سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ ,12 December 2017
پوستر
پوستر/ قدس تا ابد پایتخت فلسطین

به رسمیت شناختن قدس به عنوان پایتخت رژیمی اشغالگر و تروریست‌پرور، به هیچ وجه اعتبار قانونی نداشته و قدس تا ابد پایتخت فلسطین باقی خواهد ماند.

 
علمای اهل سنت سیستان وبلوچستان تعیین بیت‌المقدس به‌عنوان پایتخت اسرائیل را از آرزو‌های دیرینه این رژیم جعلی دانستند و گفتند: ترامپ به دنبال راه اندازی فتنه ای جدید در جهان اسلام است.
به رسمیت شناختن قدس به عنوان پایتخت رژیمی اشغالگر و تروریست‌پرور، به هیچ وجه اعتبار قانونی نداشته و قدس تا ابد پایتخت فلسطین باقی خواهد ماند.
شانزدهم آذرماه روز دانشجو گرامی باد.
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای: «از شکست‌های مقطعی دانشجو نباید مأیوس بشود... در جنگ، بارها آن چیزی که ما تصوّر می‌کردیم تحقّق پیدا نکرد.
خدا را بخوانید و به اجابت دعای خود یقین داشته باشید، و بدانید خداوند دعا را از قلب غافل و بی خبر نمیپذیرد.
جوان شیعه و جوان سنّی، بدانند که این کاری که الان دارند میکنند، این هماهنگی و هم‌زیستی و هم‌کلامی و همدلی‌ای که بین اینها هست، خیلی چیز بزرگی است؛ این بزرگ‌ترین حربه است بر ضدّ دشمن ایران، اسلام و قرآن.
بمناسبت 5 آذر سالروز تاسیس بسیج مستضعفین، پوستر اختصاصی بسیج مظهر مردم سالاری دینی منتشر شد.
​خدای بزرگ را با همه‌ی وجود سپاسگزارم که به مجاهدات فداکارانه‌ی شما و خیل عظیم همکارانتان در سطوح مختلف، برکت عطا فرمود و شجره‌ی خبیثه‌ای را که به دست طواغیت جهان غرس شده بود، به دست شما بندگان صالح، در کشور سوریه و عراق ریشه‌کن کرد.
امروز هم، بسیجی برای کشور دل می‌سوزاند برای آبادانی کشور تلاش می‌کند.
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در اولین ساعات صبح امروز (دوشنبه) برای بازدید از مناطق زلزله‌زده به‌صورت سرزده وارد کرمانشاه شدند.
مقام معظم رهبری: بسیج جناحی نیست، بسیج لشگر انقلاب است.
طی روزهای گذشته زلزله کرمانشاه مهم ترین موضوع کشور بوده و می توان گفت تا مدت ها اولویت رسانه ها و مسئولین پوشش اخبار و رسیدگی به مناطق زلزله زده است.
پوستر به مناسبت هفته بسیج در پایگاه خبری تحلیلی چهاربهاران منتشر شد.
مسئولان وزارت اقتصاد اعلام کردند مقرر شده تا 10درصدی که قبلاً از سپرده مردم کسر می‌شد این 10 درصد هم سریعاً به سپرده‌گذاران بازگردانده شود.
بمناسبت هفته کتابخوانی پوستر کتاب و کتابخوانی منتشر شد.
​علاوه بر تفسیر و مصداق‌یابی متفاوت از پدیده تروریسم میان ایران و دست‌اندرکاران FATF؛ دو بند مناقشه‌آمیز دیگر در قانون کارگروه اقدام مالی وجود دارد که شایـد در مسیـــر تعـــامل و همـــکاری ایـــران با ایـــن کارگروه خلل ایجاد کند.
ممنوعیت واردات خودروهای لوکس بالای 2500 سی سی به تهدید حضور آنها برای تولید خودروهای ملی پایان داد.
​علیرغم اصرار مسئولان داخلی بر حضور توتال در پارس جنوبی این شرکت با دور زدن تولیدات داخلی و واردات کالای مشابه داخل به اقتصاد ایران لطمه می‌زند
با منفی شدن روند تجارت خارجی کشور در امسال، گمرک اقدام به سانسور آمار سال ۱۳۹۵ کرد تا امکان مقایسه جزئیات این مسئله برای رسانه‌ها وجود نداشته باشد.
وزیر خارجه کشورمان در واکنش به اظهارات ضد ایرانی ترامپ گفت: اگر تعبیری برای کلمه «یاغی» داشته باشیم، کسی است که متعهد به هیچ یک از موازین بین‌المللی نیست.
 
پوستر/ هر ایرانی یک درخت
پوستر/ ولادت امام موسی کاظم (ع)
کاریکاتور/ مقابله با آلودگی هوا
نقش کدام یک در آبادانی سیستان و بلوچستان پر رنگ تر است؟
وحدت
امنیت
بهداشت و سلامت مردم
اقتصاد و معیشت مردم
همه موارد