۱
 
بهترین مترجم صحبت با قابلیت پشتیبانی از زبان فارسی + دانلود نرم افزار
تاریخ انتشار : سه شنبه ۸ بهمن ۱۳۹۲ ساعت ۱۲:۴۰
کد مطلب: 47785
 
اگر دانشجوی رشته زبان یا کسی هستید که به کشورهای خارجی مسافرت می کنید، این نرم افزار Translator Speak & Translate Pro می تواند تلفن همراه شما را به یک مترجم جیبی تبدیل کند.
بهترین مترجم صحبت با قابلیت پشتیبانی از زبان فارسی + دانلود نرم افزار
بهترین مترجم صحبت با قابلیت پشتیبانی از زبان فارسی + دانلود نرم افزار
به گزارش عصر هامون؛ این نرم افزار Translator Speak & Translate Pro می تواند تلفن همراه شما را بدون هیچ هزینه ای به یک مترجم صحبت و متن تبدیل کند. شما با استفاده از این نرم افزار می توانید به راحتی ۱۰۰ زبان دنیا را به یک دیگر ترجمه کنید. این برنامه برای دانشجویان رشته زبان و افرادی که به کشورهای خارجی سفر می کنند بسیار مناسب است و می توانند به جای استفاده از مترجم از آن استفاده کنند. توجه داشته باشید که برای استفاده از نرم افزار باید به بستر اینترنت دسترسی داشته باشید و برای سهولت در انجام ترجمه بهتر است از اینترنت پر سرعت استفاده کنید. در صورتی که نمی توانید همیشه به اینترنت دسترسی داشته باشید، می تواند ترجمه های آفلاین را دانلود کنید. ترجمه های ارائه شده توسط نرم افزار بسیار معتبر و قابل اعتماد هستند، زیرا برنامه برای ترجمه از سرورهای گوگل و مایکروسافت استفاده می کند. از ویژگی های نرم افزار می توان به مواردی چون: ویدجت اختصاصی برای دسترسی سریع تر، امکان تنظیم کیفیت ضبط، الگوریتم قدرتمند برای تشخیص کلمه صحیح و ... اشاره کرد.

عکس هایی از نمایه نرم افزار:


دانلود نرم افزار

قابل اجرا در اندروید ۲.۱ و بالاتر
حجم نرم افزار: ۴.۳ مگابایت

شما می‌توانید برای دریافت لحظه‌ای اخبار روی مرورگر خود، بدون مراجعه به سایت، از طریق نصب نوار ابزار پایگاه خبری تحلیلی عصرهامون اقدام نمایید.


Share/Save/Bookmark
 


۱۳۹۲-۱۱-۱۳ ۱۳:۴۹:۴۵
خوب (6741)