دوشنبه ۴ بهمن ۱۴۰۰ ,24 January 2022
عکس نوشته
عکس نوشته/ انتخابات ۱۴۰۰در پایتخت وحدت ایران اسلامی

انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در زاهدان همزمان با سایر استان ها درحال برگزاری است.

 
فرهنگی که قبل از اسلام در میان اعراب به شدت رواج داشت و اکنون هم بین آن هایی که زندگی قبیله ای و عشایری دارند، این رسم بد و ناسالم رواج دارد که باید برای از بین بردن آن تلاش جدی کرد.
رهبر انقلاب اسلامی در تبیین ابعاد مختلف توفیقات ملت و مسئولان در ماه‌های اخیر گفتند: در زمینه‌ی درمان و انواع خدمات پزشکی، پیشگیری، غربالگری، بهداشت محیط و مراکز عمومی، کاری حقیقتاً بزرگ و درخور قدردانی انجام شده است.
مجموعه عکس نوشته مهمترین اخبار سیستان و بلوچستان با عناوینی آخرین اخبار از کرنا در سیستان و بلوچستان؛ مرگ سارق مسلح در ایرانشهر و اقدامات پیشگیرانه با هدف کاهش آسیب در چهارشنبه سوری منتشر شد.
خدمات جهادی بسیجیان تنها به ضدعفونی کردن ادارات، محافل عمومی و معابر شهری ختم نمی‌شود بلکه این گروه‌های جهادی به فکر اقدامات جانبی دیگر نیز هستند.
مجموعه عکس نوشته مهمترین توصیه های پیامکی وزارت بهداشت برای پیشگیری از ابتلا به کرونا منتشر شد.
مجموعه عکس نوشته مهمترین اخبار سیستان و بلوچستان با عناوینی آخرین اخبار از کرنا در سیستان و بلوچستان؛ بهشت زنبورداران در جنوب شرق کشور و گرمترین روز زمستانی در کشور منتشر شد.
احتکار عبارت است از کاهش دادن یا متوقف کردن جریان توزیع کالا توسط همه یا برخی از فروشندگان به طور موقت. این اقدام فروشندگان با توجه به وضع بازار و به خصوص تقاضای تحریک شده خریداران به منظور بالا بردن قیمت و درآمد حاصل از افزایش قیمت کالا صورت می‌گیرد.
مجموعه عکس نوشته گزیده سخنان مسئولین سیستان و بلوچستان پای صندوق های رای منتشر شد.
مجموعه عکس نوشته مهمترین اخبار سیستان و بلوچستان با عناوینی استفاده از ظرفیت نیروی متخصص بومی باعث شکوفایی کشور می شود، اهدای 580 سری جهیزیه هدیه رهبر انقلاب به زوج های جوان و اهدای و انفجار کپسول گاز در زاهدان منتشر شد.
مجموعه عکس نوشته مهمترین اخبار سیستان و بلوچستان با عناوینی چون تعهد و تخصص؛ دو ويژگی كلی و الزامی برای یک نماینده، انسداد چاه های غیرمجاز و نقشه دشمن برای کمرنگ کردن حماسه حضور ملت منتشر شد.
مجموعه عکس نوشته مهمترین اخبار سیستان و بلوچستان با عناوینی چون ویریت رایگان بیماران در نقطه صفر مرزی، دلگان بهشتی در دل کویر جنوب شرق کشور و انتخابات اوج مردم سالاری دینی منتشر شد.
مجموعه عکس نوشته مهمترین اخبار سیستان و بلوچستان با عناوینی چون مجلس در تراز انقلاب اسلامی، صرف جویی ۴۹۲میلیون مترمکعبی مصرف آب و افزایش 32 درصدی جابجایی کالا در استان منتشر شد.
مجموعه عکس نوشته مهمترین اخبار سیستان و بلوچستان با عناوینی چون نقشه شوم استکبار برای جهان اسلام، بهره برداری از طرح های دهه فجر و بسیج ظرفیت‌های وزارت دفاع در مناطق سیل‌زده استان منتشر شد.
مجموعه عکس نوشته مهمترین اخبار سیستان و بلوچستان با عناوینی چون طلاق، کمک دولت به سیل زدگان و بازگشایی جاده ها در مناطق سیل زده استان منتشر شد.
مجموعه عکس نوشته مهمترین اخبار سیستان و بلوچستان با عناوینی چون کمک های آستان قدس رضوی به سیل زدگان و تولید کیفی ترین خرمای کشور در دیار نخل وکویر منتشر شد.
مجموعه عکس نوشته مهمترین اخبار سیستان و بلوچستان با عناوینی چون آژیر خطر فراورده های خونی در ایرانشهر و حمله ملخ های صحرایی به جنوب شرق کشور منتشر شد.
همواره در تاریخ هستند افرادی که به غرب اعتماد کرده و در نهایت چوب آن را نیز خوردند که باید تبدیل به درس عبرتی برای همگان شوند.
مقام معظم رهبری: عزت ملی در عرصه‏ی علم به این است که جوان دانشجوی او، پژوهشگر او، عالمِ محقق او سعی کند مرزهای علم را درنوردد [ همین چیزی که ما گفتیم نهضت نرم‏افزاری و تولید علم ] و علم را تولید کند.
مجموعه عکس نوشته واکنش نماینده لیست امید به اظهارات عجیب شکوری راد منتشر شد.
مجموعه عکس نوشته مهمترین اخبار سیستان و بلوچستان با عناوینی چون ورود ملخ های صحرایی از پاکستان به ایران و شبگردی تمساح در سرباز منتشر شد.
 
عکس نوشته/ پیام رهبر انقلاب به مناسبت آغاز به کار دهمین دوره مجلس شورای اسلامی  
فوتونیوز/ از حضور وزیر بهداشت در سیستان و بلوچستان تا آماده باش زمستانی