانیاهو، روسیه تلاش خود را جهت حذف کردن بندهای مربوط به حزب‌الله لبنان در قطعنامه پیشنهادی جدید شورای امنیت سازمان ملل به کار گرفته
مبارزه بی امان جمهوری اسلامی ایران با تروریست های تکفیری داعش در منطقه گواه این ادعاست که اگر میخواهیم ریشه تروریسم را بخشکانیم باید به قلب دشمن زده
نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه استاندار سیستان و بلوچستان هیچ کاری برای استان انجام نداده است، گفت: اوسط هاشمی با عملکرد ضعیف خود بزرگترین ظلم را به روحانی کرد.
عرفه روزی است که طبق روایت معصوم علیه‌السلام در آن «موقعیّتی برای اعتراف به گناه در نزد پروردگار پیش می‌آید»
تولیت آستان قدس رضوی(ع) با بیان اینکه خطر جریان نفاق همواره کشور و اسلام را تهدید می‌کند، گفت: باید انقلابیون مانع رخنه جریان نفوذ به عرصه‌های مختلف کشور شوند.
مشاور عالی نظامی فرماندهی معظم کل قوا گفت: هیچ مقامی نه خارجی، نه داخلی و نه حتی مقامات نیروهای مسلح غیرمرتبط، جز با اجازه رهبری حق بازدید از مراکز نظامی ایران را ندارند.
وضعیت مالی صندوق‌های بازنشستگی از سازمان تامین اجتماعی گرفته تا صندوق های تامین آتیه و از کار افتادگی حاکی از وضعیت نامطلوب آنها و بحرانی شدن دورنمای صندوق‌ها در اقتصاد کلان ایران دارد.
آنچه که امروز با این دست انتصاب ها در می یابیم این است که تیم اقتصادی دولت نسبت به گذشته بسیار ضعیف شده است و قابل مقایسه با دولت یازدهم نیست.
با عبور 50 میلیون مسافر خارجی از آسمان ایران در سال 95 امنیت اقتصادی و حقوق بشر ایرانی، اسلامی با مشارکت سپاه، ارتش و سازمان هواپیمایی کشوری رقم خورد.
اصل شفافیت و باز بودن همه امور در اتاق شیشه ای به استثناء مسائل امنیتی از اهداف و شعار های این دولت در حوزه های دولتی و اقتصادی است.
حجت الاسلام موسی غضنفرآبادی گفت: محاکمه برای خیلی از افراد به خصوص خود سران فتنه پشیمانی دارد، چرا که دادگاه و نظام با کسی تعارف ندارد و وظیفه قانونی خود را با قاطعیت، قدرت و دقت انجام می‌دهد.
 
عکس نوشته/ پیام رهبر انقلاب به مناسبت آغاز به کار دهمین دوره مجلس شورای اسلامی  
نقش کدام یک در آبادانی سیستان و بلوچستان پر رنگ تر است؟
وحدت
امنیت
بهداشت و سلامت مردم
اقتصاد و معیشت مردم
همه موارد