سه شنبه ۴ تير ۱۳۹۸ ,25 June 2019
رونق تولید
کلیپ/ دستاورد واقعی

مقام معظم رهبری: دستاورد واقعی و حقیقی انسان آن چیزی است که محصول سعی او و تلاش او باشد.

 
مقام معظم رهبری: دستاورد واقعی و حقیقی انسان آن چیزی است که محصول سعی او و تلاش او باشد.
مدیر اجرایی کانون فرهنگی زنان بلوچ شهرستان سراوان گفت: رونق تولید ملی به این معنی است که هر منطقه با توجه به قابلیت های که دارد بتواند بهترین برداشت ها را هم از منابع خدادادی و هم از توان شخصی برای آباد سازی محیط و سرزمین خود داشته باشد
یک کارشناس اقتصادی گفت:تکیه بر اقتصاد نفتی به جای تولید داخلی بزرگترین ضعف اقتصادی کشور است، امروز شاهد هستیم دولت پلید آمریکا سعی دارد از این موضوع سوءاستفاده و با منع خرید نفت ایران،اقتصاد کشور را فلج کند.
مدیرکل شیلات سیستان و بلوچستان با اشاره به رونق تولید محصولات شیلاتی در ‏سواحل مکران گفت: تحقق شعار سال اراده جمعی تمامی ادارات و نهادها را می طلبد.‏
معاون امور صنایع سازمان صنعت،معدن و تجارت سیستان و بلوچستان از تلاش برای استفاده از تمام ظرفیت ها جهت حل و فصل مشکلات واحدهای تولیدی با هدف رونق تولید در استان خبر داد.
کارآفرین نمونه سیستان و بلوچستان و یکی از بزرگترین تولید کنندگان و صادر کنندگان سیمان کشور از موانع سد راه و راهکارهای رونق تولید در کشور می گوید.
مدیرعامل بزرگترین کارخانه پوشاک جنوب شرق کشور گفت: نام گذاری امسال به عنوان رونق تولید توسط مقام معظم رهبری، رسالت سنگینی را بر دوش تولید کنندگان گذاشته است.
نماینده مردم ایرانشهر گفت: اگر چرخ های تولید داخل به کار افتد، بسیاری از مشکلات معیشتی مردم حل و سامان بهتری به خود خواهد گرفت.
نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی گفت: حمایت از کالای ایرانی منجر به رونق تولید، اشتغالزایی و خودکفایی می شود.
دکترای اقتصاد و عضو هیئت علمی دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار گفت: توجه به رونق تولید که توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی در سال ۹۸ نامگذاری شد حلال تمامی مشکلات معیشتی و اقتصادی کشور است.
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: در استان با بهره گیری از مزیت های نیروی انسانی، ترانزیت و تجارت، مرز های دریایی و زمینی، معادن، تولید فرهنگ ایثار و گذشت و فداکاری می توان رونق تولید را محقق کرد.
 
به نظر شما کدامیک از نمایندگان سیستان و بلوچستان در مجلس دهم موفق تر عمل کرده اند؟
محمد نعیم امینی فرد- نماینده ایرانشهر
حبیب الله دهمرده- نماینده زابل
علیم یارمحمدی- نماینده زاهدان
حسینعلی شهریاری- نماینده زاهدان
عبدالغفور ایران نژاد- نماینده چابهار
احمدعلی کیخا- نماینده زابل
علی کرد- نماینده خاش
محمدباسط درازهی- نماینده سراوان
هيچ كدام