چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹ ,27 May 2020
گزارش
بازخوانی زندگی نامه اولین شهید محراب در سیستان وبلوچستان/شهید توکلی همسر، پدر و یک روحانی مهربان و فداکار بود

همزمان با شهادت مولای متقیان علی(ع)؛

مهدی توکلی اولین شهید محراب سیستان وبلوچستان است که در شب 21 ماه مبارک رمضان در حالی که برای مراسم احیاء و شب زنده داری به مسجد رفته بود توسط اشرار در محراب عشق به شهادت رسید.

 
سردار غلامرضا باغبانی، یکی از فرماندهان عملیات بیت المقدس با اشاره به تقارن روز جهانی قدس و فتح خرمشهر گفت: با وحدتی که بین کشورهای مسلمان مبنی بر حمایت از فلسطین رخ داده به زودی شاهد از بین رفتن این غده سرطانی رژیم صهیونیستی توسط یاران شهید سلیمانی خواهیم بود.
اینجا اشک ها معنای دیگری به زندگی می بخشد و به راستی پایان زندگی این افراد برای همیشه جاودانه می ماند.
مهدی جهانزاده مسئول سازمان بسیج عشایری سپاه سلمان سیستان وبلوچستان گفت: 20 گروه جهادی عشایری در این برهه از زمان به ندای رهبر معظم انقلاب لییک گفته و در شکست ویروس کرونا مشارکت داشتند.
به دنبال بارش های بهاری و ورود سیلاب و دشتمال جاری شده از سمت افغانستان در رودخانه ها و سدهای سیستان، این روزها شاهد جان دوباره تالاب هامون و خوشحالی مردم منطقه هستیم.
قمر شهریاری، رئیس گروه سلامت محیط مرکز بهداشت سیستان وبلوچستان با بیان اینکه خانواده‌ها و دانش­آموزان باید از علائم بیماری کووید-19 مطلع باشند، گفت: در صورت داشتن هر یک از علائم در دانش‌آموز یا اعضاء خانواده، باید از فرستادن کودک به مدرسه خودداری کرد.
حجت الاسلام علی خیور گفت: شب‌های قدر برای ارزیابی اعمال، امضا و تصویب اعمال آینده و تنفیذ و اجرایی‌ شدن آن است که در شب سوم، ابلاغ رسمی انجام می‌گیرد و تغییر در آن شاید ناشدنی باشد.
جمعی از مدیران روابط عمومی ادارات سیستان وبلوچستان گفتند: روابط عمومی سازمان ها در خط مقدم اطلاع رسانی قرار دارند که موفقیت سازمان متبوع به برد توپخانه ارتباطی آنها بستگی دارد.
جمعی از علمای اهل سنت سیستان وبلوچستان با بیان اینکه ماه مبارک رمضان از ابتدا تا انتها، ماه رحمت و غفران الهی است،گفتند: اهل سنت در شب قدر آداب و رسوم مخصوصی دارند که اعتکاف و شب زنده داری یکی از آن ها است.
رانندگان ماشین های سنگین و ترانزیت در مرز میرجاوه به علت بسته بودن مرز توسط کشور پاکستان روزهای سختی را سپری می کنند.
جمعی از کارشناسان مذهبی سیستان وبلوچستان با بیان اینکه مراسمات احیای شب های قدر با رعایت پروتکل های بهداشتی در مساجد برگزار می شود،گفتند: شب های قدر فرصتی ارزشمند برای خودسازی انسان است.
 
آیا از عملکرد شهرداری زاهدان در دوران مدیریت "عبدالقادر پربار" رضایت دارید؟
خیر
بله
نظری ندارم