تاریخ انتشار :سه شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۵
خاموشی روشنایی بلوار خلیج فارس شمالی شهرستان سراوان در چند شب اخیر برای ساکنین این منطقه مشکلاتی را به وجود آوره که این شهروندان خواستار رفع این معضل از متولیان امر شدند.
به گزارش عصرهامون؛ به نقل از شستون، تاریکی بلوار خلیج فارس شهرستان سراوان در چند شب اخیر موجب نگرانی و گلایمندی ساکنین این قسمت از شهرستان شده است.

ساکنین این منطقه از شهرستان سراوان خواستار رسیدگی  و رفع این معضل شده اند چرا که تاریکی این منطقه با توجه به تردد بالای خودروها و عبور و مرور شهروندان موجب افزایش تصادفات می شود.یکی از ساکنین بلوار خلیج فارس شهرستان با بیان اینکه خاموشی روشنایی بلای جان بانوان، کودکان و دیگر شهروندن شده است، سراوان گفت: تاریکی چند شب اخیر علاوه بر اینکه نگرانی هایی را برای شهروندان به وجود آورده است، موجب افزایش سرقت در این منطقه می شود.

 وی افزود: با نوان برای تردد در این بلوار دچار مشکل شده اند که انتظار می رود متولیان امر به این موضوع  رسیدگی کنند.

این شهروند سراوانی ادامه داد: تاریکی کوچه پس کوچه های منتهی به بلوار خلیج فارس موجب ایجاد ترس و اضطراب برای کودکان و بانوان شده  و در بعضی از اوقات موجب زمین خوردن آنها نیز می شود.


این شهروند سراوانی خاطر نشان کرد: با توجه به خاموشی ایجاد شده در بلوار خلیج فارس جان شهروندان با خطر جدی مواجه شده است و هر آن امکان دارد که تصادف در این بلوار رخ دهد.

در پیگیری هایی که خبرنگار شستون از شجاعی مدیر شرکت برق شهرستان سراوان داشت، وی گفت: تا کنون هیچ گونه گزارش مبنی بر خاموشی روشنایی بلوار خلیج فارس از سوی شهروندان دریافت نکرده است.

مدیر شرکت برق شهرستان سراوان افزود: شهروندان خاموشی روشنایی های معابر را به شرکت برق گزارش دهند تا در اسرع وقت موضوع بررسی و جهت رفع آن اقدام شود.


انتهای پیام/الف.د http://asrehamoon.ir/vdcfytdymw6dxca.igiw.html
نام شما
آدرس ايميل شما

آیا پیگیری های مسئولین برای حل مشکل خشکسالی سیستان را کافی میدانید؟
آری
خیر
اصلا پیگیری نمی شود