سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰ ,19 October 2021
 
نوع مطلب :  
بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  
گزارش تصویری/ انتخابات (1)
با آغاز فرآیند برگزاری انتخابات، صفوف مردم برای شرکت در انتخابات ریاست جمهوری، شوراهای اسلامی شهر و روستا از 7 صبح شروع و تا 12 شب ادامه دارد.
 
پوستر؛ مسیر درست، انتخاب اصلح
رهبر معظم انقلاب: مردم هم نگاه کنند و اصلح را انتخاب کنند. اصلح کسی است که با نیازی که شما برای جامعه می‌فهمید، تطبیق کند و بتواند نیازهای جامعه را برآورده سازد.
 
کاریکاتور/ من رای نمیدم!
آخرین تلاش های رسانه های معاند در کلاب هاوس برای القای #من_رای_نمیدم به مردم.
 
پوستر/ من رأی می دهم
رهبر معظم انقلاب: ملت ایران با حضور در پای صندوق های رأی، ارتباط و اتّصال مستحکم خودش را با نظام اسلامی دارد اثبات می کند.
 
کاریکاتور/ ما شورای نگهبانان رو قبول نداریم!
شبکه های BBC و VOA: ما شورای نگهبان رو قبول نداریم
 
پوستر/ هشدارهای انتخاباتی
رهبرمعظم انقلاب: همه بدانند که امروز دشمنان نظام جمهوری اسلامی از برکندن این بنیان مستحکم، احساس عجز میکنند؛ سعیشان این است که به وسائل گوناگون، به دست خودِ کسانی که تو این انقلاب بودند و هستند، از این محتوا ذره ذره بکنند.
 
اینفوگرافیک/ انتخابات آزاد و عادلانه
رهبر معظم انقلاب:مردم را از انتخابات مأیوس نکنند، هی نگویند انتخابات باید آزاد باشد. خب، معلوم است که انتخابات باید آزاد باشد. ما از اول انقلاب تا حالا سی و چند تا انتخابات داشته‌ایم؛ کدامش آزاد نبوده است؟
 
پوستر/ حضور یکپارچه مردم
حضور یکپارچه‌ ی مردم، رقابت جدی، فعالیت و تلاش حقیقی مردمی، در کنار معیارهای اسلامی و معیارهای الهی،این ترکیب شگفت‌ آور همان چیزی است که بشریت محتاج و تشنه‌ ی آن است.
 
پوستر/ پای آن عهد که بستیم هستیم
خدای متعال را بر نعمت مردم سالاری و انتخابات و حضور مردم، سپاس گزاری میکنیم، این نعمت بزرگی است.
 
پوستر/ انتخاب دقیق، آینده روشن
رهبرمعظم انقلاب: همه باید تلاش کنند انتخابات؛ پروشور و با حضور عمومی مردم انجام بگیرد. این موجب می شود. کشور مصونیت، اقتدار و امنیت پیداکند.
 
پوستر/ 15 خرداد
رهبر معظم انقلاب: پانزده خرداد سال چهل و دوی شمسی که با دوازدهم محرم مصادف بود، امام بزرگوار ما در عرصه عاشورایی و با بهره برداری به بهترین شکل ممکن از ماجرای عاشورا و محرم توانستند پیام حق و داد برآمده از دل خود را به گوش مردم برسانند.
 
پوستر/ یحران خشکسالی
در پی سال ها خشکسالی و تشدید آن در سال زراعی جاری به دلیل کاهش ۹۱ درصدی نزولات جوی، زنگ بحران کم آبی در فقیرترین استان کشور از نظر منابع آب به صدا درآمده است.
 
پوستر/ روز جهانـی بـدون دخانیـات
سلامتی را انتخاب کنید، به دخانیات نه بگویید.
 
پوستر/ هر دقیقه صدها موشک بر قلب تل آویو
حماس:می‌توانیم در عرض یک دقیقه صدها موشک با برد ۲۰۰ کیلومتر شلیک کنیم.
 
گزارش تصویری/ یاقوت سرخ در دل کویر
انگور یاقوتی سیستان زودرس ترین انگور کشور است که از اوایل خردادماه کار برداشت آن آغاز می شود.
 
اینفوگرافیک/ میزان مشارکـت مردم سیستان و بلـوچستـان در انتخابات شوراهای اسلامی
رهبر معظم انقلاب: مردم به این شوراها اقبال کنند، به این انتخابات توجّه کنند، اهداف خدایى، انقلابى و استحکام قدرت انقلاب و حکومت انقلابى در کشور در این انتخابات تحقّق پیدا کند.
 
پوستر/ صیانت از جان و رای مردم وظیفه دولت به عنوان مجری انتخابات است
رییس جمهور از نامزدهای انتخابات خواست رعایت پروتکل‌های بهداشتی را جزو محورهای اصلی تبلیغاتی خود قرار دهند و گفت: صیانت از جان و رای مردم مهمترین وظیفه دولت به عنوان مجری انتخابات است.
 
پوستر/ سیستان و بلوچستان مظهر شعار وحدت اسلامی
رهبر معظم انقلاب: دشمن اتّفاقاً روی همین نقطه تکیه کرده، روی همین نقطه انگشت گذاشته و میخواهد تفرقه ایجاد کند.
 
اینفوگرافیک/ میز خدمت ریاست جمهوری 1400
رهبر معظم انقلاب: انتخابات در کشور ما باید مسابقه‌ای برای خدمت باشد، نه مسابقه‌ای برای کسب قدرت. انتخابات اسلامی این‌گونه است.
 
گزارش تصویری/ قصرقند؛ بهشت مکران
شهرستان زیبای قصرقند در جنوب سیستان و بلوچستان با باغات سبز انبه، مزارع باقلا و قنات ها و قلعه های تاریخی، یکی از مکان های دیدنی سیستان و بلوچستان است.