چهارشنبه ۲۵ تير ۱۳۹۹ ,15 July 2020
ایرانشهر
تب کنگو در کمین دامداران سیستان و بلوچستان/ کنه زدایی دو هزار راس دام سبک و سنگین در ایرانشهر

رئیس مرکز بهداشت ایرانشهر عنوان کرد:

مهدی صدرایی نسب با بیان این که دامداران سم پاشی دام ها را جدی بگیرند، گفت: بالغ بر دو هزار راس دام سبک و سنگین در ایرانشهر کنه زدایی شدند.

 
تعدادی از اهالی روستا احمد آباد شهرستان ایرانشهر از مشکل آب این منطقه ابراز گلایه کردند و خواستار رسیدگی مسئولین به این معضل شدند.
هاشم جهانتیغ با بیان این که معابر و اماکن عمومی توسط بسیجیان تیم های جهادی حوزه مقاومت بزمان شهرستان ایرانشهر ضدعفونی شدند؛ گفت: امروز بسیجیان و جهادگران در قالب مدافعین سلامت در عرصه سلامت با ویروس کرونا در حال جنگ هستند.
همان قدر که مصرف شیر و لبنیات سالم و استاندارد برای تندرستی و سلامت انسان مهم و اثر گذار است، مصرف شیر فله ای و ناسالم می تواند در ایجاد تب مالت موثر باشد و به سلامت انسان ها لطمه بزند.
ابوذر کوثری با بیان این که اکثر دانش آموزان ایرانشهری در دسترسی به اینترنت دچار مشکل هستند، گفت: استفاده از ماسک باید بین عموم فرهنگ سازی شود.
سکینه نارویی گفت: حجاب و چادر حریمی برای حفاظت زنان و دختران در برابر دشمنان اسلام و چشمان نامحرم است و باعث ایجاد عزت و شان در وجود بانوان ایرانی می شود.
تأمین امنیت غذایی و رعایت بهداشت در کشتارگاه ها به ویژه در شرایط فعلی و وجود کرونا برای حفظ سلامت مردم امری ضروری و مهم است.
مهدی صدرایی نسب گفت: زباله ها شامل تعدادی لوله تست ptptt پلمپ شده و فاقد بقایای خون بوده است؛ که به دلیل سهل انگاری و عدم مسئولیت پذیری خدمه یکی از آزمایشگاه های بخش خصوصی در خیابان ایرانشهر رها شده بود.
مهدی صدرایی نسب از پلمپ و غیر فعال سازی ۸ باب مکان کسب توسط واحد سلامت محیط و کار شهرستان ایرانشهر خبر داد و گفت: فاصله گذاری اجتماعی مهم ترین راهبرد عبور از بحران کرونا می باشد.
منصور شهرکی گفت: بیمارانی که پیشینه ابتلا به دیابت بیماری‌های قلبی، ریوی یا سایر بیماری‌های مزمن را دارند بیشتر در معرض خطر مبتلا شدن به بیماری کرونا هستند.
محمد هراتی از کشف ۱۰ قبضه سلاح غیر مجاز توسط نیروهای اطلاعات سپاه شهرستان ایرانشهر خبر داد.
 
گزارش تصویری/ شب قدر؛ بیست و یکم ماه مبارک رمضان در ایرانشهر  
پوستر/رزمایش کمک مومنانه
آیا از عملکرد شهرداری زاهدان در دوران مدیریت "عبدالقادر پربار" رضایت دارید؟
خیر
بله
نظری ندارم