يکشنبه ۲۲ تير ۱۳۹۹ ,12 July 2020
 
بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  
ثبت 2039مورد شکایت مردمی در سامانه 124/گرانفروشی بالاترین آمار شکایت ها را به خود اختصاص داد
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت: در طی 6ماه اول امسال، 2 هزار و 39 گزارش مردمی از ‏طریق ستاد خبری این سازمان در سطح استان دریافت شده است.‏
 
382واحد دولتی و خصوصی خدمات پستی را در سیستان و بلوچستان ارائه می کنند
مدیرکل پست سیستان و بلوچستان گفت:در حال حاضر382واحد خصوصی و دولتی خدمات پستی را به مردم استان ارائه می کنند.
 
آخرین وضعیت آب و هوایی سیستان وبلوچستان
مسیر کوتیج به رمشک در محدوده شهرستان فنوج در جنوب سیستان وبلوچستان که به دلیل طغیان رودخانه محلی مسدود شده بود بامداد امروزبازگشایی شد.
 
بهره برداری از 129مدرسه خیری در نیمه نخست سال/276پروژه در دست اجرا قرار دارد
مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس سیستان و بلوچستان گفت: در شش ماه اول امسال 129مدرسه خیری با 380کلاس درس در استان تکمیل و به بهره برداری رسیده است.
 
نمایندگان مجلس شورای اسلامی
نمایندگان مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه سخنان گهربار مقام معظم رهبری باعث قوت قلب ملت ایران است، گفتند: تحریم ها هیچ اثری بر اراده مردم انقلابی این کشور ندارد.
 
گیاه تولید کننده نفت از شایعه تا واقعیت!‏
گیاه مداد که به عنوان یک تولید کننده نفت و سوخت در برخی از رسانه ها و شبکه های مجازی در حال معرفی می باشد، فاقد ‏این قابلیت است و تنها تشابه هیدروکربنات با نفت را دارد.‏
 
روحیه جهادی عامل رفع مشکلات کشور/ شکست تحریم ها منجر به شکست آمریکا می شود/ مشکل دشمن، تفکر انقلابی و اصل نظام جمهوری اسلامی است
کارشناس امور سیاسی با بیان این که دشمن با تفکرات انقلابی و مبارزه طلبی انقلابیون کشور ایران مشکل دارد، گفت: روحیه جهادی جوانان انقلاب، راهگشای مشکلات کشور است.
 
کمک به طبقات محروم با استفاده ازظرفیت مساجد یکی ازاولویت ها است
فرمانده قرارگاه جهادی امام رضا(ع) در سیستان وبلوچستان گفت: در تلاش هستیم تا با بهره مندی از ظرفیت مساجد سطح زندگی طبقات کم بضاعت ارتقا و بهبود یابد.
 
خدمات ارزنده بسیج باعث دلگرمی مردم سیستان و بلوچستان شده است/ دولتمردان با تفکر بسیجی به حل مشکلات مردم بپردازند
جمعی از بسیجیان استان سیستان وبلوچستان با اشاره به خدمات بسیج به محرومان استان، گفتند: دولتمردان هم باید همچون بسیجیان پای کار آمده و با تفکر بسیجی در حل مشکلات مردم گام بردارند.
 
حملات موشکی و پهپادی سپاه باعث ترس و وحشت دشمنان شد/ سبزپوشان سپاه توان دفاعی کشور را به رخ جهانیان کشاندند
جمعی از علمای اهل سنت سیستان وبلوچستان ضمن قدرددانی از اقدام به موقع سپاه پاسداران در خصوص حملات موشکی و پهپادی به مقر تروریست‌های عامل جنایت تروریستی اهواز گفتند: این حمله باعث ایجاد ترس و وحشت در بین دشمنان شد.
 
ابوذر مهدی نخعی سرپرست فرمانداری زاهدان
سرپرست فرمانداری زاهدان مشکلات فنی در شهرستان های میرجاوه و خاش را یکی از دلایل شلوغی صف های گاز مطرح کرد و گفت: در این مدت گاز این دو شهرستان نیز از طریق زاهدان تامین شده است.
 
​گام های مردانه برای زنان سیستان وبلوچستان/ ۵۸هزار زن سرپرست خانوار در انتظار حمایت هستند
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری سیستان وبلوچستان گفت: در تلاش هستیم تا گام های موثری برای ارتقاء سطح معیشت و رفاه بانوان در استان برداریم که در حال رایزنی همزمان چندین طرح هستیم.
 
نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی
نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این مطلب که بنده مخالفFATF هستم، گفت: هرگز نباید زیر بار قراردادهای استعماری رفت، باید آزادانه مسیر خود را انتخاب کنیم.
 
‏6 وزنه بردار سیستان و بلوچستان با حریفان رقابت می کنند/ فعالیت250وزنه بردار بیمه شده در استان
رئیس هیئت وزنه برداری سیستان و بلوچستان گفت: 6 وزنه بردار سیستان و بلوچستان با حریفان خود در اولین دوره ‏المپیاداستعدادهای برتر ورزشی کشور به رقابت می پردازند.‏
 
علی نجفی زاده جوان ترین آتش نشان زاهدانی
جوان ترین آتش نشان زاهدانی که به عنوان مسئول روابط عمومی در سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی این شهرستان مشغول به فعالیت است، گفت: آتش نشانان مدافع و حافظ جان و مال مردم هستند.
 
عبدالرحيم شاقوزايی باسابقه ترین آتش نشان زاهدانی
باسابقه ترین آتش نشان زاهدانی گفت: تجهیزات و امکانات موجود در سیستان وبلوچستان بروز نیست و نسبت به سایر استان ها در این زمینه عقب هستیم.
 
دونده سیستان و بلوچستان مقام سوم کشوری را کسب کرد
رئیس هیئت دو و میدانی سیستان و بلوچستان گفت: ورزشکار دو و میدانی کار استان در رقابت های قهرمانی باشگاه های کشور ‏موفق به کسب مقام سوم شد.‏
 
رزمندگان دوران دفاع مقدس
جمعی از رزمندگان دوران دفاع مقدس گفتند: آگاهی بخشی و انتقال ارزش های دفاع مقدس به نسل امروز بزرگترین وظیفه مسئولان کشور برای پاسداشت انقلاب اسلامی ایران است.
 
کاهش سهمیه سوخت با هدف آسایش مردم و حذف دلالان بود/ رشد 64درصدی مصرف سوخت زاهدان طی ماه گذشته!
مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران گفت: کاهش سهمیه سوخت با هدف مدیریت مصرف، رساندن سوخت به مصرف کننده واقعی و قطع دست دلالان انجام شد.
 
نمایندگان مجلس شورای اسلامی
نمایندگان مردم سیستان وبلوچستان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امدادهای الهی رمز موفقیت رزمندگان اسلام در دفاع مقدس بود، گفتند: نصرت الهی، وحدت و ولایت عامل ماندگاری انقلاب است.