تاریخ انتشار :يکشنبه ۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۰۷
روز گذشته در حالی تعدادی از کامیون داران در جایگاه سوخت جلگه چاه هاشم دلگان تجمع کردند که به گفته برخی از افراد تعداد زیادی از کامیون های حامل هندوانه به علت کمبود سهمیه به منظور سوخت گیری برای روز بعد باید در جایگاه منتظر بمانند.
کمبود سهمیه سوخت معضل کامیون های حمل هندوانه جنوب شرق/ 10 هزار لیتر گازوئیل سهم بیش از 500 کامیون!
به گزارش عصرهامون، روز گذشته تعدادی از کامیون داران در جایگاه سوخت جلگه چاه هاشم دلگان تجمع کردند. علت این تجمع کمبود سهمیه به منظور سوخت گیری است که باید صاحبان و رانندگان این خودروهای سنگین برای روز بعد درجایگاه سوخت جلگه چاه هاشم دلگان منتظر باشند.
این انتظار در حالی است که محصول بار شده در این کامیون ها هر لحظه در معرض نابودی قرار دارند و کسی پاسخگوی رانندگان نیست.
گویا مشکلات کشاورزان سیستان و بلوچستان پایانی ندارد و همچنان باید شاهد نابودی اراضی کشاورزی و از بین رفتن محصولات کشاورزی در این خطه از کشور باشیم زیرا پیش از این نیز محصولات کشاورزی کشاورزان جنوب استان به علت کمبود کمباین و هزینه زیاد حمل و نقل با مشکل مواجه شده بود.

در این خصوص یکی از راننده های کامیون با اعلام این معضل اظهار کرد: سهمیه روزانه گازوئیل این جایگاه برای حمل نقل برون شهری 10 هزار لیتر است و این مقدار سوخت برای  ۵۰ کامیون در نظر گرفته شده است.
عباسی خاطرنشان کرد: این در حالیست که روزانه بالغ بر ۵۰۰ کامیون در مزارع بخش جلگه چاه هاشم شهرستان دلگان بارگیری می شود.
وی ادامه داد: علی رغم اینکه بیش از یک ماه از بروز این مشکل در بخش جلگه چاه هاشم می گذرد اما همچنان این معضل حل نشده است.
این راننده عنوان کرد: باید مسئولان نسبت به رفع این معضل در شهرستان دلگان سیستان و بلوچستان اقدام کنند.

انتهای پیام/
http://asrehamoon.ir/vdccpiqsp2bqxi8.ala2.html
نام شما
آدرس ايميل شما