تاریخ انتشار :سه شنبه ۹ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۱۷
بی توجهی به مرمت و انجام روکش آسفالت محور سراوان_ خاش منجر به گلایه شهروندان و اعتراض امام جمعه این شهرستان در تریبون نماز جمعه شد.
به گزارش عصرهامون؛ به نقل از شستون؛ وضعیت نامناسب و اسفناک روکش آسفالت محور سراوان_جالق مدتیست که باعث گلایه ساکنین این خطه از کشور در شرقی ترین نقطه کشور شده است.

نامطلوب بودن و کیفیت نامناسب این راه ارتباطی تردد را برای اهالی سراوان با مشکل مواجه کرده و گاها منجر به بروز حوادث جاده ای و جان باختن هموطنان در این محور می شود.

شهروندان با بهره گیری از بستر فضای مجازی گلایه خود را در شبکه های اجتماعی مطرح کردند و خواستار چاره اندیشی اساسی از سوی متولیان امر شدند.

وضعیت آسفالت به گونه ای آزار دهنده است که علاوه بر شهروندان اعتراض حجت الاسلام و المسلمین مجتبی بامری امام جمعه شهرستان را نیز به دنبال داشته تا جاییکه وی هفته گذشته این دغدغه شهروندان را از تریبون نماز جمعه جهت رفع آن به مسئولین مربوطه گوش زد کرده است.

در همین راستا  محمد اسلم عبداللهی رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای سراوان در گفت و گوی تلفنی به خبرنگار ما گفت: طول عمر مفید آسفالت معمولا چهار سال است در صورتیکه عمر  قسمت هایی‌ از آسفالت محور سراوان_خاش بیش از ۱۸ سال است که می گذرد.

وی افزود:  لکه گیری آسفالت محور سراوان_ خاش به طور مرتب انجام می شود.

این مقام مسئول ادامه داد: با پیگیری های انجام گرفته جهت رفع این معضل مجوز چهار تانکر قیر اخذ شده که پس از تخلیه، عملیات اجرایی مرمت و بازسازی روکش آسفالت این مجوز آغاز خواهد شد.

عبدالهی خاطرنشان کرد: در صورت تامین محموله قیر در پانزده روز آینده عملیات لکه گیری این محور آغاز خواهد شد.

 وی اذعان کرد: واژگون شدن خودروهای سوختکش که حامل محموله های نفتی هستند خاصیت آسفالت را از بین می برند که مشکلاتی را برای آسفالت به وجود آورده است.

انتهای پیام/ http://asrehamoon.ir/vdcjhxevxuqexyz.fsfu.html
نام شما
آدرس ايميل شما

آیا پیگیری های مسئولین برای حل مشکل خشکسالی سیستان را کافی میدانید؟
آری
خیر
اصلا پیگیری نمی شود