جمعه ۲۰ تير ۱۳۹۹ ,10 July 2020
 
بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  
از وضعیت فعلی بازارچه های مرزی رضایت نداریم/دولت رسالت خود را نسبت به مرز فراموش کرده است
عضو مجمع نمایندگان سیستان و بلوچستان در مجلس شورای اسلامی گفت: از وضعیت فعلی بازارچه های مرزی رضایت نداریم ‏و شرایط را مطلوب نمی دانیم.‏
 
دوران هشت سال دفاع مقدس
جمعی از جانبازان و رزمندگان دوران هشت سال دفاع مقدس با بیان اینکه تمام دستاوردها و پیشرفت های امروز به برکت دفاع مقدس است، گفتند: جبهه نه تنها درس آزادگی را آموخت بلکه یک بنگاه معنوی و دینی بزرگ بود.
 
دلالان عامل تنش در بازار فرم مدارس سیستان وبلوچستان/ آماده تامین نیاز لباس فرم استان هستیم
رئیس هیئت مدیره صنایع نساجی و پوشاک هامون بافت کویرگفت: برخی از دلالان و توزیع کنندگان پوشاک در راستای ‏سودجویی خود برای حوزه تولید این محصول در استان مشکل ایجاد می کنند.‏
 
علمای اهل سنت سیستان وبلوچستان
جمعی از علمای اهل سنت سیستان وبلوچستان ضمن محکوم کردن اقدام تروریستی در اهواز گفتند: حمله به رژه نیروهای مسلح نشان ترس دشمنان از قدرت نظامی ایران است
 
بهترینهای ووشو کشور آماده نبرد در مسابقات انتخابی سیستان وبلوچستان
رئیس هیئت ووشو سیستان و بلوچستان گفت: ووشوکاران استان که در حال حاضر در بین بهترین های کشور قرار ‏دارند، در مسابقات انتخابی سیستان و بلوچستان با هم به رقابت می پردازند.‏
 
وحدت و اتحاد بسیجیان خاری در چشم دشمنان/ امنیت حاصل در کنارهم بودن شیعه و سنی است
سرپرست معاونت سیاسی اجتماعی استانداری سیستان و بلوچستان گفت: در کنار هم بودن باعث هراس دشمن از اقتدار بسیج شده که حاصل آن امنیت است وخاری در چشم دشمنان محسوب می شود.
 
علمای اهل سنت سیستان وبلوچستان
جمعی از علمای اهل سنت سیستان وبلوچستان گفتند: تفکر بسیجی حلال همه مشکلات و عاملی برای مبارزه با ناامنی است.
 
خدمت بسیج به مردم خاری در چشم دشمن است/ از هیاهوی دشمن هیچ هراسی نداریم‏
سرطایفه کرد تمین شهرستان میرجاوه گفت: خدمت بسیج به مردم خاری در چشم دشمنان است.
 
عبدالله حسین بر ورزشکار سراوانیِ محبوب و قهرمان دفاع شخصی جهان
قهرمان دفاع شخصی جهان با بیان اینکه بسیج نقطه قوت نظام اسلامی است، گفت: اقداماتی که بسیج در جامعه انجام می دهد، در جهت خدمت به مردم است و ریاکاری در آن وجود ندارد.
 
نمایندگان مجلس در راستای رزمایش اقتدار عاشورایی
جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در سیستان وبلوچستان در خصوص رزمایش بزرگ عاشوراییان گفتند: اقدامات سازنده بسیج با روحیه ایثار و جهادی در مناطق محروم روستایی و حاشیه شهرها باعث شده تا امید به دل مردم بازگردانده شود.
 
مسئول سازمان بسیج ادارات سپاه سلمان سیستان و بلوچستان
مسئول سازمان بسیج ادارات سپاه سلمان سیستان و بلوچستان از برگزاری اردوی جهادی در قالب "میز خدمت" در مناطق محروم استان خبر داد و گفت: در این برنامه 100 مدیر و مسئول اجرایی ادارات به بررسی و رفع مشکلات مردم می پردازند.
 
محرومیت زدایی نیازمند کار و روحیه جهادی است
مسئول گروه جهادی شهید نامی حوزه شهید رجایی زابل گفت: محرومیت زدایی نیازمند کار و روحیه جهادی است و در این مسیر باید مسئولین با روحیه بسیجی به یاری محرومان و نیازمندان بشتابند.
 
بیشترین اشعار شعرای اهل سنت بلوچ مربوط به امام حسین(ع) است
یک شاعر اهل سنت گفت: تحقیقات نشان داده که از دوران قبل و بعد از اسلام بیشترین اشعاری که توسط شعرای اهل سنت و بلوچ سروده شده مربوط به امام حسین(ع) بوده است.
 
علمای اهل سنت سیستان وبلوچستان
علمای اهل سنت سیستان وبلوچستان با بیان اینکه برای احیای امر به معروف و نهی از منکر باید از سیره و زندگی امام حسین(ع) الگوی برداری کرد، گفتند: پیام کربلا و عاشورا پیام حریت، عدالت، عزت و سرافرازی است.
 
استقبال بی نظیر از پویش فصل گرم کتاب در سیستان و بلوچستان/ تداوم طرح ملی در پاییز
مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان سیستان و بلوچستان گفت: طرح پویش فصل گرم کتاب در استان با استقبال بسیار خوبی از سوی کودکان و نوجوانان روبرو شده است.
 
بازاریان و تجار سیستان وبلوچستان در رزمایش اقتدار عاشورایی بسیج شرکت کردند/ اجرای طرح یک کاسب- یک دانش آموز در 12 نقطه از استان
مدیر سازمان بسیج اصناف و بازاریان سپاه سلمان سیستان وبلوچستان از برگزاری طرح یک کاسب- یک دانش آموز خبر داد و گفت: این طرح در قالب رزمایش سراسری اقتدار عاشورایی بسیج سپاهیان محمد رسول الله(ص)2 در 12 شهرستان از استان برگزار می شود.
 
نمایشگاه عکس دجالواره و حجاب در  زاهدان برپا شد
مسئول بسیج ورزشکاران سپاه سلمان سیستان وبلوچستان از برپایی نمایشگاه عکس دجالواره و حجاب در زاهدان خبر داد و گفت: این نمایشگاه در راستای بصیرت افزایی و هوشیار کردن خانواده ها به ویژه نسل جوان از آسیب های مخرب ماهواره ها دایر شده است.
 
اتحاد جهادگران شیعه و سنی پیام رزمایش بزرگ خدمت رسانی/ 17 گروه جهادی دانشجویی به مناطق محروم اعزام شدند
مسئول سازندگی بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان ‏از اعزام 17 گروه جهادی دانشجویی به نقاط محروم استان در قالب رزمایش بزرگ عاشورایی سپاهیان محمد رسول‌الله(ص)2 خبر داد.
 
آزادی متهمان کیشکور خودرو "کذب محض" است/ آمادگی دادستانی برای صدور مجوز ملاقات با متهمان در زندان
دادستان عمومی و انقلاب مرکز سیستان وبلوچستان گفت: آزادی متهمان اصلی پرونده موسوم به کیشکور خودرو کذب محض است و متهمان هم اکنون در زندان به سر می برند.
 
خام فروشی دانه های روغنی در نبود کارخانه روغن کشی در سیستان و بلوچستان!
کارشناس ارشد زراعت سازمان جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان گفت: به دلیل نبود کارخانه روغن کشی فعال، متاسفانه دانه های روغنی تولیدی این خطه پهناور به صورت خام به فعالان صنایع تبدیلی در استانهای دیگر فروخته می شود.