تاریخ انتشار :سه شنبه ۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۲۵
وضاع نابسامان کابل های برق در روستای جهاد آباد شهرستان سراوان در سیستان و بلوچستان موجب نگرانی اهالی این روستا شده است.
به گزارش عصرهامون؛ به نقل از شستون، یکی از اهالی روستای جهاد آباد شهرستان سراوان با تماس با این پایگاه خبری خواستار پیگیری رفع معضل سیم های برق که در زمان بارندگی خطرساز می شود، شد. 
 
این روستایی در گفت و گو با شستون اظهار کرد: اکثر مردم روستا برای ثبت نام کرده اند اما بیشتر از برق به صورت غیر قانونی استفاده می شود. 
 
وی افزود: با وجود نصب تیرهای برق در روستای جهاد آباد، فقط سه تیر برق با حجم انبوهی از کابل های فشار قوی برق مورد استفاده قرار گرفته است. 
 
این روستایی ادامه داد: تردد برای کامیون ها در این روستا با مشکل مواجه است و افرادی که در حال ساخت و ساز هستند با مشکلات فراوانی دست و پنجه نرم می کنند چرا که بخاطر سیم هایی که به صورت غیر قانونی از تیرهای برق به منازل کشیده است، امکان تردد برای ماشین های سنگین را غیر ممکن کرده است. 
 
وی خاطر نشان کرد: یکی از ماشین های سنگین بار آجر و ماسه خود را که برای یکی از اهالی آورده بود، ابتدای کوچه تخلیه کرد که مشکل رفت و آمد برای اهالی روستا نیز به یکی دیگر از مشکلات این روستا اضافه کرد. 
 
این روستایی با بیان اینکه چرا با وجود ثبت نام خانوارها برای انشعاب برق، همچنان اداره برق مبادرت به نصب کنتور و برق رسانی نمی کند، خاطر نشان کرد: گویا تیر های برق که حدود 10 سال می شود در این روستا نصب شده، دکوری هستند که هیچ اقدامی از سوی شرکت برق انجام نمی شود. 
 
وی در پایان تصریح کرد: در زمان بارندگی بی شک کابل های برق دچار اتصالی می شوند و خسارات جبران ناپذیری را بر جای می گذارند که بهتر است قبل از وقوع چنین حوادثی مسئولین مربوطه تدابیر لازم را اندیشیده کنند. 
 
 
انتهای پیام/
http://asrehamoon.ir/vdchw-nz-23nv6d.tft2.html
نام شما
آدرس ايميل شما

آیا پیگیری های مسئولین برای حل مشکل خشکسالی سیستان را کافی میدانید؟
آری
خیر
اصلا پیگیری نمی شود