تاریخ انتشار :جمعه ۱۴ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۹
امام جمعه موقت شهرستان سراوان آمریکا را سردمدار حقوق بی بشر در دنیا دانست و ادامه داد: در آمریکا که ادعای رعایت حقوق بشر را دارد بالاترین تضیع حقوق بشر نسبت به سیاه پوستان و اقلیت های دینی و مذهبی انجام می شود.
به گزارش عصرهامون؛ به نقل از شستون، حجت الاسلام و المسلمین مراد نورایی یار با اشاره به هفته حقوق بشر آمریکایی، بیان کرد: بصیرت و دشمن شناسی مقوله ای نیست که محدوده زمانی خاصی داشته باشد، بصریت، آگاهی و شناخت از مسائل روز دنیا  و مکر و حلیه دشمنان برای جهان اسلام در هر برهه ای از زمان لازم است.

 وی با بیان اینکه دشمنان مکر و حیله گوناگونی برای مشوش کردن اذهان در دنیای اسلام دارد، افزود: امروز دشمن با لباس های مختلف از جمله حقوق بشر حول جوامع اسلامی، اسلام هراسی و دین زدایی می کنند.

امام جمعه موقت شهرستان سراوان آمریکا را سردمدار حقوق بی بشر در دنیا دانست و ادامه داد:  در آمریکا که ادعای رعایت حقوق بشر را دارد بالاترین تضیع حقوق بشر نسبت به سیاه پوستان و اقلیت های دینی و مذهبی انجام می شود.

حجت الاسلام و المسلمین نورایی یار تصریح کرد: آمریکا در زمان اشغال عراق به دنبال حذف آیات قرآن کریم بود و قرآن ستیزی و قرآن ستیزی را به دلیل اینکه آیات نورانی قرآن کریم با حقوق بشری که آمریکایی ها راه اندازی کرده اند، ناسازگار است، در شبکه های اجتماعی و رسانه های خود رواج دادند.

وی با توجه به راه اندازی جنگ های قومی و مذهبی در ممالک اسلامی توسط آمریکای جنایت کار، اذعان کرد: منافقین و ضد انقلاب جنایات زیادی را در دهه 60 انجام دادند که آمریکا از این جنایت ها حمایت کرده که لازم است با توجه به حوادث و رخدادهای سال 60 از جمله اولین ترور نافرجام که منجر به جانبازی مقام معظم رهبری، بمب گذاری در دفتر مرکزی حزب جمهوری اسلامی، بمباران شیمایی سردشت توسط هواپیماهای جنگی رژیم بعث عراق و شلیک موشک به هواپیما مسافربری ایران توسط ناو آمریکایی در خلیج فارس را برای نسل جوان و جامعه تشریح کنیم. 

امام جمعه موقت شهرستان با اشاره به ولادت با سعادت حضرت معصومه (س) و هفته عفاف و حجاب، گفت: دختران و زنان باید عفت و پاکدامنی را از زنان پاکدامن صدر اسلام همچون حضرت معصومه (س) الگو پذیرند.

 حجت الاسلام و المسلمین نورایی یار با توجه به اینکه حضرت معصومه (س) الگوی مناسبی در عفاف و پاکدامنی برای دختران است، اضافه کرد: در کشورهای غربی آنچنان به مسلمانان فشار وارد می کنند که حجاب  که از کمترین حقوق آنها است، محروم هستند اما دم از حقوق بشر می زنند.

انتهای پیام/الف.د

  http://asrehamoon.ir/vdcdfs0foyt0f96.2a2y.html
نام شما
آدرس ايميل شما

آیا پیگیری های مسئولین برای حل مشکل خشکسالی سیستان را کافی میدانید؟
آری
خیر
اصلا پیگیری نمی شود