سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰ ,19 October 2021
 
نوع مطلب :  
بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  
عکس نوشته/ درگیـری هـای طایـفه ای رسمی به جا مانده از اعراب پیش از اسلام
فرهنگی که قبل از اسلام در میان اعراب به شدت رواج داشت و اکنون هم بین آن هایی که زندگی قبیله ای و عشایری دارند، این رسم بد و ناسالم رواج دارد که باید برای از بین بردن آن تلاش جدی کرد.
 
اینفوگرافیک/ QR چیست؟
کد پاسخ سریع یا Quick Response code بارکد دو بعدی است به شکل مربع های سیاه رنگ که با استفاده از گوشی های تلفن همراه هوشمند یا دستگاه های خاص، اسکـــن شده و خـوانده می شود و بطور مستقیم اطلاعات آن کد را در اختیار ما قرار می دهد.
 
پوستر/ سبک زندگی اسلامی
رهبر معظم انقلاب: باید به سبک زندگی اهمیت دهیم؛ اگر به معنویت و رستگاری معنوی اعتقادی هم نداشته باشیم، برای زندگی راحت، زندگی برخوردار از امنیت روانی و اخلاقی، باز پرداختن به سبک زندگی مهم است. بنابراین مسئله، مسئله‌ی اساسی و مهمی است.
 
اینفوگرافیک/ وظایف مدیران برای افزایش بهره‌وری و کارآمدی
یک مدیر با مهارت‌های انسانی بالا دارای سطح بالایی از خودآگاهی و ظرفیت درک احساسات دیگران است.
 
اینفوگرافیک سیره پیامبر(ص) از منظر علمای شیعه و اهل سنت
رهبر معظم انقلاب:مبعث روز بسیار باعظمتی است؛ اهمّیّت مبعث را باید بفهمیم، بدانیم. مبعث پیغمبر اسلام حادثه‌ و واقعه‌ای است که خداوند متعال از پیغمبرانِ دیگر نسبت به این واقعه میثاق گرفته است، تعهّد گرفته است.
 
پوستر/ عید مبعث
عید مبعث، عید برانگیختگی برای زدودن رنج های بشر است.ِ
 
اینفوگرافیک/ مبعث
رهبر معظم انقلاب: مبعث در حقیقت روز برافراشته شدن پرچم رسالتی است که خصوصیات آن برای بشریّت، ممتاز و بی‌نظیر است.
 
اینفوگرافیک/ حجاب آرمان شهیدان
رهبر معظم انقلاب:دیدید در وصیّت‌نامه‌های شهدا چقدر درباره‌ی حجاب توصیه شده؛ خب، حجاب یک حکم دینی است؛ این آرمان شهیدان فراموش نشود.
 
اینفوگرافیک/ طرح رزاق چیست؟
رزاق؛ طرحی برای ساماندهی سوخت‌ بران مرزنشین سیستان و بلوچستان است که از مهرماه امسال در استان اجرایی شد.
 
پوستر/ اعتیاد مرگ خاموش
رهبرمعظم انقلاب: خود این جوان های شجاع و پیشرو باید در مقابله و مبارزه‌ی با خطر مهلک اعتیاد و آلودگی به مواد مخدر هم پیشرو باشند؛ خودشان بایستی مقاومت کنند، خودشان بایستی مبارزه کنند.
 
اینفوگرافیک/ راه های جلوگیری از سرقت
گاهی رعایت چند نکته به ظاهر ساده و یا دقت در انجام برخی از کارهای پیش ‌پا افتاده اما مهم از ایجاد خسارت ‌های بزرگ جلوگیری می ‌کند.
 
پوستر/ گرانی عمدی دلار!!!
رئیس دفتر رئیس جمهوری در حالی گفت دولت نرخ دلار را گران کرد تا هزینه‌های خودش را در جنگ اقتصادی تامین کند که بارها این گزاره را رد کرده بود؛ اما این سخنان نشان داد گرانی دلار و آب کردن سرمایه مردم در بورس، کار دولت بود؛ آن هم برای جبران بی‌تدبیری از جیب مردم!
 
پوستر/ خداحافظ استــــوار مجیـد
استوار یکم مجید رجایی، افسر نیروی انتظامی اهل نجف آباد فاروج در درگیری های کورین زاهدان و در حال حفاظت از پاسگاه انتظامی و پرچم «محمد رسول الله» با تیر مستقیم به شهادت رسید.
 
پوستر/ علی ولی الله
رهبرمعظم انقلاب: میلاد حضرت امیر المومنین (ع) که در کشور ما به نام روز پدر نام گذاری شده است بهانه ای است برای تجلیل از پدرانی که در راه سربلندی خانواده خود از هیچ کوششی فروگذار نمی کنند.
 
اینفوگرافیک/ نوروز امسال در خانه بمانید
نوروز امسال در خانه بمانید را در اینفوگرافیک زیر مشاهده کنید.
 
اینفوگرافیک/ راه های انتقال کرونا
راه انتقال ویروس کرونا تغییر نکرده و ذرات سیستم تنفسی افراد بیمار می‌تواند منجر به انتقال این ویروس شود.
 
اینفوگرافیک/ موج چهارم  Covid - 19  را کنترل کنیم
تفاوتی که موج چهارم کرونا با موج های قبلی این است که بیماران بیشتر با حالت گلودرد و آبریزش بینی طولانی و علائمی شبیه سرماخوردگی دارند.
 
پوستر/ ترامپ به قبرستان تاریخ پیوست
کسی که چهار سال پیش در مسند و جایگاه ریاست جمهوری آمریکا تمام تلاش‌های خود را برای به زانو درآوردن این ملت به کار ‏برد امروز به قبرستان تاریخ سپرده شده است.
 
اینفوگرافیک/ توسعه دریایی  و پرورش آبزیان
تولیدات شیلاتی کشور در سال‌های پس از پیروزی انقلاب اسلامی‌ 40 برابر رشد یافته است که روند شتابنده‌ای را در حوزه آبزی‌پروری نشان می‌دهد.
 
پوستر/ پایان تحقیر ملت ایران
پوستر پایان تحقیر ملت ایران به مناسبت دهه فجر منتشر شد.