شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ ,17 August 2019
رونق تولید
اینفوگرافیک/ کالای قاچاق نمی خرم!

با توجه به تاثیر بانوان در مدیریت الگوی مصرف خانواده ، حمایت از کالای ایرانی بدون نقش آفرینی این قشر امکان پذیر نخواهد بود.

 
تهیه لوازم التحریر یکی از دغدغه های والدین در آستانه شروع مدارس است.
حمایت از جوانان آتش به اختیاری که با پخش لوازم التحریر ایرانی اسلامی دلسوز فرهنگ و آینده کشورشان هستند حمایت از کارگر و اقتصاد ایرانی است.
کارشناس گیاهان دارویی جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان گفت: حمایت از گیاهان دارویی منجر به رونق تولید و محقق شدن شعار سال می شود.
در روزگاری که بیکاری معضلی جدی برای افراد به شمار می رود احیای مجدد فرش دستبافت سیستان روزنه ای از امید را در دل جوانان برای درآمدزایی و اشتغالزایی ایجاد می کند.
مقام معظم رهبری: دستاورد واقعی و حقیقی انسان آن چیزی است که محصول سعی او و تلاش او باشد.
مدیر اجرایی کانون فرهنگی زنان بلوچ شهرستان سراوان گفت: رونق تولید ملی به این معنی است که هر منطقه با توجه به قابلیت های که دارد بتواند بهترین برداشت ها را هم از منابع خدادادی و هم از توان شخصی برای آباد سازی محیط و سرزمین خود داشته باشد
یک کارشناس اقتصادی گفت:تکیه بر اقتصاد نفتی به جای تولید داخلی بزرگترین ضعف اقتصادی کشور است، امروز شاهد هستیم دولت پلید آمریکا سعی دارد از این موضوع سوءاستفاده و با منع خرید نفت ایران،اقتصاد کشور را فلج کند.
مدیرکل شیلات سیستان و بلوچستان با اشاره به رونق تولید محصولات شیلاتی در ‏سواحل مکران گفت: تحقق شعار سال اراده جمعی تمامی ادارات و نهادها را می طلبد.‏
معاون امور صنایع سازمان صنعت،معدن و تجارت سیستان و بلوچستان از تلاش برای استفاده از تمام ظرفیت ها جهت حل و فصل مشکلات واحدهای تولیدی با هدف رونق تولید در استان خبر داد.
کارآفرین نمونه سیستان و بلوچستان و یکی از بزرگترین تولید کنندگان و صادر کنندگان سیمان کشور از موانع سد راه و راهکارهای رونق تولید در کشور می گوید.
مدیرعامل بزرگترین کارخانه پوشاک جنوب شرق کشور گفت: نام گذاری امسال به عنوان رونق تولید توسط مقام معظم رهبری، رسالت سنگینی را بر دوش تولید کنندگان گذاشته است.
نماینده مردم ایرانشهر گفت: اگر چرخ های تولید داخل به کار افتد، بسیاری از مشکلات معیشتی مردم حل و سامان بهتری به خود خواهد گرفت.
نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی گفت: حمایت از کالای ایرانی منجر به رونق تولید، اشتغالزایی و خودکفایی می شود.
دکترای اقتصاد و عضو هیئت علمی دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار گفت: توجه به رونق تولید که توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی در سال ۹۸ نامگذاری شد حلال تمامی مشکلات معیشتی و اقتصادی کشور است.
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: در استان با بهره گیری از مزیت های نیروی انسانی، ترانزیت و تجارت، مرز های دریایی و زمینی، معادن، تولید فرهنگ ایثار و گذشت و فداکاری می توان رونق تولید را محقق کرد.