جمعه ۱ تير ۱۳۹۷ ,22 June 2018
پوستر
پوستر/ همه با هم برای آبادانی کشور

یکی از اصول اولیه این نهاد [جهادسازندگی]، مشارکت همه اقشار مردم و کمک از تجربیات تمام مردم است.

 
خدایا از تو بهترین چیزى را که بندگان شایسته ات درخواست کردند را خواهم و پناه برم به تو از آنچه پناه بردند از آن بندگان شایسته ات.
موج خرداد هیچ گاه از جوش و خروش نمی افتد و هیچ زمان شعله های سرکش این حرکت انقلابی فرو نخواهد نشست.
امام خمینی دارای یک صفت جامع است: مومن است، متعبد است، انقلابی است.
رهبر معظم انقلاب فرمودند: مبارزه ی مجدانه ی توأم با ایمان، در همه ی مراحل با پیروزی همراه است.
به خود پرداختن، به خود رسیدن و ذخیره‌ی تقوا را برای خود فراهم کردن؛ این آذوقه‌ی طول سال ماست.
نصرالله: برگزاری انتخابات پارلمانی دستاورد ملی بسیار بزرگی بعد از 9 سال است
هنر شهید مطهری در آن دوران این بود که با قدرتِ اجتهاد و باانصاف و ادب علمی چه در زمینه‌ی علوم نقلی، چه در زمینه‌ی علوم عقلی، وسط میدان ایستاد.
در مجموعه‌ی بزرگ نیروهای مسلح، هرجا علما، روحانیون، فضلا و طلاب جوان با همان منش روحانی حضور داشته‌اند، تأثیرات بسیار گرانبهایی برجای گذاشته‌اند.
سفیر پیشین ایران در عربستان گفت: در حمله اخیر ترامپ تمام هزینه های این موشک بازی را از جیب عربستان گرفت.
بیستم فروردین ماه 72، فکّه شاهد عروج سبکبالانه راوی روایت فتح، سیدالشهدای اهل قلم ایرانی بود.
آنچه که ما باید به آن افتخار کنیم رسم شهادت و سنت الهی مرگ در راه خداست که در نظام اسلامی احیاء گردید.
به گزارش سرویس چندرسانه عصرهامون، به دستور دادستان زاهدان یک قاضی ویژه در کنار مامورین انتظامی با متخلفین چهارشنبه آخر سال برخورد می کند.
شما وقتیکه میگویید که یک بچّه سنّی یازده دوازده ساله در شلمچه برای دفاع از جمهوری اسلامی به شهادت میرسد این بزرگترین خبر از وحدت و همدلی شیعه و سنّی است.
رهبر انقلاب در پی حضور باشکوه مردم در حماسه 22 بهمن: ملت عزیز و سربلند ایران! امروز عزم و بصیرت شما حادثه‌ی بزرگ و خیره کننده‌ئی آفرید.
سرویس چندرسانه عصرهامون با مقایسه تصاویری برخی مکان های شهر زاهدان از دهه های گذشته اقدام به تهیه پوستر نموده است.
حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به نشست اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان در اروپا تأکید کردند: جوان دانشجو باید زمان کنونی و تحولات آن را بشناسد و خود را آماده سازد.
شنبه 16 دی ماه 1396 نفتکش ایرانی سانچی که از عسلویه حرکت کرده بود و قرار بود برای تحویل میعانات گازی عازم داسان کره جنوبی شود، در راه با یک کشتی باری چینی در سواحل چین برخورد کرد و در روز یکشنبه 24 دی 1396 به طور کامل غرق شد و تمام 32 نفر سرنشین آن فوت کردند.
همه‌ حرکاتی که دشمن در این چهل سال در مقابل ما انجام داده است پاتک انقلاب است. انقلاب، ریشه‌ی دشمن را از لحاظ سیاسی در کشور کَند، دشمن حالا مرتباً پاتک می‌کند و در هر دفعه هم شکست می‌خورد.
در شرایط انتخابات، بودجه زیادی در دست نمایندگان هر استان برای راه اندازی کانال ها و گروه های تلگرامی و ... قرار گرفت تا آنها از این طریق بتوانند برای روحانی تبلیغات کرده و رای های خاکستری را به صندوق روحانی بریزند اما تغییر 180درجه ای این کانال ها در اغتشاشات اخیر قابل تامل بود.
رهبرمعظم انقلاب: "امام فرمودند که ملاک حال فعلی افراد است؛ ‌معنای این حرف چیست؟ امام حکیم بود؛ معنایش این است که هیچ‌کس ضمانت درست ماندن تا دم مرگ را ندارد، باید مراقب خودش باشد."
 
پوستر/ هر ایرانی یک درخت
پوستر/ ولادت امام موسی کاظم (ع)
کاریکاتور/ مقابله با آلودگی هوا
نقش کدام یک در آبادانی سیستان و بلوچستان پر رنگ تر است؟
وحدت
امنیت
بهداشت و سلامت مردم
اقتصاد و معیشت مردم
همه موارد