دوشنبه ۳۰ فروردين ۱۴۰۰ ,19 April 2021
پوستر
پوستر/ ارتش قهرمان

رهبر معظم انقلاب: ارتش و سپاه و بسیج و نیروی انتظامی و همه‌ی كسانی كه در ارتباط با نیروهای مسلّح هستند، این را وظیفه‌ی خود بدانند كه حصار مستحكمی در مقابل توطئه‌های دشمنان و شرارت دشمنان علیه ملّت ایران خواهند بود.

 
رهبر معظم انقلاب: ارتش و سپاه و بسیج و نیروی انتظامی و همه‌ی كسانی كه در ارتباط با نیروهای مسلّح هستند، این را وظیفه‌ی خود بدانند كه حصار مستحكمی در مقابل توطئه‌های دشمنان و شرارت دشمنان علیه ملّت ایران خواهند بود.
رهبر معظم انقلاب:مسئولان كشورهائی كه مدعی هستند، اعتراف كنند كه ملت ایران حق دارد غنی‌سازی هسته‌ای را برای اهداف صلح‌آمیز در كشورِ خودش و به دست خودش انجام دهد؛ این توقعِ زیادی است؟ این آن چیزی است كه ما همیشه گفته‌ایم؛ آن ها همین را نمی خواهند.
سلامتی بزرگترین سرمایه هر انسان است.
رهبر معظم انقلاب: مردم سیزده‌بِدر نرفتند. این نشان‌دهنده‌ی آن است که مردم به معنای واقعی کلمه یک نظم عمومی را در مواجهه‌ی با این حادثه پذیرفته‌اند.
دورانی خواهد رسید که قدرت قاهره ی حق، همه ی قله های فساد و ظلم را از بین خواهد برد.
رهبر معظم انقلاب: باید به سبک زندگی اهمیت دهیم؛ اگر به معنویت و رستگاری معنوی اعتقادی هم نداشته باشیم، برای زندگی راحت، زندگی برخوردار از امنیت روانی و اخلاقی، باز پرداختن به سبک زندگی مهم است. بنابراین مسئله، مسئله‌ی اساسی و مهمی است.
عید مبعث، عید برانگیختگی برای زدودن رنج های بشر است.ِ
رهبرمعظم انقلاب: خود این جوان های شجاع و پیشرو باید در مقابله و مبارزه‌ی با خطر مهلک اعتیاد و آلودگی به مواد مخدر هم پیشرو باشند؛ خودشان بایستی مقاومت کنند، خودشان بایستی مبارزه کنند.
رئیس دفتر رئیس جمهوری در حالی گفت دولت نرخ دلار را گران کرد تا هزینه‌های خودش را در جنگ اقتصادی تامین کند که بارها این گزاره را رد کرده بود؛ اما این سخنان نشان داد گرانی دلار و آب کردن سرمایه مردم در بورس، کار دولت بود؛ آن هم برای جبران بی‌تدبیری از جیب مردم!
استوار یکم مجید رجایی، افسر نیروی انتظامی اهل نجف آباد فاروج در درگیری های کورین زاهدان و در حال حفاظت از پاسگاه انتظامی و پرچم «محمد رسول الله» با تیر مستقیم به شهادت رسید.
رهبرمعظم انقلاب: میلاد حضرت امیر المومنین (ع) که در کشور ما به نام روز پدر نام گذاری شده است بهانه ای است برای تجلیل از پدرانی که در راه سربلندی خانواده خود از هیچ کوششی فروگذار نمی کنند.
کسی که چهار سال پیش در مسند و جایگاه ریاست جمهوری آمریکا تمام تلاش‌های خود را برای به زانو درآوردن این ملت به کار ‏برد امروز به قبرستان تاریخ سپرده شده است.
پوستر پایان تحقیر ملت ایران به مناسبت دهه فجر منتشر شد.
پوستر دست نشانده ی غرب به مناسبت دهه فجر ( 17بهمن ماه) منتشر شد.
پوستر پایان استبداد به مناسبت دهه فجر ( 16بهمن ماه) منتشر شد.
به مناسبت روز مادر پوستر حضرت فاطمه (س) منتشر شد.
رهبر معظم انقلاب: مظهر آن شکوه و عظمت و فداکاری ملت ایران است. عزّت ایران و ایرانی، بلکه عزّت اسلام و مسلمین، در این دهه، به‌دست ملت مقاوم و شجاع و قهرمان ایران پایه‌گذاری شد.
اینفوگرافیک وضعیت فرهنگیان سیستان و بلوچستان قبل و بعد از انقلاب منتشر شد.
پوستر عروسک ِخیـمه شـب بـازی ِغرب به مناسبت دهه فجر (14 بهمن ماه) منتشر شد.
پوستر امام آمد به مناسبت دهه فجر ( 13بهمن ماه) منتشر شد.
پوستر فرشته در آید به مناسبت دهه فجر در سایت عصر هامون منتشر شد.
در جمهوری اسلامی ایران اقلیتهای مذهبی نه تنها آزادند، بلکه دولت اسلامی موظف است از حقوق آنان دفاع کند
 
پوستر/ هر ایرانی یک درخت
دعای روز اول ماه مبارک رمضان+موشن و پوستر
کاریکاتور/ مقابله با آلودگی هوا