کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

فرماندار مهرستان:

نیروی انتظامی سمبل نظم، امنیت و انضباط اجتماعی است

با مهرستان , 10 مهر 1395 ساعت 20:33

فرماندار مهرستان گفت: نیروی انتظامی حافظ نظم و امنیت در جامعه سمبل شجاعت، دلاوری و ایثارگری و اعتماد است.


به گزارش عصر هامون به نقل از با مهرستان، به مناسبت هفته ناجا همزمان با سراسر کشور، صبحگاه مشترک نیروهای مسلح با حضور فرماندار، امام جمعه و جمعی از  مسئولان شهرستان در  ستاد فرماندهی نیروی انتظامی مهرستان برگزار شد.
فرماندار مهرستان در این آیین با تبریک فرارسیدن هفته نیروی انتظامی، اظهار کرد: نیروی انتظامی در صف مقدم تامین امنیت شهرستان قرار دارد.
رشید پارسایی با اشاره به عملکرد مطلوب نیروی انتظامی در برقراری نظم و امنیت در شهرستان، خاطرنشان کرد: بهترين هديه و ارمغان نیروهای انتظامی براي جامعه آرامش و احساس امنيت شهروندان مي باشد.
وی از زحمات نیروی انتظامی در تامین امنیت و دستگیری افراد مخل امنیت، قدردانی کرد و افزود: ایجاد آرامش و امنیت برای شهروندان از بارزترین وظایف نیروی انتظامی است و خوشبختانه نیروهای انتظامی این امنیت و آرامش را برای مردم منطقه ایجاد کرده اند.
امام جمعه اهل سنت مهرستان نیز در این مراسم با اشاره به اینکه وظیفه نیروی انتظامی تامین امنیت و آرامش شهروندان است، گفت: تلاش های ارزشمند نیروهای انتظامی در برخورد با بی قانونی برای تامین امنیت شهروندان بسیار با اهمیت است.
مولوی عبدالخالق حسین زهی با بیان اینکه امنیت منطقه به تعامل و همکاری مردم و نیروهای انتظامی وابسته است، تصریح کرد: نقش و مشارکت مردم در امنیت امری مهم است و باید در تامین امنیت مردم و نیروهای انتظامی با هم تعامل و همکاری داشته باشند.
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان مهرستان نیز در این مراسم با تشریح عملکرد نیروی انتظامی، گفت: امروز نیروی انتظامی به عنوان یک نیروی مقتدر در کشور مسئول برقراری نظم و انضباط در جامعه است و برای تحقق این امر از همه ابزار ها و توان خویش استفاده می کند.
علیرضا یوسفی با بیان اینکه حفظ حقوق شهروندي از مهمترين اهداف نيروي انتظامي است، افزود: پلیس در انجام تکالیف خود در برخورد با هنجار شکنان قانون را ملاک عمل قرار می دهد.
وی خاطرنشان کرد: افزود: شهروندان مي توانند همواره نظرات و پيشنهادات خود را از مجموعه انتظامي با سامانه 197 در جريان بگذارند.
انتهای پیام/7261


کد مطلب: 88742

آدرس مطلب :
http://www.asrehamoon.ir/sound/88742/نیروی-انتظامی-سمبل-نظم-امنیت-انضباط-اجتماعی

عصر هامون
  http://www.asrehamoon.ir