پنجشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷ ,15 November 2018
 
نوع مطلب :  
بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  
قطع پاشنه آشیل دشمن با حضور علما و روحانیون/نقش محوری علما در خنثی کردن توطئه دشمنان+تصاویر
فرمانده سپاه شهرستان سراوان گفت: جامعه با جنگ اقتصادی و روانی در عرصه اجتماعی دشمن مواجه است و صاحبان تریبون، علما و ائمه جمعه و جماعت می توانند جهت روشنگری مردم ایفای نقش کنند.
 
گلایمندی شهروندان از فروشندگی های نفت در سراوان/ روابط عمومی شرکت نفت: کالا برگ شماره ۳۹ تا پایان آذر اعتبار دارد
برخی از شهروندان سراوانی با مراجعه حضوری به این پایگاه خبری از عدم توزیع به موقع نفت سفید توسط بعضی از فروشندگی های این شهرستان گلایمند هستند.
 
خروج غیرقانونی سرمایه کشور در سایه اختلاف قیمت سوخت با کشور پاکستان/ خودروهای فاقد کدینگ هر چهار روز 30 لیتر بنزین دریافت می کنند
جهت رفاه حال شهروندان و مشکلات سوخت گیری خودرو ها مقرر شد که دارندگان خودروهای فاقد کدینگ طبق برنامه ریزی انجام شده هر چهار روز یک بار در جایگاه های مشخص شده، 30 لیتر بنزین دریافت کنند.
 
مارشاخدار افعی
مدیرکل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان گفت: از آنجایی که نمی دانیم این افعی در چه منطقه ای از شهرستان سرباز تلف شده نمی توان در مورد گونه و چگونگی تلف شدن آن اظهار نظر کرد، احتمال می رود این مار کشته نشده باشد.
 
دانشکده فنی و حرفه ای خواهران زابل از سال آینده راه اندازی می شود/سیستان و بلوچستان نیازمند حمایت است
رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای کشور گفت: موافقت اصولی برای راه اندازی دانشکده فنی و حرفه ای خواهران زابل را از مراجع ‏مربوطه دریافت کرده ایم و براین اساس، این مرکز از سال آینده فعال و پذیرش دانشجو خواهد داشت.‏
 
ناگفته هایی از زندگی راوی مقاومت/ شهید خزائی خاری در چشم تروریست ها بود
محسن خزائی در هر جایی که پا می گذاشت منشاء اثر و مایه خیرات و برکات زیادی بود همان طور که شهادتش هم خون تازه ای به رگ های مقاومت تزریق کرد و صدها جوان انگیزه گرفتند تا ادامه دهنده راهش شوند.
 
نصب یک دکل ایرانسل در زابل داد شهروندان را در آورد
جمعی از اهالی بلوار آیت الله بختیاری شهرستان زابل با امضای طوماری خواستار عدم نصب یک دکل تلفن همراه در نزدیکی منازل مسکونی خود شدند.
 
جلسه هم اندیشی علما و روحانیون
فرمانده سپاه شهرستان سراوان گفت: جامعه با جنگ اقتصادی و روانی در عرصه اجتماعی دشمن مواجه است و صاحبان تریبون، علما و ائمه جمعه و جماعت می توانند جهت روشنگری مردم ایفای نقش کنند.
 
‏50گفتمان دینی تا اول آذرماه امسال برگزار می شود/اشتقبال بی نظیر دانش آموزان از گفتمانها در زاهدان
رئیس تبلیغات اسلامی زاهدان گفت:50گفتمان دینی تا اول آذرماه امسال در مدارس این شهرستان برگزار می شود.‏
 
به نام دولت به کام مدیران دستگاه های دولتی!
در حالی اغلب خیابان های سیستان وبلوچستان در ساعات غیراداری جولانگاه تردد ماشین های دولتی هستند که برخی از مدیران از اموال بیت المال در میهمانی های دوره ای، درمانگاه یا برای زیارت اهل قبور و غیره استفاده می کنند.
 
اخلال گران در عرضه سوخت مجرم هستند/سوخت گیری خودروهای ترانزیتی طبق روال عادی
دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز سیستان بلوچستان گفت: با ورود جدی دستگاه های نظارتی و انتظامی از فعالیت اخلال گران سوخت در حوزه شهرستان سراوان جلوگیری شد.
 
وضعیت بحرانی سیستان و بلوچستان دستپخت اصلاح طلبان
رسانه‌های اصلاح‌طلب در یک تقلّای هماهنگ قصد القای چرخش به راست استاندار را دارند غافل از اینکه بر همگان عیان است که اوضاع بحرانی سیستان و بلوچستان دستپخت همین جریان است.
 
فلور نظری بازیگر سینما
فلور نظری بازیگر گفت: یک هنرمند ایرانی باید تعهد اخلاقی نسبت به مردم داشته باشد، مسئولیت اجتماعی که دارد، سواد و دانش به روزی داشته باشد، به کار خود معتقد باشد و اخلاق را در کارش به صورت حرفه ای رعایت کند و ویژگی های زیادی باید داشته باشد.
 
به غیر از سپاه هیچ ارگانی در ساخت المان شهدای زن همکاری نکرده است
مدیرکل دفتر بانوان و خانواده استانداری سیستان وبلوچستان گفت: به غیر از نهاد انقلابی سپاه، هیچ یک از دستگاه های مرتبط در ساخت و نصب المان شهدای زن استان همکاری نکرده اند.
 
ظریف
وزیر امورخارجه آخرین وضعیت آزادی مرزبانان ربوده شده ایرانی در میرجاوه را تشریح کرد.
 
پوستر/ چاقوی دولبه "چابهار"‌ برای آمریکا
معافیت تحریمها از بندر چابهار که به عنوان «دروازه ملل» نامگذاری شده در حالی رخ داد که ایالات متحده سختگیرانه‌ترین محدودیت‌ها را برای بنادر و کشتیرانی ایران وضع کرده است.
 
احداث 150 واحد مسکونی برای ایتام جالق توسط خیر کشوری
یک خیر نامی کشور احداث 150 واحد مسکونی تحت عنوان "شهرک مولانا" برای ایتام بخش جالق را متقبل شد.
 
پوستر/ یک صندلی و تلاش برای نرفتن!
لابی های بی پایان در فاصله 8 روز مانده به اتمام مهلت خداحافظی مدیران بازنشسته ادامه دارد.
 
مردم سراوان درگیرپاسکاری میان فرمانداری و شرکت نفت/یک مسئول:عملکرد برخی از جایگاه های سوخت ضعیف است
رئیس دفتر امام جمعه شهرستان سراوان گفت: پاسکاری مردم توسط مسئولین برای کدینگ کارت های سوخت، از فرمانداری به شرکت نفت موجب نارضایتی شهروندان شده است.
 
سرقت کابل عامل تاریکی بلوار خلیج فارس سراوان
مدیر شرکت برق شهرستان سراوان گفت: طبق بررسی های انجام شده در خصوص تاریکی روشنایی بلوار خلیج فارس شمالی، مشخص شد که کابل های شبکه توزیع این منطقه به سرقت رفته است.