سه شنبه ۲۶ شهريور ۱۳۹۸ ,17 September 2019
عکس نوشته
تب تند طوفان؛سیستان هوا می‌خواهد

مجموعه عکس نوشته؛

مجموعه عکس نوشته مهمترین اخبار سیستان و بلوچستان با عناوینی طوفان شن در سیستان و شهادت مامور انتظامی در ایرانشهر منتشر شد.

 
مجموعه عکس نوشته مهمترین اخبار سیستان و بلوچستان با عناوینی طوفان شن در سیستان و هدایت دودهای سرطان زا در زاهدان منتشر شد.
مجموعه عکس نوشته مهمترین اخبار سیستان و بلوچستان با عناوینی چون مشق مهربانی و آتشی که به جان قلیان ها افتاد منتشر شد.
مجموعه عکس نوشته مهمترین اخبار سیستان و بلوچستان با عناوینی چون بوی بد آب شرب در سیستان و کمربند زباله ها در زاهدان منتشر شد.
مجموعه عکس نوشته مهمترین اخبار سیستان و بلوچستان با عناوینی چون دزدی خاک در زاهدان و حمله شترها به سیستان منتشر شد.
مولوی عنایت الله رسولی زاده گفت: دستگیری از نیازمندان را جز لایمفک زندگی یک مسلمان و سبک زندگی اسلامی است.
مجموعه عکس نوشته مهمترین اخبار سیستان و بلوچستان با عناوینی چون جنگلکاری در هامون خیانت به سیستان، قطعی سه روزه آب در سراوان و کمین سارقان در زاهدان منتشر شد.
مجموعه عکس نوشته مهمترین اخبار سیستان و بلوچستان با عناوینی چون قاچاق سوخت یا بمب های متحرک جاده ای و مرگ 919 تن در حوادث رانندگی منتشر شد.
مجموعه عکس نوشته مهمترین اخبار سیستان و بلوچستان با عناوینی چون واگذاری چابهار به روسها و اعتراض دانشجویان نسبت به عملکرده استاندار منتشر شد.
مجموعه عکس نوشته مهمترین اخبار سیستان و بلوچستان با عناوینی هوای طوفانی در سیستان و بلوچستان و گازرسانی به 50درصد شهروندان زاهدانی منتشر شد.
مجموعه عکس نوشته مهمترین اخبار سیستان و بلوچستان با عناوینی چون کودکان کار اینستاگرامی و هوای طوفانی در سیستان و بلوچستان منتشر شد.
 
عکس نوشته/ پیام رهبر انقلاب به مناسبت آغاز به کار دهمین دوره مجلس شورای اسلامی  
فوتونیوز/ از حضور وزیر بهداشت در سیستان و بلوچستان تا آماده باش زمستانی
آیا از عملکرد شهرداری زاهدان در دوران مدیریت "عبدالقادر پربار" رضایت دارید؟
خیر
بله
نظری ندارم