دوشنبه ۴ بهمن ۱۴۰۰ ,24 January 2022
پوستر
پوستر شاخه گلی برای مادر

رهبر معظم انقلاب:ولادت برگزیده‌ی خلقت، حضرت فاطمه‌ی زهرا (سلام اللّه علیها) و روز مادر ، باید همه را توجه دهد به این نکات. اگر ما توانستیم در زمینه‌ی زن و خانواده و مادر و همسر، درست فکر کنیم، درست تصمیم بگیریم و درست عمل کنیم، بدانید که آینده‌ی این کشور تضمین شده است.

 
رهبر معظم انقلاب:ولادت برگزیده‌ی خلقت، حضرت فاطمه‌ی زهرا (سلام اللّه علیها) و روز مادر ، باید همه را توجه دهد به این نکات. اگر ما توانستیم در زمینه‌ی زن و خانواده و مادر و همسر، درست فکر کنیم، درست تصمیم بگیریم و درست عمل کنیم، بدانید که آینده‌ی این کشور تضمین شده است.
رهبر معظم انقلاب: به برکت ایمان شهیدان ما و ایمان شما پدران و مادران و همسران - که شماها هم پشت سر شهدا قرار دارید؛ چون اگر پدر شهید، مادر شهید و همسر شهید با او همدل و هم‌ایمان نباشند، او نمی تواند برود بجنگد - توانستید در این مبارزه پیروز شوید. این همان درسی است که باید همواره جلوی چشم ما باشد و به آن نگاه کنیم.
رزمــایـش بــزرگ محمــد رســول الله(ص) قرارگاه منطقه ای قدس نیروی زمینی سپاه جنوب شرق کشور برگزار شد.
به مناسبت دومین سالگرد شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی پوستر انا فتحنا لك فتحا مبينا منتشر شد.
رزمــایـش بــزرگ محمــد رســول الله(ص) قرارگاه منطقه ای قدس نیروی زمینی سپاه جنوب شرق کشور برگزار شد.
رهبر معظم انقلاب: این‌جور نیست که شما بگویید میزنیم و درمیرویم؛ نخیر، پاهایتان گیر خواهد افتاد و ما دنبال میکنیم. این‌جور نیست که ملّت ایران رها کند کسی را که بخواهد به ملّت ایران تعرّضی بکند؛ ما دنبال خواهیم کرد.
رهبر معظم انقلاب: سیلی سخت عین الأسد غیر از انتقام است زیرا آمران و قاتلان سردار سلیمانی باید انتقام پس دهند و این انتقام در هر زمانی که ممکن باشد قطعی است، اگرچه به گفته آن عزیز، کفش پای سلیمانی بر سر قاتل او شرف دارد.
به مناسبت فرارسیدن سالگرد شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی پوستر انا فتحنا لك فتحا مبينا منتشر شد.
هنوزهم بغض ها ی نوزدهم دی ماه 65 گلوی تاریخ را می فشارد.
استوری پوستر شوق شهادت به مناسبت دومین سالگرد شهادت شهید حاج قاسم سلیمانی منتشر شد.
به مناسبت نزدیک شدن دومین سالگرد شهید حاج قاسم سلیمانی پوستر اخلاص کلید آسمانی شدن حاج قاسم منتشر شد.
شماری از مسئولان، علما و روحانیون شیعه و سنی سیستان وبلوچستان ضمن تبریک و تسلیت شهادت جوانمردان عرصه حفظ امنیت به محضر حضرت ولی‌عصر(عج) و رهبر معظم انقلاب اسلامی، گفتند: بی‌تردید خون شهدا به ناکامی دشمنان اسلام به ویژه گروه‌های تروریستی منجر خواهد شد.
کسی که در راه قُرب به خدا کشته شود شهید است.
مقام معظم رهبری: شخصیّت‌های ایمانی وقتی که ایمان را با عمل صالح همراه کنند، وقتی حرکت جهادی بکنند، محصولش میشود شخصیّتی مثل شهید سلیمانی که حتّی دشمنانش او را تحسین می کنند.
رهبر معظم انقلاب فرمودند: یک مواردی پیش می‌آید که باید فداکاری کرد، باید جان را به کف دست گرفت؛ مثل شهید سلیمانی که جانش را کف دستش گرفته بود و وارد میدانهای گوناگون میشد.
بسیج در مقاطع مختلف از جمله در دوران دفاع مقدس و حتی در رابطه با مقابله با کرونا نقش بسیار ارزنده‌ای دارد.
شهید حاج قاسم میرحسینی، جانشین و قائم مقام حاج قاسم سلیمانی در لشکر 41 ثارالله از شهدای کم نظیر و کمتر شناخته شده دوران دفاع مقدس است.
استوری پوستر های شهید میرحسینی به مناسبت هفته دفاع مقدس منتشر شد.
رضا شاه در سال 1317 با دستور انگلیسی‌ها طی پیمان سعد‌آباد، «دشت ناامید» در سیستان به‌مساحت بیش از 3هزار کیلومترمربع را از ایران جدا و برای همیشه سرچشمه رود هیرمند را از دسترس ایران خارج و سیستان و بلوچستانِ آباد را به ریگزار تبدیل کرد.
استوری پوستر حذف اپلیکیشن های بلد،آپارات و فیلیمو از گوگل را مشاهده کنید.
این روزها اخبار بسیاری از حذف نرم افزارهای ایرانی توسط گوگل به گوش میرسد که این مهم بیش از پیش لزوم توجه به طرح صیانت ار فضای مجازی را گوش زد می کند تا انحصار طلبی غربی مانع نرم افزارهای ایرانی نشود.
فرمانده انتظامی استان خوزستان: بی تردید شهادت افتخار آمیز این شهید والا مقام به خادمان مردم انقلابی ایران، در سنگر نظم و امنیت اجتماعی جامعه اسلامی، روحی تازه بخشیده و همرزمان وفادارش را نیز در ادامه راه غرور آفرین وی و تحقق اهداف عالی اش مصمم تر خواهد ساخت.
 
پوستر/ هر ایرانی یک درخت
دعای روز اول ماه مبارک رمضان+موشن و پوستر
کاریکاتور/ مقابله با آلودگی هوا