جمعه ۲۸ مهر ۱۳۹۶ ,20 October 2017
پوستر
پوستر/ یاغی

وزیر خارجه کشورمان در واکنش به اظهارات ضد ایرانی ترامپ گفت: اگر تعبیری برای کلمه «یاغی» داشته باشیم، کسی است که متعهد به هیچ یک از موازین بین‌المللی نیست.

 
وزیر خارجه کشورمان در واکنش به اظهارات ضد ایرانی ترامپ گفت: اگر تعبیری برای کلمه «یاغی» داشته باشیم، کسی است که متعهد به هیچ یک از موازین بین‌المللی نیست.
نائب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: مملکت مشکلات زیادی دارد و پرداختن به این موضوع امروز دردی را از مردم درمان نمی کند بنده از این موضوع خبری ندارم ولی میدانم برخی از نمایندگان فعال در مجلس این موضوع را پیگیری می کنند.
باعدم استقبال مردم برای تسویه با سازمان خصوصی سازی در جهت مالکیت کامل سهام عدالت، پیش بینی می‌شود رقمی بین ۲۰ تا ۲۵ هزار میلیارد تومان از سبد این سهام به مالکیت دولت در بیاید.
رژیم صهیونیستی وجه مشترک بین کشورهای غربی است و با نفوذ لابی‌های پرقدرت صهیونیست‌ها در کشورهای اروپایی، آن‌ها اجازه نمی‌دهند که آمریکا جداگانه عمل کند.
خانواده‌ای که نمیداند جوانش زنده است یا نه، هر لحظه برایش مثل شب عملیات است.
رهبر انقلاب، دقایقی پس از سحرگاه امروز، در کنار پیکر مطهر شهید حججی در میدان امام حسین تهران حضور یافتند.
وستر ویژه ایام محرم منتشر شد.
در حالی که چندین ماه از شروع دولت دوازدهم گذشته است اما همچنان بر اساس اعلام قوه قضاییه برخی از مسئولان دولت یازدهم دارایی های خود را به این قوه اعلام نکرده اند.
باید امر به معروف را در میان خودتان اقامه کنید و رواج دهید.
آژانس بین‌المللی انرژی اتمی قبل از هرگونه نتیجه گیری گسترده و کلی در خصوص ایران، به درخواست خود برای دسترسی به سایت‌ها و اماکن ادامه خواهد داد.
وابستگی بودجه ۹۶ به درآمد های نفتی به ۳۵ درصد افزایش یافت.
حذف اطلاعات مربوط به نام کالا در حالی اتفاق افتاده است که در هفته‌های اخیر موضوع توقف ثبت سفارش برای واردات خودرو هم برای وارد کنندگان دارای نمایندگی و هم برای واردکنندگان فاقد نمایندگی ممنوع بوده است.
«دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور آمریکا همزمان با تمدید تعلیق برخی از تحریم‌های هسته‌ای ایران به مدت 120 روز، تحریم‌های جدیدی علیه کشورمان وضع کرد.
سخنگوی وزارت خارجه آمریکا مدعی شد ایران به روح برجام پایبند نیست.
قرارداد FATF بدون سر و صدا در بانک های کشور در حال پیگیری و اجراست .
رهبر معظم انقلاب در ابتدای جلسه درس خارج فقه: مسأله فاجعه آمیز میانمار حقیقتا یک حادثه کم نظیر است.
مجلس با جدیت به دنبال عزل آقازاده هایی است که در پست های مختلف منصوب شده اند.
​دو سال قبل از حملات یازده سپتامبر، سفارت عربستان به دو تبعه سعودی که با عنوان پوششی دانشجو در آمریکا اقامت داشتند، مبالغی را پرداخت می‌کند تا از «فینیکس» به واشنگتن پرواز کرده و برای «حملات یازده سپتامبر تمرین کنند».
عید غدیر، عید ولایت است، عید سیاست است، عید دخالت مردم در امر حکومت است.
[عید غدیر]، حقیقتا روز بزرگ و عید تعیین کننده و عظیم القدری است.
 
پوستر/ هر ایرانی یک درخت
پوستر/ ولادت امام موسی کاظم (ع)
کاریکاتور/ مقابله با آلودگی هوا
نقش کدام یک در آبادانی سیستان و بلوچستان پر رنگ تر است؟
وحدت
امنیت
بهداشت و سلامت مردم
اقتصاد و معیشت مردم
همه موارد