سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ ,22 August 2017
پوستر
پوستر/ زنگ خطر

بروز ناهماهنگی میان تیم وزرا:

وزیر بهداشت گفت: از تامین اجتماعی درخواست کردیم که ۹ بیست و هفتم حق بیمه درمان را به این بخش اختصاص دهند که البته این امر محقق نشد و در حال حاضر مطالبه ما چیزی غیر از این نیست.

 
عدم همکاری معتدلین و اصولگرایانی چون کاظم جلالی در مجلس با فراکسیون امید، اصلاح‌طلبان را به سمت گسستن پیوندها و ائتلاف با معتدلین سوق می‌دهد و این احتمال وجود دارد که در انتخابات‌های بعدی شاهد جدا شدن لیست معتدلین از اصلاح‌طلبان باشیم.
آیت الله ایمانی امام جمعه شیراز: کودتای 28 مرداد 1332 نتیجه اعتماد به آمریکا بود.
حسین مرعشی پاسخ به سوالات اعضای شورای شهر را اینگونه آغاز کرد: اگر مطلبی را بیان نکردم، بلد نیستم، اما قول مى دهم اگر شهردارشوم یاد بگیرم!
ایران به تمامی تعهدات بین‌المللی پایبند بوده و خواهد بود و با پشتوانه حمایت و استقامت مردم ایران در برابر بدعهدی‌ها با اعتماد به نفس و هوشمندی از حقوق ملت ایران پاسداری می‌کند.
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: مفاسد اقتصادی در دستگاه‌های اجرایی و مدیران از رقم‌های میلیونی به میلیاردی رسیده و به صورت قارچ‌گونه‌ای در حال افزایش است.
نماینده اصلاح طلب مردم خدابنده در مجلس شورای اسلامی در واکنش به مطلب منشر شده روزنامه قانون گفت: انتشار این مطلب اوج بی‌بصیرتی است و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و هیئت نظارت بر مطبوعات باید رفتار این روزنامه را مورد بررسی قرار دهد، یا اینکه قوه قضاییه می‌تواند ورودی به این موضوع و مطلب منتشر شده داشته باشد.
تمامی پروژه هایی که این روز ها توسط شهردار تهران افتتاح و به بهره برداری می رسد می توانستدر ایام انتخابات و در بحبوحه تبلیغات انتخاباتی افتتاح شود؛ در صورتی که شهردار تهران افتتاح ها را به بعد از انتخابات موکول کرد تا از این افتتاح ها سو برداشت انتخاباتی صورت نپذیرد.
گفته می شود بین 170 تا 250 میلیون کودک در کشورهای مختلف به کار گرفته می شوند و طبق آمار ارائه شده توسط مرکز آمار ایران که در سال 85 ارائه شد 1 میلیون و 700 هزار کودک به صورت مستقیم در ایران درگیر کار هستند.
تلاش‌ها برای ایجاد بازی‌های پوچ سیاسی با مستمسک قرار دادن این اتفاق زشت، اصولاً فاقد معنا و صرفا مطمع نظر مریض دلان است.
بدعهدی آمریکا در برجام به دلیل اعتیاد این دولت به سیاست تحریم و تهدید است.
در پی سخنان انتقادی استاندار سیستان و بلوچستان علیه ائمه جمعه سیستان در مراسم معارفه مشاور جوان خود، در روزهای اخیر شاهد واکنش های گسترده مردم و مسئولین به این ادبیات قلدرمابانه علی اوسط هاشمی بوده ایم.
اقدام دو بازیکن تیم ملی فوتبال ایران در رویارویی با نماینده رژیم اشغالگر قدس کاری عجیب بود.
علمای اهل سنت سیستان و بلوچستان با بیان اینکه مراکز دفاعی و تسلیحات کشور خط قرمز نظام است، عنوان کردند: مسئولان نباید به دشمن اجازه نزدیک شدن به تاسیسات نظامی را بدهند.
گزارش‌ها در روز دوشنبه حاکی است قطر یک پرونده شکایت گسترده علیه کشورهای عربستان، بحرین و امارات در سازمان تجارت جهانی گشوده است.
از امام رضا (ع) در خصوص کسب روزی حلال نقل شده است: به راستـى كسـى كـه در پـى افـزايش رزق و روزى است تا با آن خانواده خود را اداره كنــد، پــاداشــش از مجاهــد در راه خـــدا بيشتــر است.
جعفر بن محمد بن علی بن الحسین بن علی بن ابیطالب علیهم السلام، ششمین امام شیعیان و پنجمین امام از نسل امیر المؤمنین(ع) است و کنیه ایشان ابو عبدالله و لقب مشهورشان «صادق» می باشد.
دولت و هواداران آن تا کنون اعلام کرده اند که این سند الزام آور نبوده و هنوز در کشور اجرایی نشده است اما شواهد و بررسی متن مصوبه نشان می دهد که این سند قبول و در حال اجرا شدن است.
رئیس اتحادیه کارگران قراردادی و پیمانی با اشاره به فعالیت ۱۲ میلیون کارگر با قرارداد موقت، از عدم اجرای طرح طبقه بندی مشاغل در بسیاری از کارگاه‌ها انتقاد کرد.
هیئت وزیران در جلسه 18 تیرماه 96 به پیشنهاد سازمان اداری و استخدامی کشور و به استناد اصل 138 قانون اساسی تصویب کرد:تبصره‌ای که به موجب آن ضوابط تعیین سقف پرداختی به مدیران تعیین شده بود حذف می‌گردد.
قرارداد با توتال یکی از شروط آمریکا برای تصویب برجام است؛ امروز هیچ شرکتی حتی شرکت های داخلی نمی توانند به رقابت با توتال بپردازند چرا که مناقصه‌ای برای واگذاری میادین برگزار نشده است.
 
پوستر/ هر ایرانی یک درخت
پوستر/ روز مسجـد
کاریکاتور/ مقابله با آلودگی هوا
نقش کدام یک در آبادانی سیستان و بلوچستان پر رنگ تر است؟
وحدت
امنیت
بهداشت و سلامت مردم
اقتصاد و معیشت مردم
همه موارد