سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰ ,19 October 2021
 
نوع مطلب :  
بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  
📱مجموعه بازی چالشی و هیجان انگیز "قُدسنا"
این بازی شامل مراحل پرسش و پاسخ، پازل، نبرد تانک ها، پیداکردن اشیای گمشده و ... می باشد که در پایان هر چالش موفق به دریافت مدال می شوید...
 
اپلیکیشن موبایلی سبابه
نرم افزار سبابه ویژه تلفن همراه برگرفته از بیانات رهبر معظم انقلاب در خصوص انتخابات منتشر شد.
 
پوستر/ انتخاب اصلح
رهبر معظم انقلاب: کسانی که وارد میدان میشوند، باید کسانی باشند که در خود توانائیِ کشیدن این بار را بیابند؛ صلاحیتهائی را هم که در قانون اساسی است و شورای محترم نگهبان بر روی آنها تکیه خواهد کرد، در خودشان ملاحظه کنند و واقعاً وابسته و دلبسته‌ی به نظام و قانون اساسی باشند
 
پوستر/ درس خرمشهر؛ مبارزه مجدانه توأم با ایمان
رهبر معظم انقلاب: مبارزه ی مجدانه ی توأم با ایمان، در همه ی مراحل با پیروزی همراه است.
 
پوستر/ وحدت ملی
رهبرمعظم انقلاب: جوان شیعه و جوان سنّی، بدانند که این کاری که الان دارند میکنند، این هماهنگی و هم‌زیستی و هم‌کلامی و همدلی‌ای که بین اینها هست، خیلی چیز بزرگی است؛ این بزرگ‌ترین حربه است بر ضدّ دشمن ایران، اسلام و قرآن. این را بدانند و حفظ کنند.
 
اینفوگرافیک/ مشارکت مردم سیستان و بلوچستان در انتخابات
میزان مشارکت واجدان شرایط رای‌ دادن در انتخابات ریاست جمهوری ایران پس از انقلاب 1357 در سیستان و بلوچستان همواره متغیر و مردم این خطه از کشور با وحدتی که داشته، پیشتاز در عرصه بوده اند.
 
پوستر؛ انتخابات افتخار و فرصت بزرگ
رهبر معظم انقلاب: مسئولین دولتی و مسئولین غیر دولتی که در کار انتخابات دست‌اندرکارند و مسئول هستند، همه باید طبق قانون، با دقت کامل، با رعایت کمال تقوا و پاکدستی عمل کنند تا انتخابات سالمی پیش بیاید؛ و مطمئناً هم چنین خواهد شد.
 
پوستر/ احترام به رای مردم
رهبر معظم انقلاب: این حقیقتی است که در محیط اسلامی،رأی و خواست مردم در مسیرجهت گیری و منش عمومی نظام، تاثیر بنیانی و تعیین کننده ای دارد و باید داشته باشد.
 
پوستر؛ حضور زنان در میدان های مختلف
رهبر معظم انقلاب: حضور زنان در میدانهای مختلف، در راهپیماییها و در انتخاباتها نمی‌بود، یقیناً این حرکت عظیم مردمی نمی‌توانست این‌گونه شکل پیدا کند و ادامه یابد. این نظر اسلام است، این نظر نظام اسلامی است.پوستر حضور زنان در میدان های مختلف
 
پوستر/ هشدار به جمعیت جوان
رهبرمعظم انقلاب: چند سال دیگر نسل جوان در کشور کمیاب خواهد شد. آن وقت کشوری که در آن جوان کم است، پیشرفتش [هم] کم است. یکی از ابزارهای قدرت حفظ اکثریّت جوان در جامعه است.
 
اینفوگرافیک/ شبکه شاد
مدیرکل آموزش و پرورش استان سیستان و بلوچستان: هم اکنون ۸۲۵ هزار دانش آموز در استان وجود دارد که این تعداد بیش از ۳۷۸ هزار در ‏شبکه شاد عضو بوده و بیش از ۴۵۳ هزار در این شبکه عضو نیستند، که مربوط به حاشیه ‏نشینی در شهرهای زاهدان، ایرانشهر و چابهار و بخش دیگر به دانش‌آموزان روستایی و ‏عشایری بر می گردد‎....
 
استوری پوستر/ معیارها را باید شناخت
رهبرمعظم انقلاب: یک انتخاب خوب، یک انتخاب درست، نه فقط در طول چهار سال، انتخاب خوب باید فکر کرد، باید معیارها را شناخت. معیار اصلی این است که کسانی سرکار بیایند که همتشان بر حفظ عزت و حرکت کشور در جهت هدف های انقلاب باشد.
 
پوستر/ حضور به وقت در انتخابات
رهبر معظم انقلاب: توصیه‌ی من این است که هر چه بیشتر شرکت کنند، هر چه زودتر پای صندوقها بیایند، معتقدم کار نیک را بایستی در اوّل وقتِ آن انجام داد؛ به تأخیر نباید انداخت.
 
پوستر/ عید بندگی
رهبر معظم انقلاب: گذراندن ماه رمضان با عبادت، با روزه‌داری، با توسل و ذکر و خشوع و ورود در روز عید فطر، برای مؤمن یک عید به معنای حقیقی است.
 
پوستر؛ اعتبار ملّی و مناظره های انتخاباتی
رهبر معظم انقلاب: هرچه صندوقهای رأی شلوغ‌تر باشد، گسترش شرکت مردم بیشتر باشد، اعتبار کشور بالا خواهد رفت، مصونیت کشور بیشتر خواهد شد.
 
پوستر/ مسیر درست، انتخابات مظهر وحدت ملی
رهبرمعظم انقلاب: حضور مردم پای صندوق های رأی همیشه نشانه‌ی حضور مردم در صحنه و آگاهی آن ها و رأی آن ها به نظام جمهوری اسلامی تلقی می شده.لذا انتخابات ما از این جهت همیشه مظهر وحدت ملی و عزت ملی بوده.
 
اینفوگرافیک/ بیماران خاص
در سیستان و بلوچستان بیش از سه هزار و دویست بیمار مبتلا به تالاسمی وجود دارد و بالاترین میزان تالاسمی کشور در این استان دیده می شود که از این حیث جنوب استان بیشترین آمار را دارد.
 
اینفوگرافیک/ مقـاومت تــا همه پـُـرسی
رهبرمعظم انقلاب: فلسطین متعلّق به فلسطینیان است، و باید با اراده‌ی آنان اداره شود. طرح همه‌پرسی از همه‌ی ادیان و اقوام فلسطینی -که از نزدیک به دو دهه‌ی پیش از این ارائه کرده‌ایم- تنها نتیجه‌ای است که باید بر چالشهای امروز و فردای فلسطین مترتّب شود
 
پوستر/ فلسطین آزاد خواد شد
رهبرمعظم انقلاب: تردیدی نیست که فلسطین آزاد خواهد شد. ممکن است اندکی دیرتر، اندکی زودتر، لکن قطعا این اتفاق خواهد افتاد و مبارزه امت اسلامی برای نجات فلسطین ان‌شاءالله به نتیجه خواهد رسید.
 
پوستر/ شب قدر بهترین فرصت در ماه رمضان
شب قدر، فرصتی برای مغفرت و عذرخواهی است. از خدای متعال عذرخواهی کنید. حال که خدای متعال به من و شما میدان داده است که به سوی او برگردیم، طلب مغفرت کنیم و از او معذرت بخواهیم