تاریخ انتشار :سه شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۱
در حالی تاریکی معابر در برخی از نقاط شهر بلای جان شهروندان سراوانی به ویژه در بلوار خلیج فارس شده که تاریکی موجود علاوه بر افزایش تصادفات منجر به وقوع سرقت در منطقه شده است.
تاریکی معابر بلای جان شهروندان سراوانی
تاریکی معابر بلای جان شهروندان سراوانی
به گزارش عصرهامون، تاریکی معابر در حالی بلای جان شهروندان سراوانی در روزهای اخیر شده است که تنی چند از مخاطبان این پایگاه خبری در پی تماس های مکرر خواستار رفع این مشکل شده و گفتند: روشنایی کوچه ها و معابر وخیابان ها در مناطق مختلف شهر به ویژه بلوار خلیج فارس به عنوان یکی از مطالبات مردم بوده که تاکنون سبب بروز تصادفات، ناامنی و ترس خیل عظیمی از شهروندان شده است.
به گفته شهروندان تاریکی این منطقه از شهر با توجه به تردد بالای خودروها و عبور و مرور شهروندان از خیابان موجب افزایش تصادفات شده است.
یکی از ساکنین بلوار خلیج فارس شهرستان سراوان در این خصوص به خبرنگار ما گفت: تاریکی معابر این بلوار بلای جان بانوان، کودکان و دیگر شهروندان شده است به گونه ای که این تاریکی علاوه بر افزایش تصادفات منجر به افزایش سرقت در منطقه نیز شده است.
 

 
 به گفته این شهروند تاریکی کوچه پس کوچه های منتهی به بلوار خلیج فارس موجب ایجاد ترس و اضطراب برای کودکان و بانوان شده و در بعضی از اوقات موجب زمین خوردن آنها نیز می شود که این امر جان شهروندان با خطر جدی مواجه کرده است.
درپی تماسی که خبرنگار شستون با شجاعی مدیر شرکت برق شهرستان سراوان داشت، وی گفت: تا کنون هیچ گونه گزارش مبنی بر خاموشی روشنایی بلوار خلیج فارس از سوی شهروندان دریافت نشده است.

 وی بیان کرد: شهروندان خاموشی معابر را به شرکت برق گزارش دهند تا در اسرع وقت موضوع بررسی و جهت رفع آن اقدام شود.
خاموشی معابر در برخی از نقاط شهری و معابر گلایه بسیاری از شهروندان است که خواستار چاره اندیشی برای رفع مشکل، رسیدگی و ساماندهی امور از سوی مسئولان نهادهای ذی ربط شدند.
 
انتهای پیام/
http://asrehamoon.ir/vdcb8sb89rhbgwp.uiur.html
نام شما
آدرس ايميل شما

آیا پیگیری های مسئولین برای حل مشکل خشکسالی سیستان را کافی میدانید؟
آری
خیر
اصلا پیگیری نمی شود