دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ ,1 March 2021
 
نوع مطلب :  
بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  
کارکنان آرامستان و پاکبانان در الویت دریافت واکسن کرونا قرار می گیرند
پیمان نارویی گفت: با توجه به ارتباط مستقیم و پرخطر کارکنان برخی از حوزه های شهرداری زاهدان با ویروس منحوس کرونا، این پرسنل به عنوان گروه ها پرخطر باید در اولویت دریافت واکسن کرونا قرار خواهند گرفت.
 
جشن نیکوکاری در سیستان‌وبلوچستان مجازی برگزار می‌شود
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) سیستان‌وبلوچستان گفت: در آستانه فرارسیدن سال نو، جشن نیکوکاری با شعار «عیدی برای همه» از ۱۴ اسفندماه در سطح استان برگزار می‌شود.
 
کشف 9 تن تخم مرغ احتکار شده در زاهدان/ بازار کالاهای اساسی زیر ذره بین تعزیرات حکومتی است
حیدر میرزایی گفت: با پیگیری‌ها و رصد اطلاعاتی صورت گرفته، مقدار 9 تن تخم مرغ در یک انبار احتکار شده در زاهدان کشف و ضبط شد.
 
گره گشایی اقتصادی بنگاه های مشکل دار در اولویت مطالبات کارگران
کریم یاوری گفت: صیانت از نیروی کار فقط در رسیدگی حقوقی به دادخواست های قانونی کارگران و نیروی کار خلاصه نمی شود، بلکه گره گشایی از مشکلات اقتصادی بنگاه های مشکل دار در اولویت خواسته‌های کارگران است
 
تخریب اموال عمومی وحمله به نیروهای نظامی توطئه ای آشکار از سوی دشمنان /برهم زدن امنیت مردم محکوم است
مولوی عبدالرحیم ریگیان پور گفت:دشمنان از آن سوی مرزها به دنبال فرصتی برای برهم زدن وحدت و تحریک و تشویق مردم به برهم زدن نظم امنیت هستند، اما مردم فریب این گروه ها را نمی خورند.
 
رشد 20 درصدی صدور کارت سلامت رانندگان بخش حمل و نقل عمومی در سیستان و بلوچستان
ایوب کرد از رشد 20 درصدی صدور کارت سلامت رانندگان بخش حمل و نقل عمومی در سیستان و بلوچستان خبر داد.
 
عکس نوشته/ "رزاق" منفعت مافیای سوخت را به خطر انداخت
با اجرایی شدن طرح رزاق در سیستان و بلوچستان با هدف ایجاد اشتغال پایدار و استفاده عدالت محور مرزنشینان از مرز، منفعت مافیای سوخت به خطر افتاد.
 
مهم و حیاتی بودن حمایت از کارآفرینان/ تجمل گرایی و هزینه های سنگین ازدواج علت روی آوردن جوانان به قاچاق است
بهناز امرا گفت: زیاده خواهی و تجملگرایی در پوشاک و طلا برخی از زنان بومی که موجب روی آوری مرد ها به مرز می شود تا کسب درآمد بالاتری داشته باشند و به سمت قاچاق سوخت و کالا روی آورند.
 
با برهم زنندگان و مخلان امنیت برخورد قاطع خواهیم کرد/لزوم بهره گیری از ظرفیت بزرگان طوایف در پایداری و توسعه امنیت
علی شعبانی بر اهمیت استفاده از ظرفیت بزرگان و معتمدان طوایف و قومیت ها در پایداری و توسعه امنیت در ایرانشهر تاکید کرد و گفت: با بر هم زنندگان امنیت و آرامش مردم برخورد قاطع می شود.
 
اعمال نظارت میدانی بر چرخه توزیع جایگاههای سوخت در پلان/ ساماندهی و تفکیک ناوگان خورویی برای ارائه خدمات مطلوب به مردم است
علیرضا میر گفت: نظارت میدانی و پایش ناوگان نفتگاز سوخت جایگاه پلان باید در دستور کار دستگاه های متولی و مرتبط قرار گیرد.
 
شانزدهمین مرحله یارانه معیشتی روز یک شنبه ۱۰ اسفند به حساب سرپرستان خانواده واریز می‌شود.
 
عوام فریبی با شعار دروغین تخفیف در فروشگاه های زنجیره ای/ اصناف زاهدانی زیر ذره بین گشت های مشترک رفتند
رشد قارچ گونه فروشگاه های زنجیره ای با شعار "تخفیف"، در حالی این روزها رقیبی جدی برای سوپرمارکت های محلی به شمار می رود که بازار داغ گرانفروشی در برخی از این مراکز گلایه های مردمی را به دنبال داشته است.
 
آغاز روزشماری روستاییان هامون تا مکران برای برپایی جشن پایان بی آبی/ خداحافظی ۷۱۰ روستا با آبرسانی سیار شتاب گرفت
با توجه به نگاه ویژه نظام جمهوری اسلامی ایران به محرومیت زدایی، آبرسانی به روستاهای پهناورترین استان کشور، این روزها شتاب زیادی به خود گرفته است، به گونه ای که هزاران روستایی تا انتهای امسال جشن پایان بی آبی را برگزار و با اتمام سال مالی ۱۴۰۰، مردم ۷۱۰ روستای دیگر نیز با آب آبرسانی سیار خداحافظی خواهند ...
 
استرس کووید_19 را با اجرای ایده‌های خلاقانه خنثی کنیم/اضطراب، روی پنهان ویروس کرونا
ابراهیم انصاری گفت: انواع مشکلات جسمی و روانی می‌توانند در اثر اضطراب‌های ناشی از کرونا در افراد پدیدار شود اما با اجرای ایده‌های خلاقانه در خانه می‌توان از بند این اضطراب‌ها رها شد.
 
قیمت سکه طرح جدید  به ۱۱ میلیون و ۱۳۰ هزار تومان رسید
قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید، امروز شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۹ در بازار آزاد تهران به ۱۱ میلیون و ۱۳۰ هزار تومان رسید.
 
ابلاغ دولت روی زمین ماند/شرکت پخش، شیر گازوئیل «طرح رزاق»را بست
طرح رزاق که مصوبه ستاد مبارزه با قاچاق کالا است وتوسط رئیس جمهور برای اجرا ابلاغ شده، علیرغم گذشت دو ماه از اجرای آزمایشی، با کم‌توجهی زیرمجموعه‌های وزارت نفت در تحویل سوخت زمینگیر شده است.
 
قیمت دلار ۹ اسفند ۱۳۹۹ به ۲۵ هزار و ۱۹۶ تومان رسید
قیمت هر دلار آمریکا(اسکناس) شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۹ در صرافی‌های بانکی برای خرید ۲۴ هزار و ۶۹۷ تومان و برای فروش ۲۵ هزار و ۱۹۶ تومان شد.
 
واعظی به بی‌تدبیری دولت در مدیریت ارز اعتراف کرده است/ دستکاری ارز تولید را زمین زد
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات با اشاره به اینکه تلاش کردیم دولت را به ریل قانون برگردانیم اما متاسفانه دولت همکاری نکرد گفت: بازار بورس را به هم ریختند، تولید را زمین زدند و امروز آقای واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور به این بی مدیریتی اعتراف می کنند.
 
عصر «بایدن»؛ بازگشت آمریکا به دوران دموکراسی یا جنگ‌های نیابتی!/ آیا داعشی دیگر در منطقه ظهور خواهد کرد؟
در حالی که بسیاری از کارشناسان براین باورند که سیاست دموکرات‌های آمریکا در سیاست خارجی مبتنی بر فشار، تحریم، جنگ اطلاعاتی، جاسوسی و جنگ های نیابتی است، اصلاح طلبان در ایران در تکمیل پروژه ذوق زدگی از بازگشت دموکرات‌ها به قدرت، روی کار آمدن بایدن در این کشور را بازگشت دموکراسی به ایالات متحده می دانند....
 
دیدار از پدران شهدا به نیابت از فرزندانشان
مسئول کانون خادمیاری ایثار وشهادت گفت: همزمان با میلاد حضرت علی علیه السلام از پدران شهدا در سیستان و بلوچستان تجلیل و قدردانی شد.