تاریخ انتشار :دوشنبه ۸ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۳۸
فرماندار مهرستان در مراسم تودیع و معارفه فرماندهی انتظامی، گفت: امنیت موجود در شهرستان محصول تعامل مردم با نیروی انتظامی است.
به گزارش عصر هامون به نقل از به گزارش با مهرستان، آئین تودیع و معارفه فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان مهرستان با حضور جانشین فرماندهی انتظامی استان ، فرماندار، اعضای شورای اداری و معتمدین و ریش سفیدان در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان مهرستان برگزار شد.
سرهنگ احمد طاهری جانشین فرماندهی انتظامی استان، در این مراسم با تبریک هفته بسیج، اظهار کرد: تفکر بسیجی تضمین کننده امنیت کشور و حافظ هویت انقلاب اسلامی است.
وی افزود: بسیج در توسعه و پیشرفت کشورنقش بسزایی را ایفا کرده و  این نهاد تاکنون در عرصه‌های مختلف کارنامه درخشانی را از خود به یادگار گذاشته است.
طاهری خاطرنشان کرد: تفکر بسیجی به خارج از مرزهای کشور نیز راه پیدا کرده و الگوی جهان اسلام علیه استکبار شده است.
تامین امنیت سنگ بنای توسعه و پیشرفت کشور  است
جانشین فرماندهی انتظامی استان، در ادامه به جایگاه تاثیر گذار نیروی انتظامی در تأمین آسایش و امنیت مردم اشاره و افزود: نیروی انتظامی تامین نظم، امنیت و آسایش را که یکی از مهم‌ترین مسائل در کشور به شمار می‌رود را بر عهده دارد.
وی با بیان اینکه تامین امنیت سنگ بنای توسعه و پیشرفت است، تصریح کرد: پیشرفت جوامع در عرصه ها گوناگون نیازمند برقراری امنیت  است.
وی ایجاد و تثبیت امنیت را وظیفه و رسالت نیروی انتظامی دانست و خاطرنشان کرد: تامین امنیت پایدار و دفاع از کیان کشور از وظایف اصلی نیروی انتظامی است.
فرماندار مهرستان نیز در این مراسم از  نیروی انتظامی به عنوان نیروی انقلابی و سختکوش یاد کرد و گفت: با تلاش شبانه روزی مجموعه نیروی انتظامی امنیت عمومی و فردی مطلوبی در شهرستان مهرستان فراهم است.
رشید پارسایی برخورد جدی و قاطع با سوداگران مرگ، مبارزه با قاچاق مواد مخدر، قاچاق سوخت، ایجاد نظم و امنیت پایدار در شهرستان و مبارزه با آسیب های اجتماعی را از جمله عملکردهای مطلوب نیروی انتظامی در شهرستان عنوان کرد.
امنیت موجود محصول تعامل مردم با نیروی انتظامی است
فرماندار مهرستان از زحمات نیروی انتظامی در تامین امنیت و دستگیری افراد مخل امنیت، قدردانی کرد و افزود: شهرستان مرزی مهرستان از جمله شهرستان های امن استان است که این امنیت نتیجه تلاش‌های شبانه روزی نیروهای نظامی و انتظامی است.
پارسایی در ادامه به تعامل و ارتباطی سازنده ای نیروی انتظامی با  مردم اشاره و تاکید کرد: تعامل نیروی انتظامی با مردم سبب اقتدار این نیرو می شود.
وی امنیت موجود در شهرستان را نتیجه تعامل نیروی انتظامی با مردم عنوان کرد و افزود: نقش و مشارکت مردم در امنیت امری مهم است و باید در تامین امنیت، مردم و نیروهای انتظامی با هم تعامل و همکاری داشته باشند.
در ادامه مراسم فرمانده نیروی انتظامی شهرستان مهرستان علیرضا یوسفی به تشریح عملکرد نیروی انتظامی در شهرستان، پرداخت و گفت: امروز نیروی انتظامی به عنوان یک نیروی مقتدر در کشور مسئول برقراری نظم و انضباط در جامعه است و برای تحقق این امر از همه ابزار ها و توان خویش استفاده می کند.
در پایان این مراسم از خدمات سرهنگ علیرضا یوسفی  تجليل به عمل آمد و سرهنگ اسماعیل منصوری به عنوان فرماندهی جدید نیروی انتظامی شهرستان مهرستان معرفی گردید.انتهای پیام/7261 http://asrehamoon.ir/vdcb58b9.rhbggpiuur.html
نام شما
آدرس ايميل شما