پنجشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۹ ,21 January 2021
اینفوگرافی
اینفوگرافیک/ سبک زندگی حضرت فاطمه (س)

اینفوگرافیک حضرت فاطمه (س) بر اساس بیانات حضرت آیت‌الله خامنه‌ای منتشر شد.

 
اینفوگرافیک حضرت فاطمه (س) بر اساس بیانات حضرت آیت‌الله خامنه‌ای منتشر شد.
به آنها اعتمادی نیست و گاهی این واکسن‌ها برای آزمایش بر روی ملت‌ها است.
این‌که انسان نباید از دست دشمنان خود آن هم دشمنانی که در مسائل پزشکی سابقه دشمنی خود را با ملت ما نشان داده‌اند، غذا و دارو دریافت کند، یک اصل کاملاً عقلانی و منطقی است و هر فرد عاقلی آن را می‌پذیرد.
«محسن فخری‌زاده» از دانشمندان ممتاز هسته ای و دفاعی رده بالای حوزه تحقیقات علمی در کشور بود.
آیت الله محمد تقی مصباح یزدی عضو مجلس خبرگان رهبری و رئیس موسسه آموزش پژوهشی امام (ره) پس از عمری تلاش و مجاهدت خالصانه شامگاه جمعه ۱۲ دی ماه به دیدار حق شتافت.
علت آن کـه شهیــد سلیمانــی قهرمان ملت ایران شد و قشرهای مختلف مردم او را تکریم و به او ابراز احساسات کردند، این بود که شهید سلیمانی تبلور ارزش های فرهنگی ایران و ایرانی بود.
مقام معظم رهبری؛ از کشور اسلامی می شود دنیای اسلامی درست کرد، الگو که درست شد نظایرش در دنیا بوجود می آید.
از ابتدا تا کنون 40 هزار و 573 نفر بوده‌اند که 60.1 درصد به دلیل اعتیاد تزریقی و 22.2 به دلیل رابطه جنسی پرخطر به این بیماری مبتلا شده‌اند؛ در این میان سهم زنان 18 درصد و سهم مردان 82 درصد بود است. 50 درصد کل موارد شناخته شده در زمان تشخیص در گروه سنی 20 تا 35 سال بوده‌اند.
رهبرمعظم انقلاب: کارشناسان برای مشکلات اقتصادی کشور راهکارهای مشترکی دارند بنابراین مشکل، نداشتن یا ندانستن راهکار نیست بلکه نیازمند همت، شجاعت و اهتمام جدی و پیگیری هستیم.
رهبر معظم انقلاب: یقیناً هر چیزی که کمک کند به سلامت جامعه و عدم شیوع این بیماری، یک حسنه است؛ در نقطه‌ی مقابل هر چیزی که کمک کند به شیوع این بیماری، یک سیّئه است.
 
پوستر/ استاندار از ائمه جمعه سیستان معذرت خواهی کند