چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹ ,28 October 2020
اخبار
اجرای طرح ملی آبرسانی برای 753 هزار روستانشین سیستان و بلوچستان/ تکمیل پروژه های آبی روستاها در گرو تامین 2100 میلیارد تومان اعتبار

مدیرعامل آبفای سیستان و بلوچستان خبر داد؛

علیرضا قاسمی گفت: طرح ملی آبرسانی به تک روستاها و تکمیل مجتمع های آبرسانی اولویت دار روستایی برای 2 هزار و یکصد و نود و چهار روستایی سیستان و بلوچستان با جمعیت 753 هزار نفری در دست اجراست.

 
محمد انور هاشمزهی گفت: شکارچی متخلف به جریمه نقدی محکوم شد.
مرضیه پیشگوی، متخصص پوست، مو و زیبایی گفت: پسوریازیس تا 2 درصد در جمعیت دنیا شیوع دارد، این بیماری ممکن است تظاهرات مختلفی داشته باشد و از جمله شایع ترین نواحی درگیری آرنج، زانو و سر است.
بازیکنان ایرانی در بین کشورهای آسیایی بیشترین حضور را در فصل جاری لیگ ستارگان قطر دارند.
مشاور حقوقی باشگاه پرسپولیس آخرین وضعیت پرونده عیسی آل کثیر را تشریح کرد.
علیرضا شهرکی گفت: از ابتدای سال 99 تاکنون بیش از ۶۰۰ دوره آموزش به صورت حضوری و مجازی توسط نهضت سواد رسانه‌ای انقلاب اسلامی سیستان و بلوچستان برگزار شد
آیت الله مصطفی محامی گفت:انتظار این است که علما و معتمدین اهل سنت بازوی توانمند نظام در جهت رفع مشکلات باشند و برای انجام هر کار تابع قانون و برنامه ریزی مناسب داشته باشند..
سید جواد ساداتی نژاد گفت: در خصوص تامین آب شرب روستاهای استان سیستان و بلوچستان وزارت نیرو اعتباراتی را اختصاص داده است.
حسن ابراهیمی گفت: تمرین مقابله با آلودگی نفتی با استفاده از بوم ساحلی در بندر شهید بهشتی چابهار برگزار شد.
سردار احمد طاهری از کشف 1.6 تن مواد مخدر در درگیری مسلحانه پلیس ایرانشهر با باند حرفه ای قاچاق مواد افیونی در سیستان و بلوچستان خبر داد.
محمدعلی ابراهیمی گفت: نامگذاری 27 اکتبر مصادف با هشت آبان ماه به عنوان "روز جهانی میراث سمعی و بصری" می تواند تلنگری در جهت افزایش آگاهی عمومی نسبت به اهمیت و نگهداری درست و بهینه از اسناد دیداری و شنیداری باشد.
معین الدین سعیدی گفت: یکی از مهمترین دلایل فاصله های تاریخی شاخص های سیستان و بلوچستان، ضعف بنیه آموزشی از نظر کیفی و کمی کیفی است.
باشگاه النصر عربستان اعلام کرد متن جامع و کاملی را درباره تخلف باشگاه پرسپولیس به AFC فرستاده است و با جدیت شکایت خود را دنبال می کند.
آیت‌الله مصطفی محامی گفت: تبلیغ اسلام از اهمیت بسیاری برخودار است و در سیستان‌وبلوچستان با توجه به جمعیت شیعه نیاز مبرم و فوری به تبلیغ احساس می شود که متاسفانه در این زمینه با کمبود نیرو مواجه هستیم.
مدیرکل امور حقوقی وزارت ورزش و جوانان با بیان این‌که شاهد اضافه شدن قراردادهای پنهان به قراردادهای اصلی بازیکنان و مربیان خارجی و داخلی در ایران هستیم، بر لزوم نظارت هرچه بیشتر از سوی تمامی دستگاه‌های ذی صلاح تاکید کرد.
باشگاه پرسپولیس در چند ماه گذشته و در چندین مرحله بخش زیادی از مطالبات یک میلیون و 150 هزار یورویی برانکو ایوانکوویچ را پرداخت کرده است تا در آستانه تسویه حساب با این مربی کروات باشد.
عضو سابق هیئت مدیره پرسپولیس گفت: هیات مدیره پرسپولیس نمی تواند این تیم را از گردنه خطرناک نجات دهد.
حمیدرضا نصیری گفت: 834 تن میگو از مزارع سیستان و بلوچستان برداشت شد، این برداشت از اواخر تیرماه تا آخر شهریور ماه را شامل می شود.
فدراسیون جهانی ژیمناستیک اعلام کرد ورزشکاران برای مسابقه بین‌المللی توکیو باید ۲ هفته در کشور خود در قرنطینه باشند.
علیرضا جلالزایی گفت: کریدور گردشگری سبز تا کویر از گلستان شروع می شود و تا کویر ادامه دارد و دو گردشگری طبیعت سبز و کویر را در خود جای داده است.
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان از امضای تفاهنامه مشترک حذف دفترچه کارنه دو پاساژ در محدوده تفتان و میرجاوه در هشتمین اجلاس کمیته تجاری مرزی این استان و ایالت بلوچستان پاکستان به منظور افزایش مبادلات مرزی از طریق کاهش هزینه ترد ناوگان حمل و نقل حامل اقلام تجاری دو کشور خبر داد.
 
گزارش تصویری/ خیمه سوزان عصر عاشورا  
پوستر/خشونت پلیس آمریکا و برخوردهای تبعیض آمیز
اینفوگرافی/ نشانه‌های تب کریمه کنگو
کارتون/ در رسانه های دروغ پراکن چه خبر است؟