جمعه ۳ ارديبهشت ۱۴۰۰ ,23 April 2021
اقتصاد مقاومتی
اشتغالزایی 3 هزار نفر؛ دستاورد طرح های اقتصاد مقاومتی در جنوب شرق/تسهیلات ‏بسیج سازندگی فرصتی برای کارآفرینی و رونق تولید ‏است

اعتلای بسیج در خدمت رسانی مردمی است؛

بسیج سازندگی سیستان وبلوچستان در یکسال گذشته با اجرای طرح های محرومیت زدایی و اقتصاد مقاومتی علاوه بر ایجاد زمینه اشتغال قریب به سه هزار نفر، گامی بلند به سوی رونق تولید و اشتغالزایی نیز برداشته است.

 
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان از اجرای عملیات خط کشی یک هزار و 850کیلومتر از محورهای مواصلاتی این استان با صرفه جویی حدود 30 میلیارد ریالی اعتبارات در سال 99 خبر داد.
بسیج سازندگی سیستان وبلوچستان در یکسال گذشته با اجرای طرح های محرومیت زدایی و اقتصاد مقاومتی علاوه بر ایجاد زمینه اشتغال قریب به سه هزار نفر، گامی بلند به سوی رونق تولید و اشتغالزایی نیز برداشته است.
علی اکبر جعفری، معاون محرومیت زدایی و مردم یاری قرارگاه قدس جنوب شرق نیروی زمینی سپاه گفت: در تداوم خدمات بی منت سپاه، به زودی بالغ بر هزار پروژه فنی، محرومیت زدایی و اقتصاد مقاومتی در سیستان وبلوچستان افتتاح می شود.
ایوب کرد، مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان وبلوچستان گفت: در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی این اداره با بازسازی ماشین آلات راهداری اقدام به صرفه جویی 150 میلیارد تومانی کرد.
با حضور فرمانده سپاه سلمان سیستان وبلوچستان 114 پروژه محرومیت زدایی و اقتصاد مقاومتی، به مناسبت هفته بسیج افتتاح شد.
محمد رضا خمر گفت: هشت سال جنگ تحمیلی با گروه های مردمی مدیریت شد، برای فشنگ، تانک، رادار، هلی کوپتر در مضیقه بودیم اما ملت غیرتمند ایران مقابل آنها ایستادگی کرد.
ایوب کرد، مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان وبلوچستان گفت:به منظور تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی با بهره گیری از توان نیروهای متخصص بومی ماشین آلات راهداری استان تعمیر و نوسازی شد.
یکی از کارآفرینان موفق زاهدانی علاوه بر مهارت آموزی به بیش از 200کارآموز؛ توانست با افتتاح بزرگترین استارتاپ استودیو آموزشگاه آزاد طلا و جواهر سازی، سیستان و بلوچستان را میزبان رقابت های ملی در بخش طلا و جواهر کشور کند.
رهبر معظم انقلاب: کار یک ارزش والا است و این موضوع باید به یک فهم عمومی در جامعه تبدیل شود تا جایگاه ارزشمند کارگر نیز شناخته شود.
 
10 راهکار برای اقدام و عمل در اقتصاد مقاومتی/ اینفوگرافیک