دوشنبه ۴ بهمن ۱۴۰۰ ,24 January 2022
 
دربارهء ما

پایگاه خبری تحلیلی عصرهامون ، حاصل فعالیت گروهی از جوانان فعال در دنیای مجازی ست که با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی و حفظ وحدت در استان سیستان و بلوچستان و همچنین صیانت از کیان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و طبق قوانین و مقررات نظام ج.ا.ا اداره می شود.

عصرهامون وابسته به هیچ ارگان ، نهاد و حزب و جناح سیاسی نبوده وبه اردوگاه های سیاسی از قبیل اصلاح طلبی و اصولگرائی سرسپردگی ندارد که علت آن دل در گرو ولایت امر که بزرگ ترین سکان دار و ستون نظام جمهوری اسلامی ایران  است، سرسپردگی دارد.

این پایگاه خبری تحلیلی با حفظ نگاه ویژه خود نسبت به مسائل سیاسی ، اقتصادی ، اجتماعی و فرهنگی سیستان و بلوچستان و پرهیز از دامن زدن به اختلافات قومی مذهبی و دوری از درگیری های رسانه ای کم فایده و بعضا بی فایده گام بر می دارد و آماده است تا با درج اخبار ، تحلیل ها و مقالات صاحب نظران  و فرهیختگان زمینه ای مناسب برای تجمیع افکار و اندیشه ها و ارائه آن به عموم مردم فراهم آورد.

همکاران پایگاه خبری عصرهامون رعایت قوانین حقوقی مربوط به مطبوعات ایران را برخود لازم دانسته و علاوه بر رعایت قانون تلاش خواهند کرد که از دایره اخلاق حرفه ای خارج نشود.که می توان در شعاع این دایره به پرهیز ار انتشار اخبار کذب ، دوری از بزرگنمایی های مغرضانه و سوء گیری های بیجا، اجتناب از تهمت و توهین ، ذکر منابع خبری و درج جوابیه ها اشاره کرد.

عصرهامون همچنین تا حد امکان ، تمامی نظراتی که از طریق صفحات داخلی مطالب فرستاده می شود و نیز مطالبی که از طریق تماس با ما ارسال می شوند منتشر می نماید و بدیهی است که نظرات حاوی توهین، تهمت و اسائه ادب به اشخاص حقیقی و حقوقی و یا با هدف دروغ پردازی و سیاه نمایی های مغرضانه منتشر نخواهند شد.

پرسنل عصرهامون پیشاپیش از نقدهای منصفانه و راهنمایی های مخاطبان عزیز در جهت رفع نقایص فنی و محتوایی و ارتقای کیفی این پایگاه خبری تحلیلی به گرمی استقبال می نماید.

با تشکر

پایگاه خبری تحلیلی عصرهامون