تاریخ انتشار :سه شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۲
جانشین قرار گاه منطقه‌ای قدس جنوب شرق گفت: با هدف تبیین و عملی نمودن شعار سال با محوریت حمایت از کالای ایرانی همزمان با سالروز ولادت کریم اهل بیت امام حسن(ع) 1000 فقره جهزیه به نوعروسان نیازمند در سیستان وبلوچستان اهدا می شود.
عکس پوششی مراسم
جهزیه، رهبر انقلاب، قرارگاه قدس،سپاه،آستان قدس، نوعروسان
عکس پوششی مراسم جهزیه، رهبر انقلاب، قرارگاه قدس،سپاه،آستان قدس، نوعروسان
به گزارش عصرهامون، سردار امان الله گشتاسبی پیش از ظهر امروز در نشست مطبوعاتی با اشاره به توزیع هزار سری جهیزیه اهدایی مقام معظم رهبری به جوانان استان سیستان و بلوچستان اظهار کرد: نیروی زمینی سپاه پاسداران، آستان قدس رضوی وکمیته امداد امام خمینی(ره) مامور هستند که با بهترین شکل ممکن طی مراسمی ضمن تکریم این افراد اقلام اهدایی را بدون هیچ گونه هزینه ای درب منزل به این زوج های جوان تحویل دهند.
 وی گفت: از مجموع هزار سری جهزیه 500 سری برای تحویل به مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) واگذار شده و 500 سری هم برای تحویل به افراد واجد الشرایط که تحت پوشش هیچ نهاد حمایتی نیستند، مد نظر قرار گرفته است.
این مسئول در تکمیل مطلب فوق تصریح کرد: در این زمینه فردا صبح از ساعت 8 در حسینیه عاشقان ثارالله مراسمی برگزار می شود و پس از آن ساعت 10 و 45 دقیقه خودروهای حامل جهزیه این افراد در محل میدان سربازان گمنام تحویل زوج ها خواهد شد و به همراه خودشان در محل سکونت این افراد برده می شود.
وی خاطر نشان کرد: این اقدام با هدف تبیین و عملی نمودن فرمایشات مقام معظم رهبری در سال 97 که محوریت آن حمایت از کالای ایرانی است از کارخانه های ساخت ایران خریداری شده که لوازم ضروری و اساسی برای راه اندازی یک زندگی مشترک را شامل می شود.
سردار گشتاسبی ادامه داد: تعداد جهزیه مربوط به کمیته امداد توسط آن نهاد توزیع شده و قرار است 500 جهیزیه دیگر که برای مردم محروم، مرزی و حاشیه شهرها است در روز‌های آتی بین مردم استان توزیع شود که این افراد پیش از این توسط رده‌های مختلف سپاه و کمیته امداد و همچنین آستان قدس شناسایی شده اند.
وی بیان کرد: تلاش ما این است که عمده این جهیزیه‌ها در بین مردم مرزی استان سیستان وبلوچستان که از این مرز و بوم دفاع می‌کنند اختصاص یابد و این بسته‌ها در روز ولادت کریم اهل بیت امام حسن مجتبی (ع) توزیع خواهد شد.
جانشین قرار گاه منطقه‌ای قدس جنوب شرق افزود: در راستای نشان دادن این مسئله هستیم که می‌شود با نگاه داخلی و پرداختن به مردم مشکلات را حل کرد و تلاش می‌کنیم که این هدایا همراه با جشن ولادت امام حسن مجتبی (ع) درب منزل به این عزیزان اهدا خواهد شود.
وی تصریح کرد: مردم شیعه وسنی این استان بسیار انقلابی و همراه با انقلاب هستند و نشان دادند که همواره همراه این نظام بوده اند برهمین اساس مستحق این خدمات هستند و ما قول می‌دهیم که این روند در سال جاری و سال‌های آینده هم ادامه خواهد داشت.
سردار گشتاسبی خاطرنشان کرد: نگاه ویژه‌ای که مقام معظم رهبری به این استان دارند باعث شد تا این اقدام از جانب ایشان صورت گیرد.

خبرنگار: نجمه خسروپرست
انتهای پیام/
http://asrehamoon.ir/vdcexw8znjh87pi.b9bj.html
نام شما
آدرس ايميل شما

آیا پیگیری های مسئولین برای حل مشکل خشکسالی سیستان را کافی میدانید؟
آری
خیر
اصلا پیگیری نمی شود