کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

رزمایش محمدرسول الله(ص)؛نمایش اقتدار رزمی ومردم‌یاری نیروی زمینی سپاه/قدردانی کاربران توئیترازبهترین یاوران محرومان وحافظان امنیت پایدار

21 دی 1400 ساعت 8:03

همزمان با آغاز رزمایش بزرگ محمد رسول الله(ص) در جنوب شرق، کاربران ‏فضای مجازی با انتشار توئیت‌هایی نوشتند: این رزمایش در حقیقت نمایش اقتدار ملی ایران، اثبات پوشالی بودن قدرت دشمنان داخلی و خارجی است.


به گزارش عصرهامون، کاربران ‏فضای مجازی همزمان با آغاز رزمایش بزرگ محمد رسول الله(ص) در جنوب شرق، با انتشار توئیت‌هایی ضمن دفاع تمام قد از نیروی زمینی سپاه در راستای تعامل سازنده با مردم شیعه و سنی از اقدام های ارزشمند قرارگاه قدس جنوب شرق کشور در تامین امنیت و توسعه پایدار، محرومیت زدایی، شکوفایی اقتصادی منطقه و دیگر خدمات ارزنده آنان تقدیر کردند.

عکاس شب یکی از کاربران توئیتری نوشته است: مدافعان امنیت استان سیستان وبلوچستان فقط حافظ امنیت نیستند، حافظ آرامش، محل رجوع و محبت به مردم هستند.
 

 
مجید بامری از فعالین توئیتر در پیامی بیان کرد: ما بلوچا یادمون می مونه کیا وسط سختی و گرفتاری اینجوری به کمکمون اومدن.
 


فائزه بانو یکی دیگر از کاربران نوشته است: نیروی زمینی سپاه پاسداران به عنوان متولی امنیت پایدار در منطقه جنوب شرق از همان آغازین روزهای پذیرش این مسئولیت تا به امروز با همه ظرفیت و توان خود در جهت برقراری امنیت و ثبات، تلاش ها و مجاهدت های بی نظیری را داشته است.

 
فعال دیگری گفته است: پیام رزمایش برای دوستان صلح و برای دشمنان، برخورد قاطع و به موقع است.
 

 
صادقی یکی از فعالین توئیتری به این موضوع اشاره کرد که: سال هاست مردم شاهد دلسوزی و خدمات خالصانه فرماندهان قرارگاه قدس و رزمندگان آن هستند، واین موضوع باعث همراهی و همدلی مردم شده به گونه ای که مردم را جدای از سپاه و برعکس نمی توان دید.
 

 
بانوی سرزمین نخل و آفتاب نوشته است: خاک من مادر من بهترین واژه ایست برای سرزمینم که سپاه آن را معنا کرده است.
 

 
یکی دیگر از فعالین توئیتری نوشته است: همگان می دانیم که ایجاد امنیت پایدار گام اول و مهم توسعه پایدار است که نیروی زمینی به ویژه در منطقه جنوب شرق کشور در هر دو زمینه با اجرای طرح های دفاعی و محرومیت زدایی خوش درخشیده و ثمرات ماندگار و مثبتی را برای مردم بر جای گذاشته است.
 
 
 
کاربر دیگری در توئیتر نوشت: رزمندگان در زمان امداد پیشتازند در زمان برقراری امنیت سپر بلا و اقتدارشان در رزمایش محمد رسول الله(ص) دیدنی است.
 

انتهای پیام/


کد مطلب: 145195

آدرس مطلب :
http://www.asrehamoon.ir/report/145195/رزمایش-محمدرسول-الله-ص-نمایش-اقتدار-رزمی-ومردم-یاری-نیروی-زمینی-سپاه-قدردانی-کاربران-توئیترازبهترین-یاوران-محرومان-وحافظان-امنیت-پایدار

عصر هامون
  http://www.asrehamoon.ir